• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

13. července 2014 
@gittynka jo takhle....tak já taky nehleděla na cenu, ale na sympatie :slight_smile: chtěla bych tento modrý, protože mám od kartářky vyvěštěný ty dva chlapečky :grinning: ale říkám si, co když třeba druhé dítko bude holčička a to první chlapeček, nebo naopak....tak zvažuji, jestli nebude lepší hnědá barva (ale mně se teda hnědé a skořicové barvy dost líbí) :wink: bílou a černou taky nemusím. ale ta modrá je nej....si říkám, že vozit holku v modrém kočáru taky není žádná katastrofa :slight_smile: je to krásný takhle přemýšlet, ale když si představím tu dalekou cestu před náma, tak se mi úplně stahuje žaludek :zipper_mouth:
6. únor 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko ty uz aspon na te ceste stojis, ja ani to ne... Ale mam cas, tak proc bych si nemohla prohlednout co se mi libi :wink: .. No ja bych chtela fialovy ale nevim jestli by se v tom klukovi libilo :grinning:
6. únor 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka ty jo.ty jsi fakt znala.to ja se v tom nevyznam vubec.pak budu konzuktovat:slight_smile: snad brzy
6. únor 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka taky budeš :wink: no já si říkala, že asi počítáš s holčičkou :grinning: :grinning: kluk by z toho neměl rozum, ale lidi okolo by na Tebe asi koukali :grinning:
6. únor 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk1 jojo snad brzy :wink:
6. únor 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko tak jeste ten zeleny bych brala :grinning: a nebo se na lidi z vysoka vys... a koupim si to co se libi me, nevim proc bych se mela porad prizpusobovat nejakym normam typu kluk-modra, zelena holka-cervena, ruzova .... Maminka mi rikala, ze me nejvic slusela modra z oblecku :grinning:
6. únor 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam super zpravu z kryo-ted mi prisel mail: mame 7 mrazacku
1x jednickovou vyhatchovanou blastocystku, 4x jednickove hatchujici blasty a 2x dvojkove hatchujici blasticky :slight_smile:
6. únor 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gittynka no tak to jsou super zprávy- budou sourozenci!!!!! :slight_smile: jojo zelený jsem chtěla taky....ale tady ten v zelené nedělají :frowning2: :grinning: tak ty budeš mít fialový kočár pro kluka a já modrý pro holku a je to :grinning: :grinning:
6. únor 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gittynka gratuluji, to jsou skvělé zprávy!!!

Nemůžete některá přijed a zabavit mi ten tablet? Včera večer jsem si stáhla to Sudoku a dneska už mám 33kol hotových :grinning:
6. únor 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 no to asi nezvládnu :grinning: já jsem ráda, že mi mamka s manželem dovolí chodit po baráku, ne tak někde trajdat. holky za chvilku budu mít větrníky :dizzy_face: :dizzy_face: já se na ně tak těším :dizzy_face:
6. únor 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@doko tssssss, já bych si je dala taky, ale teď jsem musela dát za vděk ananasu a pomeranči :unamused:
6. únor 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 no tak ananasem bych taky nepohrdla :slight_smile: ten jsem neměla dlouho......pomeranč jím každý den minimálně jeden....už jsem toho přejedená. dneska jsem si vzala banán a ještě mám mandarinky....ale prostě větrník je větrník :grinning:
6. únor 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@doko já si dávám každý den kousek ananasu a pomeranč :wink: ale větrník bych si dala taky, ten jsem neměla ani nepamatuji :grinning:
6. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161
@doko a ja jsem to ted zalomila dobre na hodku a pul... Jsem porad unavena a to nic nedelam :(...
6. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka nic nedelani unavuje taky jsem stahana z niceho. Gratuluji k mrazackum :slight_smile:
6. únor 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 pošli manžela :wink: a vysvětli mu, že ananas a pomeranč jsou vitamíny pro miminko a pro Tebe jsou vitamíny větrník :grinning: :grinning: já se tím oháním pořád, že pokud má být spokojený malý, musím být v první řadě spokojená já!!! a mamka mi na to řekla, že jsem strašná popelnice :frowning2:
@gittynka jo to znám.....já čím víc nic nedělám, tím víc jsem hotová :grinning: už mě to ale štve, pokud bude všechno ok na kontrole, tak se dr zeptám, jestli je ten klidový režim opravdu nutný :frowning2:
6. únor 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka vše nejlepší k narozeninám! ty kočárky máš fakt zmáklé-myslím, že ty kritéria máme stejné, takže bych si pak mohla vybrat stejný jak ty, ale já fialový nechci :slight_smile: asi před 3 rokama jsem měla skoro všechno fialové, tak jsem se fialové "přejedla"
@doko s tím kdo zvrací-nepotrácí je to jasné, protože čím víc se zvyšuje hcg, tím víc bývá špatně od žaludku :zipper_mouth: kontrola za týden-to máš dobrý, ale co já? já jdu až za 14 dní :confounded: a na ten genetický UZ jsi už objednaná?
6. únor 2014 ve 20:00  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petpeta7 fakt? to souvisí s hcg? a jak to, že mi je blbě, když mám teď hcg na maximu a už by mělo jen klesat? :astonished: tak snad i ty nevolnosti brzo přejdou :slight_smile: no těch 14 dní Ti teda vůůůbec nezávidím, to jsi na tom ještě hůř. nejsem :grinning: jestli bude všechno ok za týden na kontrole, tak teprve ten den se objednám :wink: jinak ne. ono prý čím později jdeš, tím líp tam jde poznat pohlaví. takže ani nikam nespěchám :sweat_smile:
6. únor 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 hele tenhle typ dela krasny i jiny barvicky :wink:
6. únor 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a je to tu... Pres den chrapu a v noci bych pařila :grinning: vubec se mi nechce zabrat :confounded: tak zas budu cumet do stropu
6. únor 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka jééé to jsem ráda, že nejsem sama :grinning: říkala jsem si, že už sem psát nebudu, že určo už všechny spíte :grinning: ale já teda přes den nespala, tak nevím :frowning2: a dala jsem si vanu, tak bych čekala, že budu ospalá :slight_smile:
6. únor 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko to jsou hormony zlati :wink: ovsem ja jsem prezrana, dostalla jsem 2 dorty, same bomboniery a petrklic :slight_smile: a taky krasnou velkou svicku- jsem na ne uchyl
6. únor 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gittynka mňáááám!!!! to mi nedělej!!!! že dva dorty......jéééjda....hned bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych neměla vyčištěné zuby, asi bych šla sežrat ještě jeden větrník :grinning: tak to sis pošmákla,co? no já myslím, že jsou to spíš nervy :frowning2: zase se mi hlavou honí nějaké splíny a čím víc se mi blíží ten jedenáctý týden, tím jsem na tom hůř :frowning2:
6. únor 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko to nebud, ublizuje to malemu, zatim bylo vsechno v pohodicce, srdicko vam boucha, tal bud v klidu :wink: je naprosto zbytecny se ted nervovat, stejne i kdyby tak nenadelas ted nic, naopak ja bych se tesila ze zase uvidim vic.. Porad to tak neporovnavej, tohle je uplne jiny bojovnicek, tak mu nepridavej prekazky v podobe nervu, at z nej pak nemas uplakane miminko :slight_smile: ono to uz ted bude dobre, neboj... Pohlidaji si te, hlavne moc netlac na zruseni toho klidoveho rezimu, to je to nejmesi co pro mrne muzes udelat :wink: i kdyz se nudis :grinning:
6. únor 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko asi se jeste zactu do nejake knizky, mam tu Silu mandal, o jejich vyznamu, jak vznikaly a tak .. Mam i mandalove omalovanky a nekdy si vybarvuju :grinning: ale to uz dnes opravdu ne :grinning:
6. únor 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka asi máš pravdu :slight_smile: musím být trochu pozitivní :wink: když nad tím budu pořád špatně přemýšlet, tak se z toho tak akorát zcvoknu :grinning: já bych ten klidový režim i nechala, mamka mi nadává, že musím ležet a být opatrná, že to není sranda......ale manžel má pořád takové narážky, že mi doma hrabe a jsem protivná a znuděná....a že nic nedělám a on chodí do práce a pak dojede domů a já po něm ještě chci nějaké domácí práce......tak mám výčitky, že jsem totálně neschopná a jeho ještě "obtěžuju" :confounded: nikdy takový nebyl, domácí práce dělal vždy automaticky, tak nevím, jestli je to tím, že jsem fakt tak nesnesitelná, nebo tím, že bydlíme u našich a necítí se ve svém :wink:
6. únor 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka a co je to mandal? to vůůbec neznám :astonished: :astonished: pouč mě paní učitelko :grinning:
6. únor 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko s tim manzelem, to bude mozna od vseho trochu bydleni i to ze jsi v pohodicce doma a on vyrizeny lita, ale to nema nic spolecneho s tvou neschopnosti, vidim to u nas doma a to jsem doma teprv tyden a neco, pry jsem protivna a mic nedelam :grinning: nesmis to resit, o i to rikaji, ale kdyby se nam melo neco stat, tak by to nedopustili a jeste by nas nutili lezet, jsou to holt chlapi :grinning: ...
Ne mandal, ale mandala jsou obrazce vetsinou tvaru kruhu, ale nemusi to byt pravidlem a pry ma v sobe urcitou energii, nevim kde to vzniklo ale odhaduju tibet , mnisi je tam vysypavaji nekolik mesicu obarvenym piskem a pak to jen tak sfouknou nebo schrabnou - http://www.tibetska-mandala.cz ja si kupuju omalovanky mandaly tady mrkni ;) byvaji i soucasti arteterapie -lecba vytvarnem a kreslenim atd. clovek se ma pri vybarvovani zklidnit a pak si ji vystavit ab mu dodavala energii :wink: proste takove omalovanky, barvy musis volit podle toho jak to citis :slight_smile: zadej v googlu: mandaly a dej obrazky je jich tam spousta jednoduchych :wink:
6. únor 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka to jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile: já chápu, že jsem protivná, ale chtěla bych vidět jeho, kdyby tady musel jen ležet a nic nedělat :wink: ale ty Tvoje obrazce vypadají super.......taky bych si mohla zkusit vymalovávat. a kde jsi k tomu přišla? já o tom slyším poprvé. teď mě napadá, že bych to stejně neměla čím vybarvit :frowning2: ale tak něco by se koupilo :slight_smile:
6. únor 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko jee ja nevim.. Poprve jsem o tom slysela asi na stredni :wink: vybarvovala jsem je na praxi s detmi ze skolky, psycholog podle toho treba i pozna problem ditete nebo dospeleho podle toho jake voli barvy, jak spojuje tvary do sebe jak ty barvy strida, jak to ma vybarvene a tak :slight_smile: ja jak delam ve skole tak pastelek, fix, barev vsech moznych i nemoznych mam mraky :grinning: pak treba delam quilling to je motani prouzku papiru do obrazku :slight_smile: je to piplacka na prsty nez si clovek zvykne ale taky moc krasny a celkem financne nenarocny, staci kousek narizle spejle, barevne papiry nuzky a lepidlo herkules - mrkni https://www.google.cz/search?q=quilling&client=safari&hl=cs&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5gv0UrmKOcSCtAaS4oHoAg&ved=0CAkQ_AUoAA&biw=1024&bih=672
6. únor 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek