Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

saminomimino
autor
22. únor 2012

@vesmilka vítej,koukám že to máš za pár,bledá závist 😀

vesmilka
23. únor 2012

@saminomimino no vidíš a já si zase přeju aby mimčo vydrželo v břiše co nejdýl. Hrozně se na něj těším ale stím břichem se budu nerada loučit 😉

vesmilka
23. únor 2012

@staninka77 děkuju za přivítání. Ne nevíme je to překvapení.

saminomimino
autor
23. únor 2012

@vesmilka jj tak to já samo taky,ať pobude co nejdýl 😉 po bříšku se pak strašně stýská,ale teď to mám docela náročný a představa že bříško ještě vyroste kila přibudou a starat se o ty moje drobky je docela fuška,ty už máš děti velké to se pak užívá jinak 😉

vesmilka
23. únor 2012

tak to máš pravdu, nedovedu si představit, doma 2 mrňousky a břicho, to je pak náročné. Já to mám opravdu snadnější. 🙂 Ale nemysli si tahat se s břichem v mých letech je taky fuška 😉

staninka77
23. únor 2012

Ahojky. 🙂
@vesmilka-Ahojky.
Takže to bude přkvápko jen se divím že jsi měla odvahu si to neříci já teda bych nevydržela a hned bych to chtěka vědět co nejdříve co to bude.
Asi se ti nedivím že se ti bude stískat po bříšku. 🙂
Jen teda ty konce jsou šílené a dlouhé tak proto to chce každá mít za sebou ale co je potom čeká raději at je co nejdíl schované v bříšku že. 🙂

vesmilka
23. únor 2012

@staninka77 všichni kolem mě chtějí vědět co to bude ale jsem neoblomná. U holek jsem to věděla a teď když mi je jedno co to bude to vědět nechci

staninka77
23. únor 2012

@vesmilka-To jsi fakt dobrá,to musím smeknout a že to chtějí všeci vědět že. 🙂

saminomimino
autor
23. únor 2012

@vesmilka jj,ty roky to je taky potom jiná,mě je fajn ale na večer jak děti spí zjistím teprve jak vyčerpaná jsem,přes den valím na 1000%

saminomimino
autor
23. únor 2012

@staninka77 já ráa vím vš a hned nejlíp 😀 nevydržela bych nevědět co čekám,když je ta možnost jsem zvědavá 😀

saminomimino
autor
23. únor 2012

@vesmilka obdivuji a zívidím,ráda bych zažila moment překvapení u porodu ale já bych nevydržela ani omylem 😀

staninka77
24. únor 2012

@saminomimino-Taky jsme na tom uplně stejně nevdržela bych to překvápko jako ostatní maminky,mají pěknou odvahu že to tak vydrží.Moc jim tohle závidím že to vydrží.
Já ani omylem nevydržela bych.
🙂

vesmilka
24. únor 2012

@staninka77
@saminomimino ale holky to je ta moderní doba, kdyby jste neměli uz co byste dělali 🙂 Mě dělá doktor uz po každé ale máme tady holky které chodí jen v některých týdnech a kamarádka to do dnes třeba neví a to bude za chvilku rodit 🙂

saminomimino
autor
24. únor 2012

@vesmilka však já říkám že když mám tu možnost to vědět jinak by samo nic jiného nezbývalo 😀 ale já u každého těhu stejně s jitotou vím co to bude,zatím mi to vždy vyšlo 🙂

vesmilka
24. únor 2012

@saminomimino já taky "věděla" že budu mít holky, prostě asi instinkt, tak třeba to vyjde i tentokrát a bude to co si myslím od chvíle kdy jsem zjistila , že jsme těhotná 🙂 Být mámou je úžasný 😀

saminomimino
autor
24. únor 2012

@vesmilka jj to bude ten instinkt 😀 ono je to v podstatě jedno a nám když už máme páreček je to úplně fuk,jen to zdravý a co tušíš ty??Já chtěla moc kluka ale pořád mi to nějak nesedělo přišlo mi že čekám holku a pak když mi dr řekl holka,mám to jasný i jméno mi k ní prostě sedne 😉

losinda
24. únor 2012

AHOJ,k nám také přiletí potřetí čáp.Akorát po deseti letech 🙂 .Mám už 12letou holčičku a 10letého chlapečka z prvního vztahu.A ted s novým manželem čekáme chlapečka.Jsem v 19tt. 😵

schnek
24. únor 2012

čau děvčata, já vůbec nestíhám 😉

koukám, že řešíte překvápko - já se potřetí překvapit nechala. Stejně je jedno, jestli holka nebo kluk 😉 Teda byla jsem si jistá, že třetí bude holka 🙂 Asi by to bylo horší, kdyby se dr ptal, jestli chci vědět, ale na UTZ ve 20tt nějak spěchal a neptal se, tak to tak nějak vyšlo samo.

