Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

kett
28. únor 2013

@jituneli tak to jsme na tom tedy naprosto stejne😉. Tesi me, ze nezblaznim sama. Ted jsem se rozhodla vyrazit na navstevu za kamaradkama, tak alespon prijdu na jine myslenky🙂

saminomimino
autor
3. bře 2013

Tak myslím že už jsou prcci na světě ne 😉
@kett

saminomimino
autor
3. bře 2013

@jituneli a jak u tebe?

jituneli
4. bře 2013

@saminomimino Ahojky, no, zatím to jde, Lindulka je hodná, přes den spinká, v noci hůř, nějak jí to budu muset přehodit, abych mohla v noci načerpat síly 🙂, Nelinka je přes den ve školce a s Lukým máme tedy čas si pohrát. Když je Nelí doma, chce si hrát s ní🙂Je to ale paráda mít víc dětiček, prostě jsem naprosto šťastná být s nimi, vždyť to znáš. 😉

kett
4. bře 2013

@saminomimino no, u me zatim prcek stale v brise. Ale od pulnoci kontra po 10-20 minutach, bala jsem se, abychom to zvladli vydrzet do rana, abychom nemuseli v novi prevazet deti. Takze samozrejme stale neporozeno, hodilo to zase brzdu, ale uz jde jen o to, kdy se to rozjede casteji. Kazdopadne uz je to to prave😉

jituneli
5. bře 2013

@kett Tak snad už se to rozjede a zastaví až na porodním sále 😉 Jojo, každé dítě je prostě překvápko se vším všudy 🙂 Taky jsem si bláhově myslela, že půjde dřív, nakonec tam zůstala dva dny po termínu, a pak už chtěla k nám, holčička naše 🙂

mircisek
9. bře 2013

@kett Ahoj Katy a ostatní. Naše Ivuška se narodila 4.3. (jeden den po termínu) s mírami 3800g a 50 cm. V pondělí mmi paní doktorka udělala Hamiltona (bez bolesti), pak mě bolel podbřišek, tak jsem se naložila do horké vany. Odpoledne přišly kontrakce po 10 minutách, během hodiny se zkrátil interval na 2,5 minuty, tak jsme vyjeli do porodnice. Tam otevřená na 8cm a po 20 minutách byla malá na světě. Ještěže nebyla ve městě zácpa. 😀

staninka77
10. bře 2013

@mircisek-Gratuluji k ma.e princezne at vam cele rodince dela obrovskou radost 😉 ....

kett
11. bře 2013

@mircisek moc gratuluji!
@jituneli
@saminomimino

Tak abych v tom nedelala bordel, Ondra se narodil taky 4.3.:-), 21:15, 4 dny po terminu. Jak jsem psala, bolesti zacaly v nedeli pred pulnoci, dalsi den jsme ve 4 odpo vyzvedli deti ze skolky a odvezli jsme je na Kladno na hlidani, tam mi v 5 praskla voda (poprve za vsechna tehu). Do porodnice jsme prijeli v klidu cca 19:15 a za 2 hodiny byl maly na svete.
Deti se na nej hrozne tesily, ted by ho porad chovaly, hlavne Matej je z nej uplne zblazneny🙂. Ondra je hodny, spinka, v noci se budi 2x na kojeni, breci naprosto minimalne, snad mu to zustane🙂

kett
11. bře 2013

jo a miry😉 3790g a 52cm. Nejvetsi ze vsech tri🙂

saminomimino
autor
11. bře 2013

@kett moc gratuluji k maličkému,porod v dobrém závidím,míry měl téměř jako náš Sam jen opár deka víc,co fotečky?jak bude čas nech nás se pokochat 🙂

saminomimino
autor
11. bře 2013

@mircisek to jste se domluvily ne holky,s tím termínem 😀 i tobě velká gratulace!!

jituneli
15. bře 2013

@kett
@mircisek Moc a moc gratuluji k miminkům, ať jste všichni brzy fit po porodu 🙂

staninka77
24. bře 2013

@kett-Gratuluji k Ondráškovi přeji mu hodně moc lásky zdraví at vám dělá obrovskou radost. 🙂 🙂

zanet29
25. bře 2013

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla. Gratuluju k novým přírůstkům. Tak nám se do třetice povedl klouček, je to hrůza, jak to letí. Josífek už má 2 a půl měsíce a je to strašné zlatíčko, je hodnůčký, žádné prdíky ho netrápí, pěkně si poprdí sám a ani nic jiného ho netrápí. Akorát se nemůžeme zbavit kašle, holky jsem nedávala tři měsíce do školky, ať mi nedotáhnou nějaký bacil, ale beztak pokašlává už asi měsíc a je celý zahleněný s přestávkama......jak to máte se zdravím vy holky s těma vašíma prckama. Už aby bylo pěkně, připadá mi, že jsme byly venku s kočárkem párkrát za celou dobu, co je na světě. Jo a porod do třetice byla rychlovka, ani jsem nevěděla, že rodím, jen prcek se trošku moc hýbal v bříšku, tak jsme to jeli raději zkontrolovat a do 3/4 hodiny byl na světě.

baca
29. bře 2013

@zanet29 Gratuluju ke chlapečkovi! Já jsme měla Báru tayk doma ze školky 2 mesíce, pořád rýma, kašel, chřipka Mimino chytlo rýmu už ve 3 týdench. Teď Bára chodila dva týdny do školky a dotáhla si neštovice, což znamená přes týdenn doma, pak mám ořelávat, že by to mohlo propuknout u Marka, takže zas bude doma muset být on. Takže furt něco, už mě z těch léků jde hlava kolem. Malá trpí na prdy a bud furt řve, spí nebo jí. 3 týdny jí hnisalo očičko. Takže pořád myslet na to, kterýmu co kapat, mazat atd. Ale to je holt mateřství 🙂 Dneska nám zas sněží...od rána. Fakt by mě nenapadlo, že ještě v dubnu, až pojedu na kontrolu po šestinedělí, budu řešit nějaký led a sníh na silnici.

zanet29
29. bře 2013

Baco díky. Vidím, že je to všude stejné s těma rýmama a kašlema.Taky jsem z toho občas zmatená, co komu dát a tak. To je nemilé neštovice, taky už jsme je měly. Holky měly rok a půl a pět. Takže se to dalo. Ty máš teda děti dost blízko od sebe, musíš to mít teda náročné.
Jsem z toho nervní, když takové malé miminko má kašel a rýmu, nejde jim moc pomoct, moc těch sirupů na kašel není....no už by chtělo teplíčko.

martina26
29. bře 2013

Ahoj holky
taky jsem tu dlouho nebyla a tak obr gratulace k přírůstkům. Matyáškovi bylo už 5 měsíců, hrůza jak to letí.Jinak u nás pořád kolotoč rým, kašliků, včera jsem padla já mám zánět průdušek a hrtanu takže paráda. Ještě že starší děti jsou u tchýně ale kurýrovat se stejnak moc nedá. Však to znáte.Počasí na houby, ráno u nás chumelenice, fakt depresivní. Užijte si všechny velikonoce

martina26
29. bře 2013

@kett také jsem třetí dítko přenášela a také byl největší ze všech třech 🙂 No a 4.3 se narodila moje prostřední kočka, slavila 4 roky 🙂

baca
14. dub 2013

ahojky holky, mám dotaz. Schováváte si věci - oblečení a jiné věci (např. kojící polštář atd.) na mimino, když už víte, že další nechcete? já vím, že další ne, ale co kdyby se stalo? Vím, že bych to měla prodat nebo někomu popustit dál (pravda ani nevím komu, v rodině se nikdo rodit nechystá a kamarádky taky ne), ale pořád si říkám ,že co kdyby se stalo a já otěhotněla, i když fakt nechci další. Ale přece to pak nebdu zas kupovat.. Nbeo pár let schovat a pak se toho zbavit? Jka to děláte vy?

miranda77
15. dub 2013

@baca ... no já teď budu řešit to samé ... zatím jsem nakloněná tomu, že vše půjde pryč ... něco prodat, něco darovat - podle kvality 😉

doli1
20. dub 2013

ahojky holky.konečně po dlouhé době jsem tu 😀
nakonec máme Kubíka narodil se 15.4.2013 a míry měl krásný 3190g a 51 cm a to jsme se bála že bude maličký a nedonošený🙂 málem jsme přenášela.ted už má přes 4kg.trápí nás prdíky a blinkání snad bude brzo líp.je to teda pěkný kolotoč s třema a hezkým počasím. Ela mi začala zdrhat za šimim tak celé dny travim na dětském hřišti s kupou dětí.
porod byl docela fajn ale nesla jsem ho špatně.první přirozený.kontra začali po teplé vaně v 18h. v 23h ještě nebyli pravidelný ale už to bylo nepřijemný 23:45 jsme vyjeli do porodnice.v 1h jsem konečně dorazila na porodní box kontrakce po 5 min konečně pravidelné.praskli vodu a místo aby se stupnovali tak se prodlužovali pak přišli dvě za sebou a pěkný hukot pak zas nic a zas dvě za sebou a už byl venku 1:35h se Kubíček narodil. asi tim že tělo nebylo připravený na takovou rychlost tak to dost bolelo ale aspon jsem se netrápila. jen určitě už vim že další už neeeeeeee

@baca naštěstí švagrová čeká chlapečka tak ji to vše přesunu. u Elče jsem stále nevěděla ale ted to vim s jistotou ikdyby se stalo už nic nechci doma a určitě se nestane 😉

gratuluji k miminkům

numerenka
20. dub 2013

@doli1 : Veliká gratulace 🙂 Jste krásná rodinka 😉

doli1
20. dub 2013

mám tak chybu narodil se 15.3.2013 Elča se narodila 15.4 jsem se tak pěkně trefila 😀

baca
20. dub 2013

@doli1 Nádherný fotky!!! My žádný profi fotky nemáme I ze svatby máme nic moc fotky. Manžel se nerad fotí, občas ho na nějakou fotku ukecám, sám nic nevyfotí a když chci, aby vyfotil taky občas s dštma mě, tak je to katastrofa, vypadám jak debil, prostě na foecní vůůůůbec není 😠
A s tím oblečením - myslím , že budu mít i problém to oblečení po dětech odtsranit (prodat, darovat) Přece jen po třech dětech k němu mám sentimentální vztah. Ale místa doma není, už ted to je napytlovaný na skříních v ložnici a nemám ot kam dávat.

miranda77
22. dub 2013

@baca no já mám také sentimentální vztah k věcem ... ale už to prostě nejde- barák plnej věcí 😝 , musí to pryč!!!

doli1
22. dub 2013

@baca proto věcičky vždy putují ke kamarádce nebo známe aby jse m ty věcičky mohla vidět a říkat to děti nosili v tu a v tu dobu.vždy se mi něco připomene a jsem ráda že ty věcičky zas vidim
manža se taky moc nefotí ale tyto se povedli nejmín fotogenická jsem já :(

saminomimino
autor
22. dub 2013

@doli1 hrozně moc velká gratulace!!!

staninka77
22. dub 2013

@doli-Gratuluji,k malemu chlapeckovi.A kde jsi rodila v jake porodnici,mocinky je krasnej a krasne je chodit na vychazky z detima a hlavne mezi deti je bozi ze.🙂 Moc si uzivej mimiska.

staninka77
22. dub 2013

@dolu-Krasna rodinka vsem vam to moc slusi...🙂