• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

13. července 2014 
@doko tak to jsem ráda, já tak ale vážně vypadala :grinning:
25. lis 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 tys tak vypadala po injekcích, ale já tak vypadám pořád od vysazení HA :angry: to je teprve krása :grinning: a ne jen na obličeji, ale i dekolt a ramena :angry: :angry:
25. lis 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko teda tak to tě lituju, mě docela na to pomáhala vodička clear a clear, jsem se divila chlapovi, jak na mě může mít chuť, když jsem se viděla v zrcadle :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko
@jilu04 no jako je to fakt maso :slight_smile: nepomáhá nic, pleťová voda...prostě nic. Teď, když budu mít do nového roku pauzu se všema těma hormona, tak jsem zvědavá jak se to zlepší...
25. lis 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04
@catchulinecka na mě taky nic nezabírá :wink: já to mám i díky tomu PCOS :angry: akorát teď jak jsem nasadila Utroš, tak se to docela zlepšilo :dizzy_face: jupííííííííí. chlapi chcou miminka, tak to s náma musí vydržet, i když nejsme zrovna "ve formě" :grinning:
25. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko mám to taky tak..od vysazení to je dva a pul roku - katastrofa
25. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka jééé ahoj, noo aspoň jsme na tom všechny stejně :slight_smile: a co ta Vaše středeční návštěva v CAR? platí to? :wink:
25. lis 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko jj...jedem tam..snad to najdeme :slight_smile: už se začínám bát co nám řeknou a co vše budou chtít, nejradši bych aby mi hned dali injekce a hned se začlo něco dít...tyhle tahanice a vyšetření před tím není nic pro mě :/ :grinning:
25. lis 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@catchulinecka
@doko
@gittynka
ty jo tak to jsem na tom ještě dobře, páč už to zmizelo úplně, bych si jinak na obličej musela dát nějakou masku, aby to nebylo vidět :grinning:
25. lis 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukejte si sem dát fotečky....chci vás vidět :grinning:
25. lis 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka ty seš jak já :grinning: taky tam vždycky volám a nebo jdu a doufám, že mi řeknou: kašleme na hojení, začněte si píchat :grinning: zatím se to nestalo :angry: uvidíš.....u nás to tehdy byl docela fofr, kdyby se nestal ten průser :wink: tak třeba to u Vás bude taky :slight_smile:
@jilu04
@catchulinecka no já si musela koupit nějaký super krycí make-up co používá moje kosmetička :slight_smile: jinak bych nemohla mezi lidi :grinning:
25. lis 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka okopírováno ze stránek Heliosu
Test integrity (fragmentace) DNA spermií
Spermie jsou v dnešní době vysoce náchylné k poškození jaderné DNA. Je známo, že toto poškození může být příčinou snížené plodnosti muže (Evenson a Wixon, 2008) a bývá dáváno do souvislosti s delší dobou nutnou k otěhotnění.
V některých případech však může spermie s poškozenou DNA oplodnit vajíčko. Důsledkem takového oplození potom bývá zhoršený vývin embrya až jeho zastavení, v případě otěhotnění pak může dojít k potratu. Vyšetření integrity DNA by z tohoto důvodu mělo být jedním ze základních vyšetření, které se provádějí před začátkem léčby neplodnosti.
Pokud Vám bude zjištěn zvýšený výskyt spermií s poškozenou DNA, nabízí Sanatorium Helios možnost fertilizace oocytů pomocí metody PICSI, která embryologovi umožní vybrat zralou spermii s nepoškozenou DNA.
25. lis 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko mnojo uvidíme :slight_smile: každopádně lepší nějaká akce než čekačky, že... :slight_smile: hele já taky chodim do práce omejkapovaná a pudrovaná, páč není nic lepšího než učitelka s jebákama že jo :D si můžu s těma páťákama podat ruce :grinning:
25. lis 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka přesně tak :wink: já už jsem čekačka dva měsíce a ještě měsíc budu a nic moc pocit teda :grinning: ty jo, ty učíš páťáky? :grinning: by mě kleplo.....to s náma v těch letech začínalo pořádně mlátit. no ale já si pořád říkám, že dokud existuje pudr a make-up, tak to jde :slight_smile: i když někdy, když jsem fakt moc poďobaná a namaluju to, tak to radši zase umyju a zůstanu doma :grinning:
25. lis 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko jojo domov je úkryt a útočiště :grinning: no letos ne, letos mám třetí a čtvrtý ročník - je to malotřídka :slight_smile:
25. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomu kdo vynazezl make up a pudr bych dala Nobelovku :sweat_smile:
25. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já si myslím, že to byl chlap a vymyslel je, aby se na nás dalo dívat :grinning:
25. lis 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak tomu bych docela věřila :grinning:
25. lis 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 pěkně fotečkááááááá :grinning: moc sluší :sunglasses:
25. lis 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pádím spát :wink: a Tobě třešničko přeji, aby zítra vše dobře dopadlo :slight_smile: pak písni dojmy a pocity :slight_smile:
25. lis 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka ježííííííš děkuju
:slight_smile:
25. lis 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky já taky musim končit píšu tu individuály na děti se specifickými potřebami a nějak mi to nejde...tak papa :wink:
25. lis 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjdu taky pomalu spinkat, zítra mě čeká náročný den, ale slibuju, že až zae písnu, tak už budu psát za 3. Sladké sny vám všem :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :slight_smile:
25. lis 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky všem, tak už konečně po ET a teď už jen počkat 2 nekonečné týdny. :slight_smile:
26. lis 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jilu04 wáááááááááááááu super :slight_smile: třešeň se nám množí jedna radost :grinning: a máš teda dvě embryjka v bříšku a zbytek mražáčky? :slight_smile: a teď musíš jen ležet ? :frowning2:
26. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko no mám dneska spíš polehávat a odpočívat, mám 2 šmudlíky v sobě a z ostatních nám udělali nanuky :grinning: jo a jinak třešeň zase začíná pučet, je to humus :angry:
26. lis 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 to je dobře, že pučí- protože těhotní :slight_smile: změna hormonů :slight_smile: paráda. tak pěkně odpočívej a lež a manžel, ať se o Tebe pořádně stará. už se těším, až si budeš dělat tt :sunglasses: já dneska začala bumbat Nosifol, tak jsem zvědavá, jestli to k něčemu je :confused:
26. lis 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jilu04 Ahoj,tak držím palce, všechny co mám :grinning: uteče to, neboj!! :wink:
26. lis 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko no a nebo to je tím náporem hormonů, co do sebe pořád láduju, ale hlavně že to k něčemu bude, to víš, že to k něčemu bude, určitě ti to taky pomůže :wink:
@suzik161 to doufám, páč jinak nevím, jak to vydržím, nejlepší by bylo, kdyby mě někdo teď uspal a za 2 týdny probudil :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 to s tím uspáním by nebylo vůbec marný :wink: já bych to chtěla tak na půl roku dopředu :grinning:
26. lis 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek