Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

saminomimino
autor
23. led 2012

@krtecci75 no to je neskutečné mít takot narozené děti,úžasné 😵

januzza80
23. led 2012

Ahojky holky,preji pekny den.Deti jsou ve skole a malej spinka,tak co si maminka muze vic prat 😀

saminomimino
autor
23. led 2012

@staninka77 původně jsme měli stavět ale to jaski nedopadlo a tak když to dobře dopadne kupujeme hotový zcela nový domeček a je úžasný 🙂

saminomimino
autor
23. led 2012

@januzza80 jůů,to se někdo má,ale mě tedy vůjmečně drobotina spí a to oba zároveň,ale malá není velký spáč čekám brzy řev 😀

januzza80
23. led 2012

@saminomimino Dej mi malou,rada se o ni postaram 😀 Ja male deti miluju

d.aniela1
23. led 2012

Ahijky u nas se lita a hraje si na transfomers,,hihi 🙂 za chvily jdem pro brasku,,,jinak 30tt to je super jak to leti,,

januzza80
23. led 2012

@d.aniela1 Ahojky a za chvilku budes oblekat ruzove saticky 😉

d.aniela1
23. led 2012

@januzza80 ja se tak tesim ,ale jsem neohrabana,,se svym telem fungovat haha a bude hur,,,ale tááák moc se na ni tesim,,

d.aniela1
23. led 2012

budu dobre magorit z ruzoovou 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅

januzza80
23. led 2012

@d.aniela1 To ja taky radila s ruzovou a dokonce jsem nevedela na 100%,ze to bude holcicka,tak jsem mela neutralni oblecky a az se narodila,tak jsem nakoupila.To byla radost,kdyz rekla porodnice,ze je to holka a ja byla presvedcena o chlapeckovi 😀

saminomimino
autor
23. led 2012

@januzza80 o.k. půjčím je vzhůru 😀 😀

d.aniela1
23. led 2012

@januzza80 no to verim,tak silet budu taky i se sponeckama a gumickama,,protoze moji kluci jsou hodne na kratko,,,takze tohle si taky budu uzivat,, 🙂

januzza80
23. led 2012

@d.aniela1 Jo jak ti dva moji,vlasy jim zasadne striham ja a to na 3mm-6mm 😀

staninka77
23. led 2012

Ahojky děvčata.
Kluci zachvíly přijedou ze školy domu udělat ulohy malí dnes bohužel nespal ☹ tak to bude šílené sním až do večera.
@saminomimino-To si užijte uplně novej baráček je to prostě boží.A jak velkej je my máme 5+1.
@d.aniela1-To se ti nedivím že se těšíš kdo by se netěšil na vytouženou holčičku co bych za to dala abych jí měla i já moc si to přeji.
A do ružovích šatiček oblíkej když je to holčička bude hezká. 🙂
Jen bude maličko změna že.
To to šíleně utíká od toho 30.tt a pak jen poslední dny se vlečou.

saminomimino
autor
23. led 2012

@staninka77 no jsem nasraná,s prominutím dnes nám měli potvrdit koukpení našeho domu a nej už podepsat předkupku a prosím nestíhají a nejdřív se vyjádří až ve středu,makléř říká že je to na dobré cestě že věří že to podepíšou,ale nic slíbyt samo nemůže,takže jsem báječně vytočená,už jim čekáme přes týden a ještě zase,hrozně se bojím jak to dopadne,nerada bych o ten dům přišla,jinak je to 6+kk,vypadá to jako malej domek ale vvnitř je to úžasné jen malé 2 chodbičky jinak jen užitnej prostor,žádné mrtvé prostory,je super má stání na auto je to skoro jak garáž sklad a zahradu,komplet oplocenou a ve předu dřevěný plůtek,je to moc pěkný dům,do středy zešílím a to až v 18:00 se májí sejít,doufám že podepíšou,ve čtvrtek už si máme případně blokovat to ČH,držt palce 😉 díky

staninka77
23. led 2012

@saminomimino-To se ví že ti budu držet palečky aby jste ten baráček měly ale je dost velikej a moc držíme pestičky.
To se ti ani nedivím že jsi naštvaná to bych byla i já na tvém místě.
Je škoda že jdete jinam tu taky prodávají baráčky co vím tak o třech a ještě staví. 🙂
Musíš pak nafotit ráda se juknu na baráček. 🙂

hajkova79
23. led 2012

Tak shrnutí víkendu ..Andulka s teplotami 39.5 katastrofa ..dnes ráno už jen 37.2 ..musela jsem dělat zábaly a dávat čípky..byl tu pláč a nechut cokoliv sníst ..Miláček ..Marušenka jen rýma. A po dnešní návštěvě u Mudr má Andulina opět spálu ☹ dnes máme za sebou první injekci na infekčním oddělení a čekají náš ještě dvě, pak antiky ....dnes jako dárek za statečnost Andulina dostala velké pastelky a omalovánky...chuděra , bulela jsem taky ☹

hajkova79
23. led 2012

@saminomimino držím 🙂

krtecci75
23. led 2012

@saminomimino jj, jsou od sebe bez jednoho měsíce přesně 3 roky 🙂

jinak hezký večer ženský 🙂

elizabetthka
23. led 2012

Ahoj holky,

my dnes den katastrofa.Od rána na nohách,až teď jsme dorazili domů,lítání po dr., a úřadech.Janinka dnes dostala od dr.,bezva dárek k narozeninám.Musí na operaci.. :o( Zjistili jí vřed na nosních mandlích,ze kterého jí už nějakou dobu vytíká hnis až do dých.ústrojí.Jako malá měla apnoe,jezdili jsme na kardiolofg,neurolog.,apod.,ale až dnes se zjistilo,z čeho to má!!!! Po dvou letech!!!!Celou dobu ji léčili jako obyč.rýmu. Dva ze tří doktorů jí celkovou narkozu nedoporučovali a teď se rozhodlo takto...Je mi do breku

Hajkova79 - tfuj tfuj,.t je princezna brzy zdravá,chuděrka..

d.aniela1
23. led 2012

@januzza80 no neni to potom pohoda,,,je vid hihi zadna velka udrzba 😀 😀 😀

@staninka77 no si pis tesila jsem se na ni od prvniho miminka,,samozrejmne kluky miluju ale holcicka byla vzdycky muj sen,, 😅

d.aniela1
23. led 2012

@elizabetthka no tomu rikam dr,,,teda to je mazec takovych pristroju,,a vseho,,,a nakonec,,na to prijdou az tak pozde,,,no mazec,

krtecci75
23. led 2012

@elizabetthka to je mi moc líto, taky jsme dnes nedopadli dobře u dr, malej má podle dr opožděný vývoj řeči - dyslalie. Akorát že mě to teda nepřijde, je ukecanej pěkně a to že místo š a č říká s a c, mi nepřijde jako vada, beru to podle Saši, ten v jeho věku zaměnoval t za k, polykal písmeno l a r, ř mu děla problém i teď, chodí ve škole na logopedii. A to u Saši dr nic v pěti letech neviděla. Takže s Matym musíme na ušní a na plicní, jestli ta vada není z toho

hajkova79
23. led 2012

@elizabetthka DĚKUJEME :-/ 🙂

saminomimino
autor
23. led 2012

@staninka77 nn neí je akorát dole pracovna obyvák a kuchyň + kouplenka a záchod zvlášť a nahoře 4 místnosti,3 x dětský pokojík a ložnice cšechno akorát veliké a nikde nic zbytečné,teď máme řadovku 20 schodů milion chodeb a jen je to na práci a místnosti chybí 😒

saminomimino
autor
23. led 2012

@staninka77 jj foto pošlu když to tedy klapne 😉 no vím že v češkovicích se prodává i staví ale já si neumím představit být tak odřízlá,co vím není tam nic,v černé hoře mám obchody školu školku 9 let,nechtěla jsem právě úplně mimo "civilizaci"

staninka77
23. led 2012

@hajkova-To je my líto že malá měla teploty a snad bude co nešjdříve v pořádku i když se jí pak ulevilo tak se to vždy o něco k večeru zhorší.
taky si užíváš holka.
@d.aniela1-Taky jsem jí chtěla už když jsem čekala Marka vždy něco k sobě.A muj sen je to taky.
@elizabetthkachudák malá že pujde na operaci džím palečky moc aby to zvládla a ty jsi šikula že jsi vše oběhala dnes.

staninka77
23. led 2012

@saminomimino-Není to tak hrozné tady jezdí každou chvílu autobusy jen teda o víkendech je to šílené.
Alejinak to jde.
Musí vám to klapnout věřím a moc že vyjde.
Někdy mužeš přijed knám zda chceš.
my máme dole garáž koupelku jeden pokoj a obyvák společně z kuchyní a na hoře jsou tři pokoje a + koupelka.
takže taky to jde.-

saminomimino
autor
23. led 2012

@staninka77 jj taky stačí,
můžem se někdy sejít 😉

moc díky 😵 pevně věřím

já právě bydlela ve vesnici bez ničeho sice tam jezdili autobusy ale byl to děs a to jsem byla jen těhotná teď s dětma chci aspoň tu školu školku mít při ruce a máme tam i MC beruška,naopak město mi nesedí vše je tu jen o nákupech a vysedávání na dětských hřištích bleee a to z duše nenávidím ale co jinéh dělat že 😒

staninka77
23. led 2012

@saminomimino-To s myslím že to bohatě stačí mě to vyhovuje jak bydlíme.
Budu se těšit jak se poznáme muhužeme jít z dětima i na koupák ale ted jsem si uvědomila že v tu budeš rodit v červenci.
Mě třeba nevadí sedět na hřištích ale po městě mě to nebaví to je pravda ale co chceš jiného dělat že.
To je jasné že mít vše při ruce jak školu i školku pro děti. 😉