Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

marinka
5. bře 2012

@pepibubu Říkám si, proč mi staninka přeje třetí holku 😀

staninka77
5. bře 2012

@marinka-Moc se omlouvám ale dívala jsem se špatně přeji více kluka.
mělo to bíti na někoho jiného. 🙂
@pepibubu-Tobě tu holčičku moc přeji po dvou kluách si i ty jí zasloužíš.
A je jasné kdo má zasde holky at mají kluky. 🙂

pepibubu
5. bře 2012

@staninka77 stani, v pohodě prosím tě, popravdě mně je to úplně šumák, jestli to bude kluk či holka, hlavně aby bylo zdravé a dělalo nám takovou radost, jako bráškové. ale je mi jasný, že celýmu světu bude"jasno" že jsme tak moc chtěli holku, že jsme to zkoušeli znova 😀

marinka
5. bře 2012

@staninka77 To je v pohodě 😀 😵 Mně by třetí holčička vůbec nevadila, ale ráda bych si zkusila, jaké je to vychovávat chlapečka 🙂 A hlavně teda kvůli tomu tatínkovi 😉

staninka77
5. bře 2012

@pepibubu-mě by taky nevadil další kluk a budu i za něj moc štastná nikdy bych neměnila.
Ale taky bych chtěla vyzkoušet jaké je opačné pohlaví jako je holka.
určitě za něj budeš i ty ráda i kdyby to byl kluk to je jasné.
@marinka-je jasné že i kvuly tatínkovy by to bylo bezva mít kluka 🙂 .
I kdby jsi měla holku budeš ráda i za ní.
Taky bych chtěla holku jaké je to starat,a taky něco ke mě.Klučina uteče a holka je vždy více méně poblíž maminky. 🙂

staninka77
5. bře 2012

@marinka-Dívala jsem do tvho albumu máš hezké holky.
Jo a taky máme děti narozené ty mladší v listopadu my jsme 3.11.2009 🙂 .
A byli skoro stejn velicí malej měl 2750.g47.cm 🙂
@pepibubu-Máš krásně děti 🙂 spíše klučíky. 🙂

marinka
5. bře 2012

@staninka77 No fakt, rodily jsme kousek od sebe a byli jste jen o 50 g těžší 😵 Děkuju za pochvalu holčiček 🙂 Vy už se teda snažíte o čtvrté? Tvůj byl hned pro? Závidím ti, že do toho šel, v dnešní době je to podle mě vzácnost, když i chlap chce víc dětí 😵

veroniqe.b
5. bře 2012

@saminomimino Tak Veroniko🙂 bereš mi slova,přesně,do dvaceti jsem se vyblbla dost,asi tak to vidím i já,a v těch dvaceti jsem měla prvního syna,plánovaného,vytouženého..už si neumím představit jaké by to bylo bez něj,co bych ty léta dělala,prostě nevím,byla jsem asi vždycky rodinný tip,vždycky jsem chtěla brzo děti,a zatím nikdy nelitovala..dítě po třicítce bych nechtěla ale to neznamená,že odsuzuji ty,které to tak mají,to ani náhodou,každý to má prostě nastavený jinak z různých důvodů a basta..mluvím jen sama za sebe..Co se týče toho,že bude pak smutno,tak to se těším,že budeme s manželem třebas cestovat,pojeden na koncert,zábavu,děti už nás nebudou potřebovat..prostě to co jiní užijou do 30,já až po,snad budu mít ještě síly a nebudu moc zestárlá,a když jo,třeba kluci budou mít taky brzo děti a budu mladá babča jako byla moje mamča ve 40🙂 a že jí to teda obrovsky naplňuje a těší se i na to třetí vnouče🙂

staninka77
5. bře 2012

@marinka-Mě se listopad docela líbí měsíc a jsem ráda že to i vydržel tak dlouho nejdřív jsem měla TP 10.12.listopadu ale šel dříve 🙂 .
A tvoje malá šl dřív že byla tak malinkatá.
To ten muj právě nechce už žádné ale když o tom někdy mluvíme určitě by se nechal přemluvit 🙂 .
Ale jak jsem psala moje máti o tom už nechce ani slyšet a že my udělá peklo když otěhotním.
Je to tak jak píšeš na tuhle dobu je i tři děti síla na tož čtyři.

marinka
5. bře 2012

@staninka77 Leontýnka šla o 14 dní dřív, ale měla jsem hematom na placentě a na konci už špatně vyživovala, tak moc nepřibírala..To je hrozné ti rodiče 😠 Já vím, že u nás by taky nebylo kdovíjaké nadšení, moje mamka by to asi vzala nejvíc v pohodě, ale ostatní by určitě říkali, že jsme blázni..Ale na to kašlu, budou to moje děti, a já se o ně budu starat 😉

vesmilka
6. bře 2012

Ahoj holky, mě je naprosto jedno co to bude, jen nevím jestli se o kluka budu umět postarat. 🙂 Holky jsou na péči asi jednodušší 🙂

pepibubu
6. bře 2012

holky, jo, rodiče jsou úžasný. Mně je jasný, že by mi domluvila ukončení, její známá dělá na gyndě, tak by to domluvila a byly by kecy kdybych jí to hodila na hlavu.. Celej život se ke mně chová jako ke svýmu majetku, o němž má bezvýhradný právo rozhodovat, a běda, když jsem se někdy rozhodla po svým a ne tak, jak by se rozhodla ona...

staninka77
6. bře 2012

Ahojky.
@marinka-Tak to je smutné že tě ta placenka malou nevyživovala ale hlavní na tom je že je zdravá a dělá vám moc velkou radost.
ten hematom jsi měla po celou dobu těhu měla jsi i malí bříško na to že jsi byla na uplném konci těhu.
Taky si myslím že by se okolí na nás dívalo že jsme spadly z jahody na znak taková početná rodinka.
@pepibubu-Uplně jsem to takhle i já myslela moje máti si myslí že jsem její majetek a že si semnou bude hrát z jedné strany na druhou,ale taky jí hodně odporuji a ona se urazí za každou věc co jí řeknu nepo povím a ona má právo my zařizovat svoji budoucnost tak se zmýlila. ☹

staninka77
6. bře 2012

@vesmilka-Já si myslím že holky starání je daleko horší jak o kluky ti jsou v pohodě a uvidíš o zvládneš. 🙂

pepibubu
6. bře 2012

@staninka77 koukám že naše maminky by si asi velmi rozuměly co

Plánovala mi, že si mám najít nějakýho rozvedenýho podnikatele, co mě bude na rukou nosit, protože první žena byla semetrika. A vidíš, já si drze najdu chlapa sama, navíc takovýho, co mě na rukou nenosí (to by si chlapec dal, moje váha je tříciferná bez desetinné čárky), a mám víc dětí než mi ona dovolila... nejvíc mě deptá, jak kvoká na děti, jak je mííííííííílujeeeeeeeee a přitom...., no škoda slov.

staninka77
6. bře 2012

@pepibubu-Asi by si hokly tozuměly,to je fakt.
Ale chlapa mi jen jednou hledala a to jsem byla sama z malím klukem ale nevyšlo to.
Ale našla si sama podle svého. 🙂
Ona taky nemusí třeba kluky nebo spíše toho prostředního na něj stále něco plive jakej je.
Jo a dětí si předsavovala že budu mít max 2.takže mám více dětí než jsem i já dovolila. ☹
Děsné dost mě to štve.

pepibubu
6. bře 2012

@staninka77 rozumím. Ani nevíš, jak moc. to víš, já měla "povolený" jen jedno, takže už teď jsem drzá....

marinka
6. bře 2012

@staninka77 Hematom objevili na utz ve 20 tt, doktorka ho dlouho zkoumala a pak napsala do zprávy, že to je málo významné, což jsem nepochopila, protože byl docela velký 😅 Nijak mě pak víc nesledovali, ale měla jsem divné tušení, že všechno není o.k, tak jsem zkusila 14 dní před termínem ten ricinový nápoj na vyvolání a zabral, za pár hodinek byla malá na světě. A doktor mi pak řekl na sále, že moc dobře věděla, proč jít na svět dřív (že jsem ji vyvolávala tím nápojem jsem mu neřekla), že placenta už byla kvůli tomu hemtomu ve velmi špatném stavu a hrozil placentární infarkt ☹ Ještě štěstí, že jsem dala na svoji intuiici a ten nápoj jsem zkusila..

Je mi smutno z toho, jak popisujete svoje mamky ☹ Já mám naštěstí bezva mamču,už jsem jí to i říkala, že bych moc chtěla to třetí a byla ráda, jen mi říkala, ať to moc nespěchám, že si to víc užiju, až bude Leontýnka trochu větší 🙂

pepibubu
6. bře 2012

@marinka Mari já mám skvělou tchýni, ta mi to vynahrazuje, do ničeho nekecá, názor řekne, ale když to uděláme po svým, nenafukuje se.

Já chci, aby Martínek měl aspoň tři ročky, než se třeťátko narodí, znova souběh období vzdoru a miminečka bych asi už nedala, byla jsem z toho šílená ten první rok. Ale až budou Martinovi tři, půjde do školky, resp. tam kam chodí Pepa teď, je to od DDM, od 13 - 18 hodin, Pepa bude v povinných předškolácích a já budu mít jakž-takž klid na miminko...

marinka
6. bře 2012

@pepibubu Leontýnka půjde do školky až prýští rok, až skoro ve čtyřech, jako šla Anička, tak to by pro mě byla taky ideální doba na narození miminka 🙂 Obě holky budou ještě ve školce, kterou máme za rohem, tak by to bylo fajn, až bude Anička v první třídě, tak to už bude všechno složitější, ale to už by měl prcek roček, a zase by to bylo jednodušší, než s miminkem 🙂 Takže tak na podzim bychom se asi měli začít snažit, no to jsem zvědavá 😀 🙂

pepibubu
6. bře 2012

no my taky plánujem snažení léto-podzim 🙂

staninka77
6. bře 2012

@pepibubu-taky se už moc nedám,ale někdy podlehnu to je ten problém.
Tchyně není moje špatná ale taky má své dny kdy mě štve je už doma mohla zemřít prodělala žloutenku a na to šíleně pila alkohol byla zlá a moc tchán to je bezvadnej chlap stará se o ni.
@marinka-Díky moc.
Někdy bych maminu zakousla.
Nikoho si nemohu ani pozvat prostě jí vše vadí šílené je náladová a když jí křivdíš se hned nafoukne a nemluví stebou i celej den. ☹
Taky si myslím že dr.jsou arogantní že nic nikdy neřeknou na pravou míru a pak se celé těhu jenom hlodáš zda je vše pořádku nebo není.
Ale malá si cestu sama zvolila to je dobré.
Malej si sám taky řekl že pujde ven i bez jejich vyolávačky 🙂 nechaly si mě v nemocnici měla od 14.tt jsem docházela do rizikové poradny přímo do porodnice měla jsem toxopasmozu pak cukrovku těhu mě zjistily a ke konci hodně vysokej tlak takže jsem si užívala 😠 .
Já bych šla hned do 4.dítka ale asi ještě chvílu počkám na ten správnej okamžik. 🙂

pepibubu
6. bře 2012

Tak to mě kvůli mým zdr. problémům rovnou dvakrát sekli, a vím, že mi řekli, že ještě jedna sekce a finito, ale to nevadí, vím že dítka mají být tři (trochu vidím dál) takže pak se klidně nechám podvázat - chtěla jsem už po Martinovi, ale to mi bylo shůry vysvětleno, že ještě ne.... Jsem pro někoho možná prdlá, ale věřím hodně intuici.

marinka
6. bře 2012

@pepibubu Já už u sebe zase cítím tu dušičku našeho třetího prcka, takže taky vím, že bude 😉 Může se zeptat, jak to víš ty? Když tak písni do IP..

@staninka77
To jsi měla teda náročné těhu, hlavně, že to dopře dopadlo a máte takové krásné sluníčko 😵 😵

d.aniela1
6. bře 2012

Holky moje zlaty,,co mate dve a vice deticek,,uz to mam taky za par,,jezis uz se me to krati ja se tak,tesim zas na ten chaos ,,dneska jsem cely den uklizela abych se nenudila.. 😀 😀 😀 😀

vesmilka
6. bře 2012

@staninka77 snad to zvládnu. Ale ještě pořád to může být holka a moje obavy jsou zbytečné 🙂

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 jé ty jsi ze stejného regionu jako já. Taky se těším na mumraj co nastane.

d.aniela1
6. bře 2012

@vesmilka ano koukam,,,jsem jsem a tesim a moc,,,a koukam cekas treti a co to bude je prekvapeni????

vesmilka
6. bře 2012

@marinka já ti tvou maminku závidím. Taky mám lepší (tedy měla jsem) tchýni než mamku. Bohužel před rokem zemřela. Je mi po ní smutno, byla tak hodná a milá a spravedlivá.

vesmilka
6. bře 2012

@d.aniela1 jo jo je to překvápko, třeba se potkáme v porodnici. Tvoje fotka mi někoho připomíná, tak se zeptám nemáš segru dokonce snad dvojče?