Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

edeltraut
25. únor 2012

@staninka77 jj, nestěžuju si. Tady je vůbec div sehnat práci a mě se po mateřský tak zadařilo, že jsem si mohla vybírat. Ale na druhou stranu už se taky těším, až zůstanu doma. Máme hospodářství, tak se těším, že budu mít čas zkoušet blbiny. Chci zkusit domácí sýry a mléč. výrobky, tak snad se zadaří 😀.

schnek
25. únor 2012

@staninka77 jj, poslala jsem manžela do práce na odpolední a za dvě hodiny jsem mu volala, ať fofrem nakluše zpátky 😀

staninka77
25. únor 2012

@edeltraut-To jsi teda šikulka že tohle chceš vyzkoušet ale jak se říká každej chce dosáhnout toho svého a učením nic neskazíš. 🙂
@schnek-Hlavně že jste to zvládly a to jsi ještě ochotná žes poslala manžela do práce ale fakt musím smeknout jak jste to domácí porod zvládly. 🙂

schnek
25. únor 2012

@staninka77 podle mě vůbec nejde o místo, zvládnout to musíš vždycky sama, nikdo jinej to za tebe přece neudělá 😉

edeltraut
25. únor 2012

@staninka77 No šikulka... spíš se občas děsím toho, co kupujeme v obchodech. Tak jsme se rozhodli, že si radši všechno vypěstujeme sami. Na jaře bych měla mít mléko od dvou koz, tak to nějak zpracovat musím 😀. Stojí to hodně úsilí a zatím i peněz, ale do roka čekáme, že se investice začnou vracet 😀.

simimo
25. únor 2012

Ahojky holky, můžu se k vám taky přidat? Před týdnem jsem zjistila, že jsem těhu - je to plánované a chtěné třetí těhotenství. Už mám holku i kluka. Jsem teprve krátce, tak 6t a tak jsem ještě u doktora nebyla. Snad to vše dobře dopadne a až tam dojdu, tak uslyším už jen srdíčko a samé pozitivní zprávy 🙂

staninka77
26. únor 2012

Ahojky.
@simino-Ahojky vítám tě tu mezi nás 🙂 .
To je krásné že čekáš miminko a to třetí paráda.
Budu držet palečky aby vše bylo jak je potřeba a kdy se budeš hlásit u dr.na KO aby vše zjistila a udělaly vyšetření. 😉
Já bych ještě těch 14.dní počkala aaby bylo vidět srdíčko. 🙂

staninka77
26. únor 2012

@schnek-je jasné že to musíme vše zvládnout aji i kdyby jsme nechtěly. 🙂
@edeltraut-Toho bych se děsila i já je jasné že je vše dost drahé tak proč něco neskusit doma si udělat sama že.
Kozičky to je príma si je pořídit. 🙂
A když máte statek tak je to potřeba zvelebovat. 🙂

staninka77
26. únor 2012

Tak dnes my dojede mamina chlap pro ní jel má toho docela hodně poveze.
Vubec tu asi týden nebudu a budete my chybět snad to to njak zvládnem.
Zítra valíme do Brna z Markem má tam snad poslední sezení. 🙂

martina26
26. únor 2012

Ahoj holky, mohl bych se k vám přidat? Minulý týden jsem našla //. K lékaři jdu teď v úterý, poslední MS jsem měla 7.1.2012. Takže mi to vychází na cca 6-7 tt. Doma mám už dva poklady Kristýnku a Tomika. Třetí dítko je neplánované, ale těším se na něj a přirozeně se bojím, aby bylo v úterý u MUDr. vše OK.

edeltraut
26. únor 2012

@staninka77 Tak si maminu užij a pak se ozvi, jestli jsi návštěvu přežila 😀.
Mně začaly nevolnosti, nechápu že až teď.... s dětma mi bylo zle tak od 7t. do 16. No a já už začala juchat, že mi ani zle nebude....Jsem to zakřila a teď určitě budu trpět pěkně dlouho. ☹
@martina26 Ahojky, vítej. Určitě bude vše OK! Já mám doma dva školáky a teď čekáme Benjamínka 🙂. Asi jsem zestárla, ale taky se teď o sebe nějak bojím 😀. S prvním jsem to nějak neprožívala, jen jsem se těšila na miminko, druhé bylo neplánované - otěhotněla jsem, když bylo Ládíkovi 14měs., tak jsem taky neměla moc času se pozorovat a teď o sebe opravdu dbám 🙂. Taky už mi nepřijde samozřejmý, že se mi musí narodit zdravé miminko a že bude celé těhotenství v pohodě. 🙂. Stárnu. 😀

simimo
26. únor 2012

@staninka77 Díky za přivítání🙂 Ještě těch 14 dní počkám - přesně jak říkáš, aby bylo už vidět srdíčko! Ty už budeš mít čtvrté?

staninka77
26. únor 2012

@simimo-zatím nebude čtvrté ale uvaži zatím o tom zda jít nebo né.
JJ raději jdi až později k e dr.Držím palečky a moc.
@edeltraut-děkuji ti moc užiji si jí ale už tu jsou nějaké problémy tak raději aby zase jela.
Z chlapem jsem se pohádala prostě šílené.
@martina26-Vítám tě tu mezi nás. 🙂
Držím palečky aby vše bylo pořádku je krásné že máš doma páreček.
A kde dr.jdeš docela brzo.
Ale halvně aby vše dopadlo moc moc dobře pro tebe. 🙂

edeltraut
26. únor 2012

Já jsem měla dneska príma neděli. V poledne se mi udělalo tak zle, že jsem si musela jít lehnout. Pak mě probudil telefon od kamarádek, ať zvednu zadek a jdu za nimi. Tvořily jsme z fima - super věc! Udělala jsem si rozlišovače na klíče, korálky na přívěšky a naušničky a ozdobila lžičky. Doporučuju!

vesmilka
27. únor 2012

Ahoj holky, tedy vy jste toho za ten víkend napsaly. Já jsem o víkendu trochu odstřižená. Mladší dcera okupuje můj notebook. Má na něm sims tak to víte. 🙂
@simimo
@martina26 vítám vás a gratuluji a zároveň držím palečky ať všechno dobře dopadne.
Já jsem po víkendu nějaká marná. Něco na mě skočilo a mám teplotu a bolí mě v krku. A to jsem ještě sportovně činná a mám dnes spoustu práce. ☹

saminomimino
autor
27. únor 2012

@simimo ahoj vítej,jakpak máš staré děti a gratuluji snad budou jen dobré zprávy 🙂

saminomimino
autor
27. únor 2012

@martina26 haj i ty vítej,a gratuluji též,určitě budou jen dobré zprávy,takové překvápko vím jaké je ale radsot převládá 🙂

losinda
29. únor 2012

@staninka77 Ahoj tak jsem dneska byla na kontrole a mim roste jak má 🙂 .Vysledky a plodové vody ještě nemá ale říkal kdyby tam něco bylo tak by mi už dávno volali,protože by se to muselo řešit.Jinak se má malej k světu už cítím pohyby a je to skvělej pocit 🙂

saminomimino
autor
29. únor 2012

@losinda tak gratuluji k dobrým zprávám 😵
já měla první šťouchanec už ve 14tt teď už můžu říct že miminko regulérně kope řádí a dělá bublinky,na to že je o 8 dní dle utz mladší je to pěkný divoch-ška a hlásí se pěkně,tak si to užívejme,za mně je to naposled

edeltraut
1. bře 2012

@saminomimino Já jsem taky říkala, že Eliška je poslední 🙂, trochu povyrostla, ségra a švagrová porodily a já jsem na svoje dušování "již nikdy více" rychle zapomněla 😀. Počkej až ti prťata povyrostou 😉

vesmilka
1. bře 2012

@edeltraut moje "nikdy více" dopadlo tak, že jsem náhle zjistila že jsem těhotná. 🙂 Ale teď je to naposledy ☹

edeltraut
1. bře 2012

@vesmilka já jsem nechtěně otěhotněla podruhé, malému bylo 13 měsíců. To byl šok! Tak jsem taky o třetím nechtěla ani slyšet. A teď jsem musela manžela trošku popostrčit 😀. On chtěl, když byly děti menší, pak už nechtěl. No ale nedalo mi moc práce ho přemluvit 😀.

vesmilka
1. bře 2012

@edeltraut ve stejném šoku jsem byla teď, ale manžel byl ve větším 🙂 . Nejdřív se nechtěl smířit a teď je rád 🙂 Už se těšíme všichni i holky. 🙂

edeltraut
1. bře 2012

@vesmilka No, já jsem se to dozvěděla na gynekologickým křesle. Jela jsem k dr. že neustále krvácím a on mi s klidem oznámil 7+2 😀. Manžel mi to ani nevěřil, že to není možný!!! Jako by u toho nebyl 😀. Já jsem to obrečela, ale nakonec jsem byla ráda a dnes jsem šťastná, že mám děti tak brzy po sobě.

sarkav
2. bře 2012

ahoj maminky,chtěla bych se zeptat jak zvládáte 3 děti, hlavně finančně a taky jestli se to dá zvládnout psychicky. děkuji moc

vesmilka
2. bře 2012

@edeltraut taky krásné překvapení. Já to obrečela mockrát, protože manža trval na tom že další dítě už ne. málem jsem ho poslechla. Ale ještě že to má taky šťastný konec 😎

mkr
2. bře 2012

@edeltraut @vesmilka takhle bych jednou taky chtěla mít 3 dítko, máte dobrý odstupy, přece jen ty první odrostou a co potom 🙂 i manžel je tomu nakloněný, on by klidně 3 hned, ale to v žádném případě, takhle to zatím stačí 🙂

vesmilka
2. bře 2012

@mkr vidíš a já si to tak vůbec neplánovala. Chtěla jsem děti po sobě, ale tohle je větší pohoda. Mám na děti individuální čas. Andrejka nás už moc nepotřebuje a chůva se bude hodit 🙂 . Anežka chodí do 3 třídy a ač nás potřebuje, tak je soběstačná, tak se budu moci mrňouskovi věnovat na 100%

edeltraut
2. bře 2012

@vesmilka, @mkr
Tak to u nás nehrozí, u nás i kdybych čekala osmé dítě, tak je jasný, že by ho taťka chtěl. Pro něj je rodina a dětičky nejdůležitější na světě. Když prckové začali chodit do školky, tak mě přemlouval na třetí. Ale to já jsem nechtěla ani slyšet. Po šesti letech doma jsem se do práce těšila!!! No a teď jsem zatoužila po miminku já, manža pořád, no časem, až tohle, až tamto.... No, ale nakonec jsem dosáhla svého. Dokonce se zadařilo na první pokus 😀. Hrozně se těším, že si miminko užiju, ty dva jsem si moc neužila, byli moc brzy po sobě a byl to docela zápřah.

losinda
2. bře 2012

@saminomimino jojo je to úžasný,u mě je to také naposledy,protože jsem měla první dvě děti císařem tak prý i to třetí půjde císařem.Tak mi doktor doporučil at se nechám podvázat 😒 že prý je to pro moje zdravý.Tak si ted užívám každý pohyb 🙂 .