Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

edeltraut
24. led 2012

@krtecci75 No, to není můj případ. Já nemám ani hlídací babičku :(. Jedna pracuje a druhá nemá zájem. Navíc se manžel opravdu snaží, abych se nenudila 😀

krtecci75
24. led 2012

@edeltraut já si tak při úkolech připadám jak když to vysvětluju natvrdloňovi. Dnes měl Saša úkol z matematiky, četl mi slovní úlohu a pak mi řekne. Mami, jak to bude a já jak blbá počítám a pak si uvědomím, že to počítám já a on čeká jen na odpověď, vyčůránek 😀

krtecci75
24. led 2012

@edeltraut no můj případ taky ne, moje mamka je v Chomutově, takže kluci tam jezdí jednou měsíčně na víkend a dnes máma k tomu všemu nastoupila do nemocnice a zítra jde na operaci a moje tchýně občas pohlídá, ale ne přes noc. 🙄

edeltraut
24. led 2012

@krtecci75 Naše Ela má poruchu pozornosti, takže udržet jí 5 minut v klidu je nadlidský úkon. Vždycky si uvařím kafe, podložím nohy a celou dobu hučím 😀. Ládík si naštěstí úkoly dělá sám... ten školou proplouvá skvěle. Aspoň že tak. No od září budeme mít snad víc času 🙂. Aspon si to tak maluju. Jak všechno udělám dopoledne, a odpoledne budu mít čas na školáčky 😀

edeltraut
24. led 2012

@krtecci75 držím palce, ať to mamce dobře dopadne. Moje mamina je nemocná (ač pracující) a opravdu jsou to nervy... no snad to bude dobrý. Mamka si je na víkend ráda vezme, ale oni lumpové tam nechtějí. Radši jsou doma. Zrovna včera volal Ládík babičce ať s dědou přijedou na víkend... 😀. To je pak odpočinek 😀

edeltraut
24. led 2012

Tchyně nehlídá... vůbec ☹, ale co nadělám. Sama sebe šidí.

edeltraut
24. led 2012

Jdu do hajan, ráno brzy vstáváme a jako matka čekatelka se musím hlídat 😀. Tak pa a snad se sem zítra dostanu.

krtecci75
24. led 2012

@edeltraut jinak s těma předníma kolama bych se nebála, tak malý zase nejsou, u nás jezdí ten kočárek hodně

staninka77
24. led 2012

@edeltraut-jakej je tvuj favorit.
Dík.
@krtecci75-JJ to už velice dobře chápu tvojí absenci.
tak jsem normálně řekla chlapovi že už to mám vše vymyšlené jak na holku a on my povídá že prej ve snu 😀 .

staninka77
24. led 2012

@edeltraut-Já bych se jích taky nebála jen bych asi nešla do toho jednoho kolečka ve předu to se my zdá takové zrozvrkané a nestabilní.
@krtecci75-To máš pravdu co píšeš.

krtecci75
24. led 2012

@edeltraut Sašenka se dobře učí, ale občas kouká včude možně a pak píše blbosti, spíš jsem zvědává na Matýska příští rok v září, se bojím aby jsme neměli odklad. Jinak děkuju, snad to zítra dopadne dobře, jsem z toho nervozní, moje mamka je v invalidním důchodu, takže je pořád doma. A co se týče tchýně, ona jednou zjistí oč přišla a bude ji to mrzet, u nás to taky tak bylo, kluci k nim vůbec nechtěli chodit a Matýsek ani teď moc ne, ale je fakt, že si jich tchýně teď všímá víc
Tak dobrou noc, jj musíš se hlídat 😉

staninka77
24. led 2012

@krtecci75-Já si třeba nemohu stěžovat na tchyni ale musím dítě dovést knim dom jinak ho hlídat nebudou my jsme z tchánem vždy domluvení že si malého převezme z autobusu když jedu ráno nebo odpoledne někam,a moje máti je už taky v duchodu a hlídá bez problému hlídala 1.starého Šimona docela se bála ale zvládla to bez problému musela jsem toho hodně stihnout bylo to šílené.Na máti je spoleh i uvaří vše ale někdy má své dny a tak my hodně vadí ty její řeči.♥

staninka77
24. led 2012

Tak dobrou noc zítra se tu ukáži pá děvčata. 🙂

krtecci75
24. led 2012

@staninka77 nj tak řeči si občas taky vyslechnu i od moji mamky či babičky 😀

krtecci75
24. led 2012

@staninka77 dobrou noc

staninka77
25. led 2012

Ahojky děvčata 🙂
tak dnes tu je pěkná zima ráno bylo -9.c to je teda šílené jak se zase ochladilo.

saminomimino
autor
25. led 2012

@staninka77 no už bylo načase,konečně zima já si mráz užívám,bacili ať táhnou 😉

staninka77
25. led 2012

@saminomimino-Já třeba mám ráda zimu ale musí pořádně napadnout sníh a taky pro kluky aby si ho užily než bude jaro a léto.
Tohle bodobí mám nejraději. 🙂
Ale bacily pujdou do kélu to je jasné. 😉

elizabetthka
25. led 2012

Ahoj holky,

tak konečně doma z práce..Ufff... Pusa konečně splaskla,aspoň tak,ale ta noc-hrůza..zatracený zuby...Není lepší si nechat udělat umělý klapáky? 😀

Koukám,že se tu povídalo o kočárkách..Já se taky těším,až budeme vybírat. Našla jsem na netu jakousi kalkulačku na výpočet plodných dní,tak dneškem začínám a v sobotu ovulka.Tak držte pěsti 😉 😵

staninka77
25. led 2012

@elizabetthka-Tak sem dej odkaz na tu kalulačku.
🙂
To je dobře že už to nemáš oteklé ale je to ještě bolestivé že.

elizabetthka
25. led 2012

@staninka77 Tady je ten odkaz http://www.naseporodnice.cz/menstruacni-kalenda...

jj,bolestivý to ještě je,ale oproti včerejšku paráda :o)

edeltraut
25. led 2012

@elizabetthka Tak budu držet palce ať jsi co nejdříve "čekatelka" 🙂 Já ještě sedím v práci ☹. Mně padla až za hoďku ☹.

staninka77
25. led 2012

@elizabetthka-Děkuji moc zkusím to zjistit.
@edeltraout-Tak to tě lituji že jsi stále v práci a že budeš končit až ve 16.hod

elizabetthka
25. led 2012

@edeltraut Děkuju,snad je únor náš :o) Tak ať Ti to uteče,ale stejně - poslední hodina se nejvíc táhne,co? 😅

edeltraut
25. led 2012

@elizabetthka No tady je odpoledne vždycky fofr, takže to uteče. Už mi zbývá jen dodělat poštu a taky mažu dom 🙂

elizabetthka
25. led 2012

@edeltraut Smím se zeptat jako co pracuješ?Na poště,nebo v kanceláři?

edeltraut
25. led 2012

@elizabetthka No dřív to byla víceméně administrativa, ale loni došlo ve firmě k velké reorganizaci a já jsem skončila na expedici. Tzn. tisknu, připravuju a balím objednávky pro zákazníky a ve finále je zadávám do programů přepravců a České pošty. Jsem taková "balička". Firma se zabývá prodejem kontaktních čoček a jsme největší v ČR, takže mazec 🙂.

krtecci75
25. led 2012

Ahojky holky, tak já už jsem hoďku doma, ale k nb jsem se dostala až teď, dělali jsme úkoly a v půl šestý musím pro Sašu do ZUŠky. A vůbec se mi nechce. Teď jsem koukala na tu kalkulačku a měla bych mít podle toho možný plodný období od 1-5.2, ovulka by měla být 4. ak jsem psala minule, tak uvidíme.

staninka77
25. led 2012

@elizabetthka-A myslíš že je to pravda já bych víš chtěla tu holku a nevím zda by to vyšlo nebo né.
@edeltraut-Takže tě šoupily někam jinam to jsi musela bít pěkně naštavaná že.
@krtecci75-Ahojky takže jsi doma sláva.
To se ti nedivím že nikam nechceš jít pro kluka ale bohužel musíš.

staninka77
25. led 2012

@kratecci75-Třeba ti to tak vyjde.Podle té tabulky uložila jsemn si jí.