• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

13. července 2014 
@gittynka i ten Tě čeká, neboj :grinning: jo vidíš, budeš vědět, kolik se Vám udělalo embroušůů :wink:
29. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko tak uz to vim :grinning: vsech 15 vajicek bylo kvalitnich a 13 se jich podarilo oplodnit :slight_smile: pevne doufam, ze jich zustane co nejvic :wink: mam radost snad to nezakriknu
29. led 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka no tak paráda :slight_smile: to bude nanuků.....to můžeš rozdávat :grinning: já myslím, že jich určitě zůstane moc i kdyby jich to pár vzdalo :wink: nejhorší pak bývá ten poslední den, kdy nastupuje mužský faktor. ale tak u nás jsme s tím počítali, protože manžel má bídné spermio :frowning2: a na kdy Ti vychází ET?
29. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko na nedeli :slight_smile: cas mi jeste poslou :wink: no my mame 97% spatna hlavicka, ale ty prave doufam vyselektovali pri ICSI a vybrali snad z tech dobrych 3%. Tak ted uz by tahle konkretni vada mit snad vliv nemela, ale ten posl. den je asi nejhorsi i v rozhodovani co zamrazit, tam jdou opravdu jen nejkvalitnejsi .... Uvidime zitra kolik jich bude bojovat dal :wink:
29. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka tak šup šup, ať už je neděle :slight_smile: no to se neboj, já myslím, že na zamrazení určitě budou :wink: taková úroda, to by bylo, aby nebylo :grinning: my máme špatných 98% a připláceli jsme za PICSI (to se vybírá nejen podle vzhledu u ICSI ale i pomocí toho hyaluronu) a stejně nám to ten 5. den půlka vzdala. ale nevadí- ono stejně člověku jde o toho jednoho bojovníka-co si budeme :slight_smile: říkala sestra, že tam chodí jedna paní- ta má vždycky jeden folikul, v něm jedno vajíčko a z toho jedno embryo!! a to se chytne a narodí se jim mimčo :grinning: :grinning: že už má paní doma takhle dvě děti a plánuje třetí :grinning: ale mě by teda asi kleplo, jít na IVF s jedním folikulem, to chce odvahu!!! :wink:
29. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko nojo tak to se da predpokladat, ze to u nas bude asi dost podobne ... Vidis to PICSI nam ani nenabizel, asi je to skoda, určite bychom si priplatili, no ted je to uz jedno nebudu to resit... A jak pises- jde o toho jednoho a vsechno ostatni BONUS navic :grinning:
29. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka nám ho taky nenabídli, řekla jsem si o něj. napřed se kroutili a pak z nich vylezlo, že to vlastně o hodně zvyšuje šance :angry: manžel byl hodně naštvaný, že z nás chtěli vytáhnout prachy za první neúspěšný pokus a pak při druhém se možná fakt snažit :frowning2: ale s náma to nemůžeš vůbec srovnávat, my měli 5 vajíček k oplození, ty jsi jiná liga :grinning:
29. led 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko jen nerikej , on pocet nemusi byt vubec tak dulezity jde o kvalitu a ne kvantitu, i kdyz rikam si, to by v tom byl uz fakt cert aby se to nepovedlo :grinning:
29. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka co čert, to už snad celý peklo s tolika vajíčkama :grinning: já myslím, že můžeš být ráda, vždyť vajíčka kvalitní máš- jinak by ti je neoplodňovali :slight_smile: a ty co Vám zůstanou zamrazíte a už třeba na další IVF vůbec nebudeš muset jít :wink: to by bylo úplně nejlepší.
29. led 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko to nam rovnou doktorka PICSI doporucila
29. led 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk1 no vidíš. my taky měli 5 vajíček :wink: vydrželi nám dva bojovníci, kteří byli ve stadiu hatchující blastocysty, tak třeba na tom budete ještě líp :slight_smile:
29. led 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko jooo holka tak to by bylo uplne nejlepsejsi :wink: ale nebudu zastakova naivka a narocna pacientka, uplne mi ted z te varky bude stacit jedno mimi :dizzy_face:
Zlatí, vracim ti srdicko at mas alespon jedno- ja jeste mam :wink: vcera mi mooooc pomohlo. dekuju
29. led 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 posilam taky srdinko :wink: a zitra se drz, mnohem lepe se to proziva, kdyzs e nenervujes, opravdu necekej zadne drama, vse probiha v poklidu a bez velkych bolesti, max budes citit brisko jakoby u Ms mozna ani ne tolik a je to tak rychle-schvalne mrkni na hodinky az pudes a az se vzbudis :wink: drzim pesticky
29. led 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucikk1 Děkuji za detailní popis, uklidnila jsi mě :wink:
29. led 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka Moc děkuji, už jsem se trochu uklidnila, dneska na nás vychrlil chlap, že se budou zdražovat kouplny, tak si musíme vybrat dlažbu apod. takže ani nestíhám na to myslet :grinning: To máš pěknou úrodu, určitě to min.1 zvládne, věř mu :wink:
29. led 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko Já jsem si koupila drahou, 2000Kč ale je bezkabelová, ta se mi líbila nejvíc :grinning: Moc děkuji za podporu, jsem klidnější už :grinning:
29. led 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko staci mi i jedno vsak vis:slight_smile:
29. led 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka děkujii....já ho nechám tomu svému mimískovi :slight_smile: pěkně mě trápí.....trpím docela nechutenstvím a když už do sebe něco nasoukám, tak se mi chce zvracet :confounded: ale třeba je to dobré znamení, protože u toho prvního mi vůbec nic nebylo a dopadlo to blbě :frowning2:
@suzik161 tak ono je lepší investovat a mít něco s čím budeš spokojenější :wink: třeba to bude žehlit samo :grinning:
holky a ten byt nakonec kupujeme.....řekli jsme si, že to zkusíme a když něco, tak ho prostě kdykoliv prodáme a nebudeme se teď stresovat. jsou důležitější věci :wink: P.S.: máte některá zahrádku??? :grinning: :grinning: asi budu potřebovat nějaký rady, protože zahrádku mít budeme a já moc zemědělec teda nejsem :sweat_smile:
@lucikk1 vím, ani nevíš jak moc dobře :slight_smile: držím palec,ať to dobře dopadne :wink:
29. led 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko to je URCITE dobre znameni :wink:
29. led 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko já jdu v pátek na UZ a pak uvidíme..minule jsem na ten Merional zareagovala celkem dost na to, že jsem měla celou dobu jen 1 ampulku za den. Když jsem tam měla 5 folíků, tak jsem mohla mít i paterčata :unamused: bylo to takové hraniční, protože kdybych tam měla folíků víc, tak by mi tu IUI změnili na IVF. Tak uvidíme pozítří :slight_smile: a jak se máš ty? :wink:
29. led 2014 v 19:35  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 týýý brďo, že paterčata. no to by bylo docela nadělení,co? :slight_smile: ale tak to je super, že tak funguješ :wink: třeba to teď klapne!!! já se mám všelijak, po zdravotní stránce docela dobře, ale hádám se s manželem :angry: minule měl tendenci to vykládat, že jsme těhu a když jsme pak potratili, bylo to nepříjemné to všem vysvětlovat (i když to byli jen rodiče a nejbližší). a teď už zas plánuje, jak to povykládá rodičům a já nechci. tak se tak nějak nemůžeme shodnout :frowning2: :frowning2:
29. led 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko nedivím se ti...taky bych měla už strach...bydlím s přítelovými rodiči a ti strašně chtějí vnouče, bohužel hrozně tlačí na pilu a jsou netaktní...takže těm jsme se rozhodli nic neříkat a řeknu jim to až jestli teda budu aspon 10-12 týdnů těhu, mojí rodině mamce a tatkovi jsem to řekla, normálně to s nimi řeším, fandí mi, ale pořád řeší mě, ne to miminko, oni jsou poměrně mladí, takže to je v klídku.. nastestí jsme v tomhle s Vaškem za jedno
29. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka no my jsme taky byli......že to budeme říkat až tak ve dvanáctém týdnu....ale bydlíme dočasně s mými rodiči a jak jsem hodně riziková (a ještě do všeho ten pobyt v nemocnici a nemůžu pořádně nic dělat) tak jsme to byli nuceni říct to mým rodičům. aby chápali, že netahám nákupy a nic nedělám. :slight_smile: jenže teď o víkendu máme jet k jeho rodičům a on najednou, že když to ví naši, tak to prostě musí vědět i jeho rodiče, že je to nefér. :frowning2: :frowning2: a tak. a jak říkáš, jeho rodiče jsou taky netaktní (taťka ne, tomu bych křivdila, ale mamka). a to zas bude maminko to a maminko tamto a najednou mi bude vypisovat sms a volat a ptát se jak se mám (normálně se moc neozve, jednou za čas, když něco potřebuje) :confounded: akorát mě bude víc a víc stresovat. :angry: jsem z toho pěkně zdrblá a nevím, jak tomu zabránit, vůbec mě nechce poslouchat :zipper_mouth:
29. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka no tak jsem se vykašlala na to svoje naznačování a vybalila jsem teď na něj jak se strašně bojím a že to říkat ještě nechci a říkal, že vůbec netuší, že mě to tak trápí a že to teda necháme ještě být :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uffff jak se mi ulevilo :wink: to jsem nečekala takovou reakci :grinning:
29. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko nezzávidím :frowning2: u nás je to dobré v tom, že Vašek opravdu ty své rodiče zná a vždy stojí za mnou, to je super, dkyby to tak nebylo, tak bych tu ani nechtěla být, máme sice oddělené byty (my přízemí, oni patro) a nijak mi neškodí, ale prostě cítím se tu pořád jakoby na návštěvě, máme v plánu stavět, ale to jeste bude nejaký ten rok trvat...já je chápu nemají vnoučata, dceru odrostlou - děti nemá a tak se čeká na syna, ale zas nevedi čim procházíme, no je to těžké, kord když všechny sestřenky Vaška kolem těhotní a oni si pořád chovají a všichni se jich ptají a kdy už budete mít... tyhle kecy mě už tak SEROU :confounded: ...takže jsme se docela odcizili, nechodim ani nahoru na kafčo, třeba se celý den nevidíme, ani nevim jestli vedi, že jsem doma - a to chodíme do domu jedním vchodem, kdyžtak jim řeknu že mám silné hormony kvůli endometrioze a musím být v klidu - to už máme s Vendou domluvené...zkus si s ním jeste promluvit, jak je těžké tím procházet, klidně mu ukaž tohle co si píšem, třeba to pochopí... moc ti fandím :wink: a kdyby to přeci nešlo, tak at to řekne, ale ty si snimi zase promluv, že si nepřeješ aby s tebou jednali jako při minulém těhu, že je to pro tebe ted citlivé téma, zvlást když máš problémy od začátku(to krvácení), nechtěla bych aby mi říkali maminko - to mi už přijde fakt uhozený
29. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko tak to je od něj ale hezký :wink: poděkuj mu, že jsi ráda, že tě chápe a počká na tebe až se na to budeš cítit
29. led 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka vidíš? :grinning: já jsem cítila co mi poradíš, tak už jsem to udělala :grinning: fakt to bylo nejlepší......no právě :frowning2: na nějakou maminku vážně zvědavá nejsem........to máš super, že Tě Tvůj tak podporuje. :wink: tak to má být. my jak bydlíme u našich, tak můj drží basu s mamkou, takže já nemám šanci :grinning: :grinning: ale jsem ráda, že si rozumí. a než zavládne ponorka, tak se snad budeme stěhovat. a to s těma kecama to mi ani neříkej.....já už byla bombardovaná takovýma dotazama jako: a proč jste se teda brali, když už máte rok a půl od svatby a děcko nikde??????!!!!!!!!! no tak co bys na to řekla?? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka to už se taky stalo :grinning: :grinning: neovládáš na dálku můj mozek??? :grinning:
29. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko rekla bych ze je to vas zivot a at se oni laskave staraji o svuj, ale ja jsem drzka vim to :grinning:
29. led 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko jojo mam tady dalkovy ovladani s antenkou :grinning:
29. led 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek