Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

d.aniela1
18. led 2012

@saminomimino Ahojky ráda se pridam cekam take treti miminko a konecne vysnenou holcicku,,takze jsem spokojena,,nadsena,,jen zarim,no v obliceji ani tak ne ,,hihi ale to neva...
myslim si ze ze dve nebo tri uz neni zadny velky rozdil,i kdyz u tebe to je hodne brzo po sobe...smekam,, 😉

januzza80
18. led 2012

@saminomimino Ahojky ja necekam teda treti,ale uz je na svete,ale jestli se muzu pridat?Jinak moc gratuluji k tehu. 😉

saminomimino
autor
18. led 2012

@d.aniela1 jůů ahoj,to gratuluji k holčičce,koukám že už má docela velký chlapáky tak to budeš mít pomocníky 😉
no smekat u nás je předčasné,nebylo to tak v plánu ale když si nás miminko vybralo a drží se jak klíště je jen a jen naše,stejně je nám záhadou jak se nám to povedlo hned a bez snažení a vlastně jak to pořádně nevíme,ale těším se i když se děsím porodu,víc než všeho jiného 😒

saminomimino
autor
18. led 2012

@januzza80 ahoj vítej,určitě se přidej,ráda pozbírám zkušennosti a tipy od trojmaminky 😉 já si taky to třetí přeji chalpečka ale vypadá to na slečnu ale je to samozřejmě úplně jedno 😵
a u Vás byli 3 děti plánované?

saminomimino
autor
18. led 2012

@januzza80 koukám do lba,máše tedy opravdu krásné děti,kluci budou lovci žen a od slečny budeš muset chlapi odhánět smetákem,je opravdu nádherná,tatínek je cizinec?mají takovou jižní jiskru v oku 😵

saminomimino
autor
18. led 2012

jinak nikdo,to je tu tak málo více maminek,nebo jsou bez zájmu,škoda ☹

januzza80
18. led 2012

@saminomimino Ahojky a dekuji moc a nebud smutna,ze se to povedlo tak rychle a necekane,nam se to stalo s druhym a tretim mimce,protoze jsem taky u prvniho nemohla hned otehotnet,tak to byl sok,ale jsem za to rada.No a ja si prala prave kluka a dve holky a dopadlo to uplne jinak,ale uz jsem za to rada.Nevadi mi to.Jo manzel je ital,tak jsou trochu mix az na posledniho,ktery je spis svedak,jak rika moje mamka 😀

jeudi
18. led 2012

@saminomimino gratuluji take cekame treti mimco neplanovane ale tesime se jak rikas ty 🙂a mame obe termin v cervenci 🙂

d.aniela1
19. led 2012

@saminomimino ano kluci uz budou pomocnici a mala bude rozmazlovana,, 😉 no tak nejak tajne jsem v ni doufala,

saminomimino
autor
19. led 2012

@jeudi jůů paráda no to jsme skoro stejně to je super jsem ráda že jsi tu 😉

saminomimino
autor
19. led 2012

@jeudi mě se teď po screeningu posunul TP na 27.7,takže jsme skoro na chlup,gratuluji
máš už po NT??tipuji že bys ráda už slečnu,co??

saminomimino
autor
19. led 2012

@januzza80 no člověk míní osud mění,rozhodně nejsem zklamaná že čekáme další tak brzy teď to vidím jinak a těším se moc,stjeně mi to s dětmi zatím jde nejlíp,já nejsem moc karieristka nebo tak takže děti jsou můj život 😵

saminomimino
autor
19. led 2012

@d.aniela1 to je paráda že to do třetice vyšlo,já upřímně nevím jak bych se srovnávala s tím mít doma 3 kluky, i když kluka jsem si moc přála ale pak už i dceru,je fajn mít obě pohlaví je to zcela jiné 😉

d.aniela1
19. led 2012

@saminomimino no doufala,,jsem tajne i kdyz to bylo 50-50,ale podle pani dr je to na 99%holka mam i fotku ,,tak snad ja na utz videla jen sami pindiky,,,tak snad se nemylila.,..

januzza80
19. led 2012

@saminomimino ty jsi jako ja.Ja bych mohla mit i klidne skolku 😀 proste ja bez nich nedokazu zit.Budes to mit po narozeni male narocne,ale neboj zvladnes to a nebudes toho litovat.Ja si to zazila u prvniho syna a dcery a ted je to nerozlucna dvojka 😉

januzza80
19. led 2012

@d.aniela1 Uz se muzes tesit na holcicku,protoze ten ultrazvuk je presnej a je to jasna holka.Z toho uz kluk nevyleze 😀

d.aniela1
19. led 2012

@januzza80 jeee jsi moc hodna,,to jsi me potesila,,clovek po tom co tu cte jak rikaji ze se i obcas dr,,sekne ☹ me obcas trochu rozhodi,,, 🙂 moc ti dekuji potesila jsi me,,, 😉

elizabetthka
19. led 2012

Ahoj,u nás je třetí mimi teprve ve snažení,ale snad se zadaří..Můžu se přidat? 🙂

d.aniela1
19. led 2012

@januzza80 tady cloveku nasadi brouka do hlavy ze je z toho akorat spatnej,,, 😒 ale moc dekuji

@elizabetthka jasne prijej se a jak mas stary deticky v pase nemas nic napsany?? 😒

januzza80
19. led 2012

@d.aniela1 Proc nekdo ti psal,ze to muze byt kluk? 😕 Tak to je bud slepej nebo nevim.Ty mas ten ultrazvuk tak krasne vyfocenej,ze opravdu nejde prehlednout holcicku.Bud klidna holcicka to urcite bude,verit spis ultrazvuku a co ti gynekolog rekl.

elizabetthka
19. led 2012

d.aniela1 - mám za pár dní už tříletou raubířku a sedmilétého klučíka :o)
Jinak souhlasím s januzza80 - holčička snad nejde přehlédnout,neboj 😉

saminomimino
autor
19. led 2012

@elizabetthka ahoj jasně a jak dlouho se snažíte?

elizabetthka
19. led 2012

sami - snažíme se už čtyři měsíce..Právě dorazila MS,takže zase nic ☹

saminomimino
autor
19. led 2012

@elizabetthka my se u dcery snažili 5 měs a ten 5 to vyšlo,ale když jsem to 4 měsíc dostala řekla jsem si a končím už se nesnažím,a nechala to plavat,po sexu jsem se šla hned umýt žádný ležení sex byla asi 3x s toho jednou před ovu a na 30DC jsem měla //,prý se to zdravým párů na 5 měsíc podaří 65% takže příští měsíc je váš 😵

saminomimino
autor
19. led 2012

@elizabetthka no a teď byla naše sex frekvence na nule jediný sex v měsíci asi 21 DC a díky rozházené MS po porodu jsme se jak to tak vypadá trefili do ovu 😀 ,jinak ji mívám 14-15DC,nutno dodat že to šlo ven ne do mě,takže fakt asi kapičky lásky bo co a je z toho už 11cm prďola 😀

saminomimino
autor
19. led 2012

@d.aniela1 to je holka jak vyšitá,my to měla na 2D skoro stejný a 3D utz nám to potvrdil na milon % ale toto je jasný!! pindík vypadá zcela jinak a chybí dvě kuličky krásy 😀 😀

elizabetthka
19. led 2012

sami - moc díky podporu,snad nám to za měsíc vyjde 🙂 Máš moc hezký TP,rodit v létě byl můj sen :o) Já mám obě děti v zimě - dcerku v lednu,syna v únoru.. 😒 Mám pocit,že to do třetice bude taky tak 😎

saminomimino
autor
19. led 2012

@elizabetthka já mám syna prosinec a dceru květen a léto mě děsí brala bych rodit nejdřív na podzim ale nej zima,fakt mi to na léto nesedlo,je pěkně a nic s druhým prckem moc neuděláš vedra jsou na prd a šestinedělí, 😒 no zima je v tom lepší, když nejsou tuhé mrazy 😉
jinak syna mám 27.12 no byla by sranda kdyby to třetí byla taky 27,ale pochybuji syn přenášenej dcera týden před TP,takže možná dotřetice na termín 😀

jo tady mám TP dle MS ale mimi je o 8 dní mladší,musím to pusunout

elizabetthka
19. led 2012

Sam - máš pravdu,vedra jsou na prd.. 😒
Mně se syn narodil o měsíc dřív s dcerka na den přesně :o) A jak se děti těší na přírůstek? 😉

elizabetthka
19. led 2012

I když vlastně Jasmínka z toho ještě nemá rozum :o)) Spletla jsem si to s dani :o)