Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

gittynka
1. únor 2014

@suzik161 hele me to prave vubec neutika 😀 ja se od uterka kazde rano budim a rikam si: dneska jeste ne 😒 uz ho chci do briska 🙂 pritel taky, porad tvrdi ze na nas chudak musi cekat v nejaky misce 😀 takze uz aby byl zitrek

lucikk1
1. únor 2014

@suzik161 taky pujdu v pondeli budu na tebe myslet

lucikk1
1. únor 2014

@gittynka 🙂 taky to tak mam.uz se tesim na nase embryjko.pritel mi rika ze by mu meli v laborce zpivat aby rostlo.fakt srandista😀

petpeta7
1. únor 2014

@suzik161 jestli je to vaše embryjko takový bojovník, tak to určitě zabojuje dál a chytí se v bříšku! 😉 držím ti na pondělí pěstičky a hlavně potom doma odpočívej a buď v pohodě! 😎
@doko no jo, 4 😕 tak snad nebudu mít čtyřčata 😨 takže už začínáš 10tt 🙂 to už jsi na ten velký UZ objednaná?

doko
1. únor 2014

@gittynka zítra přeju moc štěstíčka, ať se prďolka zavrtá co nejvíc a v mražáčku zůstane co nejvíc nanuků 🙂
@suzik161
@lucikk1 holky to jsou super zprávy u Vás obou 😉 v pondělí Vás budu vítat do party pupkáčů 😀
@petpeta7 nejsem, jsem posraná se tam objednat ☹ objednávat se budu až v 11. týdnu.....takže za 14 dní 😉 minule jsem se objednala myslím už v 9. týdnu (nemám ráda věci na poslední chvíli) a stejně k ničemu 😢 tak jsem se ptala a jelikož ty screeningy jdou dělat až do konce 14. týdne, tak stačí se objednat v tom 11. tt 😀 takže teď na tu poslední chvíli teď čekat budu 😀

gittynka
1. únor 2014

@doko zlatí děkuju, začínám být nervózní 🙂 dneska zas nebudu poradne spat, do toho mam rymu, coz me pekne stve, nechci si toho drobka vykejchat 😀 nastesti moc nepsikam ... Kvuli tomu jsem hlavne doma abych neco nechytla a podivej 😔 ... Jinak se na zitrek tesim, uvidime, uz aby byl prdola u me 😀

doko
1. únor 2014

@gittynka dobře to dopadne 🙂 ze zítřka nervózní nebuď, prostě dostaneš drobka a bude 😉 já teda byla daleko víc v nervu z OPU, než z ET, protože to nikdy nevíš jak dopadne 😖 ale u transferu je to docela jasné 🙂 no to nachlazení mě mrzí, ale nic si z toho nedělej- já už byla od ET dvakrát nemocná. jednou jsem brala paraleny a podruhé nějaké pastilky na knedlíky v krku 🤐 ono se říká, že když je snížená imunita, tak tělo prcka lépe přijme, tak snad jo 🙂

gittynka
1. únor 2014

@doko kez by.. Tak dobrou noc , zitra se ozvu 😉

suzik161
autor
2. únor 2014

@gittynka tak to dneska zvládněte a začni si užívat těhotenství!!!
Naše embryo stále bojuje a bojuje dobře a správně 😉

gittynka
2. únor 2014

@suzik161
@doko
@lucikk1
@petpeta7
Ahoj holky, bobek je u me, teda pokud jsem ho nevycurala nekde :-/ mam z toho divny pocit a strach 😀 no rýma se mi bohuzel pekne rozjela ☹ ale ted uz lezim a odpocivám, bylo to narocne a krasne , bublinka tam plavcila 🙂 a pak sup do briska, byla to hatchujici blastocysta jednickove kvality, pry ucebicova 😀 a vypada to na 4 jednckovy mrazacky to se teprv dozvim, jsou zatim ve stadiu expandovane blastocysty... Snad z toho aspon jedno miminko bude 😅 😵

gittynka
2. únor 2014

@lucikk1
@suzik161
Holcicky zitra na vas myslim a drzim vam pesticky 😉 uvidite ze je to krasny zazitek

sasanka033
2. únor 2014

@gittynka tak uz jsi tehotna 🙂

lucikk1
2. únor 2014

@gittynka tý jo tak moc gratuluji a držím pěstičky. Jo a děkuji, zítra si to užijem 🙂 Už se těším

gittynka
2. únor 2014

@sasanka033 to je zvlastni 😀

doko
2. únor 2014

@gittynka hatchující blastocysta je nejlepší, taky jsme měli 😉 a vyčúrat jsi ho nemohla prďolku, takže se opravdu neboj 🙂 moc mu fandím embroušovi a na dálku ho povzbuzuji a posílám na Vás na oba těhotenský bacil!!!!!!! 😀 😀 tfúúúúúj, tfúúúúúj (kdyby to tam náhodou nedoprskalo dej vědět, přidám na intenzitě 😀 ) !!!!
@suzik161
@lucikk1 holky přidávám se ke gittynce a těším se na ten Váš zítřek 🙂

suzik161
autor
2. únor 2014

@gittynka Tak těhulko, pořádně odpočívej a buď na sebe opatrná!! Děkuji, já se na zítřek těším 😉

@lucikk1 Držím ti palce a budu na tebe myslet, v tu dobu já budu odpočívat a čekat, jestli se mu u mě bude líbit 😉

@doko Děkuji moc!!

gittynka
2. únor 2014

@suzik161 to je tak zvlastni kdyz to takhle napises 🙂 budu si na to muset zvyknout, snad se fakt zadari 🙂 nechci si delat plane nadeje

suzik161
autor
2. únor 2014

@gittynka Zadaří neboj, musíme pro to udělat vše co je možné 😉 Já jsem zaúkolovala manžela aby mi zítra nakoupil nějaké ovoce a bude mi vařit jídlo s hodně bílkovinami, odpočívat a být psychicky dobře...víc pro to udělat nemůžeme
Doma jsem řekla, že nebudu nic řešit a ničím si zalamovat hlavu, jen si to budu užívat 😀 Držím palce, všechny co mám!!

gittynka
2. únor 2014

@suzik161 dekuji 😵 a ja samozrejme tobe taky 🙂 bude to dobre 😉

suzik161
autor
3. únor 2014

@gittynka
@lucikk1
@doko Ahoj holky, tak u mě to dnes neklaplo, když jsem jela do Caru, tak jsem měla autonehodu, já jsem v pohodě, nic mi není. Auto je naodpis ☹

gittynka
3. únor 2014

@suzik161 ??!! Suzi, jsi opravdu v poradku? To je hrozny ☹ vazne me to strasne mrzi 😢 dnes je silnice i u nas klouzacka ☹ a neni to tedy mozne vubec? Nepockali ti? Nebo ty nechces? Auto vem cert, je to skoda, ale jde hlavne o tebe!

suzik161
autor
3. únor 2014

@gittynka Jj, jsem v pořádku. Silnice byla jedna velká klouzačka, jela jsem pomalinku a velký kus před křižovatkou jsem si přibrzdila, ale jela jsem furt dál. Dneska jsem opravdu nechtěla, teprve se pomalu uklidňuji, jsem z toho vynervovaná. Mám se dostavit zítra někdy dopoledne, ještě si budu volat ráno a uděláme to zítra. Embryo je malinko pozadu, takže to vůbec nevadí.

gittynka
3. únor 2014

@suzik161 tak to chapu, zlati to je ale dobre ze ti pockaji ;) hele musis se dat dneska do kupy... Vim asi to uplne nejde ale popovidej si o tom s manzelem, zkuste se ted na auto vykaslat a udelat si hezky vecer vinecko, vanu atd. aby jsi bylla zitra na prdolku pripravena, jeste ze se ti to nestalo kdyz jsi jela domu s bublinkou v brisku

suzik161
autor
3. únor 2014

@gittynka Tý jo, to si nedovedu ani představit!! S manželem jsem už mluvila přijel hned za mnou, a odpoledne strávím v posteli. Auto vem čert, štve mě to, ale jsou to jenom plasty. Stačila půl minutka a to auto by narazilo přímo do mě, do řidiče. Já jsem si koupila svoje nové auto, jenže ho ještě nemám přihlášené, tak jsem jela autem manžela. Máš pravdu, ještě že jsem jela teprve tam!!!

gittynka
3. únor 2014

@suzik161 odpocivej a nabirej silu, zase bude dobre, mysli na zitrek ;) pust si nejaky filmek a zkus se netrapit... Nebo me treba pomaha ponorit se do knizky

petpeta7
3. únor 2014

@gittynka to zní perfektně, že jsi měla učebnicově krásné embryjko! to si klidně můžeš dělat naděje 😉 rýma je určitě nepříjemná, ale takhle silnému embryjku určitě nebude vadit 🙂 jinak vím na 1000%, že jsi ho nemohla vyčůrat! 😀
@suzik161 takže máš dneska svůj den D! režim po transferu máš naplánovaný skvěle, takže není důvod, aby ti to nevyšlo! je moc príma, když ti manžel navaří! 😎

lucikk1
3. únor 2014

@suzik161 zitra ti preji uspesny den.ja ted lezim na pokoji .embyjko je uvnitr🙂

suzik161
autor
3. únor 2014

@lucikk1 děkuji!!! Ty si to užívej těhulko!! Máš tedy 1 a ty ostatní? Jen odpočívej!!

lucikk1
3. únor 2014

@suzik161 mam 1.ty dalsi zatim nic moc zitra mi reknou vice ale spis z toho nic nebude☹

doko
3. únor 2014

@suzik161 holka to mě mrzí ☹ auto je jedno, pojistka to uhradí, jenže ty ses musela pořádně vyděsit. a budete si ho teda vůbec dávat, když se embrouš zpomalil ve vývoji? třeba ta nehoda byla nějaké znamení, že k ET dnes nedošlo 😉