Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

baca
20. zář 2012

@eloana nikdo neřešil hcg 6? no to teda dobre, já mam necelé 4.

Holky všímáte si, že už jsme v této diskuzi 4, co nemají krev úplně v pořádku? To je teda slušná sešlost 😀

eloana
20. zář 2012

@baca resili to az kdyz to vyslo spatne v triplech......oni se ty hodnoty resi jako celek.... a vzledem k tomu,ze papp bylo kolem 1 tak samotne zvysene Hcg prebily ostatni markery

doli1
20. zář 2012

@baca já si toho všimám víc a víc.plno maminek kolem mě má pozitivní i tyto testy 😒

eloana
20. zář 2012

@doli1 ona ta krev je podle me zradna- spousta veci kolem ji muze ovlivnit......

baca
20. zář 2012

@doli1 tak to buď ty normy už moc normami nejsou nebo lidstvo začíná degenerovat a budem se brzo rozmnožovat pouze v repordukčních centrech, kde se naše pohlavní buňky budou přísně vybírat a čistit,jak to bylo ve filmu Demolition man 😀 (já vím, že to zlehčuju, ale to je takový šibeniční humor)

veruska007
21. zář 2012

Holky, mame druheho andilka, uletel nam ve 12.tt. Kdyz jsem vcera odchazela z hematologie, zacala jsem krvacet. Tak jsem sla rovnou vedle na gynekologii. Netlouklo srdicko. Jeste v pondeli jsem byla na utz. a vsechno bylo v poradku. Na revizi jdu az v utery.

😔 😔 😔

baca
21. zář 2012

@veruska007 To je mi moc líto, přeju moc sil, abys to brzo zvládla a vše přebolelo.

martina26
21. zář 2012

@veruska007 😔 😔 😔 moc držím palečky a hodně sil. Je mi to moc líto. 😔 😔 😔

schnek
21. zář 2012

@veruska007 to mě mrzí 😔 ať jsi brzo fit

ad krev - když mě s dětma nabírali na ty všemožný testy, sestra mě pokaždý pečlivě infiormovala, na co to je a kdy mám volat. A já jsem jí pokaždý odpovídala, že je mi to úplně jedno, testům z krve nevěřím a volat nebudu 😅 😀

baca
21. zář 2012

@schnek tak to je fajn, v tom případě nemusím nic řešit, utz mám naprosto v pořádku 🙂))

Mě nejvíc štve, že na to třetí nemám vůbec čas, tak leda v poledne a večer,když ležím s Markem, aby usnul (musí mě u toho škubat za vlasy 🙂 ), tak mám chvilku, abych si pohladila břicho. Jinak vůbec nevnímám, že bych byla těhotná, špek an břiše vždy byl a bude, takže zatím se nic neděje.

schnek
21. zář 2012

@baca s klukama se mi těhotenství tak táhlo, s Aničkou uteklo jako voda, běžel den za dnem a najednou jsem rodila. Nejvíc jsem na to myslela, když jsem řešila, jak se přiznám našim. Ale zase celou dobu mi bylo psychicky strašně fajn, moc jsem si to užila, ale čas jsem neměla skoro žádnej.

eloana
21. zář 2012

@veruska007 to me mrzi:((
@schnek tak jsem mluvila s detskou a byla s ni rec🙂) ockovani odlozime na leto🙂

doli1
21. zář 2012

@baca taky nemám čas na bříško.vůbec si těhu neuvědomuji až večer.ted jsem viděla mimiska a úplně mě překvapilo že za chvíli i my budem mít prdulku,
možná už budem mít doma i kočárek.naskytla se příležitost ke koupi ak asi do něho pujdeme.
@veruska007 to je mi líto:( máš problémi s krví ?

staninka77
21. zář 2012

@veruska007-Tohle mě moc moc mrzí že se ti to přihodilo.Hlavně se holka moc drž se moc.Hodně to musí bolet je my líto moc tvého zármutku.

edeltraut
21. zář 2012

Ahoj holky, tak se po dlouhé době hlásíme! Máme Adélku, narodila se 4.9., porodní váha 3,38! Hurááááá, mám normální malé miminko!!!!
Adélka je zlatíčko, moc hodná. Jinak porod teda pohroma, jela jsem tam, že po třetí mě už nic nepřekvapí - omyl! Kdyby byla slůně jako brácha se ségrou, tak jsem asi neporodila 😀. Ještě, že je drobek po mně 😉.
Tak se mějte a snad se zase brzy ozvu!

