Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

gittynka
3. pro 2013

@doko ale prd vejce budou a my nebudem 😀 😀 😀 jj vždyt Ježíšek se narodil ve chlívě, tak at se u nás cítí jako doma, že? 😅 hele ty pracovní jsou na provaz celkem no...jeste trochu myslet i na to, že to budu někomu předávat...no ehm...děs běs..taky musíme dohnat co nestíháme v čem jsme třeba pozadu atd. al enějak se to poddá...no jasně to mám taky strach člověk se upne k testu a pak se to může stát jenže, nesmíme na to mysleet no :/ taky ti přijde že ta cesta za miminem jes trašně těžká? a vlstně sama o sobě když je přirozená tak je plno překážek a ještě když my máme takhle uměle všechno navozený, že si někdy říkám, že je spíš zázrak když se to povede všechno bez komplikací 😀

doko
3. pro 2013

@gittynka to podle mě nepůjde na to nemyslet, zvlášť když už to máš jednou za sebou, o to víc se pak budeš bát 🙂 ale to je jedno, stejně mě ten stres znovu čeká a je jedno jestli teď nebo pak 😉musíš to brát z té lepší stránky- že někdo jiný místo Tebe dostane práci 😉 aspoň, já když šla pryč z práce, jsem si to říkala. třeba to někomu pomůže a budeš mít dobrý pocit 🙂 nemáš ještě nějaký tip na nepečené cukroví? kromě toho rafaela? já si dneska koupila FOOD- vánoční cukroví a jsou tam tedy taky mňamky Ti povím 😀 😀

gittynka
3. pro 2013

Ne e :/ ale vosí úlky jsou nepečené ... Tady se prohrab recepty 😅 http://www.labuznik.cz/recept/kategorie/cukrovi...

doko
3. pro 2013

@gittynka to vím, ale zrovna vosí úlky moc nemusím....blééééé.... 😀 ale díky za odkaz, mrknu na to 😉 si nadělám chutě na noc 😀

gittynka
3. pro 2013

@doko jo to je njlepsi na noc no 😀 to znam a nejen sladke... sakrys me dnes tak boli levy vajecnik to si prosim pekne jeste nic nepicham hihi a uz si stezuju 😅 nojo jdu to zalomit do postylky.. mej se krasne 🙂 tesim se zitra

pigi18
3. pro 2013

Ahoj holky
Tak dr.mi rekl ze 80procent to pujde a 20proc.to mimodelozni takze to nechavame prirode bez nejakych tabletek atd.jen budu chodit na ty folikogramy a uvidime pul roku a pak by jsme to resili umelym ze uz to je dost dlouho co se snazime a nic takze musime myslet pozitivne vse vyjde snad i me. Drzim vsem palce opatrujte se a hl.preji zdravicko.
Dekuji za vase nazory a doufam ze tady muzu s vami zustat i kdyz zatim to umele neresim ale kazda rada a zkusenost je dobra. Dobrou noc

gittynka
3. pro 2013

@pigi18 jee tak doufam ze se brzy zadari 🙂 prirozene - to je tak krasny slovo, skoro zavidim 😀 urcite uz to ted vyjde dobre 😉 a myslim ze nikomu nevadi, ze tu zustavas, spis naopak 🙂 dobrou noc

doko
4. pro 2013

@gittynka s tím levým vaječníkem jsem na tom stejně, ale manžel se mi směje, že už mi z toho hrabe 😀 😀 že dva dny beru tabletky a přece se v tom těle nemůže nic stát, tak mu budu věřit 🙂
@pigi18 no tak to je hóódně pozitivní zpráva 🙂 to je dobře, já bych to taky nechala na přírodě, 80% je přece obrovská šance a když by se nedařilo, na umělé můžete jít vždycky 😉 tak teď jen popřát tfuj tfuj a ať se daří a určitě nás informuj. třeba budeš těhu dřív, než my tady všechny 😀

pigi18
4. pro 2013

@gittynka
Moc děkuji,no není co závidět,i když procentově je to tak,tak řikal,že je větší riziko i tak bohužel opět mimoděložního,když už jsem ho měla jednou no,tak uvidíme,jinak děkuji

petpeta7
4. pro 2013

@suzik161 tak to jsi mě potěšila 😎 já doufám, že se nám to povede oběma!!! 😉 a na těhu test jsi obědnaná do CARu na krev nebo stačí jen doma z moči? 😕

petpeta7
4. pro 2013

@doko tak dělej jakoby nic...ono se stejně říká, že pokud se to má chytnout, tak můžeš i skákat a udrží se to 🙂 jinak je jasné, že každá žena by radši volila neotěhotnět, než potratit, ale to neovlivníme ☹ každopádně to letos budou zajímavé Vánoce! už máš nějaké dárečky - já zatím moc ne, ale úplně na poslední chvíli to taky nechci nechat.

suzik161
autor
4. pro 2013

@petpeta7 Ahoj, mám to tak, že mám čekat 14 dní, pokud to do té doby nedostanu, tak je šance, že se to povedlo a mám tam volat a pojedu na krev. Pokud to dostanu, tak mám volat také a budeme to řešit dál. Tak uvidíme 😉 Samozřejmě to nevydržím a budu testovat i doma, myslím, že bych mohla zítra, zda už je Pregnyl z těla, ale nevím,jak to budu stíhat, přeci jen si na to vzpomenu vždy po toaletě 😀

doko
4. pro 2013

@suzik161 a pojistili jste to ještě radši? 🙂
@petpeta7 je to tak 😉 při tom minulém těhu jsem se taky nijak neomezovala a taky to nemělo žádný vliv. no já jaksi nevím, jestli se na ty Vánoce mám těšit. ještě nejsou ani výsledky z genetiky.....teď jsem tam zas volala a nic, tak kdoví jestli se to vůbec stihne před těma Vánocema. možná nakonec přece jen půjdu v tom lednu 😀 dárky nemám, ale měla bych je začít řešit ☹ nejhorší je, že nevím komu co 😖

suzik161
autor
4. pro 2013

@doko Ahoj, nepojistili, jak mi bylo špatně, tak jsem neměla ani náladu a manžel taky ne. Včera jsme se malinko nepohodli kvůli baráku, takže byla malinko tichá domácnost, takže taky nic. Stejně říkali, že je rozhodujích těch 20min., při kterých jsem tam ležela 😀

doko
4. pro 2013

😀 ale to určitě klapne uvidíš, zvlášť jak nic nebylo....my to taky tak měli 😉

suzik161
autor
4. pro 2013

@doko Uvídíme!! Doufám že ano, zítra ráno, pokud si na to včas vzpomenu, tak testnu, jestli je Pregnyl už pryč 😀

doko
4. pro 2013

holky věříte některá na osud nebo náhody? už si fakt začínám připadat jako vyšinutá. prostě jsme počítali s tím IVF v lednu, pak zavolal doktor a řekl nám, že to spácháme ještě teď v prosinci. jenomže pořád nejsou výsledky té genetiky (bez nich se nikam nehneme), pak mi volal manžel, že teď v prosinci asi nedostane dovolenou, že v práci počítali s tím lednem a pak přišel taťka a prosil mě, jestli bych mu nepomohla na Štěpánské zábavě ve výčepu (organizuje ji). tak si říkám, že je to nějaký divný tolik signálů v jeden den. přišlo by Vám to taky jako znamení? myslíte si, že jsem zmagořená? já si totiž myslím, že jo 😀

suzik161
autor
4. pro 2013

@doko Já na osud věřím, něco mezi nebem a zemí je. Neboj ono to dopadne, tak jak má!!!

doko
4. pro 2013

já si taky říkám, že to asi nechám volně plynout a co bude prostě bude 😉 asi bych měla začít zase vyšívat, abych nepřemýšlela nad blbostma 😀 😀

suzik161
autor
4. pro 2013

@doko jééé, ty vyšíváš? Já zase pletu šály 😀

doko
4. pro 2013

@suzik161 😀 já plést neumím, i když bych hrozně chtěla. mamka už mě to jednou učila, ale já si to nepamatuju. budu ji muset znovu říct 😉

suzik161
autor
4. pro 2013

@doko já pletu šály, dál jssm se zatím nedostala a to mě to babička několikrát ukazovala 😒

gittynka
4. pro 2013

ahoj holky 🙂 koukám jak jste dneska plodné rozumějte - rozepsané 😀

gittynka
4. pro 2013

@suzik161
@doko
člověk vás pochválí za ukecanost a vy hned přestanete 🙂
suziku jak se cítíš? pozoruješ na sobě nejaké změny?
doko já myslím, že ty prášky jsou pěkné driáky, takže klidně už něco cítit můžeš, vůbec bych se nedivila 😉

doko
4. pro 2013

@suzik161 tak jsem hledala celý odpoledne bavlnku, ale jak jsme se stěhovali, kdo ví, kde je tomu konec 😖 😖 všechny krabice rozbalovat kvůli tomu nebudu 😀
@gittynka tady někdo papal vtipnou kaši,co? 😀 😀 my jsme plodné jak jabloně, akorát záleží na co 😀 už se těším až někdy v daleké budoucnosti nebudu muset hormony řešit 🙂

gittynka
4. pro 2013

@doko no to ti vazne zavidim ... Taky bych se jim chtela obloukem vyhnout ale ceka me to asi minimalne do prechodu -kvuli endomrse, ale treba se po detech uz nevrati, uvidime 😉

suzik161
autor
5. pro 2013

@gittynka ahoj, necítím zatím nic, jen mě včera bolelo večer břicho a bylo mi na zvracení odpoledne. Ale to jsem měla asi z toho, že mám kašel a včera jsem kašlala fakt hodně, tak si myslím , že jsem si podráždila břicho. Jinak opravdu nic, jsem jak blázen, každý večer si lehnu a přemlouvám to vajíčko, aby se uchytilo a krásně rostlo. Až si přijdu jak blázen 😀
@doko já zase nemám vlnu a do města kvůli tomu nepojedu, takže ani moje pletení se nekoná 😀 tak budeme muset vymyslet něco jiného

gittynka
5. pro 2013

@suzik161 ahoj suzí, tak co už jsi dneska testovala? 🙂

doko
5. pro 2013

@gittynka
@suzik161 ahojky holky, já jsem se DNESKA ZAMILOVALA 😀 byla jsem na prohlídce krásnýho bytečku a chceme ho s manželem koupit 🙂 jenže ho chtějí ještě další dva páry 😠 😠 sice jsem byla úplně první kdo o něj projevil zájem, ale víte jak to chodí......někdo něco podmázne a bude po srandě 🤐 no já ho prostě chci!!!! 😀 chjooo. Suziku na ten kašel si dej pozor ☹ snažila bych se kašlat co nejmíň nebo zkusila něco pít, nějaký kapky nebo něco. říká se, že příliš silný kašel není dobrý pro embryjko. jo a taky tlačit na záchodě 😀 (omlouvám se, jestli Ti to přijde nechutné, ale moje gynekoložka mi říkala, že je to docela dost důležité). 🙂 i když ono asi nejde nekašlat, když Tě to dráždí,co? ☹

gittynka
5. pro 2013

@doko zahrej to na city, řekněte že jsi těhotná a hoří vám to už :D