Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

veruska007
14. srp 2012

@staninka77 Jj, Líšeň mám prochozenou, chtěli jsme tam taky koupit byt. Ale pak jsme našli tento v Řečkovicích. Jsem docela ráda, že jsme ve městě. Já bych šla na vesnici, leda kdybychom měli dvě auta... a ty bychom zas neuživili, benzín stojí majlant. Mám sem tam brigády a bylo by komplikovanější třeba předávání dětí. A vůbec, bojím se budoucího taxikaření ve prospěch dětí 😝

numerenka
14. srp 2012

Ahojky holky, tak dnes jsem byla v Ol na velkém UTZ a vše je v pořádku. Podle paní Dr. na 90% čekáme třetí holčičku. Takže taťka se stane náčelníkem, který má tři dcery Vinnety ( tak si říkají naše holky, indiánky u nás teď letíííí) 🙂

martina26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkav
16. srp 2012

@numerenka jéé tak to závidím, že to bude holčička, no u nás zase 3 kluk, ale hlavně že jsou zdraví 😀

staninka77
16. srp 2012

@sarkav-I když to bude třetí klučina hlavně at je zdravej... 🙂
@numerenka-Gratuluji k třetí princezně 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...
Holky užívejte si krásného těhotenství... 😉

staninka77
16. srp 2012

@veruska007-Tak jsi dopadla u lékaře na gyndě. 🙂 ...
V Líšni je dobré bydlení mě se tam taky moc líbilo.Hlavně že jste si našly hezké bydlení i v Řečkovicích 🙂 🙂 🙂 .
My dvě auta máme jedno c hlap používá do práce a jedno hezčí tu stojí před barákem 😀 a já nejsem schopná udělat řidičák ☹ ..Je to fakt že je benzín hodně drahej to je pravda.
Taky přemyšlím zda nepujdu někde dělat brigády. 🙂 Ale co kluci to taky nechápu. 😉

Holky jen se zeptám mám si udělat těhu test před menzes týden nebo až tak za 14.pokud nedorazí menzes.Díky. 😉

pepibubu
16. srp 2012

ahojky

@staninka77 já se zařekla, že budu testovat až minimálně týden po vynechání. Dřív ne.

staninka77
16. srp 2012

@pepibubu-Takže tyden po vynechání a myslíš že to muže vidět i dříve co myslíš.
Třeba to není vidět až po tom týdnu.Já vím že nejsem těhu ale nějak poslední dobou se necítím dobře jsem hodně unavená stále bych spala dva dny mě bolelo jedno prso a už je to dobré tak fakt nevím.Ale je jané že nejsem. 🙂
A co vy snažíte se nebo manžel nechce muj taky ne. ☹ 😠

sarkav
16. srp 2012

@staninka77 já si teda tohle těhotenství vůbec neužívám, jsem pořád unavená, všechno mě bolí, břicho tvrdne že ho mám pořád jak kamen, spát nemůžu.......no prostě hrůza 🤐

pepibubu
16. srp 2012

@staninka77 nenazvala bych to snažením, prostě se milujeme kdy je čas, síla a chuť, a nic nepoužíváme. Ale není to takové že bychom "do toho bušili" kvůli miminku častěji nebo koukali na nějaké plodné dny, to vůbec.

staninka77
16. srp 2012

@sarkav-Já si taky moc neužila poslední těhu,lítala jsem stále po doktorech kvuly té toxoplasmoze a bylo to šílené aj eště pak ta těhu cukrovka takže další lítání a neužial vubec.
Jen se o to pokus si ho užít a uvidíš budeš se třeba cítit dobře hodně polehávej odpoledne at kluci si pohrají prostě máš na to i ty nárok. 🙂 ..A řekla jsi to dr.že ti vtrdne bříško dala ti na to magnezium. 🙂 Unavená to jsou myslím všechny budoucí maminky v posledních měsících. 😉
@pepibubu-Muj chlap si dává pozor ale někdy jde i z prezervativem ale posledně to nějak nevyrlil tak fakt nevím.
Třeba se to podaří uvidíš není kam spíchat. 😉 taky na plodné dny nehraji vubec ani nevím kdy je mám to je ten problém. ☹ a měření BT se my nějak nechce. 😒

sarkav
16. srp 2012

@staninka77 dr. ví že mi břicho tuhne, měla jsem to u všech těhotenství. mám magnezko prášky i rozpustný nápoj ale stejně, odpočívat nějak nemůžu, protože kluci chtějí ven,takže s nimi jít musím, doma taky uklidit musím takže většinou odpočívám až večer 😉

staninka77
16. srp 2012

@sarkav-Takže se stím nic nedá dělat už chvílu počkejte a malý bude brzo na světě. 🙂
A tak si ještě kup tu minerálku magneziu a třeba i to pomuže.
Je mě jasné že to z klukama nejde musí se ven uklízet doma je prostě furt co dělat..

sarkav
16. srp 2012

@staninka77 přesně tak 😀 a co ty? jak jde snažení? myslíš že to bude holčička? u nás jedna holčina čeká 5-tého kluka 😅

staninka77
16. srp 2012

@sarkav-Zatím nic podle mě těhu nejsem testila jsem dneska ale byla jen jedna čárečka takže je to ještě brzo a nebo se to chlapovi povedlo dříve vytáhnout. ☹
Takže je jisté že těhu nejsem.
Snad tak za dva měsíce v červnu mě vychází kluk nebudu ryskovat.
🙂 .Mám čas není kam spíchat. 😉

staninka77
16. srp 2012

@sarkav-Tady mám kamarádku 4.kluky a poslední mají děvče.
Je to mazec když má tolik kluku.

veruska007
17. srp 2012

@staninka77 No, miminko je tam, kde má, odpovídá cca 6.tt. Termín porodu cca 15.4. 2013. Manželovi jsem to oznámila, je nadšený, ale nevím nevím, jestli je proto, že jsme se domluvili, že se vystřídáme na rodičáku a jemu se do toho ale nechtělo. Jinak já bych testovala až nejdřív v den ms, to jsem měla na testu ducha. Dřív nic. Doufám, že na mě budou brát doma trochu ohledy, zatím to nevydá... ale budu mít rizikové těhotenství, potřebovala bych aspoň trochu víc odpočívat.

saminomimino
autor
17. srp 2012

@veruska007 gratuluji,a dávat na sebe pozor a ať vše klape a něco se nepo 😵 😵 😵

saminomimino
autor
17. srp 2012

@staninka77 prosímně,teď řešíme auta,potřebujem dvě,máme octavku tam se nás 5 nevejde tak řešíme zda prodat a koupit jedno pořádný nebo si ji nechat a koupit jedno vícemístný,jaká máte auta vy??

veruska007
17. srp 2012

@saminomimino Díky. Taky doufám, že to dobře dopadne.

sarkav
17. srp 2012

@staninka77 já znám 2 holčiny co mají 3 kluky a 4 holku ale taky tu známou co čeká 5-tého kluka....já už další dítě nechci, ač si holčičku z celého srdce moc a moc přeji, vím že tohle miminko je poslední a další nebude.....přeji ti at se brzy u vás zadaří, a na kalendář moc nespolíhej, já měla mít podle všeho holčinu a vidíš jak to dopadlo 🤐

@saminomimino my máme taky octavii combi a věřím se tam všichni vlezeme 🙂 jinak někdo bude muset chodit pěšky 😝

saminomimino
autor
17. srp 2012

@sarkav no my dozadu nedáme 3 sedačky,teď se mezi starší nacpu já a to tak tak,ale výletujeme a vůbec auto používáme denně,takhle fungovat nemůžeme,na to jak super je to auto a prostorný tak nechápu že nešlo zadní sedadla udělat o deset cm delší a bylo po problému

sarkav
17. srp 2012

@saminomimino no my máme starší typ octavky, manžel má služební octavku ted 3 měsíce starou a vzadu je ten prostor podstatně menší, tam by jsme opravdu 3 sedačky nedali ani náhodou, ale do té naší "staré" káry se myslím vlezou 🙂 blbé je, že na předním sedadle nemůžu vozit "vajíčko" protože tam máme airbag, takže je nějak dozadu budu muset nacpat 😉 .....jinak taky jsme uvažovali o jiném autě,ale zase octavka je zlatá,jak na spotřebu nafty tak co se oprav týče.....takže zatím to necháváme tak...... škoda že nedělají nějaké opravdu rodinné auto

staninka77
17. srp 2012

@saminomimino-Já už mám větší děti tak máme docela malé auto a marek už nejezdí v sedačce a Jirka jen na bobku.
Mě se líbí Fort galaxy nebo jak se jmenuje je docela velkej a prostornej.
My máme Fort Fusiona.
@veruska007-Tak to je krásné už ti teda mužeme gratulovat a jsem moc ráda že i manžel to vzal velmi kladně a radostně. 🙂
Krásné TP duben je užasnej měsíc.
@sarkav-Já moc na ty kalendáře moc nedám jen se jukám ale je jasné že se oni mohou splést.
Jinak taky mám plno kamarádek co mají třeba převahu holek a narodí se poslední klučina.
Nebo naopak ale bohužel né mého těla se vždy narodí kluk uvidíme třeba se zadaří třeba né.
Hlavně aby jste celá rodina se měli moc rádi a zdraví aby jste byli. 🙂

veruska007
17. srp 2012

@staninka77 No, manžel třetí moc chtěl. Na to, že původně chtěl jen jedináčka, tak mě teda dost překvapil. Já dřív chtěla taky tři děti, ale po posledním porodu jsem změnila názor... no, nic. Doufám, že mi vyjde císař nějakým zázrakem. Duben... no jo, ale bude to blbý kvůli školce a rodičáku. Srpen by mi bodl líp 😉. Teď nebudu vědět, jak to udělat s RD. Já teda doufám, že do třetice (vlastně čtvrtice) to bude holka! Předtím to totiž byli samí kluci!

sarkav
17. srp 2012

@veruska007 moc ti přeji aby se ti holčička podařila, tak jsem si ji moc přála,ale není nám souzená, hlavně že jsou kluci i mimi zdraví 😉

veruska007
17. srp 2012

@sarkav Zas to máš levnější 😀 . já mít kluka, tak už snad nemusím kupovat ani ta autíčka 😀

sarkav
17. srp 2012

@veruska007 no já bych ani neřekla, protože s miminkem jsme nepočítali a já všechno prodala, všechny věcičky, malé hračky, kočárek, postýlku, lehačku....prostě všechno.....poslední mimi věc jsem prodala v prosinci a v lednu jsem otěhotněla 😀 takže kupuji všechno znova a zase v modré 😒

veruska007
17. srp 2012

@sarkav 😀 , tak to máš teda pech. No, my si to aspoň odbydeme naráz. Ani nemusím schovávat miminkovské věci do sklepa. Ale víckrát se nám teda nehoda stát nesmí!

sarkav
17. srp 2012

@veruska007 no u nás už s dětma taky naprosto konečná, to by byl zase další kluk a to už bych nepřežila 🤐