Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

staninka77
10. srp 2012

@veruska007-Jasně že se mužeš přidat.Moc ti GRATULUJI k třetímu mimísku at jste oba zdraví.I když je to hodně nečekané ale už je tam a užívej si těhu. 🙂
A co tvoje dojmy.Já jsem se doma hodně třepala že na testíku vidím dvě čárky a hned jsem volala mojí nejlepší kamarádce taky tak brzo jsem to nečekala.
A ještě k tomu muj chlap byl v nemocnici měl boreliozu a ještě jsem otěhotněla to vubec nechápu.
@lusyli-Tak to dětičky měli krásné váhy muj první měl 3200.g druhý měl 3100.g a třetí měl 2750.g. 😉
Já děti mám moc ráda a chtěla jsem vždy větší rodinu 🙂 .
Vubec jsem nikdy nepomysela na potrat to by mě vubec nenapadlo.

lusyli
10. srp 2012

stani77:Mě povídej,já taky chtěla velkou rodinu,je to pro nejdůležitější než všechno ostatní....na prvním místě rodina pak to ostatní....

numerenka
10. srp 2012

@saminomimino : ahojky, tak jak to doma zvládáte? Doufám, že se už cítíš lépe 🙂

Holky, chtěla bych se zeptat, zda jste si některá psala porodní plán a jak se na to dívali na porodním sálu, zda ho respektovali? Budu ho psát poprvé a potom si vyberu porodnici - mám možnost ze tří, tak uvidíme, kde buduou nejvíce nakloněni. Předem moc děkuji za zkušenosti.

schnek
10. srp 2012

čau děvčata, jak se máte? gratuluju všem novým těhulkám 🙂

@veruska007 jé, to budeš mít mezi dětma rozdíl +- jako já, co?

@numerenka porodní plán jsem si psala a do porodnice jsem dorazila v doprovodu soukromé PA, ani jsem jim ho nedávala, na všem jsme se domluvili, i když ono nebylo téměř na čem, půl hodiny po příjezdu jsem porodila 😉

veruska007
10. srp 2012

@lusyli

@staninka77

@schnek

No, já jsem z toho strašně zaskočená. Předchozí těhotenství byla vymodlená. O druhého chlapečka jsme v 19.tt přišli... takže se budu muset brzo objednat k dr., aby mi potvrdila těhotenství a letět s tím na hematologii. Vůbec jsem to nečekala, třetí dítko jsme zvažovali, ale tak za čas... zrovna mi manžel nabídl, že mají v práci problémy, tak že se prostřídáme na rodičáku... já se tak těšila ... Navíc poslední porod jsem měla hrozný, dodnes z toho mám noční můry... si nedokážu představit, že bych ještě měla rodit. A vůbec, budu muset úplně přestrukturovat všechny plány... teď jsme se ani nesnažili, jen jsme jednou jeli na třídní sraz a nedali si pozor, ale podle PPR jsem teda měla 100 % neplodné dny 😅

lusyli
10. srp 2012

veru: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neplodný den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že ti to teda vyšlo 😀 😀 😀

veruska007
10. srp 2012

@lusyli Fakt byl neplodný! PPR už nikdy nebudu věřit 🙄 . No nic, jednou jsme to třetí chtěli... ale budu to muset rozdýchat. A hlavně okolí... ti si budou myslet, že jsme se zbláznili 😅

baca
10. srp 2012

Ahoj holky, gratulace všem novým těhulkám. Já jsem včera byla na kontrole, moje dr. už je zase funkční. Mimino se mrskalo jak o život. V úterý jedem do Brna na ten placený screening, tak doufám, že to bude dobré a pak už budem rozhlašovat veřejně. Zatím to ví jen obojí rodiče a jedna kamarádka.

baca
10. srp 2012

@veruska007 No my se na první taky nadřeli a další dvě šli tak nějak samy. Hlavně manžel byl přesvědčen, že by se musel zase nadopovat nějakými vitamíny, aby něco zplodil 🙂 Asi se pak nad nějakou antikoncepcí budem muset zamyslet. 😀 Ale teda netuším...nechci hormony a na tělísko se zatím dívám s despektem a jak vidím, tak plodné dny ais taky nic moc 🙂

veruska007
10. srp 2012

Hm, taky pak budu něco řešit. Ale jsem na tom podobně. Hormonální antikoncepci jsem měla jednou a nikdy víc. S kondomy to není 100 %. PPR už v životě nechci slyšet 😅 . Vždycky jsem byla proti tělísku... ale možná o něm začnu za rok vážně uvažovat 😎

saminomimino
autor
10. srp 2012

@numerenka já ho psala poprvé a byl mi bohužel k ničemu,aji bych řekla nemít ho tak rodím normálně,nicméně jsem jim ho v porodnici dala už dopředu ve 3 kopiích,u porodu hned na příjmu ho nachystali a i do zprávy uváděli že si přeji porodit podle plánu,dr a PA co tam byly se semnou i hned domlouvaly na pomůckách pro porod a vlastně semnou jednali o každém bodu v plánu,bylo to super,kdyby to neskončilo SC zažila bych určitě super skvělý porod 😒

saminomimino
autor
10. srp 2012

@numerenka a jinak zvládám,malá dnes konečně docela hodná dva dny byly jen pláč,bolení,a ona celkově je takový mazlík na nošení,jinak pláč....

saminomimino
autor
10. srp 2012

@veruska007 už:? 😵 gratuluji a ať jde vše dobře včetně porodu

kozlenka
10. srp 2012

@veruska007 😀 náš Davídek byl taky 100 % počat v neplodné dny 😀 Ale jinak moc gratuluji, já o třetím hodně uvažuji, staršímu jsou za pár dní tři ročky a mladšímu roček, manžela jsem zatím nezlomila ☹

veruska007
10. srp 2012

@kozlenka Hm, u nas chtel manzel puvodne jedinacka 😀 . Doufam, ze jako odskodny aspon cekam holcicku 😵

kozlenka
10. srp 2012

@veruska007 Držím palce, taky si tajně přeju ještě holčičku 😵 Ale samozřejmě, že i zdravý kluk je obrovská radost 😉

veruska007
10. srp 2012

@kozlenka Diky. S klukem to bude levnejsi (vsechno podedi), holcicka by byla rodinny mazlik 😉

doli1
10. srp 2012

já jsem další co počala v neplodné dny 🙂)) těsně před ms.ovulaci mám pozděa le tohle bylo ještě později.

@staninka77 jsem ze křtin

saminomimino
autor
10. srp 2012

@veruska007 určitě to bude holka 😵

veruska007
10. srp 2012

@saminomimino Dík. Já na to normálně nevěřím, ale podle Čínského kalendáře mi vyšla holčička. To by bylo fajn 😵

saminomimino
autor
10. srp 2012

@lusyli vítej,
já se strašně klepala při při první i druhém těhu při testování,u druhého už jsem totiž doufala že to konečně těhu je a nervy mi tekly 😀 u třetího jsem se rozklepala jakmile naskočili //,pač jsem je absolutně nečekala 😎

saminomimino
autor
10. srp 2012

@lusyli jejda já úplně přehlídla že jsi mi psala,musíš dole kliknout na "odpověz" a mně se pak zobrazí že jsi mně zmiňovala 😉

no dááálnice jak bláázen velká gratulace moc moc 😵 😵 😵 😵 ,takový jsem napoprvé měla u první dcerky,tušila jsem že jsem těhu něco bylo jinak ale nechtěla jsem tomu věřit a fakt jo

saminomimino
autor
10. srp 2012

@lusyli jina jsem na FB ale hlavně tady,pak ti hodím odkaz,a někde se vždy najdem 😉

saminomimino
autor
10. srp 2012

@veruska007 holky jsou fakt supe,ale uvidíš 😵

veruska007
10. srp 2012

@saminomimino Dík. Koukám, ty máš doma taky hezké jesličky 😉

saminomimino
autor
10. srp 2012

@veruska007 jj je to zoo,ale neměnila bych a dnes mám takovou náladu i když nejměnší zlobí že bych i 4 děti brala 😉

ojo
10. srp 2012

Ahoj holky,
na chvilku jsem nakoukla do vaší diskuze...sice nejsem těhu, ale s mužem o tom velice uvažujeme, že snad na podzim se začneme snažit..ale stále je to otevřené, tak možná sem k vám pak zavítám 😉

gratuluji těhulkám 🙂

lusyli
11. srp 2012

@saminomimino Aha,já si říkala,proč se vám to zobrazuje a mě neeeee.... Děkuju...NO byla sjem v šoku,klepala sjem se jako ratlík 🙂 🙂 🙂

lusyli
11. srp 2012

@kozlenka taky se pokoušíte o třetí nebo už je na cestě?

lusyli
11. srp 2012

@ojo Ale až na podzim?To už je jedno ty dva měsíce ne??? Prootže když sjem přijdeš a budeš tu číst ,že sjou všichni těhotný,teda alespon mě to celou hlavu zamotalo a chtěla jsem taky miminko co nejdřív.takže o tom popřemýšlejte a manžou co nejdřív 🙂 🙂