Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

jilu04
2. led 2014

@doko nazdárek, tak co čárka, už to musí být pořádná dálnice, ne?

doko
2. led 2014

@suzik161 díky. jsi hodná snad jo. však sestřička na mě dneska do telefonu: a co tak smutně? vždyť to je přece super zpráva. a já: hmm. prostě se jen strašně bojím a nevím si s tím rady. asi si budu muset zabavit hlavu- třeba nějakým vyšíváním nebo něčím 🙂 nebo že bych se teda konečně naučila plést? 😀
@jilu04 mrkni na ni na předchozí stránce 😉 dálnice nevím, ale do kontroly daleko 😠

jilu04
2. led 2014

@doko no vidíš, to je krásný, konečně někdo, kdo tu naši smůlu tady prolomil 🙂

doko
2. led 2014

@jilu04 však teď už mě tu budete všechny jen následovat 😉 přece byste mě v tom nenechaly 🙂

jilu04
2. led 2014

@doko to si piš, tenhle rok se zvedneme porodnost 😉

doko
2. led 2014

@jilu04 jo!!! 😀 a jako odměnu by nám za to mohli zase zavést porodné pro všechny 😀

jilu04
2. led 2014

@doko to teda to by bylo super, ale jen pro nás, kterým to nejde tak lehce, jinak na tom zase vydělají jenom kikáni

doko
2. led 2014

@jilu04 no já právě myslím, že oni na porodné dosáhnou i teď 😖

jilu04
2. led 2014

@doko to jo ale dostanou ho jenom jednou a pak už mají smůlu

dvoranna
2. led 2014

@dashi Ahojky, doktorka ti přimo poradila Helios? ja jsem tam zatim spokojena, odběr vajiček mam už v Brně za sebou a na transfer pujdu nekdy v prubehu ledna. tak uvidime. Do lázní jedes přímo kvulí neplodnosti?

dashi
2. led 2014

@dvoranna jjj, doporučila, ale těžko říct jestli to není spíš účelový tah na branku, ale dost si car holky chválí...jo kvůli neplodnosti, má na to nárok každá žena min 2x do 40 let.....já bych asi taky nejela, jsem takovej dobráckej blbec, ale známá doktorka mě k tomu dohnala, ale proč bych nejela...jsou komplexní schválené od pojištovny...ason člověk příde na jiný myšlenky 😉

dvoranna
2. led 2014

@dashi ty jo to je zajímavy, to jsem netušila. To ti cely hradi pojišťovna? A kdo ti ty lázně může napsat?
Taky bych hned jela. Jde o to jestli se to vztahuje i na endometriozu.
Každopadně, co jsem porovnala uspesnoct caru, tak Helios je ma vazne nejlepší. V artu jsou prej ted dost zmeny. tak nevim co se tam deje

suzik161
autor
2. led 2014

Holky, tak se dneska zase tchýně s tchánem předvedli. Manžel je pozval na véču, to jsem nějak překousla, ale to co předvedli mě zase dostało. Nejdříve přijela tchýně a začala vyprávět jak švagrová nemůže sehnat kočár a jak jsou všechny hloupý a špatný, tak jsem to trochu brala. Ale pak začala vyprávět jak musí nakoupit výbavičku s ouškama, tak jsem šla fakt do kolen, že by se zeptala, jak jsme a tom mi, to jí nezajímá. Ani se nezeptala jak jsme dopadli, ona to neví do teď pořádně. Pak přijel tchán a řekl mi, že ať zapomenu, že budeme letos bydlet, že nám toho dost chybí, přitom nám chybí vnitřky a vše už mámedomluvené. Nezeptá se jestli nepotřebujeme nějak pomoc apod. Jsem akorád vytočená, nechci je vidět zase dost dlouho!!!
Omlouvám se,že tím otravuji, ale potřebovala jsem to někomu říct....... Já m ještě ukážu, budeme mít mimčo taky a bydlet do konce roku budeme taky, jen pro to aby je naštvala. Nejsem zákeřná, ale jim to přeji. 😢

catchulinecka
2. led 2014

@suzik161 kašli na ně!!! soustřeď se na manžela, ten je tu pro tebe a hlavně na sebe 🙂 a oni, budou čumět jaké změny tento rok přinese 🙂

catchulinecka
2. led 2014

@doko ježiš, to je krása, nechci moc gratulovat, ať to nezakřiknem, ale je to fakt boží pohled na ten poslední test 🙂 opatruj se

dashi
3. led 2014

@dvoranna no jasně já to taky nevěděla, nebo se spíš o to nezajímala ☹ zajdeš k praktickýmu dr. ten ti dá formulář, s formulářem zajdeš na gyndu a tam ti vypíše správu....mě k tomu stačilo, že mi v artu po neúspěších doporučují lázně no a vyplněný formulář pošleš na pojišťovnu (musí tam být diagnoza neplodnost) a za 14 dní mi to pojišťovna schválila a hned mi z lázní poslali volný termín 😉

doko
3. led 2014

@catchulinecka no jsem moc ráda, že to sílí, ale mám strach, aby to nebylo mimoděložní a na kontrolu jdu za dlouho, tak se bojím, aby z toho nebyl nějaký průser 😀
@suzik161 chjoo. moc nevím, co Ti na to říct ☹ u nás je to totiž úplně stejné. manželův brácha si po měsíci známosti se slečnou udělal dítě, vzali se kvůli tomu (teda hlavně kvůli tomu, že jim tchánovci slíbili peníze na bydlení, když budou sezdaní) jsou spolu teď rok a půl, manželův brácha už se chtěl asi třikrát rozvádět (óóó jak šokující) a tchánovci se je snaží dát dohromady a ještě k tomu jsou paf z toho malého. takže tam pořád jezdí, něco jim kupují, když k nim přijedeme na návštěvu (jezdíme sem tam na víkend) tak posloucháme jen o nich. otravuje nás to,ale už jsme si zvykli 😉 mě to spíš vadí kvůli manželovi, protože je jejich vlastní dítě a když vidím, jak ho to mrzí, jak mají jen je ☹ ☹ je mi ho líto. v pokoji ve kterém spíme máme narvaný kočár, autosedačku, fotky toho malého, chrastítka, láhve na pití apod. 😉 docela jsem si zvykla, ale moje první návštěva u nich po tom potratu byla úplná muka. ale nedá se svítit. snažím se to brát z toho pohledu, jakože první vnouče, na které se třepali a teď jsou prostě šťastní, že se ho dočkali. a pak si taky říkám, jak jsem ráda, že oni jsou pro ně středobod vesmíru, protože kdyby k nám chtěli jezdit 3x týdně jak k nim a do všeho nám kecali a radili 😀 😀 😀 😀 díky bohu za to, že jsme ti "horší" 😀

doko
3. led 2014

@suzik161 ale strašně se mi líbí ten Tvůj konec té zprávy.....s tím že jim ukážeš!!!!! to je správný přístup 😉 ať vidí, že se z nich nepo..... a umíš si zařídit své štěstí i bez nich 🙂 a my Tě v tom s holkama budeme jen podporovat!!!!!!

suzik161
autor
3. led 2014

@doko nepopisovala jsi můj stav? Ale máš 100% pravdu, taky bych nezvládla častější návštěvy, 1x/ měsíc mi stačí 😀 děkuji za podporu, tímhle jsi mě zase nakopla, MOC DĚKUJI!!!

doko
3. led 2014

@suzik161 mě jsi zase potěšila tím, že už vím, že nejsme jediná taková podivná rodina 😀

suzik161
autor
3. led 2014

Holky, prosím o radu, dneska mám 100% ovulaci, strašně mě bolí vpravo na zádech, i při nádechu. Bradavek se nemohu ani dotknout. Určitě to dneska pojistíme, neměli bychom i zítra a déle? Moc děkuji za radu!!

doko
3. led 2014

@suzik161 to víš, že měli 😀 sice je to otrava dělat to tak na povel tři dny po sobě, ale holt, když se musí, tak se musí 😀 😀 aspoň mně to řekli doktoři.......že je to nejlepší dělat den před, v ten den a pak den po (nakonec jsme to ani nepotřebovali takové rady). takže asi nejdůležitější je spíš dneska a zítra 😉 držím palce a posílám těhu bacil- TFUJ, TFUJ, TFUJ!!!

suzik161
autor
3. led 2014

@doko děkuji moc, já vím, že to bylo až dnes! Ráno jsem se vzbudila a měla jsem strašné bolesti na pravém vaječníku a odpoledne mě začali lehtat bradavky, teď se jich nemohu ani dotknout 😀 manža s tím počítá, že to bude tď náročnější...moc děkuji za radu. Pojistili jsme to předevčírem a budeme pokračovat dnes a zítra a pozítří

suzik161
autor
3. led 2014

@doko ještě mám skoro positivní ovulační test, je to tak o odstín 😀

doko
3. led 2014

@suzik161 ženská tak co tady ještě sedíš a nesexuješ??? 😀 😀 a hlavně pak zůstaň ležet, ať to speremoníci nemají moc do kopce, jasný? 😀

suzik161
autor
3. led 2014

@doko jasný, šéfe!!! Ještě nemám manžela doma, odpoledne jsem mu psala aby s tím počítal, tak snad dorazí dříve, stejně je to zvláštní, celý rok nic a teď se vaječník rozmyslel asi 😀

doko
3. led 2014

@suzik161 buď ráda. ono to s tou štítnou trvá, ale když se dobře upraví léky, tak on se ten cyklus rozjede 😉 ale jestli teď budeš fakt ovulovat každý měsíc, možná by ses na to umělé měla opravdu vyprdnout 🙂

suzik161
autor
3. led 2014

@doko uvidíme jak to teď dopadne. Mám prý pohnojeno, po minule, mohlo by se zadařit. Uvidíme co bude dál 😀

doko
3. led 2014

@suzik161 no to je taky fakt......já jsem toho pohnojení důkazem, tak doufám, že budeš druhým 🙂

petpeta7
4. led 2014

@doko já si taky myslím, že to máš pěkné! podstatné je, že to sílí a na tom testu ze 14. dne je už dobře vidět a ten je přece podstatný! Jinak co já vím, tak se doporučuje testovat ob den, aby tam byl právě dobře vidět ten rozdíl 😉