Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
23. pro 2013

@pipinka to vůbec nevadí, nejsem první a bohužel ani poslední, koho to potkalo, takže se tím nijak nezaobírám 🙂 ten estrimax obsahuje hormon, který v těhu vytváří placenta, takže ho asi nějak podporuje 😉 a ten fraxiparin mám na krev, kvůli tomu prodělanému zamlknutí. "pro jistotu". takže večer píchám injekci fraxiparinu a ráno agolutinu 😀 😀 a to mi ještě nezmizely ani modráky ze stimulace 😀

pipinka
23. pro 2013

@doko teda toto je pro mě úplná novinka, mě dali jen ty tabletky to je celé. a už víš kdy budeš testovat?

doko
23. pro 2013

@pipinka buď ráda, co já bych dala za tabletky 😉 no přemýšlíme, že to zkusíme asi na Štěpána 😀 hledala jsem tady na netu a psaly holky, že některým se to ukázalo už 5., 6. den po ET. vím, že bych neměla a měla bych počkat, ale jsem strašně zvědavá baba 😀 vůbec nechápu, jak to holky dokázaly vydržet netestovat 😉

pipinka
23. pro 2013

@doko tak pak dej vědět,já po vánocích teprve půjdu do lékárny. jsem napnutá i za tebe.každpopádně pak pošli foto ano?

doko
23. pro 2013

@pipinka no foto Ti asi nepošlu, mám nekvalitní foťák na telefonu a k foťáku jsem při stěhování někam založila usbéčko a vůbec netuším kam, ale určitě Ti dám vědět, jak to dopadlo 😉 ať už to dopadne všelijak. však ty taky dej vědět, když by jsi něco zjistila 🙂

pipinka
23. pro 2013

@doko neboj dám. držím palce 😉

catchulinecka
23. pro 2013

Milé děvčata 😉 přeju všem krásné Vánoce, pořádně odpočiňte, oslavte Silvestra, ať je ten Nový rok pro nás všechny šťastný, věřím tomu!!! Ta 13 asi nebyla žádná hitparáda 😀 takže ta 14, to Vám říkám, budeme rodit jedna báseň 🙂

pipinka
24. pro 2013

Krásné Vánoce děvčata, bohatého ježíška, krásný vstup do nového roku 2014.Přeji vám aťse vám splní vše po čem toužíte 🙂

pipinka
25. pro 2013

@doko tak jak je?

suzik161
autor
25. pro 2013

Holky, tak MS skončila a nic velkého to nebylo, bála jsem se zbytečně. Mám tampóny tak ještě na 2 cykly, kolik jsem jich nakoupila. Dneska mám 6.den inofolic, a jsem nějaká rozpálená, manža se až divil, jsem nějaká neukojitelná, není to nějaký vedlejší účinek, to se mi nikdy nestalo 😀

petpeta7
25. pro 2013

@suzik161 @doko @pipinka my v lednu zkusíme ještě jednu IUI, když teď víme co a jak, ale pokud by to nevyšlo, tak už půjdem do IVF, protože dál už se mi čekat nechce...sice to píšu, jakoby to s IVF byla jistota, ale je u toho přece jen o hodně větší šance k otěhotnění...i tak ale doufám, že leden to prolomí 😉

suzik161
autor
25. pro 2013

@petpeta7 Taky jsme přemýšleli o IUI. Ale jak říkáš, je tam menší šance, tak jsme se dohodli, že půjdeme do IVF, i když doufám, že se to povede tento měsíc, když se to minule neuchytlo. Tak budeme v lednu spolu, já čekám MS 17.1., tak předtím si mám přijed pro injekce. Já věřím, že 2014 bude šťastnější rok!!!

gittynka
25. pro 2013

@suzik161 taky budu zacinat kolem 17. A 10. si jedu pro injekce

suzik161
autor
26. pro 2013

@gittynka Ahoj, tak to by nám mělo vyjít stejně, my si tam máme zajet taky nějak před MS, oba na krev ještě a pro injekce. Jak to budeš tedy řešit s tou školou, já jsem nad tím již přemýšlela a zkusím je poprosit, zda mi dají neschopenku už od stimulace, přeci jen tam jezdíš na UTZ a nevím, jak by mě ve škole pouštěli. Vím, že takhle jim moc nepomůžu, ale přijde mi to víc fér. Co ty?

gittynka
26. pro 2013

@suzik161 ja to asi zkusim vydrzet a neschopenku az od OPU.. Jestli ti ji nenapisou v CARU tak obvodacka urcite jo... No ja chci jeste poradne uzavrit znamky napsat pololetky a pak budu od opu ty 3 tydny doma- to by snad za me nechali jen zaskok s tim, ze kdyz se to nepovede tak se vratim a kdyz se to povede tak asi uz zustanu doma, nevim asi i podle toho co mi navrhne doktor

pipinka
26. pro 2013

holky neschopenku vám dají stačí zajít za obvodákem nebo na gyndu.já byla na gyndě a bez problémů mi ji napsal

doko
26. pro 2013

@pipinka ahojky, my byli pryč, přijeli jsme teď domů a testy jsem sebou neměla, tak jsem nemohla testovat z ranní moči. ale testovala jsem teď a sněhobílo 😀 ale mě to teda nijak nepřekvapilo, protože si myslím, že z toho nic nebude. nějak to cítím, že se nic neděje. pozoruju se celé svátky a změna žádná 🙂 a jak se máš ty?

pipinka
26. pro 2013

@doko já jsem náladová, uřvaná, hodně unavená. přes den mám trošku narůžovělý výtok a jinak to jde. dnes mě už od rána bolí šíleně hlava a ibalgin si brát nechci, tak vždycky vylezu ven, obejdu se psem barák a jdu domů
@doko neboj třeba je ještě na test brzy

doko
26. pro 2013

@pipinka no tak to u Tebe zní docela slibně 😉 na test je brzy určitě, ale spíš si myslím, že je hodně zjevné, že nic necítím. já se cítím úplně jako kdykoliv jindy 🙂 ale tak nevadí, i to se prostě stává. takže počítáme se vším 😉 koneckonců jsem s holkama stejně byla domluvená až na leden 😀

pipinka
26. pro 2013

@doko no a leden je za chvilku vid? ty jsi šoumen 😀 já nevím jestli to vypadá slibně, snad jo. počítám i s tím že to nevyjde.já jsem šíleně unavená. ráno v 8 vstanu a v 10 už bych zase zalezla, jsem uřvaná, řvu i při reklamě no děs

doko
26. pro 2013

@pipinka jasně 😀 už se jen párkrát vyspím 😀 já už včera přemýšlela, kam půjdu pařit na Silvestra 😉 až tak jsi citlivá?? no teda 🙂 já fakt vůbec nic....ani únava....ani zašpinění....ani jedno jediný píchnutí v podbříšku.....prostě nic. ba naopak mi po punkci docela splasklo to nafouklý břicho, tak se cítím ještě lépe, než předtím 🙂

pipinka
26. pro 2013

@doko tak to já ne, já jsem jak zmlácenej pes. a na silvestra? těším se, až si zalezem do postele, pustíme bednu a budeme odpočívat

doko
26. pro 2013

@pipinka tak to doufám, že to u Tebe dobře dopadne 😉 to já bych to někde roztočila 😀 tak uvidíme 😀

pipinka
26. pro 2013

@doko do děkuji,já ale věřím, že tobě to vyjde takže, takže s pitím pozor ať jim neublížíš 🙂

doko
27. pro 2013

@pipinka no s tím pitím ještě počkám, jak se testy budou vyvíjet dál, dneska jsem ráno našla malého pididucha 😉 pokud to nebyly halucinace 😀 manželovi jsem nic neřekla, abych ho nepoplašila chudáka.

pipinka
27. pro 2013

@doko no vidíš lázne, co jsem ti říkala? šetři se ty blázne, přece nechceš mít dítě alkoholika 😀

doko
27. pro 2013

@pipinka tak aspoň by bylo po mamince 😀

pipinka
27. pro 2013

@doko 😀

petpeta7
27. pro 2013

@suzik161 ty jo, takže vy jdete už do IVF ?! No já jsem to dostala předevčírem, takže další asi nějak 23.1., když vše půjde, jak má. Než jsem si pořádně zvykla, že je 2013, tak už skoro máme 2014 😀 to je fičák 😝

pipinka
27. pro 2013

jupí dneska jedeme do civilizace 🙂 konečně změna než být doma.