Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

staninka77
10. pro 2012

@anneli-Zatim nevím jak dopadne v pátek by to měl vědět.
Napíší pak z pocitace na mobilu není moc signálu.Přeji krásnej den.

anneli
10. pro 2012

tobě taky a ať můžete brzo domů

saminomimino
autor
10. pro 2012

@anneli moc gratuluji,ať se drobk držííí 😵

anneli
10. pro 2012

@saminomimino děkuji, MS nikde, z // začínají být konečně dálnice, tak jsem se dneska objednávala k dr., půjdu příští čtvrtek, tak doufám, že dostanu pod stromeček dobré zprávy 😉

saminomimino
autor
10. pro 2012

@axi81 rozumím,ti taky mně občas zasáhne nějaký takový pocit,nebo někde čtu něco smutného,už dlouho se nedívám na zprávy ani nečtu nic na webu,poslední hrlza co jsme si přečetla mně ujistila v tom že ten konec světa by byl nakonec i lepší 😔
teď soustředím myšlenky na své děti svoji rodinu,s mužem jsme se zasnoubyli,máme teď vůbec hezké období,děti jsou díky bohu zdravé,rýmu nepočítám,zlobí a to je důležité,modlím se ať muž nepříjde o práci,končí mu smlouva a tento týden se rozhodne jak dál,plním skříně vánočníma dárkama,ano bude jich dost pro děti,a nestydím se za to že je rozmazluji,dnes je tak, příště tak,chci je vidět šťastné..splíny pryč,u nás je sněhu až až, a doufám v bílé vánoce,už se moc těším

saminomimino
autor
10. pro 2012

@anneli to je moc hezký vánoční dáreček,držím pěsti!!a jak dlouho jste se snažili?

anneli
10. pro 2012

@saminomimino no vyšlo to vlastně hned 😉 jo a gratuluji k zasnoubení, takže bude svatba s družičkami, to budete mít hezký s mrňousky 🙂 , my se brali, když bylo dcerce 7 měsíců.. a manželovi ať to s prací vyjde...
bílé vánoce by byly moc krásné, tak snad to vyjde

saminomimino
autor
10. pro 2012

@anneli díky,no jaká bude svatba je otázka,nechceme nic velkého ale družbu budme mít solidní 😀

anneli
10. pro 2012

@saminomimino kdo to má, brát se v pěti? i kdyby už tam nikdo jiný nebyl, bude to krásné 🙂

saminomimino
autor
10. pro 2012

@anneli asi krom svědků taky nebude.. 😉 já totiž nejsem tipická nevěsta,svatby fakt nemám ráda a už vůbec né tradiční

axi81
10. pro 2012

@saminomimino Verčo, tak hlavně, ať manželovi vydrží ta práce...to je pro tebe teď asi to "nejdůležitější". A kdyby ne, tak nějak mám pocit, že byste si poradili i tak 😉 Ale snad to nebude ten důvod a nebude to snad ani potřeba.

K zásnubám už jsem ti myslím někde gratulovala...ale tak pro jistotu - ještě jednou opravdu moc gratuluji 😵 I takováto jiskra je ve vztahu příjemná, ne..? A svatba ve čtyřech? Já se řadím k tomu zástupu nevěst, které po vlastní zkušenosti s velkou svatbou možná tentokrát nevolily jinak než ty. Každopádně - ať si to užijete!!! 🙂 Papír je nanic, vztah to nezmění, tak ať se vám ten den aspoň líbí a máte ho podle vlastních představ.

edeltraut
10. pro 2012

Ahojky, po dlouhé době nakujuji a @saminomimino gratuluji k zasnoubení. My jsme měli svatbu o 30-ti lidech a kdyby jsme se vzali za ruce a popadli dva svědky, tak by se nic nestalo, jen bysme ušetřili hezkých pár tisíc :D.

Jinak Adélka nám roste do krásy, je strašně moc hodňoučká, takže už dva měsíce pracuji z domova - vydělávám na dárky 😉, kde jsou ty časy, když jsem si jako dítě přála knížku a omalovánky 🙂.

anneli
11. pro 2012

Holky, já mám teď samé dobré zprávy 🤐 Jak jsem tu kdysi psala, že dcerka má od narození VVV močáku a ledvin, tak dneska byla zas po delší době na kontrole a je úplně zdravá, díky Bohu 😵 😵 😵

axi81
13. pro 2012

@anneli Další parádní zpráva!!! Hlavně ať jich holky neubývá!!! 🙂

doli1
17. pro 2012

ahojky
my měli poslední dny pěkné vzrůšo.mám teda špatnou a dobrou a doubrou zprávu 😀
špatná Ela uznala že moc kašle a vypila fenistil kapky.byli skoro plný 😒 než jsme se dostali do Brna a přijmuli nás tak už bylo pozdě na vypumpování žaludku už to bylo v krevnim oběhu tak se jen čekalo co bude. naštěstí to je ta dobrá zpráva neměla žádnou reakci krom trochu unavenosti.asi díky jejich nemocem a braní antihistaminikum už od 4 měsíců tak je imuní. dnes nás propustili a je v pořádku
další dobrá zpráva dnes jsem udělala řidičák !!! jsme moc ráda.možná díky nervům s Eliškou jsem neměla čas se stresovat s autoškolou.prostě jsem tam šli stim bud to dám nebo mám smůlu.

@saminomimino gratuluji k zásnubám a dárků pro děti i ostatní nelituj.za pár let nám vyrostou aa už si nebudou chtět hrát a Vánoce budou trapnou povinností.ted je aspon krása ty rozzářené očička.nám dnes došel dopis od ježíška

saminomimino
autor
18. pro 2012

@axi81 moc díky 😵 ,no stou prací je to pr..li,muž je bez práce ☹ obvolává miliony inzerátů a vše je obsazený 😒 dnes má jeden pohovor ,taková "tlačenka" ale nevíme o co jde,tak jsme zvědavá,svatbu ani teď neřešíme,až bude čas a klid tak na to dojde,však nás nic netlačí

saminomimino
autor
18. pro 2012

@edeltraut Děkuji
teda Adélka je nádherná 😵 užívej že je hodňoučká,já má mto třetí dítko nějaké náročné,teď se pokazily i noci 😖

saminomimino
autor
18. pro 2012

@anneli no tak to je paráda,krásné zprávy 😵

axi81
18. pro 2012

@saminomimino Spojení "třetí dítko" a slovo "náročné" v této diskuzi prosím zakazuji!!! 🙄 😉 Už něco víte, jak dopadl manžel s tou prací..? Myslím na tebe, ať máte pohodové a klidné vánoce...bez blbých myšlenek...

Mladší dcerku mi skolila nějaká viroza, ale snad to bude ok. Srážím horečky, dnes se pustím do olejových zábalů, ty vždycky zaberou. Ať máme pohodové vánoce i my. A budu se modlit, ať to taky nechytneme.

Jinak dnes jsem byla na kontrole, měkkčí čípek...máte s tím někdo zkušenosti..? Já vůbec. V tomto ohledu jsem byla vždy bez problémů... 😒 Ale neotvírám se nebo tak něco... Si říkám, jestli to není včerejším manželovým příjezdem po dlouhé době a sexem... 😅 Prcek je ale ok, byl krásný... 😵

saminomimino
autor
18. pro 2012

@axi81 dnes má pohovor,teď tam je tak doufám v dobré zpárvy 😉 ,já se taky bojím ať neomarodíme,tak ať jste brzy fit a vánoce užijete
s tím čípkem myslím že měkký neva že je jako prokrvený,nesmí se zkracovat nebo otevírat,takže myslím že dobrý 😉
jinak náročné 3 děti,u mně to k tomu patří,kdyby nebyli holky po roce si vískám to by bylo jiný,ale takhle jsem občas na chocholouška,ona ještě Olí je fakt uplakánek a teď i docela nespavec,věř mi že to budeš mít omoho snažší jako já prcky už máš větší,neboj se nic 😵 😵 😵

edeltraut
20. pro 2012

@saminomimino Tomu věřím, takovou bandu mrňousků. Já tu mám jednou za dva týdny synovečka 2r. a taky jsem pak z toho totálně vyšťavená - vůbec nechápu, jak jsem zvládala Elu s Ládínem. Byl tam stejný věkový rozdíl jako mezi Adélkou a Honzíkem... asi stárnu bo co :D. Vydrž bude líp!
Držím palce, ať manžel najde dobrou práci!

saminomimino
autor
21. led 2013

Ahoj,jak se daří ? 😉

edeltraut
21. led 2013

Ahojky, u nás je vše OK, díkybohu 🙂. Adélka roste, děti jsou v rámci možností hodné (aby taky ne, Eliška je celé dny na sjezdovce a Ládín tuní počítač) 😀. Manža taky naštěstí chodí do práce (zedník, tak máme ty zimy taky občas veselý...). Start do nového roku dobrý... 🙂.
A co u tebe @saminomimino nového? Dětičky jsou andílci a manža určitě brzy práci najde a bude zase ta největší pohoda 😎 .

saminomimino
autor
21. led 2013

@edeltraut u nás pohodě,děti přiměřeně zlobivé,jen Olív by mohla víc spát,dnes zkusím dát kaši,moc si od toho neslibuji ale jsem už zoufalá,do toho mě bolí v krku a leze na mně nemoc 😒 jen aby děti nic nechytli,to bych teda nerada..
no už se těším na teplo,u nás je docela ošklivo

edeltraut
21. led 2013

@saminomimino já jsem měla taky před třemi týdny zánět uzlin, ještě, že je Adélka tak hodná a větší děti samostatné... Tady je pohádková zima cca 40cm sněhu. Pohoda 😀. Ale na teplo se těším taky, protože když chci do města tak musím autem, cestu po které chodím s kočárem neprohrnují. Tak se naše vycházky smrskly na kroužení kolem návsi nebo na cestu k autobusu pro děti 🙂. Držím palce ať si brzy fit, s tou tvojí drobotinou to musí být "lahůdka" :-/. A dětičky snad nic nechytí... U nás je to naopak, já se vždycky nakazím od dětí - naštěstí marodí jen zřídka. 😀

saminomimino
autor
21. led 2013

@edeltraut já taky právě většinou něco chytnu od dětí i když zatím nic horšího než rýmu neměli 😀 a já nemocná nebyla roky,na krk vůbec netrpím,je mi v celku dobře jen ten krk au 😠
Tady je taky sníh ale je jaksi šero,sluníčko nikde nic,chvíli to taje chvíli mrzne takže námraza jak blázen,ani se mi nechce ven 😖

edeltraut
21. led 2013

@saminomimino na krk zkus kloktat slanou vlažnou vodu a Priessnitzův zábal 🙂. Tady mrzne pořád, ale kolem poledního to vyleze, takže aspoň můžu s Adélkou ven. Jsem z toho taková divoká. Děti byly nar. na jaře, takže v zimě už byly větší, s Adélkou nevím, jestli můžu nebo nemůžu ven... Snažím se chodit každý den, jen když moc fičí a je velký mráz tak jsme schovaný doma 🙂. Teď zkouším přidělat korbičku na sáně, ale pořád se bojím, že jí někde vyklopím... 😀

jituneli
21. led 2013

Zdravím po dlouhé době 🙂 , dnes máme akorát tři týdny do termínu, už se to tak moc blíží, to vy už jste zasloužilé trojmamky 😀 U nás je to taky krásně bílé, mám z toho radost, akorát už děti nedoběhnu, ani je zrovna moc neuvezu. No, za chvíli to bude jiné, kočárek i sáňky 🙂 Teda jestli ještě tu chvíli sníh vydrží. 😀

edeltraut
21. led 2013

@jituneli No já jsem si dneska docela dala, šla jsem dětem naproti k autobusu (1km z kopce a pak 1km do kopce) a cestáři na nás jaksi pozapomněli, takže tlačit kočár v cca 5cm sněhu s aktovkama, no nic moc. Přišla jsem totálně splavená 🙂. Musím vymyslet nějakej způsob jak připevnit korbu na sáně... zkoušela jsem gumicuky, ale je to takové nestabilní... 😀

jituneli
22. led 2013

@edeltraut My právě taky bydlíme v menším městečku, takže sněhu tu máme dost a ještě k tomu bydlíme na kopci 🙂Sníh je paráda, mám ho ráda, samozřejmě, že teď si ho úplně neužívám, ale zase děti mají venku co dělat, a to je fajn.🙂Jsem zvědavá, jak to budu zvládat s tím třetím mimouškem, tys psala, že máte malou hodňoučkou, tak to jde asi líp, viď?🙂