Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

saminomimino
autor
4. srp 2012

@lusyli já jsem taky cholerik,někdy už pohár přeteče a já je seřvu na 3 doby,syn má teď jakési zlobivé období,a chytá moresy od dětí z ulice,kamarádí se staršíma a malá ročanda Jasmína je hrozný éro a je upištěná jak siréna,zkrátka nervy někdy rupnou ale pyšná za to na sebe nejsem 😉 a jinak vítej,určitě se brzy zadaří,my se o třeťátko ani nesnažili a našlo si nás velmi brzy samo,předešlé děti tak rychle nebyli kor Jasmín tam už jsem propadala panice a podařilo se po 5 MĚSÍCÍCH 😉

saminomimino
autor
4. srp 2012

@edeltraut holka ty to máš už zapár,je to možné,to jaksi uteklo,jak to u tebe vypadá?? 😉

saminomimino
autor
4. srp 2012

@edeltraut a vy plánujete ještě další dítka??

lusyli
4. srp 2012

saminomimino - To jsem ráda,že v tom nejsem sama....Co tak čtu,,nepíšeš o mých dětech???Luky taky zlobí,spíš neposlouchá a mlatí Aničku a Anička??No taky ječí jako siréna a pořád za mnou,,maminčina mazlinka...ale čas na to pořád nemám,že jo,takže začne brečet jak není po jejím.....JO jo dětičky... Já bych taky chtěla neplanovaně...ale je to plánovaný...sice si říkám nebudu to lámat přes koleno a nebudu si hlídat plodný a neplodný,ale nejraději bych hned začla 😀 tehotenstvi si nemůžu vynachvalit....sice jsem u každýho tloustla přímo jako prase s velkým P(40kilo s jednim..) a jiank teda pohoda...takže může přijít další a třeba za pár let další.......líbila by se mě zase holčička...Jinak máš krásný jména dětí..fakt.. 😉

saminomimino
autor
4. srp 2012

@lusyli no děti jsou všechny stejný,vyčůraný a prostě úžasný 😀 😀 😀
já měla všechny těhu taky ukázkový,bylo mi dobře energie milion,tak kila nejvíc nabrány u Jasmín to bylo přes 20,ale teď jen 17kg a se synem ten byl největší skoro 4 kilový a nabrala jsem jen 12kg 😉

určitě se brzy zadařří,není důvod aby ne,dvě dítka máš a šla v pohodě??

já rozhodně s rozením dětí končím,můj poslední "porodní"zážitek už bych znovu zažít nechtěla 😒

edeltraut
4. srp 2012

@saminomimino Ahojky, já jsem teď doma bez internetu - nějak se nám to porouchalo a nikdo neví proč 😒 ... Snad se brzy zadaří to opravit. No jinak to zvládám až překvapivě lehce, nejlepší těhu.... Mimčo podle dr. bude mít normální váhu, takže se moje obavy snad nevyplní.
Jinak moc blahopřeju k maličké, je moc hezoučká.
Další dítko neplánuju, jen manža - ten pořád tvrdí, že to bude chudáček skoro jedináček a je třeba mu pořídit parťáka 😀 , já si zase plánuju, jak si tohle dítko užiju 😉
Uvidíme co bude za pár let...

helabella
4. srp 2012

@dan.ka -- když jsem čekala třetí, tak lidi pořád říkali, že to chápou, že konečně chceme toho chlapečka 😅 Moc se mi nedařilo vysvětlovat, že to rozhodně není tím, že zkrátka chceme třetí dítě, ať je to co je to. A když se syn narodil, tak mi soused dokonce řekl, že teď už s dětma můžeme přestat 😅 😀 😀 Teď to na mně zatím nebylo vidět, tak komentáře nebyly (teda krom rodiny a tam spíš, že jsme odvážní, že by do toho nešli, apod), ale už to vidím, jak na mě zase budou lidi zírat na ulici. Když už jsem měla 3 děti, tak se mě lidi na ulici občas ptali, jestli jsou všechny moje 😀 😀 Ale kašlu na blbý komentáře, všechny naše děti jsou moc chtěný a neumím si představit mít třeba jen jedno nebo dvě děti. Ale tím čtvrtým už fakt končíme 😀 😀

baca
4. srp 2012

@lusyli Já na děcka taky řvu, taky mě to mrzí a nevím, co s tím dělat. Já jsem taková impulsivní, sanžím se ovládat, ale velmi často jich mám plný zuby. Ale tak někdy jsem klidná třeba i do oběda 🙂

Nám nejvíc dala zabrat Bára, ta první, to bylo 15 měsíců. Vyšetření v caru, ale vyflákla jsem se hned na ivf, cvičila Mojžíšovou, jedla vitaminy, manžu jsem taky dopovala a povedlo se. Ten druhý byl na pátý možný pokus nepokus, ještě to ani nebylo extra snažení a to třetí je vyloženě volnoprůběhové, zkrátka jsme nedělali nic, abych neotěhotněla, ale ani se nesnažili plodit. A u všech třech to vždy vyšlo v měsící, kdy jsem s tím ani nepočítala.

lusyli
5. srp 2012

Nám se povedl Lukášek na asi po 9měsících a Andulka až po roce,to už jsem byla u Dr. a on mě hned porvý nadopoval injekci na ty foliky a sup bylo to tam....anicka byla takova vymodlena....Je to moje princezna...JInak porody oba v poho,nemuzu si s tezovat,poprvy teda dost natržená,ale po 4dnech dobry a Andulka?Hned jsem mohla sedět,takze super,nic mi nebylo....takže hned na něj,,Menzes po 36dnech nikde,ale mám to nepravidelný,tak to nehrotím,ikdyž bych mooooooooooooooooc ráda....když do středy nepřijde,jdu na testík!!!!ale myslím,že se nám to nepovedlo....ale to člověk nemůže vědět,,jak se říká,,stačí kapička 😀
Holky?nechtěla byste se s náma některá psat a postupně se kamarádit???Bydlím tady v takové....a chtěla bych si najít pořádnou kamarádku...

saminomimino
autor
6. srp 2012

@lusyli hlásím se do party s nedostatkem kamarádek,ale máme to k sobě přes celou republiku ☹

saminomimino
autor
6. srp 2012

u syna jsme si řekli že tonumu necháme volnou cestu a dost mně překvapilo že se zadařilo rychle 3 měsíc,u první dcerky jsme se snažli dýl a já už panikařila nicméně na 5 pokus to vyšlo a třetí ,tak to ani nevíme jak byl jeden sex bez nehody,asi kapičky lásky a je z toho Livi,najednu stranu jsem ráda třetí jsem chtěla a odpadli nervy kolem snažení 😉

lusyli
6. srp 2012

saminomimino:to si me udelala radost...Že bys kamarádila..tak alespoň si můžeme psát....Chodíš na Facebook?nebo jak bysme psaly?Přes koníka?
Dneska jsme si koupila testik Mamatest10,tak zítra zkusím...dnes je to 36dctak uvidíme,chytla sjem rýmu jako blázen,nevím jak,takhle nebývám nemocna ani v zimě,hlava mě bolí,motá se mě..no kéž by ....NO ale v každým případě si myslím,že budu naštvaná...protože to nevyjde...ach jo

lusyli
7. srp 2012

saminomimino !!!!! JE TO TAM !!!! DALNICE!!!!!!§§!§

doli1
7. srp 2012

@lusyli gratuluji 😀

holky já moc nervů taky nemám:( jsem přísná maminka a strašný cholerik. hlavně jak jsem ted těhu tak jsem nervoznější ještě víc.obě děti doma..... už se těšim na školku 😀 sem tam si říkám jak zvládnu to třetí a ty dva nezabit 😎 nějak se to zvládne
šimon se nám povedl hned,eliška až na 10 měsíc bylo to strašný a ted prcek na 2měsíc ale před tim bylo pár měsíců snažení nesnažení takže celkově 5měs.už jsem to chtěla vzdat že se nebudu trápit jak u Elče a když jsem dostala ms tak jsem řekla dost jdu do práce a ejhle ms skončila brzo a byla divná za 5 dní pozitivní test.trochu to se mnou otřáslo a vyrovnávám se stim.fakt jsem to úplně vzdala.já těhu vůbec nemusim snášim to špatně,vždy byli nějaké komplikace .šimi měl zástavu přilehl si pupečník a ele nefungovala placenta tak musela brzo ven.jsem zvědavá co bude ted.jinak zas strašně ráda porodim klidně i za někoho 😀 měla jsem krásné a rychlé porody který pro mě byli nádherným zážitkem.
u prvního jsem přibrala 8kg a druhého 6kg a ted zatim hubnu tak uvidim kolik to bude ted. já to všechno dohnala u kojení. u Elče jsem přibrala 10kg :((

lusyli
7. srp 2012

ahojda doli:Dekuju.. Tobe zaroven taky gratuluju!!moc...Jak to že máš obe doma??Ten strasi Simon nechodi do skolky??
To ja mám toho 3leteho na prazdniny doma a v zari jde,tak bude doma zase jen to jedno,
Doli obcas co pises jako kdyby si mluvila o me,,jako ale ja je teda zabit nechci 😀 😀 😀 😀

doli1
7. srp 2012

@lusyli však já taky nééé 🙂) oni to zvládnou sami 😀 ted mají období že se stále poštuchují,mlátí,perou no prostě idylka 😉
šimi do školy chodí od září pujde ale přes prázdniny je zavřená tak jsou oba doma.Elišku mi nevzali tak snad za rok ale stejně bude moc jen do oběda.je alergická na histamin tak se nemůže stravovat ve školce :( naše školka vaří strašné blafi až se divim že stim nic hygiena nedělá

lusyli
7. srp 2012

vítej v klubu,taky u nas vari hrozně.. ono to staci na rano,Lukášek taky chodí je na rano....máš staršího synka než já,tak s ním už je domluva né?Nevím no,my taky pořád hadky,strkanice..no jo dětičky

doli1
8. srp 2012

@lusyli prostě jsou to sourozenci 🙂 láska se dá vyjadřovat i jinak. domluva už snim je ale na téma nech svoji sestřičku nee a když tak ona nenechá jeho 😀
mě je dnes tak blbě že to asi hodim :((

lusyli
8. srp 2012

snad ti je už líp...
mě od včerejšího odpoledne pobolívá v podbřišku...takže asi TĚHULE js velkým T 😀 😀 😀

staninka77
9. srp 2012

Ahojky děvčata 🙂 .
@lusyli-Moc gratuuji k třetímu mimísku. 🙂 🙂 🙂
@doli1-Taky my Šimonka nevzaly do školky ☹ ale co už nadělám nic hlavně že příští rok už ho vezmou jistě. 🙂 .
A už jsi byla na ULTRAZVUKU a kde budeš rodit v jaké porodnici už víš. 🙂 @helabella-Lidi jsou hodně zlí a když to bylo za našich babiček a dědečku to nikoho nezajímalo rodilo se více dětí a na ně nekoukaly nebo co ☹ a na nás co máme více dětí to se jim nelíbí když je více dětí já bych klidně šla do toho čtvrtého a lidi by mě nezajímaly tady bydlí maminka má 6.dětí a nějak to zvládají prostě musí. 😉 🙂 .
A nám normálním lidem číkají proč tolik dětí.Jen jediná moje mamina vždy byla pro víc dětí a prej když budu mít další tak se semnou přestane i bavit a mojí švagrové dala i na potrat ale nešla má 5.dětí tři z mím bratrem a dvě ostatní má z někým jiným zvládly to bez problému a tak proč se jen dívá na mě ráda bych šla do toho dalšího proč my vyhrožuje. 😠 ☹ .
Já čekám jen na další menzes a jdu do toho. 🙂 Štvu na lidi at si říkají co chtěj hlavně abychom byli zdraví. 🙂 😉

lusyli
9. srp 2012

staninka77:Děkuji,tobe ať příští cyklus vyjde taky miminko 😀
Jo jo,lidi..Já ymslím,že dneska jsou tři děti v kurzu.. 🙂 Já plánuju ,že třeba za pár let,až dětem bude náct,,,tak bude čtvrté 😉 😉

staninka77
9. srp 2012

@lusyli-Taky si myslím že poslední dobou je více dětí a né jen dvě nebo jedno.Hodně holek má tři děti i více.
A proč jen moje mamina my tokhle hatí 😠 ,vubec nevím co dělat jak se zepřít. 🙂
Díky třeba se to povedlo ale asi by vyšel další kluk bylo to jen jednou a od týdne zase nic. ☹ ..

lusyli
9. srp 2012

stani: já až to řeknu příbuzným tak taky to bude otázek..Jako važně??JAko to si to necháš?Seš blázen!Sice vím,že jim do toho nic není,ale taky mě to bude hooodne mrzet....budu to muset přečkat..až teď jsem koukala,že máš doma tři kluky...No ale třeba to bude holčička..Určitě vysněná 🙂

staninka77
9. srp 2012

@lusyli-Víš já bych byla ráda kdyby to ta holka ale mám prstě strach že se to už nevyplní,z mým chlapem mám dva kluky a prvného kluka z někým jiným a ten má dvě holky 🙂 a proč zrovna já sním mám kluka to vubec nechápu.
To třetí těhu bylo docela náročné prožila velikého strachu hodně prodělala toxoplasmozu,a díky ní my vyšel kluk a véce méně přežívají kluci jak holky.A pak jsem měla těhu cukrovku a uplně ke konci vysokej tlak.neboj i když ti budou říkat že jsi blázen ale to není pravda je to jen vaše věc. 🙂 A držím palečky a moc.

doli1
9. srp 2012

@staninka77 pokud stihnu dojet do porodnice tak bych chtěla rodit v bohunicích .minule jsem tam byla spokojená 😀

lusyli
9. srp 2012

stani77:třeba se to poveda,musíš věřit,,teda ale měla si zažitky,to mteda jo,to já to neznám..já sjem přibirala jako blázen..40kilo,jinak dobry,,,,,ted se musím trosku pochvalit,,,za4 mesice jsem dala dolu 45kilo a sup dasli tehulkovani...to teda nevím...to nezvladnu už ted zacínam mit chute....ale k tomu tvymu tehulkovaní.. To bych nikomu nepřála...držim pěstičky,at se ti to vyhne a máš pohodový těhulkování s holčičkou na konci....

helabella
9. srp 2012

@lusyli -- gratuluju 🙂
Já měla taky hrozný strach, když jsme se chystali oznámit čtvrtý...hlavně mojí mamce. Měla jsem strach, že mě její reakce bude hodně mrzet. Ale nakonec to proběhlo v pohodě. Mamka jen říkala, že ona by do toho nešla...ovšem já jsem ze tří dětí, tak mi to nepřijde zase tak jiný 😀 😀 Tak moc držím palce, ať tě negativní komentáře nerozhodí a můžeš se pořád těšit na mimi 🙂

staninka77
9. srp 2012

@lusyli-Já zatím nejsem těhu to se dozvím až tak koncem měsíce ale vím,ale mě se to nikdy na poprvé njepovedlo otěhotnět je to týden co byl sexík 🙂 ,ale byl takovej hodně rychlej.Jen se pozeptám zda tam nějaké to semínko vlítlo do dělohy.Já to udělala nechtěně po sexíku jsem ještě chlapovi jeho udík do pipky co myslíte že nějaké to semínko mohlo vlíst do mě a hned jsem se šla osprchovat co myslíte dík moc.
Kolik tvoje děti vážily jestly neměli nad čtyři kila tak tvoje váha je v pohodě. 🙂
@helabella-Taky z toho budu mít obavy jak jí to třeba za 3-4.měsíce povím že jsem těhu prozatím nejsem ju.Taky by to řekla ale jinak a spíše zlostně jak vesele že jsme se zblázdnily. ☹ A i tak možná její reakce budou dost špatné 😠 toho se hodně bojím.A reakce okolo se vubec nebojím nejsme jediné kdo máme více dětí.
@doli1-Prosím tě z jakého města jsi.Že bychom co jsme tu poblíž dali srazík jestly nějaká Blanenštačka je. 😉 🙂

veruska007
10. srp 2012

ahojte, holky... můžu se přidat? Dnes ráno jsem našla //... naprosto neplánovaně, nečekaně... o třetím dítku jsme teda hypoteticky uvažovali, ale určitě ne tak brzo. Tak čáp přiletí potřetí...

lusyli
10. srp 2012

stani77:MOje deti važili 3400 a 3300g....ale já pribirala jako dablík,hruza ,musela jsem poslouchat kazdou navstevu,že to takhle nejde atd....
halabella:jak jsem koukala na tvoje dětičky,tak nejsem jediná kdo je má tak malinký..jak to zvladas?a čekáš čtvrtý,,gratuluju,já bych taky chtěla 4,,,,no reakce me zasahli...mrzelo mě co sjme slyšela,ale ani na vteřinu jsem nepomyslela daát to miminko pryč,mě se to příčí i říct....
veruska007:ahojda,vítej mezi námi...vícerodičkama 😀 😀 a gratuluju..jaky máš pocity, dojmy???já se při testíku prvním klepala....ale štěstím....miluju děti....ikdyž někdy toho je moc,miluju je 🙂 🙂 🙂