• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

13. července 2014 
@gittynka to je ještě pěkný, to já měla na jazyku něco horšího, ale radši jsem jen na prázdno polkla :wink: no to jsem si mohla myslet :grinning: ......tak mi tam ještě přehoď ten program z nočního vyjídání ledničky aspoň na denní jo? :grinning:
29. led 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko jak si prejes :slight_smile: ja uz lezim , jak zavedu utrous tak nesnasim kdyz to pak tece :grinning: takze u me lednicka nehrozi, na tebe to takhle nezabira? :grinning:
29. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka no to bych si ho musela napřed dát :grinning: ale taky to nesnáším :frowning2: jenže já chodím spát později a tak si ho dávám až těsně před spaním.....si říkám, kdybych se šla do kuchyně ještě napít.....nebo na wc....nebo do té ledničky :grinning: no do prrrr......jsi mi připomněla- fraxiparin jsem si nepíchla!!!! vidíš a tak je to se mnou pořád :frowning2: a jaký teď máš léky po OPU? jen utrouš nebo ještě něco?
29. led 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka tipla bych že @suzik161 už má opuchlé i druhé oko a nevidí na PC, že sem za náma ani nepřijde :grinning:
29. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko ne uz nic :wink: nastesti, injekce jsem velmi rada predala nazpet :grinning: i kdyz u me teda ani modrinka po vpichach ted jen ten utrous :wink:
Suzik ma spis nervy, coz chapu, ale sama zitra uvidi ze to je v pohode :slight_smile: snad bude mit peknou urodicku :slight_smile:
29. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka tak to máš dobré, to závidím :frowning2: já myslím, že jí to dobře dopadne a za chvilku budeme mít všechny bubny jako blázen :slight_smile: i když teda já už mám......zůstal pěkně vytahaný po tom prvním a ta stimulace mu taky moc nepomohla....... :angry: špatně se to skrývá, ale mám ještě dvě takové giga mikiny, ve kterých to schovám :grinning:
29. led 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@doko suzik dopadne dobre, verim tomu :wink:

Hele u nas v noci haluz :grinning: spatne oba spime, asi takova podvedoma nervozitka, pres den si to neuvedomuju, ale v noci mam sny, ze cekam miminko, nebo ze uz je narozene :grinning: a pritel nespi skoro vubec- pry se mu zda o tom, ze to embryjko na nas ceka a ze je mu smutno v te zkumavce a ze chce uz do briska, abychom si pro nej jeli :grinning: jako opravdu my jsme na Bohnice a to se porad krotim a hazim do klidu, protoze to nemusi dopadnout tak abych pak nebyla tak zklamana... Ale poruc snum, to fakt neumim :grinning:
30. led 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka tak to bude nějaký dobrý znamení :wink: že by věštba?? :grinning: no na sny jsme krátcí.....ale to máš dobré, že se Ti zdály pěkné sny....mně se zdály špatné....ale už odešly :slight_smile: třeba se Ti vyplní.....vem si mě....mně se pořád zdálo, že si balím tašku a jedu do nemocnice (já teda myslela na revizi) a pak to fakt tak bylo :wink: balila jsem se do nemocnice kvůli tomu hematomu. a od té doby se mi naštěstí nezdá vůbec nic :slight_smile:
30. led 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko to je dobre, ze te ty zle sny presly :wink:
30. led 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@doko
@gittynka tak jsem doma, narkóza a zbytek bylo v pohodě. Ale výsledek je špatný, měla jsem 11folikulů a z toho jsou s největší pravděpodobnosti 3 nezralá vajíčka :frowning2: doktor říkal, že udělá co bude moct, ale sám tomu moc nevěří. Mám volat zítra jak to vypadá, ale asi nic nebude :cry:
30. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 fakt?? :astonished: jak to? to je zvláštní,ne? :frowning2: třeba bude aspoň jedno :slight_smile: a neříkal doktor, kde se mohla stát chyba? :cry:
30. led 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko špatně nebo málo nastimulované :frowning2: Bylo mi divné, že nic poslední dny necítím.
30. led 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 takže chyba doktora,ne? :angry: ale tak uvidíš, ještě není nic ztracené, třeba bude aspoň jedno dobré a to kolikrát stačí :wink:
30. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko To nevím, říkal, že vaječníky na to moc nereagovali, ale to mi přijde divné, když bylo 11folikulů. doufám, že 1 bude OK, ale nevěřím tomu moc
30. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 no přesně jak říkáš :wink: u mě napřed vaječníky nereagovaly, ale prostě nenarostly žádné folíky, musely jsme jim dát o týden víc času, aby narostly a vajíčka v nich dozrály.....chápu Tě, taky vždycky počítám s tou horší variantou, ono je to lepší a když tak se nechat jen mile překvapit :slight_smile: ještě uvidíš, jestli Ti k tomu řeknou nějaké rozumné vysvětlení.......no to já bych asi jen tak nerozdýchala.
30. led 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka a co ti Tvoji embrouši? :wink:
30. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 ahoj zlatí, to je mi vazne lito :cry: vubec to nechapu mela si o hodne vyssi davku nez ja, ja se porad bala ze proti tobe nic mit nebudu... Opravdu kazda reagujeme jinak :frowning2: ... Mrzi me to, budu drzet pesticky, aby se aspon nejake vajicko udrzelo a oplodnilo
30. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 drz se, ted to boli, ale zase bude dobre a vymyslite, jak budete pokracovat
30. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko hele u nas fajn, zatim se vetsina vyviji
30. led 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@gittynka jj, uvidíme, co bude dál.. Nevím jestli do toho chci jít znova
30. led 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 rozumím, ted se cloveku nechce nic :frowning2: ale ono to obdobi prejde, dej tomu cas...
30. led 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 to je mi moc lito ale jeste bych pockala na laborku
30. led 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máte? nebyly jste některá v poslední době na něčem dobrém v kině? :wink: přemýšlíme, že bychom na něco vyrazili, tak kdyby jste měly nějaký tip, šup sem s ním :slight_smile:
31. led 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko ahoj, kdybych mela jit do kina, pujdu na novyho scorseseho: http://www.csfd.cz/film/287147-vlk-z-wall-street/
31. led 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 díky za tip :wink: zkoušela jsem koukat na program, protože to podle recenzí nevypadá úplně marně, ale tenhle film u nás už bohužel nedávají :frowning2:
31. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko aha. uz to nedavaji, nebo jeste ne?
31. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 už nedávají :frowning2: koukala jsem schválně na archivní program a dávali to v první polovině ledna :wink: no když nebude nic kloudného v kině, zajdeme někam na véču. dobrý jídlem taky nepohrdnu :grinning:
31. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko tak mi hod do posty kde zijete, juknu, co vam tam davaj a doporucim:slight_smile:
31. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mrkni na to...nemusíme jít zrovna dneska....prostě v blízké době :wink: asi půjdu na Nymfomanku nebo Herkulesa :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko
@gittynka
@lucikk1
@sasanka033 Holkyyyyyyyy, tak mám 1embryjko :grinning: Zatím to vypadá dobře, ET by mohl být v pondělí :grinning: Doufám, že bude bojovat a nevzdá to
31. led 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek