Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

saminomimino
autor
9. črc 2012

@numerenka ještě celá,a to jsem se už vážně rozhodla že chci rodit 😀 ale podle uz mám ještě dva různé TP takže mám kolem 14 dní do termínu a takže mám rezervu ale už by mohla vylezt 😉

saminomimino
autor
9. črc 2012

@jituneli děkuji,už aby to bylo 😵

doli1
9. črc 2012

ahojky tak už mám těhu potvrzené a jsem moc moc ráda.
tak mě přijde že šílenců je víc a víc.spousty mích kamarádek touží po třech dětech

doli1
9. črc 2012

@saminomimino ty poeslední týdny jsou nejhorší.pak mi musíš říct jaký byl třetí porod. já u druhého málem nestihla dojít a manža vůbec nestihl přijet.byla jsem na 3cm praskli mi vodu a do 20min byla venku.tak snad to bude taky tak rychlé ale ne rychlejší

saminomimino
autor
9. črc 2012

@doli1 celé těhu mi uteklo šílené a teď se to tááááhne až hrůůza 😖
já měla druhý porod docela rychlý,rupla mi voda kontrakce vše se rozbýhalo po 4 hod se mi zastavilo,dali mi tabletu,a za 2,5 hodin byla venku,takže dobrý ale po tabletě děs běs bolest,já jsem rodila před rokem takže bych prý měla mít odrozeno raz dva,ale mám se připravit na bolest tak je údajně u třetího nejhorší 😖

saminomimino
autor
9. črc 2012

@doli1 gratulka ke ko kolik jsi tt ??

doli1
9. črc 2012

@saminomimino jsem úplně na začátku tak 5tt
já měla oba porody s tabletkou a nepřišlo mi to hrozný ale nevim co to je přirozený porod

jituneli
9. črc 2012

@saminomimino Ty brďo, jak třetí porod je nejbolestivější? 🙂 Já jsem si právě říkala, že už to je tam dole tak zkušené, že s dalším a dalším porodem to jde líp a líp. 😀 Ono to asi nejde paušalizovat, co? Každopádně Tobě ať to jde co nejlépe.

staninka77
9. črc 2012

@jituneli-Já měla porod třetí perfektní nemohu si stěžovat byl z nich nelepčí i nejrychlejší ze vším všudy jsem rodila od pul děsáté hod a za dvě hodiny bylo po všem. 🙂

jituneli
10. črc 2012

@staninka77 No, tak to ráda slyším. 🙂 Já měla první porod delší, od prvních kontrakcí 13 hodin, druhý porod byl rychlý, se vším všudy 3 hodiny, tak jsem teda zvědavá dotřetice. 🙂

saminomimino
autor
10. črc 2012

@doli1 mně u syna nepřišli ty bolesti tak úděsné u dcery po tabletě ano,ale jestli za to mohla tableta nevím 😅

saminomimino
autor
10. črc 2012

@jituneli líp to jse ale prý tím že je to větší rychlovka tak to bolí víc jak se dítko rychleji tlačí ven,u dcery si pamatuju mnohem větší tlak a nápor bolestí jak se tlačila hlavička ven...

saminomimino
autor
10. črc 2012

@jituneli tak já první porod,se vším všudy 8 hodin ale bylo bylo by to výrazně dřív kdyby syn nešel vexem kvůli pupečníku byl by venku už tak po 6 hod,dcera 6 hod ale porod něco přes dvě, to předtím bylo jen minimum bolesti

saminomimino
autor
10. črc 2012

@staninka77 já v to doufám ,můj plán,rupne mi voda,nastoupí kontra jako vždy,a pak to budu mít do hodiny zasebou 😀 snad vždyť jsem rodila loni to to tam musí být pěkně protáhlé

doli1
10. črc 2012

ahojky první porod trval 5h a druhý 2h takže rychlovka ale oba byli vyvolaný

holky můžete mi říct jak jste zvládali těhu a nepotratili? mě přijde že se vůbec nemohu šetřit,odpočívat.obě děti jsou doma.furt se jen hádají,nadávají,perou,něco si berou atd.
obě dvě děti byli naprostí klidasi a nebrečící mimina ale tohle bude pěkný uuřvánek.stěma nervama co mám

jituneli
10. črc 2012

@saminomimino To máš pravdu, já při prvním porodu ani nevěděla kdy tlačit, neboť ty kontrakce byly tak slabé, že mě to vůbec nenutilo to dítě vyndat ven 🙂, zato při druhém to byla větší síla, to máš pravdu, taky to byly jen ty tři hodinky. Každopádně tys určitě super připravená a porod půjde superrychle, hlavně abyste dojeli 😀 .

sovice
10. črc 2012

@doli1 já to mám doma totálně stejné....do toho jsem ted s nimi sama,muž odjel na 3 týdny do Německa za prací.....a do toho,že často křičím na kluky,tak do toho mi je fakt blbě.No musíme to vydržet...jsme přece silné ženy.Chci tě jen povzbudit,že v tom nejsi sama 🙂

doli1
10. črc 2012

jj to potřebuji slyšet, že všude je to stejný.manža jezdí dom nejdřív v 6 je v plné sezoně.ještě že příští týden je školka a pak dovča u babičky na chatě to mi hodně pomůže.já mám strašně ráda se sourozenecké šarvátky ale někdy toho je moc

jituneli
11. črc 2012

Holky, mně je permanentně špatně od žaludku a spala bych přibližně od té doby, co ráno otevřu oči 😀 Naše děti se bohudík moc nehádají, ale stejně toho mám za celý den dost, Luký se rozhodl v poledne nespat, takže jedeme od rána cca od půl osmé do večera tak do půl desáté, chodím spát s nima, to vydržím jen tak tak. Už se těším, až zase budu mít víc síly, protože tohle mi fakt už nebaví, ale vydržet se to musí 😀 Bude líp.

sarkav
11. črc 2012

@petrunkava ahoj vítám tě tady a přeji aby to byla ta holčička, já jsem si ji taky moc přála,ale čekáme 3 kluka... jinak zdravím všechny nové maminky 🙂

petrunkava
11. črc 2012

Děkuji za přivítání 🙂 ..já tomu taky nevěřím že se nám ta holčička podaří,ale ikdyž to bude kluk neva..vždyt je přece krásný říct mám 3 syny 😀 ...havně aby ty naše miminka byli zdraví a spokojený 😉 ...

doli1
12. črc 2012

ahojky já jsem ráda za páreček
@petrunkava mco ti přeji holčičku.holčičky to jsou prostě zlatíčka ale histerky takže ted bych si přála kluka 😀

@jituneli stim hádánim je to asi o tom že 6 leté dítě už lecos vymyslí a dokáže a ta malá to opakuje

přemýšlíte nad jmény?

zanet29
12. črc 2012

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala. Mám doma dvě princezny, tak uvidíme jestli přibude třetí....Zdravím Sovici a Nový Jičín.

sovice
12. črc 2012

@zanet29 ahojky,taky tě zdravím,třetí mimi máte taky plánované?Překvapuje mě,kolik nás je, co čeká třetí 🙂 Budeš chtít vědět,co to bude?

sovice
12. črc 2012

jinak co se týká jména,vybráno pro kluka Adam a pro holku Adélka

kett
12. črc 2012

Ahoj holky,
muzu se taky pripojit🙂
Koukam, ze jsem na to se Sovici skoro stejne🙂

doli1
12. črc 2012

já bych chtěla vítka a nebo terezku

vítám nové maminky to je super že nás je tolik 😉

martina26
12. črc 2012

Ahojky,
už jsem sem kdysi psala a teda, pěkně jsme se rozrosli.🙂 Takže také vítám nové maminky a držím palečky.

kett
12. črc 2012

pred par dny jsme mluvili o tretim s pediatrickou a rikala, ze tenhle rok ma hodne tretich deti🙂. A ze to jsou nejlepsi maminky - vsechno uz vi a nic moc neresi😉

doli1
12. črc 2012

@kett mě teda přijde že řešim všechno o hodně víc a víc se bojim. ted stále strasuji že čárka moc nesíli :(