Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

hankamisa
15. dub 2012

@sarkav -no u nás to sedí,skoro vše v celé rodině,nejvíc ta krev,takže sázím na ni.prý podle maldší krve ,ale pokud je to několik měsíců před narozeninami výměny 21,28,35,42 tak to je ošemetné ale u nás to vychází tak ,že pokud je to do 5měsíců před narozkami je to podle toho komu se mění a pokud déle tak podle toho co narozky nemá. např. při početí. 1: ona 2 měsíce do 28 narozek on 30 tak je to holka.ona ji má už mladší ,protože se jí už mění. 2: ona 9 měs do 28 on 30 tak je to kluk,protože ona se ještě asi nemění,tam hrají roli pak i měsíce. 3:ona 33 on 36 tak je to kluk,protože on má stáří krve 1 rok ona už 5 let. 4: ona 35 on 37 je holka ona jí má mladší.snad to pochopíš,moc vysvětlovat neumím. no u nás to sedí u všech i sestřenky ,babičky.....

sarkav
15. dub 2012

@hankamisa napíšu ti raději zprávu 😀

numerenka
16. dub 2012

Ahojky holky, právě jsem našla na testíku // , tak uvidíme 🙂

pepibubu
17. dub 2012

@numerenka jéééééééé tak to ti moc přeju, doufám že brzo budu hlásit podobně 🙂

sarkav
17. dub 2012

@numerenka super, tak hlavně at je vše v pořádku a těším se jak si budeme psát 😉

numerenka
17. dub 2012

@pepibubu
@sarkav : zatím se jen tiše raduju.Uvidíme co řekde Dr. na kontrole. Snad vše bude v pořádku. 🙂

sarkav
17. dub 2012

@numerenka určitě ano, vše bude naprosto OK 🙂

saminomimino
autor
17. dub 2012

@numerenka jůů gratuluji,a ať vše jde dobře 🙂průběžně informuj 😉

saminomimino
autor
17. dub 2012

@numerenka kdy máš KO?

numerenka
17. dub 2012

@saminomimino : ještě přesně nevím, kdy mám jít na kontrolu. Svého doktora mám 70km daleko, takže bych to nechla, tak za 3-4týdny.Není to pozdě?

pepibubu
17. dub 2012

@numerenka není, to víš že není, aspoň už bude vidět srdíčko a ušetříš si nerva.

hankamisa
18. dub 2012

@numerenka -numerinka-gratuluju.nejlepší je chodit na ko 6-8 tt,to je vidět i srdíčko.u někoho je vidět dřív ,u někoho zas později.ale tohle je prý ideální.

sarkav
18. dub 2012

holky dnes na mě sedla nějaká deprese a začínám mít obavy jak to s těmi 3 prcky zvládnu 😒 kdo už máte 3 děti a více, napište prosím nějaké postřehy, potřebuji trochu povzbudit....

d.aniela1
18. dub 2012

¨ja madnu sam tri deti taky jsem z toho mela obavu jak to vsechno zvladnu,ale prijde my ze lepe jak se dvemi uz jsem obrnela ,,vse mam natrenovany z me nic tak nerozhodi....fakt pohoda,,,radost mit tolik deti kdyby to nebylo tolik drahy a stat detem a matka vychazel vstric asi bych nezustala u trech.....

sarkav
18. dub 2012

@d.aniela1 díky Dani, potřebuji slyšet, že se to dá zvládnout 🙂 kluci jsou roštáci tak bych si moc přála tu hodnou princeznu (tak jak máš ty a moooooc ti ji "závidím" 😉 ) a zatím to vypadá na dalšího chlapáka, tak se trochu děsím aby nebyl tak uplakaný jak mladší syn a vůbec celkově,aby jsme to všichni zvládli 🙂

sarkav
18. dub 2012

@d.aniela1 jo ještě Dani, koukám že máš děti 7 a 3 roky, to máme skoro stejně staré kluky. kdy jsou tvoji kluci narození?

d.aniela1
18. dub 2012

@sarkav preju ti tu holcicku je uzasna ja ji mam a je fakt vymodlena,kluci jsou fajn,ale ja si ji proste prala,,a Filipkovi 20.4..a Domík je 6.6 a neboj se Domik je peknej divoch a uknouranej a hlavne palicak necha si dat na prdel,a presto vlak nejede a je mu to jedno,,,ale opravdu ,,jedno je ok dve taky a to treti me proste prijde jako kdyby to byli dve,,fakt

sarkav
18. dub 2012

@d.aniela1 Dani kdyby jsi jen věděla jak moc si tu holčičku přeji, moje okolí by ti řeklo 😀 já mluvím o holčičce, už od prvního těhotenství. mooc moc bych si ji přála, no ale nejspíš to má být jinak. A kluci mají tento rok 8 a 4 roky? moji ano, jeden je 15.6 a druhý 15.7 a termín třetího mám 15.10 😀

d.aniela1
18. dub 2012

@sarkav ano tenhle rok maji presne 8 a 4 jak pises,,a chapu vic nez si myslis ,ja to mela na 99%potvrzene od Dr ale do porodu jsem se modlila aby se nespletla,,,naknec ji opravdu mam a denne si ji prohlizim,,a nehazej flintu do zita,,ja na UTZ jela stim ze to bude kluk a nakonec to bylo jinak tehotenstvi naprosto stejne jako u kluku ,,akorat ke konci jsem byla olezla,,jak prase,,ale to az posledni mesice,,

sarkav
18. dub 2012

@d.aniela1 Dani tak to ty kluka máme opravdu téměř stejně staré, to je pěkná náhoda 😀 kdy jsi si poprvé dozvěděla že to vypadá na holčičku? mě dr řekla v asi 11 tt že to je na 80% holka, ale hned za 3 dny na genetice mi dr řekla že to vypadá spíše na kluka a ted ve 13 tt mi moje dr řekla že asi ten kluk....takže v holčičku už moc nevěřím

hankamisa
18. dub 2012

@sarkav -ještě to nevzdávej.víš ,jak to vyšlo je to vyrovnaný.

sarkav
19. dub 2012

@hankamisa já pořád ještě tajně doufám,ale nechci si to moc připouštět, raději počítám s tím klukem 😉

sarkav
19. dub 2012

holky dnes jsem byla vytrhnout zub 😒 týden jsem bolest vydržela,ale dnes už to nešlo....a nakonec musel zub ven. docela to bolí, ach jo, snad už bude vše dobré...

pepibubu
19. dub 2012

@sarkav neboj, bude dobře.....

d.aniela1
19. dub 2012

@sarkav me poprve naznak ve 20tt ale potom mam fotecku v albumu z 25tt a tam ta pipka je taky videt ,ale neverila jsem dokud jsem ji nevidela na vlastni oci,, 😀

sarkav
19. dub 2012

@pepibubu no snad jo, v žádným těhotenství jsem neměla takové problémy, ale už to určitě bude dobré 😉

sarkav
19. dub 2012

@d.aniela1 však na tu tvoji "pipulku" pořád koukám a moc si přeji abych ji na utz taky viděla 😀 jinak ty máš snad nejhezčí utz holčičky co jsem viděla, ty ji máš opravdu jasnou a nezaměnitelnou 😀 😀 😀

hankamisa
19. dub 2012

sarkav-jé zubýýýýýýýýýý.ty ja v těhu s holkou měla pořád,s klukama nééééé. 🙂 tak je šancééé,že by...dr si dělal srandu,jestli si tam nechci dát postel abych nemusela pořád docházet.chodila jsem tam 2 do týdne skoro měsíc a pul.

d.aniela1
19. dub 2012

@sarkav no je to hodne zvetsene,,,ta asi proto jinak to nebylo tak videt,,a drzim moc palecky,,at ji mas taky a kdy jdes na utz???

sarkav
19. dub 2012

@hankamisa hani, já jsem tuhle pověru taky slyšela, a i moje kamarádky co mají holčičky, trpěly se zuby....však jak mě poprve ten zub začal bolet,tak jsem vduchu jásala "hurá bude holčička" jsem prdlá co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no je fakt že s klukama jsem měla zuby naprosto v pořádku, tak uvidíme 😉

@d.aniela1 Dani já jdu k mojí dr. příští čtvrtek, ale nevím jestli si nechám říct co tam je, už jsem 2x slyšela že asi kluk tak asi nebudu mít odvahu, přeci jen stále budu v 15 tt což ještě není tak přesné 😉 možná raději počkám do toho 20 tt, ale určitě pak pisnu 🙂