Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

andrissek
21. led 2012

Ahojky hezkou sobotu 😉

januzza80
21. led 2012

Ahojky maminy,tady se to rozjelo teda,to je dobre 😉 .
My jedeme ted na bazen,tak si to deti uziji.No ja rodila 3krat prirozene a vzdy nejak rychle a ten treti malem doma,tak manzel musel volat sanitku.V sanitce praskla voda a pri prijezdu do porodnice se malej narodil do 10minut. 😉 Jinak manzel byl dvakrat u porodu a u posledniho dokonce mohl prestrihnout pupecni snuru i s neteri. 😉 U prvniho nebyl to jsem rodila na Sicilii,kde to berou trochu jinak a dvakrat v Anglii. 😀 Tak zatim pa a preji pekny vikend 😉

hajkova79
21. led 2012

Já čekám až se Marušenka probudí a mastím s holkama k babičce na obídek 😀 takéééé přejeme krásný víkend 🙂

d.aniela1
21. led 2012

ja muzu deticky nosit ,ale jako nejaky rychly porod vubec neznam,,oni ty moje lasky musi ze me tahat,,nasylne,,haha takze ja jsem v klidu,,,hihi za to mam poradny vlasace ,,tak jsem zvedava na malou,,jak to dopadne,,a treba me stanovy termin na cisare coz by nebylo taky k zahozeni 🙂

schnek
21. led 2012

@d.aniela1 aby tě to nepřekvapilo 😉 Ondra byl vyvolanej (odtekla mi voda a dál nic) a Matouš se hrabal ven od půl 5 ráno do půl 9 večer. A to jsem celej večer před až do 2h ráno měla posle. To byla šichta. Anička byla venku za 2,5h od začátku pravidelných kontrakcí. A to jsem PA ujišťovala, že to určo stihne, že já rodim celej den 😀

elizabetthka
21. led 2012

Vítám další příchozí :o)
K těm tatínkům u porodu - u prvního jsem byla sama a u druhého s manželem.Neměnila bych.Manžel byl velká podpora :o) Jen ať mužský vidí,že porod není žádná brnkačka :o))
Jinak u mě první porod trval 10 hodin,a u druhého 18hodin.tak jsem zvědavá na třetí :o))

d.aniela1 - máme skoro stejně staré děti,tak jsem se chtěla zeptat,jaký kluci spolu mají vztah..Umí si hrát? U nás je to občas na mrtvici - řev,hádky..hrůza... 😖

d.aniela1
21. led 2012

@schnek no tak uvidime mozna bych si to zkusila kdyby to slo treba trochu rychleji tak uvidime 🙂 😉

@elizabetthka no co ti budu povidat mazec,,protoze siten mladsi furt neco bere,,a chce si snim hrat a Filda na nej nema naladu,,takze rev,,a ja to porad musim rozusovat.. 🙂

elizabetthka
21. led 2012

d.aniela1 - tak to jsi mě potěšila,že to není jen u nás 😀 Přesně jak u nás - braní hraček je pohroma 🤐

krtecci75
21. led 2012

Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Sice ještě třetí nečekáme, ale začneme se po skončení ms o něj snažit

hajkova79
21. led 2012

Dobrý večer...tak shrnutí dne ..obídek s mojí babičkou parádička i Andulka hodná..cesta s Chodova na Karlovarsku domů na Kolovou byl mazec , během dvou hodin na karlovarsku napadlo 10-20 cm sněhu 🙂 pro děti super ale pro řidiče katastrofa ...naštěstí jsme se domů vrátily všichni v pořádku 🙂

elizabetthka
21. led 2012

krtecci75 - vítej :o) jsem ráda,že tu najdu spřízněnou dušičku,co se o třetího drobečka teprve snaží,nebo začne snažit :o)

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka děkuji. 🙂 Já už jsem nakukovala včera, ale když jsem viděla že tu jsou už potřetí těhuky nebo maminky tří dětí, tak jsem nevěděla jestli psát nebo ne, ale když jsem viděla že se taky snažíte, tak jsem to zkusila 😀

elizabetthka
21. led 2012

krtecci75 - jsem moc ráda :o) jak máš velké děti?Holčičku a chlapečka?