staninka77
24. únor 2012

Tak jsem zpátky z města dám Simona spát a pujdu vařit aby bylo uvařeno i na zítřek.
Vubec se my nechce ale pujdu i uklízet .
@vesmilka-Asi máš pravdu že je moderní doba že spíše ženy to chcou vědět ale já si nevěřím a stejně bych to chtěla vědět co čekám.
@schnek-To je dobře že jsi se ozvala.
Taky jsi dobrá žes to vydržela si to neříci.
@losinda-Ahojky vítám tě mezi nás 🙂 a gratuluji k chlapečkovi.
Já si myslím že to nevadí že děti budou dost daleko od sebe.
Taky to tak mám jako ty. 🙂

losinda
24. únor 2012

@staninka77 To nevadí děti se strašně těší,mají i brášku od svého vlastního táty,tomu je rok a půl a je to v pohodě.A já chtela vždycky tři děti 🙂.

staninka77
24. únor 2012

@losinda-mě nevadí že jsou děti tak daleko od sebe ale hodně se rvou mlátí a je to děsné někdy.
To je hezké že i tvuj manžel bejvalej má další dítko a jsou štastní že ho mají 🙂 .
Já taky chtěla tak 3.děti ale ještě ráda bych jedno ale aby to byla holka toho se bojím že vyjde další kluk tak stále váhám zda do toho jít nebo né.

saminomimino
autor
24. únor 2012

@losinda vítej a gratuluji,koukám že tu jsou zatím vpřevaze maminky co třeťátko mají mnoho let po dětech 😉

losinda
24. únor 2012

@staninka77 No Terezka s Patrikem jsou od sebe 2,5 roku a taky se perou 🙂 ale za chvíli jsou v pohodě a je vidět že se mají rádi.Je to někdy jen takové škádlení.To víš Terezce bude v dubnu 13 let tak už bují puberta 😀 a Patrikovi je 10.Já jsem se moc nerozmýšlela 😉 .Když jsem se dala dohromady s Nynějším manželem tak nám bylo hned jasné že chceme spolu miminko 😵 .a nelitiji toho i když je mi 35let po těch 10 letech je to úžasný 🙂 .

schnek
24. únor 2012

@staninka77 no mě hrozně mrzelo s Matoušem, že nebude holka 😅 Všichni se furt ptali, pak následoval protáhlej obličej atd... no bylo to hodně nepříjemný. Tak jsem si řekla, že budu mít dítě ráda tak jako tak a nepotřebuju to vědět dopředu 😉

losinda
24. únor 2012

@saminomimino Ahoj děkuji za přivítání,také čekáš mimnko mnoho let po dětech 🙂 já jo a je to úžasný 😉 .Už cítím pohyby a je to skvělé.Minulí týden jsem byla na amniocentéze kvůli věku tak doufám že to bude ok 😨

staninka77
24. únor 2012

@losinda-Taky nelituji že jsou od sebe dost daleko.
Taky se škádlí to je asi v každé rodině.
A vždy je jasné že nový vztah chcou mít mimíska společně. 🙂
Mě taky bude 35.let a jestly se mohu pozeptat musela jsi podstoupit odběr plodové vody dík.
@schnek-To je někdy šílené když člověk řekne že čekáme druhého kluka a oni se začnou dívat že je to hodně nepříjemné a vždy splácnou ruky a řeknou zase klučina holka není souzená asi tak nějak my to vždy vlítne do hlavy a jsem dost neštastná z toho ale kluky i přez to miluji.
JJ to je i pravd že nemusíme vědět dopředu co to bude i tak budem hodně rádi že kluky máme že.

staninka77
24. únor 2012

@losinda-Právě jsem si všimla že máš napsané že jsi byla na odběru plodové vody.
A bolelo tě to nebo né.
když my to dělaly tak se jen šíleně třepaly nohy. 😒
Věk je v pohodě jen bych byla raději kdyby byli o něco blíže od sebe.

losinda
24. únor 2012

No bylo to nepříjemné 😖 ale měla jsem sebou manžela takjsem to vydržela 🙂 sice jsem měla celou dobu zavřené oči 😉

vesmilka
24. únor 2012

@saminomimino já tuším, že to bude kluk, a když ne tak neva. Na holčičky jsem zvyklá vím jak se k tomu postavit a jak se o ně starat, z kluka mám trochu strach. A ostatní ať mi trhnou nohou. 😀

vesmilka
24. únor 2012

@losinda já měla štěstí, že jsem na plodovku nemusela. Nechtěla jsem nechat do sebe jen tak píchat