Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

sarkav
2. dub 2012

@karolinakudrnova určitě Karoli napište, budu na vás myslet 😉

karolinakudrnova
2. dub 2012

@sarkav Urcite,napisi 🙂 Jedu tam zitra v 1 hodinu,tak mam docela strach. Dekuji za podporu. 🙂

edeltraut
3. dub 2012

@sarkav U prvního to u nás bylo taky daný, kluk po tatínkovi (i když jsem z toho nebyla bůhvíjak odvázaná - Ladislav skutečně není jméno snů 😀), holka po mně. Narodil se kluk, takže bylo jasno i pro druhé, holka po mamince a pro kluka jsem si vynutila Matěje. Ten ale do třetího kola neprošel a nemůžeme shodnout. Pevně věřím, že to bude holčička, tam je víc variant.

pepibubu
3. dub 2012

Ahoj holky, tak podle všeho těhu zatím nejsem, na dva dny mi to totálně zkazilo náladu, snadno jsem si na tu mnyšlenku zvykla. ale nevadí. Každopádně jsem přestala s HAK, a koupím si listovku. Než se tělo zbaví pozůstatků HAK, budem používat krém, a za ty tři měsíce už nic, a uvidí se.... 🙂

sarkav
3. dub 2012

@karolinakudrnova Karoli ,tak jak tu budete napište, určitě to budou dobré zprávy 😉

sarkav
3. dub 2012

@edeltraut Eli, ty jména to je boj, na kluky nejsou podle mě moc pěkné jména 😀 nebo teda mě se nic nelíbí, jo na holky je kupa jmen, tak taky doufám že to bude holčička, i když po genetice mám šanci tak 10% 😢 ani to možná ne

d.aniela1
3. dub 2012

Ahojky holky hlasim se po dlouhe dobe stale 2v1 no ,,jak jinak jinak nas ceka asi vyvolani ,,tak snad to bude ok,,,,

sarkav
3. dub 2012

@d.aniela1 ahoj, tak miminku se nechce ven? já prvního taky hodně přenášela, ale nakonec se 2 dny před vyvoláním umoudřil a vykoukl 😀

d.aniela1
3. dub 2012

@sarkav me to neprekvapuje vsechny deti prenasim,,,

sarkav
3. dub 2012

@d.aniela1 já teda přenášela jen prvního, druhý šel ven o asi 2 týdny dřív. jinak vám moc závidím že čekáte holčičku, strašně bych si ji taky přála,ale asi se nepovedlo 😒

edeltraut
3. dub 2012

@d.aniela1 tak držím palečky ať se mimi umoudří a jde dřív než ho vypudí 🙂. Já jsem přenášela Elu a porod po vyvolání byl strašnej :(.
@sarkav to je pravda, na dívčí jméno jsme oba schopni najít kompromis, ale na chlapeckým se shodneme jen na Honzíkovi a toho dát nemůžeme - švagr i synoveček jsou Jeníci 🙂.

karolinakudrnova
3. dub 2012

@sarkav Krásný den,Šary,tak jsem byla u dr.ale bohuzel jsem na tom zatim stejne,jako doposud,nic videt nebylo,byla bych zatim 5.tyden,tak jdu zitra na krev a v patek si musim zavolat a v utery na kontrolu.Tak jeste tyden zoufalstvi. ☹ Jedine,tak mam dve nove cysty na vajecniku, coz je jedine, co zatim vim, zbytek pristi tyden.

sarkav
3. dub 2012

@karolinakudrnova tak to je škoda Karoli,ale třeba ještě není vše ztracené, třeba je opravdu ještě hodně brzo.....ale věřím že ta nejistota je šílená, sama to znám....

sarkav
3. dub 2012

@edeltraut no tak další Honzík v rodině, to by bylo asi fakt blbé,tak budete muset hledat dál, já raději ani nepřemýšlím,pořád doufám že budu vybírat jméno holčičí 😀

vesmilka
6. dub 2012

@edeltraut
@staninka77
@sarkav
@d.aniela1 holky moc moc moc děkuju a zároveň se omlouvám že píšu až teď ale jsem momentálně zcela vytížená, tak mám málo času

vesmilka
6. dub 2012

Tak taky jedna dobrá zpráva Daniela včera v noc i ve 22.33 porodila vytouženou holčičku Sofii Ellen s váhou 3550g
moooooooooooooooc gratuluji

vesmilka
6. dub 2012

A porod byla bleskovka o půlnoci mi praskla voda. Manžovi jsem nařídila kávu pač do rána času dost aby mi tam neusnul 😀 jenže tu nakonec pil horkou protože kontra téměř okamžitě po 2 min. Do porodky jsem dorazila v jednu. Následovalo sepsání papírů přišel doktor prohlídl mě a říkal tak honem honem nebo to nestihneme ani na sál. Jenže manža ještě musel jít zaplatit poplatek a tak jsem musela čekat a prodýchávat aby to vůbec stihl. Pak se mi zastavil porod, takže jsem musela do sprchy a na balon aby fungovala gravitace a celé se to zase rozjelo. Tím se Míša narodil ve 2.33 jinak si myslím, že mohl být o dobrou půl hoďku dřív.

edeltraut
6. dub 2012

@d.aniela1 blahopřeju k holčičce!!!
@vesmilka Tak to závidím, doufám, že u mně to bude podobný 🙂. Hlavně, že jste v pořádku. Já jsem byla včera na kontrole, tak mimísek roste jako z vody, maminka začíná pěkně přibývat na váze 😝 a 24.4. jdeme na genetický utz, už se těším 🙂.

dludli
6. dub 2012

tak to by me slak trefil ze je poplatek dulezitejsi nez porod, tohle mi hlava vazne nebere!!!! 😠 😠 😠 to se snad da resit az po tom!!!!!

No jinak teda ahoj 🙂 berete jeste dalsi do party?
Procetla jsme par prvnich stranek jen abych byla v obraze 🙂 my mame tri princezny, nenechali jsme si to rict ani jednou 🙂 a ja pokazde cekala kluka, po druhe jsme si myslela ze se DR dokonce prokec. MAnza byl u kazdeho porodu a nemenila bych a myslim ze ani on ne.
Prvni porod byl kraaaaaadsny, na ten rada vzpominam, byla jsme az do posledni chvile doma ze jsme naonec malem nedojeli do porodky. Tam rovnou na sal a 20 minut a byla na svete ZUzanka,, Bolesti jsem ale mela uz 24 predem tak to vlastne zadna rcyhlovka nebyla, jen jsem vse nechala tak jako pekne uzrat nikdo me neotravoval s zadnyma nesmyslama v porodnici.
DRuhy porod byl horsi, vsichni plasili ze to jde rychleji a ze at vyjedem vcas, no ta jsme se neja nechala vystresovat a jela moc brzo. I kdyz druhy den rano jsem mela uz nastoupit do nemocnice, tyden po terminu uz jsme byla. NO prijezdem do porodnice se vse stoplo, ja se neja zabloovala, desne me to ´bolelo, no nejak jsem nebyla jeste pripravena. A mimco taky ne kdyz uz byl tyden po terminu. TAkze me pak ukecali ze mi prdnou vodu, ze se vse rozjede, no to byla blbost pak vse jen vic bolelo nerozjelo se nic, No takze LUcinka me trochu potrapila, taky mela pres 4 kila .
Na treti porod jsme se moc tesila, ze si ho uziju, pene zodpovedne to zvladnu, ne ze vybouchnu s nervama jako u druheho, navic jsme se kvuli manzelove praci prestehovali na tri roky do Nemcka,tesila jsem se ze budu rodit tady, no ovsem vse byloi jinak Verca sla o 5 tydnu driv cisarem 😒 z toho jsme byla moc smutna a jsem do ted, ani kojeni jsem si poradne neuzila. TAk mi chybi desne moc ten uzasny prozitek, ty emoce po porodu, Verca byla v inkubatoru tak jsme ani ty oprvni dny nebyly spolu ☹

No tak jsem se tu vykecala pekne po ranu abych sla neco delat 🙂

vesmilka
6. dub 2012

@edeltraut takhle rychlý porod bych ti přála taky. Ani jsem to nečekala. Po tom co jsem měla s holkama, jsem čekala, že to bude minimálně do rána. ale Míša pospíchal což je dobře 🙂

sarkav
6. dub 2012

@vesmilka porod teda rychlovka, ale já to měla u kluků taky docela rychle, druhý teda šel ještě rychleji a tak doufám že to třetí bude uplně fofr 😀 a jinak ještě jednou gratuluji 😉
@dludli ahoj, chápu tedy dobře, že čekáte další miminko? jinak tě tu vítám 😀

sarkav
6. dub 2012

@d.aniela1 moc moc moc moc graluji k holčičce

sarkav
6. dub 2012

@edeltraut kolik jsi už přibrala? já zatím nic,ale já to tak mám vždy, zezačátku nic a pak ty kila letí závratnou rychlostí nahoru 😒

edeltraut
6. dub 2012

@vesmilka se nemohl dočkat až uvidí ségry 😉. Jinak jsem zkoukla fotky a mrňousek je nádhernej!

@sarkav zatím tři kila, ale to já začnu až tak v šestým měsíci. V prním těhu jsem touhle dobou 5kg shodila. A pak je nabrala spolu s dalšími 20kg navrch. No a protože startovní váha byla tentokrát poněkud vyšší než 50kg, tak se bojím aby ze mně nebyla koule :D

sarkav
6. dub 2012

@edeltraut jo tak to já v prvním těhu přibrala 25 kg, byla jsem jak tank a u druhého to bylo "jen" 15 kg, tak ted by mi bohatě stačilo do 10 kg,ale to nehrozí, já vždy přibírám až tak od půlky těhu ale to je pak mazec....

dludli
6. dub 2012

@sarkav jako ctvrty myslis? 😉 Nene mame uz tri holky, a tehu doufam minimaln enejay cas nebudu

kdyz jste u kil ja se zrovna poousim neco sundat ale absolutne se mi to nedari, v jidle se moc ovladat nedokazu, pohyb mi sice nevadi a mam ho i rada ale proste s tema detima to neni tal snadny. NE ze bych sedela doma na zadku ale proste jit si neam na hodku zacvicit se neda

Mam ted o 20 kilo vic nez pred prvnim tehu. Potreti jsme otehotnela kdyz byli LUcince 3 mesice, od porodu jsem jeste nestihla vubec nic sundat takze jsem ted za relativne kratkou dobu hodne nabrala a ne a ne se toho zbavit

sarkav
6. dub 2012

@dludli aha,tak já myslela že čekáš 4 miminko 😉 já čekám tedy 3 dítko,ale zatím jsem na začátku. a jak to zvládáš se 3 dětmi? já s toho mám čím dál větší strach, bojím se jestli to zvládnu.....jasný že to budu MUSET zvládnout,ale prostě mám strach, tak napíš jakto máš ty, budu moc ráda 🙂

dludli
6. dub 2012

@sarkav a jak mas deti stare? Ono to dela docela hodne. My je mame 2 roky od sebe a pa 11 mesicu 🙂 Starsi zacala ted chodit do skolky (no nebo ted, v zari) taze dopo mam jen dve no ale nedy je to spis horsi nez lepsi, hlavne skolka je jen do 1 tak je to nedy pro me spis vic prace nez nejay uzitek. Se Zuzou mame taky nejvic prace, je takova neposlusna, v podstate se do ted sama neoblece, resp ne v takovem caovem useku v jakem bych potrebovala no a dalsi veci to nebudu ted rozvadet, ale vse to souvisi s tim ze spatne slysi. To jsem si uvedomila nejak kolem VAnoc , pa par DR no a na cervenec je objednana na operaci,.
Vsimla jsem si ze to tu nedo mel v profilu napsane - tekutina za bubinkem
No tak verim ze pak pujde vsechno lip a bude s ni lepsi porizeni.
Nekdy je to blazinec, hlavne to neskutecne leti. Verce bude rok a to se nedavno narodila. CLovek proste nestiha ty deti tak neja vnimat poradne, nekdy je mi lito ze nemam cas na zuzu treba s ni delat nejaky tvoreni nebo tak, proste nejaky aktivity vhodnejsi k jejimu veku. Obcas se mi zda ze vse se deje tak nejak na ukor neceho nebo neoho dalsiho. ALe take je to tim ze jsme momentalne v Nemecku, bez znamych, bez babicek a tak.
Na druhou stranu je to nadherny videt deti jak na sebe reaguji, nevim co bych bez nich delala, jen proste vic deti takle u sebe je z pocatku zaprah, pozdeji verim ze to bude spis vyhoda - stejne zajmy soucasne a tak.
Holky jsou muj zivot 🙂 A nebranim se teda do budoucna ani Honzickovi jeste 😉

staninka77
6. dub 2012

@d.aniela1-Gratuluji k holčičce moc moc přejeme štěstítka at vám dělá jen samou radost. 🙂 😉
Těšíme se na fotečky malé.

vesmilka
6. dub 2012

@sarkav to bych ti opravdu přála 🙂