• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

13. července 2014 
Ahoj holky, postupně si pročítám Vaší diskuzi a ráda bych se mezi Vás přidala.
Jsem sice už po druhém ivf.
V úterý jsem byla na odběru vajíček z 12 odebráno 5 z toho jedno nezralé a oplozeny nakonec jen tři. Ted si budu ob den volat jak to s nimi vypada. Tak doufam ze prodlouzenou kultivaci zvládnou. Jeste si je necháváme geneticky vysetrit.
Je mi 27 a s manzelem se snazíme uz pres dva roky. Manzel je v poradku a ja mam uz zajizvenou endomrchu.
První IVF jsme měli v dubnu a pak jeste dva kety, vse bohuzel bez uspechy. Po první pokuse jsem zmenili Car nejdriv jsem chodila do Artu k nam do ČB a ted jezdime do Heliosu do Brna
21. lis 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dvoranna ahojky vítám Tě mezi námi :slight_smile: tak to držím palečky, aby vše dobře dopadlo :wink: kdy by mělo dojít k ET? proč jste změnili CAR? myslíš, že tam bylo nějaké pochybení? :frowning2: pěkně se nám ta " naše drbací rodinka" rozrůstá :slight_smile:
21. lis 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko Díky za přivítání.
Celkově mají v Brně nejlepší výsledky z celé ČR a na Helios jsem slyšela jen chvalu. Tak sem si rikala, ze nez si plytvat pokusy nekde kde si nejsem jista, na to jich mam docela malo. No hlavně v Brně mi rovnou doporučili ICSI, což v ČB říkali že je zbytečné, docela se tomu v Brně divili. Hlavně mam taky brachu v Brně, tak není problem tam kdykoliv přespat. Snaží se kontroly v Brně omezit na minumun, ale stejně jsem tam v posledních třech týdnech byla 3x.
Pokud vse pujde dobře tak pujdu na ket po další ms, tedy nekdy v prosinci a kolem Vanoc bychom meli vedet vysledek. Kdyz nepujde nejake embryjko vyšetřit, tak bych šla si ještě v neděli nebo v pondělí. Zítra se dozví víc. Mám tam v 10 volat. Tak jsem napnuta jak kšandy
21. lis 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dvoranna Vítej mezi námi. Čím víc nás bude, tak toho budeme vědět víc a budeme se aspoň moci podporovat. Já jsem totiž jinou podporu zatím nenašla ve svém okolí :grinning:
21. lis 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 No ani ne 2 týdny a měli jsme to v kapse. Já jsem si taky občas prtivná jako blázen, musí se to nějak zvládnout, na to máme doma bezva hru na xboxu, u který se naprosto odreaguji.
@doko Tak to pardon no :grinning: To je jestě koťátko.
@fachy No asi něco nějaká tekutina v břiše a jinak jsem byla dost nateklá bych řekla, jen jsem byla ráda, že to nebyly kg, který bych musela zase pracně shazovat
@anzet
@gittynka
@mat_ova
Tak už jo 12 hodině jsme byli doma. Měla jsem 15 folikulů, 13 vajíček, ale jen 6 jich bylo zralých, tak snad se rošťáco udržejí a budou mi je moct brzy dát. Jinak zákrok jako takový je v pohodě, vůbec to nebolí a prý jsem byla za 20 minut zpátky. Sestřičky byli celý u vytržení z toho, jak mám pohodovýho chlapa, že prý většina jich tam chodí vystresovaná a ten můj spíš naopak :slight_smile: Je to kluk statečná. neska mám dpočívat, dostala jsem domů recepty na Estrofem, Utrogestan a Medrol, takže ráno začnu zobat.
21. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jilu04 ahoj :slight_smile: to zni dobre a myslim ze i 6 vajicek je moc pekne, urcite se zadari :wink: a jak ti ted je ? Jak se citis? Brisko neboli?
21. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko ahojky :slight_smile: nojo ceka nas to ve stredu, uz se tesim, ze se neco zacne dit :slight_smile:
21. lis 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dvoranna ahojky vitam te mezi nami :wink: Mam tez endomrchu, mesic po laparce, ihned doporuceno IVF, nezhorsili se ti po stimulaci bolesti prave kvuli endomrse? Ja budu jezdit taky do Brna akorat do Reprofitu :slight_smile:
21. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka Zatím mě nic nebolí a je mi dobře, jen jsem ještě doma spinkala, ale je mi fajn, sestřičky říkaly, že tam měli ještě jednu paní na tom a ta prý ještě ležela, když já už vstávala a to byla přede mnou, takže už jsem asi na ty narkozy nějaká oddolná. :grinning:
21. lis 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jilu04 šikulka :slight_smile: zavidim ze to mas uz za sebou, a moc ti preju aby to dopadlo :slight_smile:) urcite budete mit krasne vanoce :wink:
21. lis 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna Ahojky a vítej mezi námi čekatelkami. To víš, že se to povede, Já jsem taky dneska po OPU a čekám, jestli se bude všem 6ti dařit dobře a kdy mi je dají, Budou mi každý den volat a říkat, kdy je dostanu zpátky. Snad brzy. Tobě budu moc držet pěstičky, aby to vyšlo a na Vánoce jste si dali pod stromeček mimčo.
:slight_smile:
21. lis 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka Děkuji moc, neboj, taky to budete mít brzy za sebou a bude dobře, když si teď vzpomenu jak jsem si musela píchat ty injekce, tak se mi chlupatí prsa :grinning:
21. lis 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko on je chova muj byvaly, takze ja ho mela zdarma :slight_smile: Kdyz nevolal, tak to bude dobre :slight_smile:
21. lis 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 no my si jeste asi pockame prave :unamused: mame ve stredu teprv 1. konzultaci a bude to muse schvalit pojistovna a tak, jelikoz mi stejne menzes vychazi uz nekdy na 8. prosinec a to se nestihne tak budem muset cekat az do toho 4. ledna a teorv zacit se stimulkou
21. lis 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste holky jsem se chtela zeptat jestli berete uz takhle pred ivf nejake vitaminy.. Treba listovku nebo tak neco?
21. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem děkuju za milé přijetí.
@gittynka Já vůbec žádné bolesti ani příznaky endo nemám, zjistili mi ji až když patrali proc nam nejde maly.
21. lis 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka Tak to jo a nebo zkus zajít přímo na pojišťovnu za nějakým revizní, lékařem a nechat si to schválit přímo na místě, jestli to teda jde, ale taky jsem už o tom slyšela. Jinak mě poradili si koupit Nosifol, že je to dobrý pak na podporu růstu folikulů a vajíček a obsahuje to i listovku a ještě nějaký vitamíny jiný.
21. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna jo takhle... Tak to jo... To ja si bohuzel uzila dost a dost :frowning2: vlastne i po te laparce to citim.. Tak snad se zadari :wink:
21. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka ahoj, já jsem byla na první konzultaci minulý týden, dostala jsem to v pondělí takže ve středu na krev. A 12. Den na UTZ tam se již dozvím jak to u nás bude. Jde to docela dobře, když o tom zpětně přemýšlím, ale osobně mi to přišlo hodně dlouhé. Takže si myslím že začneme příští rok taky. Budeme mít poslední volné Vánoce a Silvestra :wink:
21. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 dekuji na ten nosifol mrknu :slight_smile: vis co ja se budu muset domluvit v tom caru protoze i kdyby se to stihlo, ale myslim ze ne, tak by pak asi opu vychazelo presne najak na svatky a to oni vetsinou odkladaji o mesic, ze tam nejsou, takze by mi to zrejme nebylo co platne... Uvidime jak to bude :slight_smile:
21. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka No nemáš zač děkovat. To asi jo no. Ono mezi těma svátkama je to složité, si aspoň užijete klidné Vánoce a Silvestra. :wink:
21. lis 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 Jsi šikula a 6 vajíček je moc fajn :slight_smile:
21. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anzet Děkuji za podporu, doma mi říkají kvočno :grinning:
21. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jilu04 Prosím tě, nevíš jak je to se stimulací když máš cystu? I třeba malou... ja na posl. vysetrení malou měla a ted jsem nekde četla že slečnu nestimulovali právě kvůli tomu...doufám, že to nebude další překážka :unamused:
21. lis 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka Já ji měla taky, ale píchli mi ještě před stimulací asi 3 ampule Agolutinu a brala jsem ten Inofolic, dostala jsem normálně ms, pak šla na kontrolu a cysta byla pryč a už se neudělala, takže to zřejmě překážka bude, ale dá se vyřešit. :slight_smile:
21. lis 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 aha...děkuju děkuju... ještě že tu jste holky, tolik informací se člověk dozví
21. lis 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi povídej
21. lis 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko já jsme i kočičí žena! :slight_smile: Máme půl roční kočičí slečnu :wink: Když jsme doma, je s náma vevnitř a mazlí se. Jinak je venkovní. Krásně chytá myši :slight_smile:

Holky, dneska mi v práci nabíli, že když by to vyšlo a já šla na rizikovku, mohli bychom uvažovat o práci z domu. Já měla takvou radost! Dlouhodobé nemocenské se docela děsím, jak kvůli financí, tak kvůli nudy.

@jilu04 gratuluju k odběru! jsi tak o va týdny napřed, to budete n Vánoce vědět, jak to dopadlo, co? To my budeme ještě v nervózním očekávání :grinning:
21. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mat_ova Tak to je hezký, že budeš mít něco z domova a nepřijdeš o peníze. To asi budeme už vědět, ale i kdyby se to na první pokus nevyvedlo, tak budou nějaký schovaný. Tobě budu taky moc držet pěstičky.
21. lis 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 super, gratuluji, šest je fakt super ;) sestřenka měla 7 a měla z toho 3 super nádherný kvalitní embryjka :slight_smile: tak věřím, že to určitě budeš mít minimálně stejné.
@gittynka
@suzik161 holky určitě půjdeme spolem v lednu :slight_smile: to je paráda. my to taky měli mít na Vánocče, ale to tam fakt nejsou a tak se to odložilo na leden včetně stimulace :slight_smile:
22. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek