Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

staninka77
22. led 2012

@helcas-Čtiři kluky má moje kamarádka a poslední má vytouženou holku 😉 .
Přála bych si jí ale budu v to doufaže nemusí to vyjít opět bude kluk já si to myslím.

hajkova79
22. led 2012

@staninka77 MY MÁME DOMA Ivo je štír , Maruška štírka , Andulka kozoroh , Filip blíženec a já moje maličkost Rybka 😀

helcas
22. led 2012

@staninka77 malá vážila 1320g, ale rychle to dohnala...kojila jsem, brzy lezla, ted uz chodi...vse dopadlo bezvadne

januzza80
22. led 2012

@hajkova79 je tak ty mas taky blizence 😀 no muj manzel je blizenec no proste mazec 😀

januzza80
22. led 2012

@helcas Hlavne,ze to dopadlo dobre.Sikulka mala

staninka77
22. led 2012

@hajkova-Já ¨jsem taky blíženec a musím říci že se ke mě šíleně hodí 😀 .i na moji povahu.
tatík je vodnář.Jirka lev,marek býk,a Šimon štír a miusím říci že on je z nih prozatím nejhodnější.
Skoro stejné znamení máme pro děti. 🙂

staninka77
22. led 2012

@helcas-tak to byla uplnej drobínek a byla nějakou dobu v inkubátorua kojila si jí normálně z prsu 🙂 že se tak krásně i chytla.Moc gratuluji že ti krásně přibívala na váze to bylo to nejhlavnější.

helcas
22. led 2012

@staninka77 byla pěkně dlouho..4 týdny..pak mi jí dali na pokoj, kde jsme spolu byly dalších 2 a půl týdne..a k prsu mi jí přiložili poprvé po těch 4 týdnech

hajkova79
22. led 2012

@januzza80 no to mi povídej Filip je v pubertě tak si to tu užívám 😀DDD

staninka77
22. led 2012

@helcas-takže docela dlouho jsi byla v porodnici a malá taky a je hlavní že už je doma a dělá vám moc velkou radost že roste a krásně vám přibívá na váze.
@hajkova-Marek je taky v pubertě a to bude mít 13.roku v květnu to bude síla,i já užívám sním ty jeho pubertální chování. 😀

saminomimino
autor
22. led 2012

@helcas no tak to budeš mít v pohodě,moje dcera jak říkám nemá ani 8 měs když se třetí narodí bude jít 14 měs,to bude sranda 😀

krtecci75
22. led 2012

@zoditka vítej, taky jsem snažilka 🙂

helcas
22. led 2012

@saminomimino to bude legrace 🙂 ale mam takovych pripadu v okoli vic a zvladaji to

staninka77
22. led 2012

@saminomimino-To teda budeš mít co dělat a otáčet děti,ale když bude mimísek malej takl se to dá zvládnout a bylo nechtěně početí.Jinak je to třeba dobré že si spolu pohrají. 🙂

krtecci75
22. led 2012

Ahojky při neděli, teda holky, kdo má dočítat 4 stránky 😀 nj, jdu na to

saminomimino
autor
22. led 2012

@staninka77 jj z boskovic rodit budu určitě opět tady,mám dobré zkušennosti 😉 plánujeme se ale stěhovat když to výjde do černé hory,ani jsem si nevšimala že si z tak blízka 😉

saminomimino
autor
22. led 2012

@staninka77 jj dokud to bude spát a jíst tak to půjde,uvidím jaká bude dcera aktivistka ale už týden leze takže to bude asi divočina 😀 početí neplánované a takový malý zázrak pač okolnosti jsou dosti zvláštní 😀 a při naší frekvenci styků 😀 přitom ani jedno dítě se nám nepodařilo hned,u dcery jsem už propadala panice a teď takový forfrr 😵

saminomimino
autor
22. led 2012

@helcas nic jiného nezbude ale těším se určitě to nebude až taková tragédie 😉

staninka77
22. led 2012

@saminomimino-Tak to je krásné že ti tak brzo začala lozit my až jsme měly přes 8.měsícu začal lozit.
A za to Marek už v 10.měsících chodil 😉 .
Takže do Boskovic a byla jsi tam spokojená.
V Černé hoře je to pěkné teda ta jedna část kde jsou postavené baráky jsou tam boží.
🙂
Takže neplánovaně ale i tak je to prostě zázrak že tak brzo po porudu se vámtohle stalo. 🙂 .A co na to manžel jak ten to vzal. v pohodně né.
To já jsem si všimla klidně se mužeme sejít.I já mohu dojed k tobě a a mužeme jít se projít někam. 🙂
To se ti ani nedivím že jsi měla menší nervíky že se vám nevede otěhotnět ale máš krásné děti. 🙂

krtecci75
22. led 2012

@januzza80
@hajkova79 hezký holčičky a supr fotka, sluší ti to s bříškem.

jinak my dnes měli holandský řízky s kaší
a co se týče znamení tak já jsem střelec, manžel beran, Maty je vodnář a Saša je ryba

staninka77
22. led 2012

@helcas-@saminomimino-To vám nic jiného nezbude hlavní je že děti budou zdravé a vše se dá zvládnout co mají třeba dvojčatka ti se musí ten provní rok ohánět docela hodně. 😉 .
těšte se na miminka. 🙂

hajkova79
22. led 2012

@krtecci75 miluji vodnáře 😀

staninka77
22. led 2012

@hajkova-Tk to je hezké že miluješ vodnáře 😉 .
@krtecci75-Tak to jsme měly skoro to samé včera na oběd ale místo bramborové kaše jsem dělala brambory v troubě jako americké. 😉 🙂

hajkova79
22. led 2012

Mamči nechce se mi sem dávat oblečky a vše házím na aukro dost levně..chcete odkaz ..každý den něco málo doplňuji 🙂 tak pokud budete mít zájem se mrknout ....a koukat dejte si mě do oblíbených .....:-*

staninka77
22. led 2012

@hajkova-To jsi šikovná že to házíš na aukro.
Já bych klidně si kupovalůa ale pokud nejsem těhu nemá to cenu a ještě pokud nevím zda to bude holčička určitě si časem od tebe koupím.
Líbil se my ten tvuj kočár co jsi za něj dala máš i ktomu sporták.
Holky si od tebe něco kopupí. 🙂 🙂

hajkova79
22. led 2012

@staninka77 nemám tam jen na mimi ....ale ruzné velikosti ...po filipovi , po anně a po marušce i po mě 🙂

staninka77
22. led 2012

@hajkova79-Víš co je problém já bych se tam přihlásila ale neznám normálně heslo jsem uplně zapoměla si to přečít jak my došla obálka on nich.
Ale bylo by to fajn ale spon bych koupila pro Jiříka nějaké to oblečení jako jsou tepláky 🙂 tryčka.

hajkova79
22. led 2012

@staninka77 hmmmm to je škoda jedině si napsat o heslo..

staninka77
22. led 2012

@hajkova-Uvidíme třeba na to přijdu a nebo jim napíši o heslo.
Ale klidně si něcočasem od tebe odkoupím ju. 🙂
jak na to přijdu.

hajkova79
22. led 2012

@staninka77 kolik mám mladej velikost 🙂