Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
29. led 2014

@gittynka to je ještě pěkný, to já měla na jazyku něco horšího, ale radši jsem jen na prázdno polkla 😉 no to jsem si mohla myslet 😀 ......tak mi tam ještě přehoď ten program z nočního vyjídání ledničky aspoň na denní jo? 😀

gittynka
29. led 2014

@doko jak si prejes 🙂 ja uz lezim , jak zavedu utrous tak nesnasim kdyz to pak tece 😀 takze u me lednicka nehrozi, na tebe to takhle nezabira? 😀

doko
29. led 2014

@gittynka no to bych si ho musela napřed dát 😀 ale taky to nesnáším ☹ jenže já chodím spát později a tak si ho dávám až těsně před spaním.....si říkám, kdybych se šla do kuchyně ještě napít.....nebo na wc....nebo do té ledničky 😀 no do prrrr......jsi mi připomněla- fraxiparin jsem si nepíchla!!!! vidíš a tak je to se mnou pořád ☹ a jaký teď máš léky po OPU? jen utrouš nebo ještě něco?

doko
29. led 2014

@gittynka tipla bych že @suzik161 už má opuchlé i druhé oko a nevidí na PC, že sem za náma ani nepřijde 😀

gittynka
29. led 2014

@doko ne uz nic 😉 nastesti, injekce jsem velmi rada predala nazpet 😀 i kdyz u me teda ani modrinka po vpichach ted jen ten utrous 😉
Suzik ma spis nervy, coz chapu, ale sama zitra uvidi ze to je v pohode 🙂 snad bude mit peknou urodicku 🙂

doko
29. led 2014

@gittynka tak to máš dobré, to závidím ☹ já myslím, že jí to dobře dopadne a za chvilku budeme mít všechny bubny jako blázen 🙂 i když teda já už mám......zůstal pěkně vytahaný po tom prvním a ta stimulace mu taky moc nepomohla....... 😠 špatně se to skrývá, ale mám ještě dvě takové giga mikiny, ve kterých to schovám 😀

gittynka
30. led 2014

@doko suzik dopadne dobre, verim tomu 😉

Hele u nas v noci haluz 😀 spatne oba spime, asi takova podvedoma nervozitka, pres den si to neuvedomuju, ale v noci mam sny, ze cekam miminko, nebo ze uz je narozene 😀 a pritel nespi skoro vubec- pry se mu zda o tom, ze to embryjko na nas ceka a ze je mu smutno v te zkumavce a ze chce uz do briska, abychom si pro nej jeli 😀 jako opravdu my jsme na Bohnice a to se porad krotim a hazim do klidu, protoze to nemusi dopadnout tak abych pak nebyla tak zklamana... Ale poruc snum, to fakt neumim 😀

doko
30. led 2014

@gittynka tak to bude nějaký dobrý znamení 😉 že by věštba?? 😀 no na sny jsme krátcí.....ale to máš dobré, že se Ti zdály pěkné sny....mně se zdály špatné....ale už odešly 🙂 třeba se Ti vyplní.....vem si mě....mně se pořád zdálo, že si balím tašku a jedu do nemocnice (já teda myslela na revizi) a pak to fakt tak bylo 😉 balila jsem se do nemocnice kvůli tomu hematomu. a od té doby se mi naštěstí nezdá vůbec nic 🙂

gittynka
30. led 2014

@doko to je dobre, ze te ty zle sny presly 😉

suzik161
autor
30. led 2014

@doko
@gittynka tak jsem doma, narkóza a zbytek bylo v pohodě. Ale výsledek je špatný, měla jsem 11folikulů a z toho jsou s největší pravděpodobnosti 3 nezralá vajíčka ☹ doktor říkal, že udělá co bude moct, ale sám tomu moc nevěří. Mám volat zítra jak to vypadá, ale asi nic nebude 😢

doko
30. led 2014

@suzik161 fakt?? 😲 jak to? to je zvláštní,ne? ☹ třeba bude aspoň jedno 🙂 a neříkal doktor, kde se mohla stát chyba? 😢

suzik161
autor
30. led 2014

@doko špatně nebo málo nastimulované ☹ Bylo mi divné, že nic poslední dny necítím.

doko
30. led 2014

@suzik161 takže chyba doktora,ne? 😠 ale tak uvidíš, ještě není nic ztracené, třeba bude aspoň jedno dobré a to kolikrát stačí 😉

suzik161
autor
30. led 2014

@doko To nevím, říkal, že vaječníky na to moc nereagovali, ale to mi přijde divné, když bylo 11folikulů. doufám, že 1 bude OK, ale nevěřím tomu moc

doko
30. led 2014

@suzik161 no přesně jak říkáš 😉 u mě napřed vaječníky nereagovaly, ale prostě nenarostly žádné folíky, musely jsme jim dát o týden víc času, aby narostly a vajíčka v nich dozrály.....chápu Tě, taky vždycky počítám s tou horší variantou, ono je to lepší a když tak se nechat jen mile překvapit 🙂 ještě uvidíš, jestli Ti k tomu řeknou nějaké rozumné vysvětlení.......no to já bych asi jen tak nerozdýchala.

doko
30. led 2014

@gittynka a co ti Tvoji embrouši? 😉

gittynka
30. led 2014

@suzik161 ahoj zlatí, to je mi vazne lito 😢 vubec to nechapu mela si o hodne vyssi davku nez ja, ja se porad bala ze proti tobe nic mit nebudu... Opravdu kazda reagujeme jinak ☹ ... Mrzi me to, budu drzet pesticky, aby se aspon nejake vajicko udrzelo a oplodnilo

gittynka
30. led 2014

@suzik161 drz se, ted to boli, ale zase bude dobre a vymyslite, jak budete pokracovat

gittynka
30. led 2014

@doko hele u nas fajn, zatim se vetsina vyviji

suzik161
autor
30. led 2014

@gittynka jj, uvidíme, co bude dál.. Nevím jestli do toho chci jít znova

gittynka
30. led 2014

@suzik161 rozumím, ted se cloveku nechce nic ☹ ale ono to obdobi prejde, dej tomu cas...

lucikk1
30. led 2014

@suzik161 to je mi moc lito ale jeste bych pockala na laborku

doko
31. led 2014

ahoj holky, jak se máte? nebyly jste některá v poslední době na něčem dobrém v kině? 😉 přemýšlíme, že bychom na něco vyrazili, tak kdyby jste měly nějaký tip, šup sem s ním 🙂

sasanka033
31. led 2014

@doko ahoj, kdybych mela jit do kina, pujdu na novyho scorseseho: http://www.csfd.cz/film/287147-vlk-z-wall-street/

doko
31. led 2014

@sasanka033 díky za tip 😉 zkoušela jsem koukat na program, protože to podle recenzí nevypadá úplně marně, ale tenhle film u nás už bohužel nedávají ☹

sasanka033
31. led 2014

@doko aha. uz to nedavaji, nebo jeste ne?

doko
31. led 2014

@sasanka033 už nedávají ☹ koukala jsem schválně na archivní program a dávali to v první polovině ledna 😉 no když nebude nic kloudného v kině, zajdeme někam na véču. dobrý jídlem taky nepohrdnu 😀

sasanka033
31. led 2014

@doko tak mi hod do posty kde zijete, juknu, co vam tam davaj a doporucim🙂

doko
31. led 2014

@sasanka033 mrkni na to...nemusíme jít zrovna dneska....prostě v blízké době 😉 asi půjdu na Nymfomanku nebo Herkulesa 😀 😀 😀

suzik161
autor
31. led 2014

@doko
@gittynka
@lucikk1
@sasanka033 Holkyyyyyyyy, tak mám 1embryjko 😀 Zatím to vypadá dobře, ET by mohl být v pondělí 😀 Doufám, že bude bojovat a nevzdá to