Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
4. led 2014

@petpeta7 díky 🙂 no oni jsou ve skutečnosti silnější, ale na té fotce prostě fakt tak nevyniknou. a taky to trochu zbledlo, jak to zaschlo 😉 obden jsem testovala u toho přirozeného těhu, ale až v den vynechané MS. když jsem měla po transferu, tak to nešlo vydržet ☹ protože víš, že bys tam MOŽNÁ mohla něco najít 🙂 a zas jak jsem tam našla ducha u toho prvního testu, tak mi to nedalo a každý den jsem musela kontrolovat, jestli nezmizel 😀 😀 ale znám holky co testovaly třeba třikrát denně- to už mi přijde ale opravdu hodně zbytečné.

suzik161
autor
4. led 2014

@doko je to tu, positivní ovulační test, krásný!!! Co ty jak se vede?

doko
4. led 2014

@suzik161 paráda, tak doufám, že s mužem pěkně "divočíte" 🙂 já dobrý, akorát mě sem tam trápí průjem ☹ prý je to normální, ale radši si v pondělí zavolám do CARu. nechci si to podělat blbým průjmem 😖 a manžel mi taky řekl, že už mám mlékárny 😀 ale ty mi zůstaly už z prvního těhu. a jsem samý beďar....patnáctka hadra 😀 😀

suzik161
autor
5. led 2014

@doko jj, divočíme, dneska to bude 3.den v kuse a zítra už nic, už dneska to bude s přemlouváním 😀 tak vidíš, bude to dobrý, držím palce,moc!!!!

pipinka
5. led 2014

@doko moc ti držím palce ať vše vyjde jak má

já chytla takovou depku že to nevyšlo a nemůžu se toho zbavit. pořád jen bulím a bulím. to ten rok teda pěkně začal

všem vám tady moc držím palce ať máte začátek roku lepší jak já

suzik161
autor
6. led 2014

@pipinka zkus na to nemyslet, já jsem si řekla, že to tak mělo být. Určitě by nebylo zdravé, a musela by jsi to třeba řešit díl a jinak, teď to za tebe vyřešila příroda. Hlavu vzhůru, za chvíli do toho půjdeme znova

jilu04
6. led 2014

@pipinka Moc dobře vím, jak se cítíš, je to smutný, když to nevyjde. Já taky pořád bulela. Nejlepší na to je se projít, vyčistit si hlavu a začít myslet a soustředit se na něco jiného. Nejde to moc lehce, ale musíš se zvednout a jít dál, jinak se z toho zblázníš? Už jsi byla v CARu se domluvit co a jak bude dál?

petpeta7
6. led 2014

@doko hlavně, že čárka sílila, jinak chápu, že se to nedalo vydržet netestovat 😕 volala jsi dnes do CARu - co ti na to řekli? Nebo už máš od toho průjmu pokoj?
@suzik161 je super, že ti ta ovulace krásně dorazila, tak snad se nějaká šikovná spermijka do toho vajíčka "zavrtala" 😉 divočení máte za sebou a teď pro změnu zase čekat 😖 no jo, uspíšit se to nedá 😒
@pipnka já na tom nejsem o moc líp...probulela jsem vánoce, takže asi chápu, jak ti je...teď mám pauzu, tak se musím dat do hromady a koncem ledna pokračujem! nesmíme se vzdávat! 😉

doko
6. led 2014

@suzik161 to znám 😀 my když to měli dělat tři dny.....tak už po druhém dnu jsme byli tak otrávení, že jsme se na to třetí den vykašlali a i tak tam byly // 😀 tak doufám, že to klapne 😉
@pipinka děkuji. s tou depkou je to těžké, vím, znám to. ale opravdu buď ráda, že z toho nic nebylo, než abys o to pak přišla později, když už by ses těšila na mimino ☹ je to daleko, daleko horší. ale chápu, že zklamání i tak velké. otřepeš se z toho a bude líp 🙂 já z toho momentálně taky nejsem moc veselá....pořád přemýšlím nad mimoděložním a představuju si, co se do té dlouhé doby do utz může stát ☹ abych nakonec neskončila někde v nemocnici 😖 myslím, že té jsem si za poslední půl rok užila až až.
@petpeta7 já tam jela 😀 😀 nééé měla jsem cestu okolo, tak jsem tam zaběhla a prý je to normální 😉 že si mám nakoupit hromadu Smecty a vždycky si dát. ale je to divný při prvním těhotenství zácpy a při druhým průjem.....to si nevybereš 😠

suzik161
autor
6. led 2014

Holky, tak vypadalo to takhle, teď jen čekat 😒
Včera jsem manžela musela trochu přemlouvat, ale nakonec jsme do toho šli a teď si dáme na chvíli pokoj 😉

doko
6. led 2014

@suzik161 pfffff to je paráda......takovou ovulaci já bych neměla ani ve snu!!!!! 🙂

suzik161
autor
6. led 2014

@doko já doteďka taky ne 😀

doko
6. led 2014

@suzik161 tak snad už ji nebudeš potřebovat 😝 pevně doufám.

pipinka
6. led 2014

@suzik161 neproklíná tě manžel?

holky já už jsem s e stím nějak poprala a zítra budeme volat do sanusu a budeme pokračovat., tak jsme zvědaví,ale nevzdáváme to
@doko neboj se ničeho, bude to určitě dobré, věřím tomu

doko
6. led 2014

@pipinka a jak jsi dopadla s těma splátkama? bude to možné? 🙂 holky já dneska byla u kadeřnice a paráda 😉 jsem jak jiný člověk 😎

pipinka
6. led 2014

@doko neptali jsme se na to, nechceme se zadlužovat, zvládneme to sami. vrátili nám dlužníci a jen nám fajn 😀
tak se pochlub co ti kadeřnice vytvořila? já tam jdu ve středu

suzik161
autor
6. led 2014

@doko já v to doufám taky, potají 😀
@pipinka proklíná a proklíná, ale furt jsem mu říkala, že je to možnost, jak ušetřit peníze, co máme na IVF 😉 teď jsem se k němu přitulila v posteli a on mě prosil ať odlezu, že to dneska už nezvládne, tak jsme se tomu zasmáli 😀

pipinka
6. led 2014

@suzik161 😀 jo to věřím. ale bylo by to lepší kdyby to vyšlo vid? ono IVF je dost nákladný

doko
6. led 2014

@pipinka no tak to je super, to zní dost dobře 😉 to jsem ráda, že je taková cesta. ono je lepší se nezadlužovat, ale chápu, že někdy v životě jsou situace, že to jinak nejde. jako nevytvořila mi nic extra, účes jako vždycky, spíš myslím, že jsem psychicky nový člověk 🙂 parádně jsem si odpočinula a nemyslela na blbosti. je to fajn, když se Ti někdo věnuje 😵
@suzik161 jo ty ušetřený penízky jsou fajn, ale pro mě by bylo důležitější, že bych ušetřila to své tělo 😉 od hormonů, kontrol, atd. třeba punkce nebyla nic příjemnýho, aspoň pro mě 🤐

suzik161
autor
7. led 2014

@doko tak to určitě, jennže bez toho by asi jinak nešlo... Uvidíme co bude dál 😀

petpeta7
7. led 2014

@suzik161 co jsi měla za ovulační testy? já myslela, že ti to ukáže pozitivní test zhruba 48h před ovulací a ty to tam máš nejvíc 15DC 😕 nebo máš delší cyklus než 28 dní? jinak to máš moc pěkné 🙂
@doko já jdu ke kadeřnici dneska 😉 po dlouhé době, takže se celkem těším 😎 jdu do nového salonu, tak jsem zvědavá, jak to tam bude příjemné a pak se rozhodnu, jestli tam budu chodit dál 🙂 a jak se cítíš? kdy máš další kontrolu?

pipinka
7. led 2014

ahojky, jdu na vás s dotazem.Volala jsem do caru kvůli dalšímu pokusu o IVF a mudr mi povídal, že mi nastaví cyklus s jednotlivými dávkami před stimulací? jak tomu mám rozumět, poradíte? děkuji

doko
7. led 2014

@suzik161 dál už bude jen buben a hotovo 😀
@petpeta7 no já na tom byla podobně, kadeřnice asi po sto letech!!! takže jsem se cítila super....a manželovi jak jsem se líbila....ten na mě mohl oči nechat....takže jsem se zase po dlouhé době cítila dobře i jako ženská 🙂 pak mě vzal na nákupy a nakoupil mi nějaký nový oblečky.......takový dny by mohly být častěji 😀 ale peněženka by asi protestovala 😀 a co si necháš na hlavě vytvořit? nějakou divočinu nebo nějaký pro Tebe typický střih? 🙂 no já mám PRVNÍ kontrolu až 20.1. ☹ je to šílený to čekání. jinak se ani necítím, že bych měla být těhotná.....včera jsem se dokonce sama tak vyplašila, že jsem si šla udělat test, abych se mrkla, jestli ho mám pořád pozitivní 😀 😀 jsem magor,co? ☹ akorát teda prsa mám fakt veliký.....to je jediný....mívala jsem Áčka....po prvním těhu mi zůstala Céčka a včera jsem si už musela kupovat Déčka...... 😅 😅 😅
@pipinka to vůbec nevím ☹ a on Ti k tomu jako vůbec nic neřekl? nevysvětlil? možná by bylo dobré se ho zeptat 😉

suzik161
autor
7. led 2014

@petpeta7 Ahoj, než jsem začala brát HA, tak jsem měla cykly 28 dní a teď poslední rok jsem neměla žádné, takže budu mít asi delší 😒 Ovulační testy z Dr.Max, stáli 80Kč. Uvidíme zda to bude pěkné, ale musím říct, že po víc jak roce je to docela mazec, ovulační bolesti mi dávali zabrat, nemohla jsem se ani pohnout, koukali jsme s manželem na komedii a já se nemohla ani zasmát, jak mě tam píchalo, tak snad se to rozjede 😉

@doko Potají opravdu doufám 😉 teď jen čekat zase, chtěla bych zkusit test dříve, tak uvidíme dokdy to vydržím 😀

doko
7. led 2014

@suzik161 uvidíš, prostě to uděláš, jak to budeš cítit 😉 když budeš mít chuť testovat, tak to zkusíš a když ne, tak prostě budeš čekat 🙂

holky mohla bych se Vás zeptat? necháváte kadeřnici dýško? a jestli ano, tak kolik? já chtěla včera té své dát, protože jsem byla fakt spokojená, ale nevěděla jsem jak na to a kolik ☹ mám vlasy po ramena a za ostříhání jsem platila 600 Kč. tak nevím, kolik by tak bylo vhodné 🙂

suzik161
autor
7. led 2014

@doko to máš pravdu, jen nevím, kdy je záhodno, kdyby to bylo přirozenou cestou 😀 Já nechávám dýško,minulý týden mě stříhala, měla jsem vlasy na mikádo a teď jsem na krátko, nechala jsem ji 10Kč, platila jsem nacelé 300Kč

doko
7. led 2014

@suzik161 no já měla platit 590 Kč, tak jsem jí dala 600. pak jsem měla výčitky jestli jsem jí neměla dát třeba 50 Kč dýško.....ale zase jsem si říkala, že za stříhání 600 je ok a dýško už není třeba. nevím, pořád se to ve mně mele 😀
tak uvidíš, můžeš zkusit třeba za 10 dnů.....a nedívala ses na to těhotenské testování ovulačními testy?? já na to čuměla asi 5 dní zpátky, vůbec jsem nevěděla, že to jde 😉 ukáže to těhotenství dřív než těhu test. mazec,co? našla jsem to tady na modrém koníkovi.

suzik161
autor
7. led 2014

@doko to jsem vůbec neslyšela, zkusím to najít, děkuji moc

doko
7. led 2014

@suzik161 kdybys to nemohla najít, dej vědět a já se zkusím podívat, kde jsem na to přišla 😉 je to hrozně zajímavý. vůbec jsem doteď nevěděla, že něco takového je 🙂

suzik161
autor
7. led 2014

@petpeta7 já jsem si ale 100% jistá, že ta ovulace proběhla ten 15.den, protože ty bolesti nešly přehlédnout 😀 u mě to ukazuje asi těch12 hod před