• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

13. července 2014 
8. únor 2014 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nemůžu spát, proč asi :grinning: tak testuju, testuju :slight_smile: 7. den po ET
9. únor 2014 v 06:26  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
@gittynka krásný!!!!!!! Sílí!!!mám z tebe radost
9. únor 2014 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@gittynka to je mamatest? U Maxe by jsi měla již dálnice!! To jsem zvědavá, zda tam bude jedno :wink:
9. únor 2014 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik161 dekuju :slight_smile: ja mam taky radost... A nemuzu uverit :wink: ze snad opravdu budu maminkou, uplne se toho bojim jen si to orioustit :grinning: ... Je to obyc. mamatest, my tu lekarnu Maxe nemame pobliz :slight_smile: ... Melo by byt jedno, jedine ze by byla jednovajecna :grinning: ...

Holky strasne vam ten pocit taky preju, je to uzasne... Tak tfuj tfuj tfuj at se postesti a at je hlavne vse v poradku
9. únor 2014 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gittynka ty jo.gratuluji uz je krasne zretelna:slight_smile:
9. únor 2014 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@gittynka
@suzik161 tak jsem se testovala a negativni.budu testovat i dalsi dny a doufat :frowning2: ach jo
9. únor 2014 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucikk1 Neboj se!! ukáže se déle, znám tu několik holek, co jim test neukázal nic a těhotné byly!! Něvěš hlavu
9. únor 2014 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik161 moc dekuji za podporu.jsem fakt hrozna.vim ze to nemusi nic znanenat a presto me to zklamalo. Jinak vcera vecer me bolela prsa a jsem hodne citliva. Dnes jsem slzela pri slalomu muzu na lyzich :slight_smile: fakt hruza. Uz me asi hrabe:slight_smile:
9. únor 2014 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucikk1 hlavne kliiiid ! Luci co jsem ti vcera psala :wink: neboj je spouuuuusta casu tak bud v klidu a nenervi.. At neskodis cervickovi :wink:
9. únor 2014 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucikk1 Nejsi hrozná, znám to moc dobře, už jsem to taky zažila. Mě prsa v noci vzbudila, až jsem nemohla spát, strašně mě tlačily a svědily, nakonec jsem spala v obýváku, tam spím vždy na zádech. nemohla jsem se o ně ani opřít, furt mě jakoby tlačí a lechtají :wink: a o citech ani nemluv, včera jsem se bavila s manželem o topení v baráku a rozbrečela jsem se, musela jsem až odejít.
9. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik161 tak to me tesi ze neblaznim jenom ja:slight_smile: jj hormony delaji sve
9. únor 2014 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gittynka pokusim se zachovat chladnou hlavu
9. únor 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gittynka jupíííí, bože to je taková krása :grinning: je to fakt úžasné vidět 2 čárky, před několika lety bych si klepala na čelo, ale teď je to fakt úplně jiné :wink:
9. únor 2014 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka no taky by me nenapadlo, ze si budu fotit s prominutim pochcany prouzek a davat na internet :grinning: ale pak me ta euforie semlela :confounded: .... Jen doufam ze nas bude pribyvat :slight_smile:
9. únor 2014 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@gittynka já taky doufám, hrozně moc!
9. únor 2014 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gittynka gratuluju ke krásné druhé čárce! na to, že teprve 7. den po, tak je fakt pěkná! moc ti to přeju!!! :wink:
@doko zatím mi to teda neutíká :confounded: ..možná až se přehoupne další středa, tak se to zlepší...cítím se normálně, čili nijak :grinning:
@suzik161 držím moc pěstičky na zítřejší testování a doufám, že nám všem nachystáš tak pěkný obrázek, jako gitty :slight_smile:
9. únor 2014 ve 20:21  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petpeta7 že nijak :grinning: ono je to lepší, než si vsugerovávat zaručené příznaky (jako citlivá prsa, plačtivé nálady, apod. ) a pak být zklamaná. takových holek jsem tady na fóru viděla snad stovky :wink: jinak jsem na tom stejně, poslední tři dny taky jaksi nic necítím, tak snad to není špatné znamení :confused: ale to se ve středu dozvím :slight_smile:
10. únor 2014 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@doko to máš dobré, že jdeš na kontrolu už pozítří! já jdu až tu další středu :unamused:
@suzik161 já jsem snad zvědavější, než ty :grinning: myslela jsem, že už tu bude nějaká zpráva, popř. i obrázek od tebe... :fearful:
10. únor 2014 ve 13:04  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petpeta7 já jsem taky zvědavá, ale říkala jse si, že někoho tím obtěžuji a tak jsem už nechtěla psát. Dneska tam nic nebylo :unamused: ale je ještě brzy. Děkuji moc za vzpomínku
10. únor 2014 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik161 Suziku co blbnes, koho bys tu mela obtezovat? Kldine pis :wink: :slight_smile:
10. únor 2014 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gittynka pochopila jsem doko. Nemůžu za to že se se mnou děje něco na co nejsem zvyklá. Uvidíme, nebudu to nijak řešit, nějak to dopadne.
10. únor 2014 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik161 :astonished: :astonished: cožee?? jak jsi mě mohla pochopit? takže ty jako obtěžuješ mě?? aha.....to jsem ráda, že se to od Tebe dozvídám :wink: protože já nevím o tom, že bys mě obtěžovala. tak teď už to teda vím.
10. únor 2014 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik161 ale prosim te :slight_smile: koukam ze jste si nepsaly ani nepamatuju... Nebo narazis na ty nalady? Ja myslim, ze to nebylo absolutne mirene na nikoho z tehle diskuze ale vseobecne na holky, ktere jsou pak zklamane protoze jsou tolik presvedcene o te h priznacich, ze je vsugeruji... Ze jednou napises ze jsi ted litostiva a neco te boli s tim preci nesouvisi :wink: ... To ani nemusi byt zadny priznak ale utrogestan, kdyz se nekde mrknes co to s holkama dela - zavrate nevolnosti bolest hlavy tak je jasne ze je i clovek podrazdenej s citlivej, suziku bud v klidecku :wink: ja sem ted taky nalada nahoru dolu, ale je to tim ze jsme uz nejakejch 14 dni doma a tak jsme protivne no... My jsme se dnes doma taky rafli :grinning:
10. únor 2014 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@doko pochopila jsem to z těch příznaků, co jsi popisovala. Promiň, jsem už fakt na palici, já se tak těším do práce, říkala jsem, že tam nechci chodit, ale už se tam fakt moc těším.
@gittynka jsem v klídku, ale už mi z toho hrabe, chci už do práce. Čtvrtek nebo pátek půjdu na krev a tam se uvidí a pak hurá do školičky, už se tam těším :wink:
10. únor 2014 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@suzik161 ty s tim tak pocitas... Ja jdu taky v patek a to uz budes mit v krvi? :slight_smile: a co kdyz bude hcg? Tak pujdes stejne do prace ?.... Hele ja zas doufam, ze uz se tam nevratim :grinning:
10. únor 2014 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gittynka já musím ke své gynekoložce pro prášky, protože mi jich v centru dali málo, tak se chci zeptat, zda mi vezme krev a zkusím to. Za to nic nedám, možná 200kč. Když mi nebude úplně zle tak se chci do školy vrátit, stejně už se tam teď nic dít nebude, jsou samé prázdniny a výlety, spíš se bojím, že to nedoženu doučit. Ten přírodopis není zase až tak nutný, kdyžtak ti doženeme nebo doženou příští rok. Pokud se na mě usměje štěstí a povede se to, moc tomu nevěřím, nic mi dnes není a na testu taky nic. No uvidíme
10. únor 2014 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik161 já ale myslím, že na testu bys ještě ani nemohla nic najít,ne? :slight_smile: není moc brzo? když embryjko mělo skluz, tak mu musíš dát čas se vším, i s testem :wink:
@gittynka uděláš si "dovolenou"? :grinning:
10. únor 2014 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@doko napadlo mě to ráno taky, budeme to trvat déle..., to bude kdyžtak kluk, ty jsou vždy pomalejší :grinning:
10. únor 2014 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@gittynka pak jsou velké prázdniny a pak už bych se kdyžtak nevrátila :grinning: teď to jsou tak 3měsíce, když odečtu všechny prázdniny :grinning:
10. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek