Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

suzik161
autor
8. pro 2013

@petpeta7 Ahoj, já jsem ten Pregnyl moc dobře nenesla, nebo si to myslím. Já nevolnosti přímo nemám, po ránu mě bolí žaludek a je mi tak nějak divně, dneska je mi divně, vždy když něco sním. Ale beru Utrogestan 3x denně od včera, tak nevím,nevím. Uvidíme příští týden, jak vše dopadne. Co ty? 😉

doko
8. pro 2013

@petpeta7 no je dobře, že genetika dopadla fajn, ale to stejně na zdravé mimi nemáš jistotu 😉 už jednou to nedopadlo, takže si nedělám plané naděje 🙂 a jak se to vůbec vyvíjí u Tebe? ne od žaludku ne, ale jsem silná migrenička a když do sebe navalím ty hormony, tak se to tak rozjede, že mám sto chutí si něco udělat 😠 😠
@jilu04 to je dobré rozhodnutí počkat na krev a uvidí se 😉
@gittynka tak mně se s injekcí zadařilo dobře, nemám je prvně, takže pro mě nic nového 😉 jo jsem za tu genetiku ráda, spíš jsem myslela tím nijaké zprávy, že jako nevím pořád datum OPU a počet vajíček 😀 jsem na to zvědavá 😝
zítra mě čeká další UTZ, tak se uvidí co a jak 🙂

gittynka
8. pro 2013

@doko budu držet pěstičky 🙂 třeba už to bude za chvilku 🙂 doko a jak je to s předoperačním vyšetřením? si říkám aby to pak na mě nevybafli a já nevím co se tam všechno potřebuje, jestli i moč tak ta se nemáodebírat třeba při menzes a tak aby pak nebyl takovejhle blbej problém. i když mě delali před 6 týdny před tou laparkou- to by třeba mohlo stačit ne?

doko
8. pro 2013

@gittynka no právě OPU by mělo být buď čtvrtek, pátek nebo sobota 🙂 ale který den přesně nevím 😠 no já si myslím, že na OPU bude jen předoperační vyšetření krve (jen kvůli anestezii si myslím). já když šla na revizi, tak mi taky kontrolovali jen krev. o moči jsem zatím nikdy nic neslyšela ☹ tak uvidíme, ale každopádně to nebude nic hrozného si myslím 😉 ale i kdybys musela mít tu moč, tak přece OPU není nikdy, když máš MS. většinou vajíčka bývají nastimulovaná tak 11-14 den cyklu a to snad nemáš tak dlouho MS,ne? ☹

gittynka
8. pro 2013

@doko ne to ne mám to tak 6 dnu, spíš mi šlo o to, že to ti dělá obvodák - musíš k němu aby napsal žádanku do laborky pak teda druhej den na tu moč a pak asi za 2-3 dny se stavit opet k doktorce pro výsledky - spíš aby se to stihlo víš s prací...ale to ted resit nebudu...no já měla rozsáhlou laproskopii možná proto tam byla i moč 😉 ...hele to je dobré, to už máš opravdu za pár 🙂 ona je prej ta narkoza hodně kratoučká 🙂 určitě to bude pohodička 🙂

doko
8. pro 2013

@gittynka no tak to bylo určitě kvůli tomu.....protože mně dělali předoperko normálně v nemocnici 😉 a žádnou moč nepotřebovali. a tohle bude určitě hodně podobné 😉 jj asi tak 20 minut, já myslím, že to pro mně bude stejné jako na té revizi. ale stejně už bych to chtěla mít za sebou 😀 za týden se budou vajíčka někde kultivovat (jestli se něco nepotentuje 😖 ).

gittynka
8. pro 2013

@doko nesmí!! všechno bude v pořádku 😉 hlavně to chce klíííd 😀 hele já vím, mě se to teď říká a pak budu mít určitě šílený bobky, ale teď bych šla hned místo tebe...už chci abych taky byla tak daleko 🙂

jilu04
9. pro 2013

@doko AHoj, já si taky myslím, že to je ten nejlepší nápad a pak se uvidí, co bude a nebude dál. Jak zvládáš ty nápory hormonů?

petpeta7
9. pro 2013

@suzik161 já myslela, že Utrogestan se bere hned po IUI, ale možná to nasazujou individuálně, že? No já si mám právě dneska ve 22h pichnout ten Pregnyl a ve středu v 10h máme IUI - manžel teda musí dojít už v 8h na odber spermatu. Tak jsem zvědavá, ale doufám, že mi zítra blbě nebude 😖
@doko no ty migrény ti nezávidím a je něco, co ti pomůže je zmírnit? teda pokud do sebe nechceš valit Ibalgin 🤐

suzik161
autor
9. pro 2013

@petpeta7 ahoj, mě řekl, že ho mám začít brát až od soboty, v pondělí jsme byli na IUI. Manžel tam byl taky o 2 hoďky dřív 😉 tak to budu moc držet palce!!! Já jsem ten Pregnyl cítila až druhý den a pak hlavně v den IUI, protože ta ovulace byla nesnesitelná, nemohla jsem se ani hnout, ale každý to má individuálni, neboj!!

doko
9. pro 2013

@petpeta7 ibalgin je na mě slabá meta, nepomáhá ani aulin apod. musím mít speciální léky na předpis, jedna tabletka stojí 170 Kč 😀 ale nechtěla jsem je teď užívat, tak jsem si to prostě musela "protrpět". já mám migrény i se zvracením a halucinacema, takže žádný med ☹ naštěstí už je pryč 🙂
@gittynka
@jilu04
@suzik161 holky tak já teda vývoj nic moc. vaječníkům se nechce, už se zvětšují jen 3 folikuly a stejně pomalu ☹ když nakonec bude aspoň jedno vajíčko, budu vděčná 😠 a o ten byt jsme taky přišli......je nás víc zájemců, takže byt bude toho, kdo zaplatí víc 🤐 jenže už tak stojí dost (na naše město) a ještě přeplácet a handrkovat se o něj s někým, to se nám vážně nechce. takže já jsem dneska vyloženě samá dobrá zpráva 😀 😀

jilu04
9. pro 2013

@doko Neboj, určitě aspoň to jedno bude a to bude pořádný bojovník a hned se k tobě přicucne jako klíště, to je škoda, že jste přišli o ten byteček, ale určo na vás čeká někde nějaký krásnější a výhodnější cenově, uvidíš 😉

doko
9. pro 2013

@jilu04 ten byt mě až tak netíží, je fakt, že na těch vajíčkách mi záleží víc 🙂 ale stejně jsme se teď s taťkou bavili a říkali jsme si, jestli je to vůbec zákonné? přece když tu nemovitost nabízejí za určitou cenu, tak to pak nemůžou jen tak zvýšit tu cenu, nebo můžou? je to bordel. a ty jdeš zítra na krev? 😉

jilu04
9. pro 2013

@doko to asi je, ale my se s tím taky setkali už, když jsme scháněli domek, je to prostě s nima šílené. Jo jo jdu a myslím si, že výsledky by mohli být ve středu, tak uvidíme, jak to dopadne.

doko
9. pro 2013

@jilu04 no jo no, prachy světu vládnou ☹ tak uvidíš, snad to dobře dopadne 😉 jednou se nám to musí povést všem. asi dneska udělám těsto na perníčky a zítra je upeču. ať zabavím mozek 🙂

jilu04
9. pro 2013

@doko to mi povídej, je to hrozný ...teda ty pečeš perníčky? to já teda ne, já jsem zabavovala mozek a celýho člověka včera, ráno jsem začala něco dělat a večer končila, ale už máme dodělanou výzdobu doma, máme koupený stromeček, takže taky jen zadělat těsta na cukroví a vánoce můžou přijít

doko
9. pro 2013

@jilu04 to zní dobře ty Tvoje plány 🙂 to jsi šikula, to já mám jenom adventní věnec a pár dárečků 😀 jinak to nějak nestíhám to tempo. měla bych s tím něco dělat 😠 ale když dneska zadělám na ty perníčky a mamka dělala zázvorky, tak to je další plus k dobru 😎

jilu04
9. pro 2013

@doko to teda, jen pořád nevím, co mám koupit tomu mýmu chlapovi, nemáš nějaký typ?

doko
9. pro 2013

@jilu04 hmmchmm to nevím ☹ já mojemu koupila pyžamo, boxerky, tepláky a ještě nějaký oblečení na doma mu koupím 😉 on totiž doma nosí děsný věci, tak mu musím změnit fasádu 😀 a ho nebaví kupovat oblečení, tak on je vděčný, když mu ho nakoupím já. jinak ještě každý rok mu kupuju nějakou blbost elektronickou. ale letos na to kašleme 🙂 máme teď jiný výdaje, než nakupovat nějaký blbosti 🙂

jilu04
9. pro 2013

@doko no právě a mě už za ty roky dochází nápady a když se ho zeptám, tak mi řekl, že musím něco vymyslet sama, jelikož jeho nic nenapadá 🙄 🙂

doko
9. pro 2013

@jilu04 a máš to 😀 můj zas, že bude rád za cokoliv. to je práce s chlapama 🙂 kdyby se nám tak povedli miminka všem,že? to by byly dárečky 😀

jilu04
9. pro 2013

@doko to teda to by byly ty nejkrásnější dárečky na světě

suzik161
autor
9. pro 2013

@doko ahoj,neboj se,oni ty vajíčka dorostou. Musí se pomalu rozjet ;-D já si myslím ,že najdete ještě mnohem lepší byt,který bude dělaný jak pro vás. Tohle handrkování by mě taky nebavilo. Neboj,to víš že s to povede,nám všem. Já jsem hrozná, už jsem vymyslela jak to manžovi řeknu,kdyžtak to dostane pod stromeček. Budu muset držet jazyk za zuby,což bude asi nejhorší,ale vydržím to. Jen to má ještě malý háček, musí se to povést ;-D

doko
9. pro 2013

@suzik161 no mají čas do čtvrtka, to se musí před OPU píchnout Pregnyl, jinak mají smůlu jak moje vejce, tak já 😀 takže mají co dělat lajdáci jedni 😀 téééda to zní dost dobře pod stromeček 😉 a to se Tě nebude ptát už teď jak to dopadlo?? můj by sondoval hned 🙂 ale byl by to fakt nádherný dáreček.
@jilu04 vidíš tady si můžeš vzít inspiraci 🙂 co pod stromeček 😀

jilu04
9. pro 2013

@doko To by bylo krásné, jen to u nás asi neklapne, ten můj je víc napnutej než já, včera mi po ránu nebylo moc dobře, bylo mi slabo a tak trošku se zvedal žaludek a miláček už hned říkal, že to je jasný, že tam min. jeden prcek je a že abych mu hned zavolala, až se ve středu něco dozvím a tak, takže to asi nevyjde, ale pokud tam někdo ve mně bydlí, tak mu dám pod stromeček fotku z UZ.

doko
9. pro 2013

@jilu04 vidíš to je taky moc pěkný 🙂 tak třeba to klapne.....holky ty dny co nás čekají budou mazec. to budou teda Vánoce 😀 plné napětí 😉

jilu04
9. pro 2013

@doko to jo, já jsem ráda, že už to budu mít za sebou 😉

suzik161
autor
9. pro 2013

@doko to víš, že se bude ptát, ptal se už dneska. Ale měla bych v plánu mu říct, že výsledky nebyly jednoznačné, že se uvidí po Vánocích a na Vánoce bych mu to řekla, kdyžtak 😀

jilu04
9. pro 2013

@suzik161 oni jsou všichni stejní 🙂 To je krásný to na něho takhle narafičit 😀

suzik161
autor
9. pro 2013

@jilu04 taky se mi to líbǐ,teď ještě aby bylo co oznamovat 😒 kdy že jdeš na krev? U mě se rozhodne tento týden, buď ta mrcha dorazí nebo ne, zatím nic necítím,tak začínám mít skeptické stavy, ale uvidíme. Jen mě poslední dobou pobolívá žaludek a pálí mě žáha, tak fakt nevím. Budu ti držet palce!!! 😉