schnek
21. zář 2012

@edeltraut jé, tak nakonec přeci princezna, moc gratuluji a jsem zvědavá na podrobnosti 😉

saminomimino
autor
21. zář 2012

@edeltraut moooc gratuluji k malé slečně,je miláček,těšíme se na další info 😉

saminomimino
autor
21. zář 2012

@veruska007 moc mně to mrzí ☹

numerenka
21. zář 2012

@edeltraut : Moc gratujluji, je překrásná 🙂

numerenka
21. zář 2012

@veruska007 : To je mi moc líto ☹ Hlavně ať jsi brzy v pořádku

elennka
21. zář 2012

Pěkný večer.. já sice mezi vás nepatřím, jsem kamarádka verusky007. Před pár minutami mě psala, že ji odvezla záchranka do nemocnice, začala hodně krvácet- ztratila litr krve, teď už leží na gyndě, bohužel na oddělení maminek a miminek ☹
Asi vám potom napíše více.

veruska007
22. zář 2012

Holky, tak to dopadlo úplně jinak než jsem plánovala. Včera jsem vypnula počítač, ucítila jsem tiché rupnutí... a s proudem krve se vyvalilo i miminko. Bylo krásné, doktor říkal, že je podle utz. menší, ale nebyla to pravda. Ještě v tom šoku jsem ho měřila. Měl necelých 12 týdnů, hlavičku 1,5 cm, tělíčko 2,5 cm, nožičky, ručičky, krásné droboučké prstíky a obrovské blankytně modré oči. Byl tak krásný. Pojmenovala jsem ho Kryštůfek. Neodloučila se ale placenta, brutálně jsem krvácela, volala jsem manželovi, ať se vrátí domů a on už cestou volal záchranku... nakonec jsem měla revizi, jen jsem na ni v nemocnici ještě 3h čekala, ztratila jsem přes 2 litry krve. Ale dnes před obědem mě už pustili domů, jen mám hodně ležet. S tím domácím potratem to byla hodně hořká zkušenost 😔 . V první chvíli jsem byla v neskutečném šoku, jako ve snu... a teď vylévám jen potoky slz 😔 😔 😔

veruska007
23. zář 2012

Do fotoblogu jsem dala své vzpomínky na andílky, pokud byste si chtěly poplakat a se mnou zavzpomínat... 😔

staninka77
23. zář 2012

@veruska007-Holka je to moc moc smuté,a moc ti držím palečky musela jsi si užít hodně bolesti a ještě to musí bolet.
Ale jsi statečná a máš doma krásné tři kluky kteří tě drží nad vodou.Moc ti fandím. 🙂
Posílám hodně srdíčka uzdravovacích.

martina26
23. zář 2012

@veruska007 je to moc smutné, přeji hodně sil. 😔

axi81
23. zář 2012

@veruska007 Moc mě to mrzí... ☹ ☹ Přeji Tobě i rodině, aby jste toto období zvládli... Je mi ale jasné, že nejtěžší je to pro Tebe. Snad čas rány zacelí a brzy zase vysvitne sluníčko... Hodně sil!!!

saminomimino
autor
24. zář 2012

@veruska007 nevím co říct,je to opravdu smutné,takto o broučka přijít a ještě ho vidět,obdivuju tě že jsi ho zvládla přeměřit,moc mně to mrzí opravdu moc,nedokážu si ani nachvíli představit jaké to bylo a jak ti musí být teď,myslím na tebe a drž se,hlavně že jsi v pořádka,co by bez tebe ti dva tvoji prcci dělali
řekli doktoři proč se to stalo??

veruska007
24. zář 2012

@saminomimino Ne, na výsledky histologie jdu za dva tydny. Ale miminko, myslim, vyhodili do kose hned na prijmu 😔 . Takze stejne asi nic nezjisti. Ach jo. Manzel hrozne chce, at se hned snazime znovu... ale ja nevim. Strasne se bojim, ze se to stane zas. I kdyz po dalsim miminku ted hrozne touzim. Jela jsem v nemocnici pul hodiny pote, co se mi to stalo, s cerstve narozenym miminkem, uplne, par minut starym... treba prislo na svet ve stejnou chvili jako to moje... mela jsem takovou chut ho k sobe privinout... 😢

staninka77
25. zář 2012

@veruska007-Tak třeba budeš vědět co se vubec stalo tvému miminku.
Já bychchvíli počkala a pak by klidně se snažila o miminko moc ti to přeji aby jsi brzo byla těhu. 🙂
Kam jsi jela do jaké porodnice že jsi viděla tak čerstvé miminečko.
Myslíš si že ho vyhodily do koše vždyt potřebovaly zjistit proč tak náhle odešlo nebo snad ne.
Držím palečky aby jsi byla brzo fid. 🙂 A nic tě netrápilo.

veruska007
25. zář 2012

@staninka77 No, lékaři mi říkali, že pokud chci třetí, tak co nejdřív... za 2-3 měs. ideálně.
Záchranka mě odvezla do Bohunic. Jinde prý tyto akutní stavy neberou.
Myslím, že jo, měli tam plno rodiček, do toho porody, chaos... bavily se tam sestry s dr., kde že to je, že to nenašly. Tak dr. mávla rukou... tak myslím, že ho pak vyhodily ☹. Nebo rovnou.