Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

sarkav
12. kvě 2012

@lucisa moc pěkně jsi to napsala, přesně tak to cítím se sourozenci i já. já mám jednu sestru, manžel je sám jak jsem psala a myslím že mu to někdy vadí a hlavně když byl malý. Vždy jsem chtěla děti dvě, ted když se stalo a budou tři tak jsem nakonec taky ráda, alespon opravdu nebudou sami a snad budou pořád kamarádi i když dospějí 😉

Jinak k té tchýni, jo i takové jsou, i horší a nedá se s tím nic dělat. jen je mi opravdu líto těch dětí, já taky nesnáším když má někdo raději jedno dítě a druhé ne. to bych nesnesla. ale znám dost takových rodin kde to tak je, 😖

sarkav
12. kvě 2012

@lucisa ještě jsem mrkla k tobě do alba, a ty máš 3 holčičky, to je úžasné. já budu mít 3 kluky, moc jsem tu holčičku chtěla, no nepovedlo se. u nás je asi nějaký hodně dobrý vzduch, rodí se tu hodně kluků oproti holkám 😉

mimys
12. kvě 2012

@sarkav 🙂 ted jsem zabrousila nahodou k vam na diskuzi... 🙂 jsme na tom stejne... ted tady u me spi v postylce treti kluk 🙂 nekdy proste ty tatínci nic jineho neuměji 🙂

lucisa
12. kvě 2012

@sarkav , @mimys vždyť je to jedno, kolikrát se jen tady dočtu o tak pohnutých osudech a příbězích rodiny, že jsem ráda, že jsou zdravé, zlobí a máme je. 🙂

Jen ještě překonat tohle období vztekání, hádání, bitek a nastupující pubertální nálady nejstarší a bude vše OK 😀 😀 😀

hankamisa
12. kvě 2012

@lucisa -pubertální nálady 😀 😀 😀 .věř,že to bude ještě mnohem horší.okolo toho 10 roku jsem si říkala je to tady,vím bude huř ale to zvládnem.ted je mu 14 a potěš nervy.do toho se nám zamiloval tak to stojí za to 🙄 .už se těším až jednou bude mít vlastní děti a doufám,že mu to daj pěkně sežrat aby věděl jakej byl. 😉
bitky-to je na skoro denním pořádku a jak to tak vidím asi jen tak nepřestanou. ☹

sarkav
12. kvě 2012

@mimys no jo, je to fakt škoda, alespon jedno dítko mohla být slečna 🙂
@lucisa ano, když čtu jak jsou některé děti nemocné, jsem ráda že moji kluci jsou relativně zdraví, a těším se i na toho třetího prcka, ale prostě je to škoda že se to nepodařilo. my třetí neplánovali, přišlo "samo", a tak to taky beru, je to tak,jak to má asi být 😉

mimys
12. kvě 2012

@lucisa
@sarkav
o puberte mi vykladej 🙂 nejstarsimu je 15 tak vim, o cem to je 🙂
malickymu je půl roku a taky bych ho za nic nevymenila, ikdyz to bylo nase lonský silvestrovský překvapeníčko 🙂
hlavne ze jsou vsichni zdraví 🙂

numerenka
14. kvě 2012

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, jelikož venku je krásně a holky chtějí furt běhat venku. Jen mě není zrovna nejlépe 😒
Zítra jdu poprvé na kontrolu a měla bych být 8tt podle MS, tak uvidíme.
Také musím přidat svou reakci na lidi, podle kterých jsme blázni 🙂 Ale nám to nevadí. Blázni jsme rádi a nejvíc takové lidi naštve, když dodáme, že všechny tři děti jsou chtěné a plánované. 🙂
Tak přeji krásný a pohodový den 🙂

sarkav
14. kvě 2012

@numerenka zítra tedy napiš jak kontrola dopadla ale určitě bude vše v pořádku. no já už jsem v 18 tt, letí to strašně, alespon mě se teda zdá, a jak jsem psala o mé zkušenosti z kuchařkou, tak dnes mi bříško hypnotizovali všechny kuchařky co v kuchyni jsou 😀 ale nic neviděli, měla jsem bundu 😀 no sranda.
@mimys my jsme tedy měli překvápko v únoru, a hodně velký teda, vůbec jsem to nečekali, nu což 😀

mimys
14. kvě 2012

@sarkav koukám, že máš termín v říjnu 🙂 já ho měla loni v září ... 🙂 to teda sedí 🙂 překvápko veliký, teda 🙂 ale zase si to teda teď užívám.
jak staré máš ta ostatni děcka? (asi jsi to tu už psala, ale ja nejak jsem liná číst dozadu 🙂

sarkav
14. kvě 2012

@mimys mám to napsané i u mé fotky 😉 klukům bude 8 a 4 roky, mám všechny děti jak schodečky po 4 letech 🙂 akorád oba jsou v létě a ted bude mimi na podzim,tak s toho mám dost strach, je tady vždy mooooc sněhu a taky kluci dost marodí,tak uvidím jak to bude letos

edeltraut
14. kvě 2012

Ahojky, tak se hlásím. UTZ dopadl dobře, zdárně jsem odolala pokušení na prozrazení pohlaví mimíska - toho jsem tedy hned v zápětí litovala, páč jsem zjistila, že se nedá koupit nic pěkného "neutrálního" :(. Jsem chtěla udělat mimískovi radost a koupit mu něco pěknýho, ale nic mi nepadlo do oka, tak jsem nechala 800 v zahradním centru a udělala radost sobě, když byl ten den matek 😀.

hankamisa
15. kvě 2012

@edeltraut -tak to je fajn,že jste ok.no já bych to nevydržela nenechat si říct pohlaví 🙂
@numerenka -tak at to dobře dopadne.

numerenka
16. kvě 2012

Ahojky holky,
tak včera kontrola dopadla dobře. Dle UTZ odpovídáme 7tt+4. Dostala jsem už i těhu průkazku a žádanku na genetiku. Pro holky nám Dr. udělal fotečku a holky sijí vystavily do pokojíčku. 🙂
Další kontrolu máme 19.6.

sarkav
16. kvě 2012

@edeltraut Eli ty jsi stejně dobrá že jsi to vydržela si to neříct, já jsem teda původně taky nechtěla vědět co čekáme, ale dr sama mi řekla hned na druhé kontrole že to vypadá na holčičku,tak jsem byla tak nadšená a natěšená že jsem se pak ptala na každé další kontrole, jenže pak už to byl pokaždé kluk, tak mě to fakt mrzí, že mi to na začátku vůbec říkala ☹

@numerenka tak to moc gratuluji, hlavně že je vše v pořádku 😉

d.aniela1
17. kvě 2012

@edeltraut ja bych teda nevyrdzela,,no jo desne jsem holcicku chtela do porodu jsem tomu stejne neverila,,

d.aniela1
17. kvě 2012

@numerenka gratulace velika,,takze chlapiska by to chtelo 🙂 🙂 🙂

edeltraut
17. kvě 2012

@d.aniela1 já mám doma obojí, takže je to opravdu jedno, i když ve skrytu duše bych chtěla holčičku - takovou opravdovou. Eliška je spíš za pět kluků než princeznička 🙂. Bude to překvápko včetně jména - nevypadá, že bysme se shodli, takže do poslední chvíle bude asi beze jména 😀.

edeltraut
17. kvě 2012

@numerenka skvělý a blahopřeju! 🙂

sarkav
18. kvě 2012

holky tak včera jsem byla na kontrole, vše je v pořádku a na příští návštěvě se budu s dr. domlouvat na vyšetření srdíčka, chtěla bych asi i 3D myslíte že půjde mimi už dobře vidět? budu zhruba ve 21 tt, tak nevím jestli na to jít nebo ne. Jinak kluk je potvrzený,viděla jsem to i já,takže zklamání 😖 ale jinak je vše v pořádku a mimi je zdravé

edeltraut
18. kvě 2012

@sarkav Hlavně, že je vše v pořádku, ať je to kluk nebo holka! Třeba to bude ten nejhodnější kluk pod sluncem 😉. Moje ségra šla na 4D někdy ve 24tt a ještě to nebylo k tomu, tak šli tuším znova za měsíc. My jsme usoudili, že nám obyč. UTZ stačí a za těch 800 koupíme něco dětem 😉

hankamisa
19. kvě 2012

@sarkav -to nevadí. hlavně ,že je mimi v pořádku.já tě taky potěším nebudeš jediná.mě ted kartářka i astrolog nezávisle na sobě řekly,že pokud se pokusím o další mimi tak to bude prý zase kluk.tak si to další asi hodně rozmyslím. ☹,výpočty,nevýpočty.

sarkav
19. kvě 2012

@edeltraut já taky přemýšlím jestli na to 3D jít nebo ne, u nás to stojí tuším 1200 kč, což je fakt hodně, tak nevím. ale asi nakonec ty peníze nedám, a jak píšeš raději koupím něco na mimčo 😉
@hankamisa jj Hani kdybych i já předem věděla.......

edeltraut
19. kvě 2012

@sarkav ten 3/4D UTZ je sice pěkný, ale jen v dané chvíli co je aktuální. Moje ségra se na něj už potom nikdy nepodívali a ani ho nikomu nepustili. Možná, až bude Honzík větší, tak mu ukážou jak vypadal v bříšku 🙂. Já jsem si původně myslela, že bych na něj vzala děti, aby se na mimčo koukly, ale byly se mnou ve 20tt a nějak moc je to nebavilo, prvních asi 5 minut, pak už se nudily... 😀
Já jsem teď nějaká hotová - nic nestíhám, jsem pořád unavená ... mám toho tolik naplánovanýho, tak doufám, že to je normální stav a že to brzy přejde. 😀

sarkav
20. kvě 2012

@edeltraut no právě, myslím že se na to taky koukneme jen jednou a hotovo. mě by stačilo kdyby dr. zapnul 3D v ordinaci, ukázal mi to a já šla domů. nebo třeba ještě nějaké fotečky. ale chtěla bych vidět jak mimi vypadá,jestli je podobný klukům......Kubču to docela zajímá ty utz,ale ještě semnou nebyl. jen jsme se dívali na nahrávku co mám z prvního těhotenství, kde on byl v bříšku.
já jsem taky pořád strašně unavená,manžel mi to už ani nevěří a myslí si že se chci flákat 😀 je fakt, že toto těhu mě pěkně zmáhá, zuby, plet, stř.chřipka, únava. lenost......to jsem u kluků teda neměla, to jsem byla akční až až a ted jen ležím,nic se mi nechce, nic mě nebaví, a to jsem teprve v půlce a ta horší půlka mě teprve čeká 😀

schnek
20. kvě 2012

Ahoj děvčata, už jsem tu strašně dlouho nebyla, jak se máte? 😉

@sarkav dobře si pamatuju ty pocity, když nám řekli, že druhý bude kluk a pak ještě na 3D potvrdili... proto jsem se potřetí radši nechala překvapit

sarkav
20. kvě 2012

@schnek já se taky chtěla nechat překvapit,ale moje dr hned při první kontrole viděla na utz holku a že je to na 80%,jenže pak už to byl pokaždé kluk......mrzí mě že mi to řekla, jinak bych se neptala 😖 no v každém případě u vás to vyšlo, u nás ne, škoda

schnek
20. kvě 2012

@sarkav no, vyšlo... já říkám, že k nám přišla 😉

sarkav
20. kvě 2012

@schnek jj to je moc pěkné, my tohle třetí dítko neplánovali, vůbec, takže taky přišlo "samo" 😀

schnek
20. kvě 2012

@sarkav hele, budou tři bráchové-parťáci. Já si zrovna říkám, že pro Aničku by to chtělo sestřičku (což nepřichází v úvahu). Od kluků odkoukala jenom samý lumpárny, klidně přepere Matouše, hraje si s vlakama a s autama... no zkrátka princezna je jenom v oblíkání, je vidět, jak se jí líbí sukně a šatičky, jinak je to třetí kluk 😀