januzza80
21. led 2012

Ahojky holky,pekny vecer,na bazene bylo fajn,ale jen mala ted spinka,chytlo ji neco ma horecku,tak snad to bude ok.

elizabetthka
21. led 2012

januzza80 - jejda,snad bude brzo v pořádku.U nás měla malá taky celý týden teploty,už se to lepší.Teď se pro změnu syn vrátil marodný z hor 😖

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka nn, dva kluky, 8 a 5 🙂 tak snad se nám povede do třetice holčička. Taky jsem ráda 😉

krtecci75
21. led 2012

@januzza80 ahojky, jeee bazen vam zavidim, ale chudák malá, ať ji to brzy přejde

elizabetthka
21. led 2012

krtecci75 - tak budu držet pěsti,ať se princezna zadaří :o) Já bych si teď přála klučíka 😀

hajkova79
21. led 2012

@januzza80 jééééé tak snad to bude dobrý ☹ a ráno bude o.k. 🙂

saminomimino
autor
21. led 2012

@januzza80 ty šťaslivče, takové rychlovky bledá zívist 😢 😀

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka díky 😉 snad se povede, moc si to přeju mít malou cácorku a když ne tak budu sama ženská mezi 4 chlapama 😀 Akorát je to se jménem pro kluka horší, to prostě nevíme 😀 taky budu držet palečky ať se povede kluk 😉

staninka77
21. led 2012

Ahojky děvčata 😉 .
Mohu se kvám přidat chtěla bych ještě jedno dítko a snad by se nám mohla podařit i ta vysněná holčička i za kluka budu moc ráda.
🙂 .
zda vám nevadí že už tři děti mám.
Staňa.

hajkova79
21. led 2012

@staninka77 VELKÁ GRATULACE ŽE JDEŠ DO ČTVRTÉHO 🙂

elizabetthka
21. led 2012

krtecci75: taky děkuji 🙂 Pro holčičku už nějaké favoritní jména máte? A jak se jmenují chlapečci?

staninka77 - vítej :o)

krtecci75
21. led 2012

@staninka77 ahojky vítej 🙂

staninka77
21. led 2012

Holky děkuji vám.
@hajkova79-Když už mám tři tak proč né čtyři že.
Budu moc ráda aby se nám povedla ale maličko se toho bojím.
Předchozí těhu nebylo moc optimální musela jsem podstoupit i plodovou vodu a taky pupečníkovou krev dostala jsem nějakou infekci zvanou toxopasmosa a celé těhu brala anitbiotika.pak těšhu cukrovku a na konci vysoký tlak.
@elizabetthka-Díky moc za přijetí.
Snad to nikomu nebude vadit že tu mám uř tři klučíky a jdu do dalšího. 🙂

krtecci75
21. led 2012

@elizabetthka no pro holčičku se mi líbí Sofie, Ella a manželovi Rozálie. mladší se jmenuje Matyáš a starší je Saša. Já mám radši neobvyklá jména, a k těm našim rarachům by ani normalní nešlo 😀

krtecci75
21. led 2012

@staninka77 no mě to rozhodně nevadí, mít tři kluky, tak bych možná taky ještě přemýšlela o čtvrtém 🙂 jejda, tak ať je hlavně vše v pořádku. Toxoplasmosa je nemoc přenášená kočkou ne? Nebo se pletu?!

helcas
21. led 2012

Ahojky, přidávám se do diskuze..dnes mi vyšel slabě pozitivní test a při pomyšlení na 3. děcko je mi zatím slabo 🙂 podlamují se mi nohy a třesou ruce..už od středy jsem měla podezření, cykly mám sice nepravidelné, ale koukla jsem se na sebe do zrcadla a najednou jsem věděla, že JSEM... a pocit nezklamal. Povedlo se nám to neplánovaně, ale každopádně je těhotenství chtěné... jen se bojím průběhu těhotenství a jeho konce, jelikož mám po dvou sekcích - na podzim 2008 a na podzim 2010... čekáte tak některá další tak brzy po sobě?

staninka77
21. led 2012

@krtecci75-Mě se líbí jména Karolína a chtěla bych druhé jméno Ella.To jsou moje vybraná jména co by nesla moje dcera.
Ještě se my líbí Ester Elena.
Kluk se my líbí Radim.Vladan.Tahle jména jsou moje vysněná.