Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

edeltraut
25. led 2012

@staninka77 To jsem byla pěkně naštvaná, nejen že jsem na mnohem horší pozici, ale i za mnohem horší peníze - to naštve mnohem víc 😢 . Nejvíc mě mrzelo, že jsem tam dva roky dělala blbce a pak jsem takhle dopadla. Už jsem taky doma, dneska jsem si nakoupila v polední pauze 🙂. Eliška má dneska kroužek a jdou lyžovat, tak se půjdu podívat na sjezdovku - tak ráda bych si taky zalyžovala :(

edeltraut
25. led 2012

@krtecci75 Já jsem otěhotněla první den plodných dnů. Tak držím palce.

krtecci75
25. led 2012

@staninka77 no nechce se mi už do tý zimy, musím, protože je v půl šestý už tma a Saša se bojí, kdyby bylo vidět, tak přijde domů sám. No uvidíme jestli to vyjde, protože když neberu HA tak to mám nepravidelně a většinou se zpožděním

krtecci75
25. led 2012

@edeltraut tak to se malá má, Saša se šel učit zase noty 😀 Děkuji, jsem koukala pokud bych otěhotněla teď kdy bych měla termín a vychází to na 28.října 😝 😀

edeltraut
25. led 2012

@krtecci75 Tak jsem dítě předala sousedce, ta mi jí odveze 🙂. Zvířátka dneska obstará manžel, já se dneska mám 🙂. Máme sjezdovku kousek od domu, tak chodíme často a když má "míčovky" tak místo tréninku v tělocvičně lyžují. Ela chodila na klávesy loni, ale nezvládaly jsme to, tak jsme to vzdaly. No aspoň bys měla volný den na oslavu, to taky není špatný :D.

krtecci75
25. led 2012

@edeltraut no to jo, vidíš to mě nenapadlo 😀 . Saša chodí na klavír a scénický tanec, dnes má hudební nauku a ta ho moc nebere, za to brnkat na piano mu jde skvěle. Co máte za zvířátka? My máme morče a 6 osmáků. V listopadu jsme si totiž koupili dvě samičky, protože jsme nechtěli mimina a 28.prosince se nám narodilo 6 miminek 😝 jenže jedno miminko druhý den umřelo, bylo slabounký a druhá samička umřela dva týdny na to, protože utekla a prokousala kabel na elektriku a dostala prdu ☹

elizabetthka
25. led 2012

@edeltraut Tak s tou prací mě to mrzí,ale jestli tě to baví,aspoň něco 😉

@staninka77 - nevím,jestli je to pravda a jestli to funguje...To se pozná 😀
@krtecci75 tak budu držet pěsti...:o) Mně vyšly plodné dny teď a manža je jako na potvoru do noci v práci až do konce týdne.Holt ho budu muset do soboty někdy ,,znásilnit" 😀 😀 😀 😀

Lucasek pořád fňuká po nějakém zvířátku,ale je alergik na srst,takže se nám výběr zužuje max.na želvičku,nebo rybičky 😅 Jenže to se mu nelíbí,páč se s nima prý nemůže mazlit 😎 Když mu na tp řeknu,že na mazlení má přece malou sestřičku,máte vidět ten výraz 😀

edeltraut
25. led 2012

@krtecci75 zvířátka, my máme takovou zoo 🙂. Začnu mazlíčkama - německýho ovčáka, to je takový naše třetí dítě, dvě kočky, rybičky, užovku červenou a dvě agamy vousaté. Pak máme takovou "malou farmu" slepice, kachny, králíky, 3 prasátka, 1 snad březí prasnici, 2 kozy, 1 kameruňáka pro děti, 3 ovce a berana, 2 býčky a 3 jalovičky 😀. Všichni říkají, že jsme blázni 🙂. Loni na jaře jsem si pořídila 10 slepic, abych nevyhazovala jídlo no a nějak se nám to rozrostlo 😀.

edeltraut
25. led 2012

@krtecci75 osmáci, ti se mi taky líbí, ale naše děti jsou spíš na ty plazy... 🙂

edeltraut
25. led 2012

@elizabetthka no baví, zákaznickej servis, to byla práce která mě skutečně bavila a naplňovala. Kontakt s lidma. Takhle jsem jen výrobna na balíčky a doufám, že na spokojený zákazníky.
Pořiďte malýmu agamy. Vypadají příšerně, ale jsou to takový hodný potvůrky, který se nechají chovat a neublíží 🙂.

edeltraut
25. led 2012

Jdu dodělat večeři, ať můžu za Elou na tu sjezdovku. Mějte pa

elizabetthka
25. led 2012

@edeltraut Tak jsem nevěděla,co agamy jsou,zadala jsem si to na netu a jsem se tak lekla až mi málem noťas vypadl z klína To je teda ošklivý 😀 😀 😀

krtecci75
25. led 2012

@elizabetthka tak to si dokážu představit jak se asi tváří 😀 Děkuji, no uvidíme, myslela jsem si že bychom mohli už dnes, ale ještě nemůžeme, mě ta ms občas tak štve, tváří se po 4 dnech jako že by už nebyla a pak večer kuk a je zase. Uvidíme no, chci si na příští pátek vzít dovču, ale nevím zda mi ji šéf dá a hlavně Saša bude doma 😠 😀
@edeltraut no to je teda pěknej zvěřinec, to zoo sedí 😀 Tak zatím pa

krtecci75
25. led 2012

@elizabetthka náhodou je to hezký, to by pro manžela bylo něco, ten na tyhle potvůrky je šílenej 😀

elizabetthka
25. led 2012

@krtecci75 jj,taky to s MS mám podobně 😖 Tak musíš Sašu zpracovat a šup k babičce 😉 😀 Neboj,ono to nějak dopadne. Věřím tomu,že max.do dvou měsíců budeme ,,čekatelky" se skoro stejným termínem 😵

schnek
25. led 2012

Ahoj,
dočteno nemám 😉 Konečně mám taky chvíli čas, udělala jsem dneska zkoušky a mám zase do léta pokoj 😉

elizabetthka
25. led 2012

@krtecci75 Já se těchto obludek bojím...Hrůzu mám z hadů,pavouků apod., Musím malýho ukecat na ty rybičky 😀 Ještě jsem slyšela o nějakém morčeti bez chlupů,ale nevím,jestli to fakt existuje..

elizabetthka
25. led 2012

@schnek Ahoj :o) Jaké zkoušky?

schnek
25. led 2012

@elizabetthka státnice 😉 po zimním semestru druhýho ročníku, dvě jsem udělala, jednu budu někdy duben-květen opakovat 😉

elizabetthka
25. led 2012

@schnek Tak to gratuluju!!! Jsi šikovná,že to tak zvládáš s dtěma...Já začínám taky dálkově od září,jsem zvědavá,jak mi to půjde :o)

saminomimino
autor
25. led 2012

@staninka77 ahoj,tak to vypadá že máme prodáno,už si vyřizují hypotéku,domlouvali s makléřem detaili a protože je to právník předkupní smlouvu si pečlivě prostuduje doma a donese v pátek nebo v pondělí podepsanou,on je totiž makléř na horách takže proto až tak později,no myslela jsme že už podepíše dnes ale ujistil nás že určitě podepíše že chce jen s jistotou vědět co,no budu mít největší klid až to bude podespaná,to se ví ale už je to na velmi dobré cestě,zítra jdem na ten nový domek domluvit si podepsání předkupky a rezervaci,je to napínavý jak kšandy 😀

schnek
25. led 2012

@elizabetthka musím, nic jinýho nezbývá. Teda bylo to maso, učila jsem se v noci a jenom pár dní... měla jsem v těch dvou udělaných oředmětech štěstí na otázku, ten třetí bohužel, ale stejně jsem nadšená 🙂 pořád jsem byla lepší než leckterý spolužáci, co nemají na starost nikoho, než sami sebe 😉

saminomimino
autor
25. led 2012

@edeltraut já ti závidím to je můj sen ale zatím nemáme odvahu do toho jít,je to hodně závazek,máme jen psíka staforda a kočku,zatím,měli jsme koně ale bohužel se to zkomplikovala s ustájení a penězma a proto si už nikdy nic nepořídím pokud na to určitě nebude čas místo a peníze 😉

krtecci75
25. led 2012

@elizabetthka bylo by to hezký, moc hezký, taky držím palečky aby ti to vyšlo, hupsni na manžílka až přijde v noci, třeba až půjde do sprchy tak mu udělěj přepadovku 😝 Ježiš morče bez chlupů je hnus, viděla jsem ho ve zveráku. Jinak já mám taky strach z pavouků, sekáči mi nevadí, ale černý a chlupatý mi vadí
@schnek ahojky, tak to gratuluji ke složené zkoušce

elizabetthka
25. led 2012

@schnek Tak to fakt kloubouk dolů 🙂

@krtecci75 jj,musím na něho něco vymyslet 😎 Jo?a jak to vypadá?K čemu bys to morče přirovnala?

krtecci75
25. led 2012

@elizabetthka vypadalo to jak přerostla krysa bez ocasu a srsti, počkej najdu obr.

krtecci75
25. led 2012
elizabetthka
25. led 2012

@krtecci75 No to teda...To je ošklivý 😝 😀

krtecci75
25. led 2012

@elizabetthka viď, já ti to říkala 😀 😀 😀

elizabetthka
25. led 2012

@krtecci75 ..... mi řekni,jak něco takovýho mohlo vzniknout 😀