Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

martina26
12. črc 2012

@doli1 neboj ona zesílí já v 5tt začala testovat, u nás to bylo neplánové a chvilku jsme to rozdejchávali ale už se na Matyáška moc těšíme.

sovice
12. črc 2012

holky,já jsem to vychytala,,,ted jak je mi furt blbě,tak si nechávám vozit 2 obědy až domů...paráda. 🙂 ...luxusní jídlo...na výběr ze tří jídel a cena za jeden oběd 55 kč,nemusím už přemýšlet co vařit ...jinak mě vaření fakt baví...jen ted mi to vážně nejde 😒

saminomimino
autor
12. črc 2012

teda holky,chvíli tady nejsem a vás tu je jak blech 😀 vítám nové členy,hodně nás tu už porodilo tak to tu musí někdo převzít 😉
@martina26 u nás taky neplánované a dočkat se nemůžeme 😵
@sovice obědy závidím,já si plánuju v září brát ze školy,vše zvládám docela dobře ale vaření nesnáším a strašně mně nebaví něco pořád vymýšlet a zdržuje mně to 😝

saminomimino
autor
12. črc 2012

@doli1 neboj hcg narůstá obden takže jestli testuje každý den rozdíl moc nepoznáš 😉 hoď fotečky ráda se podívám

kett
12. črc 2012

@doli1 a kdyz mas naplanovanou kontrolu? kdyz nebude slabnout, tak bude vse urcite v poradku!

kett
12. črc 2012

u nas bylo treti planovane, po prvnich dvou, ktere se povedly hned, jsme na tohle cekali rok a pul. Ale jsem za to rada, ted to bude vsechno klidnejsi.
ale porad me boli bricho, je mi blbe, no veselo🙂

jituneli
13. črc 2012

Ty jo, to je něco, kolik nás tu je. Kolem nás žádné maminky se třemi dětmi nejsou, tak jsem ráda, že aspoň tady je nás víc🙂 a dokonce plánovaných 😀

zanet29
13. črc 2012

Ahoj holky, taky jsem byla překvapená, kolik nás tu je. Na mě se každý dívá divně a říkájí, že mám teda odvahu v dnešní době mít tři děti. Já jsem původně neplánovala tři děti, ale když mám dvě holky, tak to risknu a možná to bude kluk a když ne, tak nevadí. Ono to tak rychle utíká, jak ty děti rostou a ty miminka jsou tak kouzelné....
@sovice, já jsem se nechala překvapit u obou holek, tak to bude asi i po třetí.....a to se budu zase divit, že to bude holka 😀

martina26
13. črc 2012

Ahojda
@zanet29 jojotaky mi připadne že na mně lidi koukají divně, obzvlášť, když jsem někde s oběma dětma a vidí mně s pupíkem 🙂 Ale těšíme se na miminko všichni 🙂)

martina26
13. črc 2012

@saminomimino jůůů te´d koukám že ty už jsi ve finále 🙂)

doli1
13. črc 2012

taky mi každý naznačuje že jsem praštěná.tři děti v této době ale vždy se to nějak zvládne.hlavně já mám Elišku nemocou potravinovou alergii a bylo to tak dlouho přehlížený dr ,že to došlo do předposledního stádia ☹ nesmí do školky a nebo ji musim vařit svoje jídla.od státu bych měla 3tis ale co stim nic.vždy jsme si přáli tři děti tak aspon to vyřeší i problém s Elou.

já jsem teprve 16den po ovulaci takže nemohu předpokládat silnou čárku.16den je 2dny po vynechání ms.já otěhotněla někdy těsně před ms takže to mám úplně nějaké divné a vše posunuté. k dr jdu až 31 právě kvůli tomu že vim že je to posunuté.ted by tam nic nešlo vidět.

@sovice obědy bych sem tam taky potřebovala.to vymýšlení mě nebaví ale kvůli Ele to nejde

saminomimino
autor
13. črc 2012

@martina26 no jo snad brzy finišuji,kéž by zatím to vypadá tak všelijak,na porod připravené ale kdy to příjde to ví jen malá v bříšku 😀

martina26
13. črc 2012

@saminomimino já už se taky těším do finále, tak držím palečky 🙂

Já teda musím říct, že ně tohle třetí těhu dává pěkně zabrat a dneska jsem začala poslední trimestr tak ten bude obzvlášť asi oříšek. Jsem pořád unavená, Bolí mně záda a klouby....no ale výsledek bude stát za to.

saminomimino
autor
13. črc 2012

@martina26

no mně bývalo po 30tt nejhůř a pak se to zlepšilo,to mně tenkrát chytli děsně záda,ale teď je mi báječně,jen to bříško fakt už zavazí a bojím se o ně,zkrátka je čas popojet a porodit 😀
však neboj,určitě víš že to uteče jak voda,já nedávno začla 3 trim a teď mám rodit příjde mi to jako včera kdy jsem našla //,všechno je moc rychlé 😢

martina26
13. črc 2012

@saminomimino jojo máš pravdu 🙂 letí to letí.

kett
13. črc 2012

ahoj🙂
ja dnes byla na kontrole, vsechno v poradku, srdicko tluce🙂, obe deti kulily oci o stosest a Matej si fotku trimal jak vzacnou trofej🙂 Sranda s nima😉
Mne je zatim tohle tehu nejhur ze vsech tri. jsem zvedava, jak to bude probihat dal

doli1
15. črc 2012

ahojky dnes jsem si dělala test a už mám krásnou čárku,úplnou dálnici. jsem moc ráda.

martina26
15. črc 2012

@kett
@doli1 hoky gratulka oběma 🙂

numerenka
15. črc 2012

Ahojky holky, vítám všechny nové těhulky. Nám po třech dnech přijel tatínek ze služební cesty a holky se na něj hned vrhly. Šli společně na bazén, takže mám chvíli klid 🙂 Terča dokonce při odchodu říká :,, Mami, my jdeme na bazén a ty si odpočiň, ať si zase krásná a usměvavá.,,
Tak jsem se musela zasmát, jak to ty dětičky vnímají 😀

d.aniela1
15. črc 2012

@saminomimino co ty tu jeste??mala se ti finti,,,tak dej vedet porad to tu sleduju 😀 😀

saminomimino
autor
16. črc 2012

@d.aniela1 asi jo,už by mohla ale vylezt 😀

numerenka
16. črc 2012

@d.aniela1 : Jakpak si společně užíváte a co kluci, přijali sestřičku?Jukla jsem do alba a vypadáte spokojeně 🙂

@saminomimino : Neboj, neboj však ona vyleze 😉

doli1
16. črc 2012

@saminomimino koukla jsem na profil a koukám že jsi taky od Blanska. máš tam fotku Karla 28r myslim si že je to muj spolužák ze střední ale už si na přijmení nevzpomenu
jde vidět jak je svět maličký 🙂

d.aniela1
16. črc 2012

@numerenka holcicka byla muj se a kluci uz jsou vetsi tak to snemi jde,,jsou radi ten starsi ji vic vnima,,ale moc hodny jsou,,,a ja jsme nejstastnejsi uz me nic nechybi vsechno mam..a koukam taky cekas ze by do tretice chlapecek??

numerenka
16. črc 2012

@d.aniela1 : tak to je dobře. U nás se spíše počítá s tou třetí holčičkou do party 🙂 Manžel říká :,,Já už můžu jedině překvapit.,, Pro mě je důležité, aby jsme byli oba v pořádku a porod dlouho netrval.
Zítra jdu na kontrolu, tak zkusím doktora přemluvit na UTZ, tatínek má totiž tento týden narozeniny, tak by to bylo malé překvapení 🙂

d.aniela1
16. črc 2012

@numerenka je i tak to je hezke zdravi je nej to jo,,ale tajne prani tatinkovo klučíka,,proc ne,,
ale jasny to bylo hezke prekvapeni,,,tak drzim palce at je to videt,,a dej vedet pokud to neni tajemstvi co cekas,,

numerenka
16. črc 2012

@d.aniela1 : Určitě se pochlubím 🙂

jituneli
16. črc 2012

Ahoj, zrovna si pohrávám s myšlenkou, že si nenechám říct, co čekáme, předtím jsem byla tak zvědavá, že jsem se nemohla dočkat, kdy se to dozvím, ale teď, říkám si, je to naposledy, jestli to vážně nezkusit. 🙂 Uvidím, jak to nakonec vydržím. 😀

saminomimino
autor
16. črc 2012

@doli1 jejda ani jsem si nevšimla že jsi taky z BK 😵 ,my bydlíme v černé hoře,koupili jsme tu domeček,Karel je Čípek,a byla by jsi už druhá kdo ho tu zná,svět je fakt maličkatý 😉

doli1
16. črc 2012

@jituneli já bych to nevydržela.už se těšim na to nakupování 😀

@saminomimino já jsem od Křtin. Kája je asi dost známí 🙂