Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

edeltraut
22. led 2012

@hajkova79 No to já bych do večerky musela 5 km, to bych si radši vymyslela něco jiného 😀

hajkova79
22. led 2012

@edeltraut NO TAK TO JSME NA TOM STEJNĚ ..SMETANOVÉ A SÝROVÉ OMÁČKY ATD VAŘÍM JEN KDYŽ JE IVO NA CESTÁCH...taky to nerad.. 😀

hajkova79
22. led 2012

@edeltraut já mám večerku tak 100m ..konečně ji u nás otevřeli máme tu jinak jen coop a to je vše..zlatý větnam 😀DDDDD

januzza80
22. led 2012

Tak takhle nam vcera spinkala a nastesti uz teplotu nema.Bylo to unavou 😉

hajkova79
22. led 2012

@januzza80 jůůůůůů ta je krásnáááááá 🙂

januzza80
22. led 2012

@hajkova79 dekuji,takhle je opravdu jak princezna,jinak je to ukecana zenska 😀

hajkova79
22. led 2012

Takhle spinkala Andulina ale bohužel s teplotou :-/ byla jsem s holkama na sněhu a asi jsme to přehnaly :-/ ale bylo krásně....

januzza80
22. led 2012

@hajkova79 bobek,no ona taky prave mela 38C ☹ ale ikdyz mela tu teplotu,tak spinkala tak krasne

hajkova79
22. led 2012

Musím se Vám pochlubit ..nechala jsem nafotit před třetím poroden těhotenský Akty a dala je Ivovi k vánocům ..

edeltraut
22. led 2012

@hajkova79 To Láďa je doma pořád... Občas uspokojím chuťové buňky na odědě, ale večeře a víkendy jsou dle přání živitele 🙂.
No my máme taky jen vietnamce 🙂.
Děti dostavěly bunkr a táta prý už je taky na cestě, tak jdeme jíst. Pa a hezký zbytek neděle!

hajkova79
22. led 2012

@januzza80 no právě Andulina taky i Animáčka zaspala ..jsem dala dnes paralen a je zatím v pohodě ..leží a kouká na na pohádku a buzeruje mě....

edeltraut
22. led 2012

@hajkova79 Moc sluší!!! Je to super nápad, ale já s břichem a 20-ti kily navíc vypadala jak lachtan, to bych ho spíš znechutila 😀. Třeba se teď budu držet a budu hezká mamina a nechám se inspirovat.

hajkova79
22. led 2012

@edeltraut dobré chutnání 🙂

hajkova79
22. led 2012

@edeltraut taky jsem byla jak lachtan 😀

januzza80
22. led 2012

@hajkova79 Moc ti to sluselo,krasne brisko a male prejeme brzke uzdraveni.A pokud nekomanduje,tak to neni zenska 😀

hajkova79
22. led 2012

jj ale to je mami přines , mami odnes 😀 JÁ JSEM NEMOCNÁ..mi přijde že to není Andulka ale Ivo 😀

d.aniela1
22. led 2012

@hajkova79 super fotky,,, 🙂 ja jsem obrovska,,tak bych do toho nesla krom toho treti tehotenstvi bricho popraskane,,jako blazen,,nestacila by retuse,, 😒

saminomimino
autor
22. led 2012

@helcas ahoj,vítej,jak staré máš děti?? já syn 3 a téměř 8 měsíční dceru,otěhotněla jsem když dceři bylo 5 měs 😉

majatob
22. led 2012

teda holky, vy jedete 😅 nestiham vubec docitat 🙂

hajkova79
22. led 2012

Fůůůůůůj já jsem čuně , dala jsem si dvě porce zapečených brambor s masem na smetaně 😀DDDD

saminomimino
autor
22. led 2012

vítám nově příchozí,jste neskutečné plkny 😀
@edeltraut taky neplánované ale jsme rádi,a gratuluji 😉

jména je boj,něco mám v kartě ale je to otázka,a u holky jsme pořádně ztracení 😒

saminomimino
autor
22. led 2012

holky,krásné fotky,krásně dětičky a ty akty,jsou bomba my si fotili doma s mužem sami 😉 ale takto to nevypadalo

hajkova79
22. led 2012

@saminomimino moc děkuji , ale doma byl boj , dala jsem je Ivovi k Vánocům a do Silvestra se mnou nebavil až po měsíci chtěl vidět zbytek 😀 žárlivec ..fotil mě totiž profi fotograf 🙂

saminomimino
autor
22. led 2012

@hajkova79 jéé,tak to je trdlo,místo radosti dostalas sprda jo 😀 a taková krása,no chlapi co dodat 😀

hajkova79
22. led 2012

@saminomimino jooooooo no moje nervy ..ale už je to dobrý 😀DDDDD

kristynaw
22. led 2012

@elizabetthka jmeno mame- Obadiah Joseph🙂 (o -b- daaja, ve zkratce Obi- rika se to oubiii) co ty,jak zijes????

hajkova79
22. led 2012

@kristynaw odkud je původ jména 🙂

staninka77
22. led 2012

Ahojky děvčata 🙂 .
Od rána bylo dost práce tak jsem se tu neukázala.
Jdu číst. 🙂

kristynaw
22. led 2012

manzel je American, ale puvod je zidovsky,je to jmeno z Bible. 🙂

staninka77
22. led 2012

Tak my taky bojujeme z odplínkováním zatím jenom přez den ale už se zlepšil ale na noc zatím se hodně počurává tak nechci ryskovat. ☹ .
Vařila jsem nejdřív jsem chtěla vepřo knedklo zelo ale nemám zelí.
Jinak pečené maso z bramborem. 😉