Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
12. pro 2013

@pipinka tak to zní super 😉 můj manžel to taky podstupuje, i když ho do toho sem tam musím dokopat 😀 (teda aspoň on má ten pocit 😉 )

doko
12. pro 2013

@jilu04 vidíš trenky už mám 😀 a ponožky musíme pořídit!!!! protože bez trenek a ponožek nejsou žádný Vánoce!!! a flašku vína si pořídím sobě 😉 ať je pod stromečkem veselo. letos jsem na ty dárky úplně bez nápadu 😖

jilu04
12. pro 2013

@doko no on ten můj se na Vánoce ještě ke všemu narodil, takže flaška bude k narozkám

doko
12. pro 2013

@jilu04 jo tak ty to máš tuplované 🙂 no každopádně když někde narazíš na nějaký nápad, dej vědět. a když ne, tak aspoň ušetříme!!! 😉

pipinka
12. pro 2013

já chci taky nějaký tip co pro muže na vánoce, po těch hormonech mě nic nenapadá

jilu04
12. pro 2013

@doko to teda, však taky podle toho vypadali naše první vánoce, já po noční nešla ani spát, pořád sem někdo jezdil to s ním oslavit a když mi tu večer chodil opilej a přecpanej chlebíčků a toho všeho, tak jsme měli vánoce až druhý den.Od té doby to děláme opačně, narozky se slaví 25.

jilu04
12. pro 2013

@doko to víš, že dám vědět a ty taky

doko
12. pro 2013

@jilu04 😲 jako on má narozky úplně přesně na štědrý den,jo? tak to je fakt pešek 😉
holky když nás napadne nějaký tip, dáme si vědět. ale myslím, že už nás teď neosvítí ☹ pořád čekám, kdy nastane čas Pregnylu a ten čas neutíká a neutíká 😖

jilu04
12. pro 2013

@doko no jo taky si uměl vybrat, kdy vyleze na svět, tak co už sis to píchla nebo čeká až na půlnoc?

doko
12. pro 2013

@jilu04 už jsem si to píchla 😉 ještě si zavedu globuli a můžu jít konečně spát 😀 ale stejně se mi zatím moc nechce.

jilu04
12. pro 2013

@doko tak to jsi holka statečná 😅 , co si to dáváš za globule? mě se taky nějak nechce spát

doko
12. pro 2013

@jilu04 já Ti nevím vyfasovala jsem to spolu s Pregnylem, Agolutinem a Estrofenem. Dneska jsem měla píchnout Pregnyl a zavést vaginální globuli (vypadá to jako velký žlutý bonbón, původně jsem si myslela, že je to odměna za to píchání těch injekcí 😀 ). zítra budu zase zavádět globuli a brát nějakou antibiotickou tabletku a pozítří už jen tu antibiotickou tabletu (i manžel má dvě). a ten agolutin a estrofen prý až pak ☹ ty injekce jsou nekonečný ☹ taky jsi toho měla tolik?

jilu04
12. pro 2013

@doko Tak si to trošku zkuste spříjemnit a ať ti ty globule zavádí manžel 😉 , toho mýho to docela bavilo, jen to skoro pokaždý končilo sexem nebo takovým tím hezkým mazlením, to teda, bylo to šílený, kaddý den jsem si ředila 3 ampule a pak mi k tomu přidávali ještě další asi 3 a to byly teda chuťovky, že mám po nich flekance na dřiše ještě teď

doko
12. pro 2013

@jilu04 no právě, já když to viděla, kolik mi toho dali tak jsem si řekla, že otrava 😠 no já nevím, vrchní mi kladla na srdce, že to musím zavést a ležet, že to mám dělat těsně před spaním, tak bych to nepokoušela. a stejně manžel tady vedle mě už asi hodinu chrápe 😀 takže romantika jako blázen 😀 a prosímtě jak dlouho jsi ty injekce píchala? já si naivka myslela, že si injekce budu píchat jen do OPU a pak jen nějaký utroš nebo něco a ne hromadu dalších ampulí ☹ ☹ ☹

jilu04
12. pro 2013

@doko ti to povím přesně 11.-16.11. jsem si píchala 3 ampule(1 injekce), 17. 3 ampule +další jedna injekce, 18. 4ampule+1injekce a 19.11. byl poslední píchanec na vyvolání ovulace a 21.11. jsme šli na OPU, pak už jsem brala tabletky a zaváděla si Utroš. Tak to je teda romantika, já úplně nesnáším, když ten můj vedle mě chrápe a já tak nemůžu spát, to bych ho zabila.

doko
12. pro 2013

@jilu04 no on nechrápe, on jako jenom spí, já jenom tomu tak říká, že chrápe 🙂 počkej takže ty si po OPU injekce nepíchala?? jinak co popisuješ před OPU na nastimulování a na uvolnění chápu, to mám taky, ale nechápu proč taky nebudu mít jen utroš????? 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

jilu04
12. pro 2013

@doko ne ne píchala jsem si jen do POU, tak už ne, holka já neměla jen utroš, měla jsem medrol 1-0-0, Estrofem 1-1-1 a Utroš 2-2-2 a ten jsem si zaváděla, takže žádná sranda.

doko
12. pro 2013

@jilu04 no to jsi toho měla teda požehnaně 😉 já na tom asi budu stejně 😠 ale moc se mi to nelíbí. a ty sis ten estrofem nepíchala?? já ho mám ve formě injekcí. a ten agolutin taky 😠 dohromady zase dalších 20 injekcí 😀

jilu04
12. pro 2013

@doko nee já si píchala Menogon, Cetrotide a jako vyvolávačku Diphereline.

doko
12. pro 2013

@jilu04 pffff holka tak já nevím ☹ já píchala Fostimon a na uvolnění Pregnyl, a ten Estrofem a Agolutin budu píchat po OPU 🤐 tak uvidíme, jak to bude 😉 třeba nebude žádné vajíčko a nebudu muset píchat nic. 😀

jilu04
12. pro 2013

@doko Ale tak ty máš něco jiného než klasický IVF cyklus ne?

doko
12. pro 2013

@jilu04 no je fakt, že mám IVF s minimální stimulací. ale to jsem si myslela, že to je kvůli té stimulaci před OPU a pak že už to je stejné 😉 ještě když mi mudr včera řekl, že mám krásnou dělohu nachystanou a perfektní sliznici......tak nevím, proč mám píchat ty injekce po OPU. schválně se jich zeptám 🙂

jilu04
12. pro 2013

@doko to jo to by mě taky zajímalo, ale víš co ono asi každé centrum to má jinak, dokonce jsem už i od někoho slyšela, že se dá stimulavat nějakýma speciálníma nosníma kapkama 🙂

doko
12. pro 2013

@jilu04 já to zjistím a pak Ti řeknu 😉 no ale to by byla paráda......já bych teda ty nosní kapky brala hned a všema deseti!!!!! než se otravovat s modřinama 😝 nic valím spát, už začínám být unavená, celý den jsme běhali po nákupech. dobrou noc 🙂

jilu04
12. pro 2013

@doko tobě taky dobrou a na břicho na modřiny a bolístku je nejlepší led 😔

suzik161
autor
13. pro 2013

Ahoj holy, prosím vás mám otázku, je možné, že by se mi teprve vajíčko uhnízďovalo? Včera večer jsem trochu špinila, dneska je to zatím dobré, nebo to bude již MS? Jsem 26. DC. Děkuji

gittynka
13. pro 2013

mám asi problém :/ 2. nebo 3. den cyklu mám jít na krev kvůli nějakým hormonům a nedostanu já káča to dnes v pátek? samozřejmě že laborka je přes sobotu a nedeli zavřená, myslíte že má smysl tam jít 4. den - tedy v pondělí? 😒 ach jo

suzik161
autor
13. pro 2013

@gittynka ahoj, zavolej si tam a oni ti řeknou

doko
13. pro 2013

@suzik161 já osobně si myslím, že je na uhnizďování pozdě. kolikátý den jsi od IUI? ale na počátku těhotenství je špinění naprosto normální, já taky špinila a těhotná jsem normálně byla.....a hlavně je to špinění pravděpodobné v době předpokládané MS 😉 takže klidně můžeš být těhu a špiníš, protože prostě nemenstruuješ 🙂 což by byla úplně ta nejvíc super varianta a doufám, že to tak bude 😉
@gittynka já bych taky zavolala 🙂 oni Ti tam poradí. a dneska to je jako pořádné krvácení? protože se to prý počítá od krvácení, tak kdyby jsi dneska jen špinila, tak by jsi to ještě mohla stihnout "v termínu" 🙂

petpeta7
13. pro 2013

@suzik161 jinak to celkem jde...to víš, příští týden už budu nervóznější a budu se strašně sledovat, ale na druhou stranu to stejně neovlivním...jestli se to má podařit, tak se to podaří, jestli ne, tak frčíme na další pokus příští rok. Akorát na tu kontrolu jdu 23.12., což bude asi smutné, když to nedopadne 😒 A ty jdeš teda v pondělí, jo?