Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
6. únor 2014

@gittynka jo takhle....tak já taky nehleděla na cenu, ale na sympatie 🙂 chtěla bych tento modrý, protože mám od kartářky vyvěštěný ty dva chlapečky 😀 ale říkám si, co když třeba druhé dítko bude holčička a to první chlapeček, nebo naopak....tak zvažuji, jestli nebude lepší hnědá barva (ale mně se teda hnědé a skořicové barvy dost líbí) 😉 bílou a černou taky nemusím. ale ta modrá je nej....si říkám, že vozit holku v modrém kočáru taky není žádná katastrofa 🙂 je to krásný takhle přemýšlet, ale když si představím tu dalekou cestu před náma, tak se mi úplně stahuje žaludek 🤐

gittynka
6. únor 2014

@doko ty uz aspon na te ceste stojis, ja ani to ne... Ale mam cas, tak proc bych si nemohla prohlednout co se mi libi 😉 .. No ja bych chtela fialovy ale nevim jestli by se v tom klukovi libilo 😀

lucikk1
6. únor 2014

@gittynka ty jo.ty jsi fakt znala.to ja se v tom nevyznam vubec.pak budu konzuktovat🙂 snad brzy

doko
6. únor 2014

@gittynka taky budeš 😉 no já si říkala, že asi počítáš s holčičkou 😀 😀 kluk by z toho neměl rozum, ale lidi okolo by na Tebe asi koukali 😀

gittynka
6. únor 2014

@lucikk1 jojo snad brzy 😉

gittynka
6. únor 2014

@doko tak jeste ten zeleny bych brala 😀 a nebo se na lidi z vysoka vys... a koupim si to co se libi me, nevim proc bych se mela porad prizpusobovat nejakym normam typu kluk-modra, zelena holka-cervena, ruzova .... Maminka mi rikala, ze me nejvic slusela modra z oblecku 😀

gittynka
6. únor 2014

Holky mam super zpravu z kryo-ted mi prisel mail: mame 7 mrazacku
1x jednickovou vyhatchovanou blastocystku, 4x jednickove hatchujici blasty a 2x dvojkove hatchujici blasticky 🙂

doko
6. únor 2014

@gittynka no tak to jsou super zprávy- budou sourozenci!!!!! 🙂 jojo zelený jsem chtěla taky....ale tady ten v zelené nedělají ☹ 😀 tak ty budeš mít fialový kočár pro kluka a já modrý pro holku a je to 😀 😀

suzik161
autor
6. únor 2014

@gittynka gratuluji, to jsou skvělé zprávy!!!

Nemůžete některá přijed a zabavit mi ten tablet? Včera večer jsem si stáhla to Sudoku a dneska už mám 33kol hotových 😀

doko
6. únor 2014

@suzik161 no to asi nezvládnu 😀 já jsem ráda, že mi mamka s manželem dovolí chodit po baráku, ne tak někde trajdat. holky za chvilku budu mít větrníky 😵 😵 já se na ně tak těším 😵

suzik161
autor
6. únor 2014

@doko tssssss, já bych si je dala taky, ale teď jsem musela dát za vděk ananasu a pomeranči 😒

doko
6. únor 2014

@suzik161 no tak ananasem bych taky nepohrdla 🙂 ten jsem neměla dlouho......pomeranč jím každý den minimálně jeden....už jsem toho přejedená. dneska jsem si vzala banán a ještě mám mandarinky....ale prostě větrník je větrník 😀

suzik161
autor
6. únor 2014

@doko já si dávám každý den kousek ananasu a pomeranč 😉 ale větrník bych si dala taky, ten jsem neměla ani nepamatuji 😀

gittynka
6. únor 2014

@suzik161
@doko a ja jsem to ted zalomila dobre na hodku a pul... Jsem porad unavena a to nic nedelam :(...

lucikk1
6. únor 2014

@gittynka nic nedelani unavuje taky jsem stahana z niceho. Gratuluji k mrazackum 🙂

doko
6. únor 2014

@suzik161 pošli manžela 😉 a vysvětli mu, že ananas a pomeranč jsou vitamíny pro miminko a pro Tebe jsou vitamíny větrník 😀 😀 já se tím oháním pořád, že pokud má být spokojený malý, musím být v první řadě spokojená já!!! a mamka mi na to řekla, že jsem strašná popelnice ☹
@gittynka jo to znám.....já čím víc nic nedělám, tím víc jsem hotová 😀 už mě to ale štve, pokud bude všechno ok na kontrole, tak se dr zeptám, jestli je ten klidový režim opravdu nutný ☹

petpeta7
6. únor 2014

@gittynka vše nejlepší k narozeninám! ty kočárky máš fakt zmáklé-myslím, že ty kritéria máme stejné, takže bych si pak mohla vybrat stejný jak ty, ale já fialový nechci 🙂 asi před 3 rokama jsem měla skoro všechno fialové, tak jsem se fialové "přejedla"
@doko s tím kdo zvrací-nepotrácí je to jasné, protože čím víc se zvyšuje hcg, tím víc bývá špatně od žaludku 🤐 kontrola za týden-to máš dobrý, ale co já? já jdu až za 14 dní 😖 a na ten genetický UZ jsi už objednaná?

doko
6. únor 2014

@petpeta7 fakt? to souvisí s hcg? a jak to, že mi je blbě, když mám teď hcg na maximu a už by mělo jen klesat? 😲 tak snad i ty nevolnosti brzo přejdou 🙂 no těch 14 dní Ti teda vůůůbec nezávidím, to jsi na tom ještě hůř. nejsem 😀 jestli bude všechno ok za týden na kontrole, tak teprve ten den se objednám 😉 jinak ne. ono prý čím později jdeš, tím líp tam jde poznat pohlaví. takže ani nikam nespěchám 😅

gittynka
6. únor 2014

@petpeta7 hele tenhle typ dela krasny i jiny barvicky 😉

gittynka
6. únor 2014

No a je to tu... Pres den chrapu a v noci bych pařila 😀 vubec se mi nechce zabrat 😖 tak zas budu cumet do stropu

doko
6. únor 2014

@gittynka jééé to jsem ráda, že nejsem sama 😀 říkala jsem si, že už sem psát nebudu, že určo už všechny spíte 😀 ale já teda přes den nespala, tak nevím ☹ a dala jsem si vanu, tak bych čekala, že budu ospalá 🙂

gittynka
6. únor 2014

@doko to jsou hormony zlati 😉 ovsem ja jsem prezrana, dostalla jsem 2 dorty, same bomboniery a petrklic 🙂 a taky krasnou velkou svicku- jsem na ne uchyl

doko
6. únor 2014

@gittynka mňáááám!!!! to mi nedělej!!!! že dva dorty......jéééjda....hned bych si dala 😝 kdybych neměla vyčištěné zuby, asi bych šla sežrat ještě jeden větrník 😀 tak to sis pošmákla,co? no já myslím, že jsou to spíš nervy ☹ zase se mi hlavou honí nějaké splíny a čím víc se mi blíží ten jedenáctý týden, tím jsem na tom hůř ☹

gittynka
6. únor 2014

@doko to nebud, ublizuje to malemu, zatim bylo vsechno v pohodicce, srdicko vam boucha, tal bud v klidu 😉 je naprosto zbytecny se ted nervovat, stejne i kdyby tak nenadelas ted nic, naopak ja bych se tesila ze zase uvidim vic.. Porad to tak neporovnavej, tohle je uplne jiny bojovnicek, tak mu nepridavej prekazky v podobe nervu, at z nej pak nemas uplakane miminko 🙂 ono to uz ted bude dobre, neboj... Pohlidaji si te, hlavne moc netlac na zruseni toho klidoveho rezimu, to je to nejmesi co pro mrne muzes udelat 😉 i kdyz se nudis 😀

gittynka
6. únor 2014

@doko asi se jeste zactu do nejake knizky, mam tu Silu mandal, o jejich vyznamu, jak vznikaly a tak .. Mam i mandalove omalovanky a nekdy si vybarvuju 😀 ale to uz dnes opravdu ne 😀

doko
6. únor 2014

@gittynka asi máš pravdu 🙂 musím být trochu pozitivní 😉 když nad tím budu pořád špatně přemýšlet, tak se z toho tak akorát zcvoknu 😀 já bych ten klidový režim i nechala, mamka mi nadává, že musím ležet a být opatrná, že to není sranda......ale manžel má pořád takové narážky, že mi doma hrabe a jsem protivná a znuděná....a že nic nedělám a on chodí do práce a pak dojede domů a já po něm ještě chci nějaké domácí práce......tak mám výčitky, že jsem totálně neschopná a jeho ještě "obtěžuju" 😖 nikdy takový nebyl, domácí práce dělal vždy automaticky, tak nevím, jestli je to tím, že jsem fakt tak nesnesitelná, nebo tím, že bydlíme u našich a necítí se ve svém 😉

doko
6. únor 2014

@gittynka a co je to mandal? to vůůbec neznám 😲 😲 pouč mě paní učitelko 😀

gittynka
6. únor 2014

@doko s tim manzelem, to bude mozna od vseho trochu bydleni i to ze jsi v pohodicce doma a on vyrizeny lita, ale to nema nic spolecneho s tvou neschopnosti, vidim to u nas doma a to jsem doma teprv tyden a neco, pry jsem protivna a mic nedelam 😀 nesmis to resit, o i to rikaji, ale kdyby se nam melo neco stat, tak by to nedopustili a jeste by nas nutili lezet, jsou to holt chlapi 😀 ...
Ne mandal, ale mandala jsou obrazce vetsinou tvaru kruhu, ale nemusi to byt pravidlem a pry ma v sobe urcitou energii, nevim kde to vzniklo ale odhaduju tibet , mnisi je tam vysypavaji nekolik mesicu obarvenym piskem a pak to jen tak sfouknou nebo schrabnou - http://www.tibetska-mandala.cz ja si kupuju omalovanky mandaly tady mrkni ;) byvaji i soucasti arteterapie -lecba vytvarnem a kreslenim atd. clovek se ma pri vybarvovani zklidnit a pak si ji vystavit ab mu dodavala energii 😉 proste takove omalovanky, barvy musis volit podle toho jak to citis 🙂 zadej v googlu: mandaly a dej obrazky je jich tam spousta jednoduchych 😉

doko
6. únor 2014

@gittynka to jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂 já chápu, že jsem protivná, ale chtěla bych vidět jeho, kdyby tady musel jen ležet a nic nedělat 😉 ale ty Tvoje obrazce vypadají super.......taky bych si mohla zkusit vymalovávat. a kde jsi k tomu přišla? já o tom slyším poprvé. teď mě napadá, že bych to stejně neměla čím vybarvit ☹ ale tak něco by se koupilo 🙂

gittynka
6. únor 2014

@doko jee ja nevim.. Poprve jsem o tom slysela asi na stredni 😉 vybarvovala jsem je na praxi s detmi ze skolky, psycholog podle toho treba i pozna problem ditete nebo dospeleho podle toho jake voli barvy, jak spojuje tvary do sebe jak ty barvy strida, jak to ma vybarvene a tak 🙂 ja jak delam ve skole tak pastelek, fix, barev vsech moznych i nemoznych mam mraky 😀 pak treba delam quilling to je motani prouzku papiru do obrazku 🙂 je to piplacka na prsty nez si clovek zvykne ale taky moc krasny a celkem financne nenarocny, staci kousek narizle spejle, barevne papiry nuzky a lepidlo herkules - mrkni https://www.google.cz/search?q=quilling&client=...