• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

13. července 2014 
autor
@petpeta7 už jdeme do IVF, u IUI je opravdu malá šance. Tento měsíc to zkusím s ovulačními testy, tak uvidíme :grinning: to máš pravdu letí to jako blázen.
27. pro 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko no tak si představ co jsem si dnes koupila ,říkala jsem že si testy kupovat nebudu a už je mám doma, jsem hrozná
27. pro 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pipinka já myslím, že zvědavost je lidská :wink: já to teda taky nevydržela.....holky tady jsou dost dobrý, že vydržely netestovat......já bych to nedokázala :slight_smile: a kdy se na to chystáš?
27. pro 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko nevím asi až na nový rok pokud vydržím :grinning:
27. pro 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka :grinning: :grinning: to sis nemusela kupovat test, to půjdeš na krev do CARu druhého,ne? :grinning:
27. pro 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko no tam jdu právě až třetího :slight_smile: ale stejně to nevydržím si myslím :grinning:
27. pro 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba jo :slight_smile: no já si dneska dělala další a čárka je silnější než včera, tak jen doufám, že to tak půjde dál :frowning2:
28. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
28. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko no vidíš já ti to říkala, já našla taky sabého ducha tak snad nám to vyjde
28. pro 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko co máš za testy?
28. pro 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak i když otěhotníme, tak cesta je ještě daleká :frowning2: bohužel. mám od CEMIO s citlivostí 10 :wink: jaký máš ty? minule jsem měla ty od mamatest, ale teď je v lékárně neměli, jen ty cemia, ale jsou skoro stejný :slight_smile: P.S.: neříkala jsi, že budeš testovat na Nový rok??? :grinning: :grinning:
28. pro 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, čtu tady samé krásné zprávy po ET, moc vám držím pěstičky a všechno co mám, aby vám to vyšlo, ale určitě jo.
Já se dostala k netu pořádně až dneska, ten maraton oslav a příprav mě nějak utahal, vždycky jsem pak lehla večer do postele a byla tuhá.
28. pro 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jilu04 ahojky, moc děkujeme, ale kdoví jak to do kontroly v CARu ještě všechno bude :wink: a jaký máš plány na Silvestra? no ty Vánoce jsou šílený,co? samá návštěva :sunglasses:
28. pro 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko no to jsem říkala to je pravda,ale však to znáš co ti budu povídat.Mám návaly jako prase, chvilku je mi fajn a pak se začnu se potit a je mi hic jako blázen. co ty jak ti je?
28. pro 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 ahojky, určitě nám to vyjde, neboj. jo a ty návštěvy, to souhlasím, to je maraton a hrůza. jak já se těším až to vše skončí :grinning:
28. pro 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka jasný, že znám :slight_smile: já stále nic, cítím se úplně normálně jako vždycky :wink: ale je fakt, že jsem si vzpomněla, že ani u toho prvního těhu jsem absolutně nic necítila. my dneska jdeme s manželem na taneční večer, tak doufám, že to tam někde ze sebe nevytřepu :grinning: včera jsme se byli podívat na boxu, seděli jsme hned u ringu a ta stříkající krev mi nedělala moc dobře, tak snad to dneska bude lepší :grinning:
28. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko bože ty jsi fakt blázen. Stříkající krev? bych se tam složila
28. pro 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka já jsem zvyklá, manžel dřív boxoval a pár členů naší rodiny dělá bojové sporty, takže to jsi pak vůči tomu odolná :wink:
28. pro 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko no tak to je jiná.
28. pro 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 aha, já to právě před tím nepochopila, když jsi psala, že na IVF jdete v lednu, ale že doufáš, že to vyjde už tento měsíc...takže zkusíte štěstí doma...to by byla bomba, kdyby se zadařilo a na žádné IVF byste nemuseli, co? :grinning: tak budu moc držet pěstičky! :wink:
28. pro 2013 v 19:51  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petpeta7 na IVF jdeme koncem ledna snad, ale jinak to zkoušíme doma podle ovu testů. Tak uvidíme ;-D co vy?
29. pro 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko To ti povím, miláček měl 24. narozky, ale slavili jsme to o den dýl, takže to byl masakr.
29. pro 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko ahoj, tak jak je?
29. pro 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka pořád stejně. akorát na testu byla dneska stejně silná čárka jak včera, nevím, jestli to není špatné znamení. tak jsme s manželem říkali, že uvidíme no :wink: a co ty? :slight_smile:
29. pro 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko no já mám na testech slaboulinkého ducha, ale musím se hodně zaměřit abych ho viděla, takže si myslím, že nic. No uvidíme
29. pro 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka obě musíme čekat :frowning2: třeba to dobře dopadne :slight_smile: já ducha měla předevčírem, včera čárku a dneska taky úplně stejnou. tak asi uvidíme, jak to bude vypadat zítra. a kolik jsi ty dělala testů?
29. pro 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělala jsem si tři testy a ty máš viditelnou čárku?
29. pro 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka z ranní moči viditelnou, ale když si udělám test přes den tak jen ducha. asi tím, jak je ta moč naředěná přes den.
29. pro 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko jo to každopádně jo, no uvídíme,ale já myslím že u vás se to povedlo. teda určitě když máš čárku viditelnou :wink:
29. pro 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka no to nevím, pořád z toho ještě může být biochemko nebo něco :confounded: koukala jsem na ty Tvoje testíky, nic tam nevidím, ale to je těžko, protože jestli jsi měla ducha, těžko ho vyfotíš :wink: takže bych se na to nedívala tak černě :slight_smile: a taky máš docela brzo. vždyť jsme teprve 10. den od ET.....to hromada ženských ještě ani neměla ducha a pak byly těhu :slight_smile:
29. pro 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek