• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

13. července 2014 
autor
@doko jj, jsem ráda, že jich nemám tolik, je tam snad i menší šance na hyperstimulák snad :wink:
28. led 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jdu zítra na OPU.Trochu se bojím, ale vím, že to zvládnu :slight_smile: Hlavně, aby nám to všem dopadlo. Jdu si dát vanu, abych se trochu uklidnila. V pondělí jsem měla 6 folikulů správné velikosti.
28. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucikk1 držím ti palce, všechny 4 :grinning: pak dej vědět prosím jaké to bylo. Tfuj,tfuj!!!
28. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 jo to určitě :wink: myslím, že ten taky musí být pěkně hnusný. já měla jen minimálku a doktor se u mě nakonec divil, že se to tak rozjelo (stimulovala jsem jen 125 jednotkama 5 dní, jedna injekce denně) a říkal, že když žena otěhotní, tak to to HCG může pěkně rozfrčet ten hyperstimulák :angry: ale fuuuj nepřivolávejme si takový ošklivý věci :grinning:
28. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk1
@suzik161 HOLKY!!!!! nese.te s tou vanou!!!!!! :grinning: :grinning:
28. led 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@doko jj, pryč s tím. Už nebudu na nic myslet a jen odpočívat a pouštět si relaxační hudbu :wink:
28. led 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@doko musíme si to užít dokud můžeme :grinning:
28. led 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucikk1 máš tam srdíčko pro štěstí!!
28. led 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 moc děkuji, potěšilo mě to. Když mi bude zítra dobře, tak písnu jaké to bylo.
28. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, myslela jsem ze se mi ulevi, ale jsem pekne nafoukla :unamused: snad se to bude lepsit snazimse co nejvic pit, porad litam na malou
28. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka určitě se to bude lepšit :slight_smile: jen tomu musíš dát čas....bude to trvat i několik dnů, než si tělo uleví....a jestli se prcek chytne, tak to půjde ještě pomaleji :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože budeš trošku přifouklá i z něj :slight_smile: ale to Ti snad vadit nebude,ne? :grinning:
28. led 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko ne to mi nevadi vubec ... Spis strach z toho syndromu, chodim jakoby v predklonu, ale tak snad je to tim ze je to cerstve :wink:
28. led 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka tak to jsi dobrá, že chodíš, já v den OPU zvládla jenom ležet, takže to snad žádná hrůza nebude :slight_smile:
28. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko je tak ted si me ani nevis jak potesila, tak aspon vim, ze to moc hrotim :wink: ja chuze jen na wc a zpet do pelisku :grinning: a na zitrek stejny plan :grinning: jinak dnes to bylo v pohodicce narkoza kratounka, prijemne jsem si pospinkala a za 2 hod domu, mohla sem mit na pokoji pritele, pze jsem tam byla sama... To bylo prijemny :slight_smile:
28. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka konečně se bude válet i někdo jiný než jen já :grinning: jééé vidíš a já už si ani OPU moc nepamatuju :frowning2: zato ET mám v živé paměti :slight_smile: málem jsme tam křísili manžela :grinning: snad Ti těch 5 dní rychle uteče :wink:
28. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak poslední dvě injekce jsou v těle a teď už jen čekat :unamused: všem vám moc držím palce a věřte myslím na vás furt :wink: :grinning:
28. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@suzik161 nene my teď nic :slight_smile: teď budeme všichni myslet na Tebe, aby Ti to ve čtvrtek dobře dopadlo!!!! :wink: my teď máme chvíli klid, za to Tebe to čeká!!!!! já už se tak těším, až budete mít holky po všem :slight_smile:
28. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 myslim na tebe, neboj opravdu se to da pekne zvladnout ;) :wink:
29. led 2014 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko
@gittynka Já jsem strašný strašpitel, když už jsem překonala injekce tak zase tohle. :unamused: Dneska ráno jsem se vzbudila a mám jedno moko nateklý, že skoro nic nevidím, doufám, že to nebude ničemu vadit, jinak už mě fakt omejou. :frowning2:
29. led 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 ale houby strašpytel, každý se bojí, když je to pro něj něco novýho :wink: a každý je jiná povaha. ale to oko nevím, radši bych zavolala do CARu a zeptala se jich. abys náhodou nedojela na OPU a neposlali Tě domů. sestřenka to tak měla......nakonec vběhla k obvoďákovi a zjistili, že ji píchl nějaký hmyz, tak to naštěstí nemělo nic společného s těma hormonama. ale to bylo někdy v létě :slight_smile:
29. led 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko volala jsem tam a prý se ta punkce udělat musí. Jen se musíme domluvit, jestli budu pokračovat s Prednisonem, snížil mi imunitu a tak se mi to udělalo :grinning: je ze mě kóča, u nás poletuje sníh a já chdím se slunečníma brýlema, fakt super. Ale aspoň mi ten zítřek tolik nevadí, teď mě štve to oko :wink:
29. led 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 :grinning: :grinning: ty si fakt drak!!! se tu úplně chlámu.....ty musíš mít vždycky něco spešl,co? :slight_smile:
29. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@doko jj, ale už jsem si na to zvykla, manžel mi to říká taky, že mám něco spešl furt :grinning: tak mu na to řeknu, že může být rád, aspoň je taky špešl :grinning: udělala jsem si radost aspoň, koupila jsem si vysněnou žehličku :wink:
29. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 žehličku nepoužíváme, ale až bude mimčo, tak taky asi budu muset koupit na plíny nějakou :wink: ono je to potřeba si někdy udělat radost. tak mi pak řekneš, jestli se Ti osvědčila :slight_smile:
29. led 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko určitě, já jsem vždy chtěla bezdrátovou a tak jsem si ji dnes objednala v pátek bude doma. Jen mohla být lacinější. Já doteď taky nežehlila, ale pak to bude potřeba a třeba mě to s touhle bude bavit :grinning:
29. led 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz to mam za sebou.mela jsem 6 folikuku a z toho 5 vajicek.ted jenom aby byly bojovnici
29. led 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Popis opu:pritek sel do kabinky :slight_smile: me odvedli do pokohe,prevlekla jsem se do andelicka pak jsem sla na sal kde jsem si lehla na kozu privazali mi tam nohy:slight_smile: na leve ruce jsem mela tlakomer.do prave mi pichli uspavadlo.behem chvile jsem byla ve snach.probudila jsem se pak na pokoji.tam mi asi 5x merili tlak.stale mi kontrolovali tep-takovym tim kolickem na prst.pak mi prinesli caj a male obcerstvo.privedli za mnou pritele.podbrisek me trochu poboliva ale pri Ms je to horsi.fakt to jde.strach byl zbytecny a ze jsem se bala fest:slight_smile:
29. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 a kolik to tak stojí? :frowning2: jak kdyby těch výdajů teď bylo málo :grinning: na zítřek Ti posílám srdíčko, ať přinese štěstíčko :wink: a už žádné nemám......totálně jste mě vysrdíčkovaly :grinning: :grinning:
@gittynka tak jak je dneska? :slight_smile: lépe?
29. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk1 gratuluju k vajickum tak at se dal dari vse jak ma :slight_smile: jinak brisko se rychle lepsi, ja byla vcera jak balon a dnes o poznani lepsejsi :wink:
29. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko jo mnohem lepe, jako boli to, ale nejsem jak ve ctvrtem mesici :grinning: aspon neco je jedna jdu telefonovat :wink:
29. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek