Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
14. únor 2014

@suzik161 ale třeba to teď ještě dopadne 🙂 ještě není nic ztracené 😉 sestřenka měla první pozitivní test (ducha!!!!) až 14. den po transferu. ale pokud ne, s tou změnou doktora máš určitě pravdu. každopádně ať teď nebo v létě, držíme Ti u nás v nové diskuzi VIP místo!!!!! 🙂 jasný??

doko
14. únor 2014

@suzik161 ehm, zapomněla jsem dodat, jestli budeme schopné tu novou diskuzi založit 😀

suzik161
autor
15. únor 2014

@doko jasný, budu se za vámi těšit a myslet na vás 😉 to zvládnete, jste holky šikovný!!

gittynka
15. únor 2014

@suzik161 dobre ranko 🙂 no bez dvoji pomoci admina by to nevyslo 😀 😀 😀

suzik161
autor
15. únor 2014

@gittynka už jsem vám to přelouskla 😀 dobré ráno 😉

pipinka
18. únor 2014

ahoj holky, jak se tu máte? koukám, že jste tu už skoro všechny těhulky. Já mám dnes 7 den po vyvolávací injekci a stále jsem to nedostala. těsty nedělám, protože je doma nemám, naštěstí

jilu04
18. únor 2014

@pipinka Ahojky, neboj, já stále nic, já tě v tom čekání samotnou nenechám 😉

pipinka
18. únor 2014

@jilu04 a jak jsi na tom ty? nějak si to ted nevybavuji 🙂 dnes jsem 2 hodiny špinila a pak to ustalo, ale zase nic , tak jsem z toho jelen

jilu04
18. únor 2014

@pipinka no my jsme na tom tak, že já jsem byla na HSK, měla jsm tam nějaké srůsty nebo co, tal mi všechno vyčistili a na kontrole mi paní dr. říkala, že pokud to do dvou týdnu nedostanu, tak jsem buď v tom nebo dostanu vyvolávačku a a pak od prvního dne začnu jíst zase hormony a pak půjdeme do KETu.

pipinka
18. únor 2014

@jilu04 nemáme to jednoduché co?

jilu04
18. únor 2014

@pipinka to mi povídej, ale aspoň je nějaká sranda, ne?

pipinka
18. únor 2014

@jilu04 no to jo,ale docela mě to trápí,ale co se dá dělat

jilu04
18. únor 2014

@pipinka já myslím, že nic moc, mě doktorka poradila si koupit Inofolic a Calibrum babyplan, že by to mohlo pomoct pro případ KETu a pokud potřeba nebude, tak se neděje vůbec nic, spíš naopak, tak uvidíme, co bude na konci února.
A jak to bude teď u vás?

pipinka
18. únor 2014

@jilu04 u nás zatím si dáváme čas na druhé IVF, nějaký čas si dáme oddych a pak se uvidí

jilu04
18. únor 2014

@pipinka a vám nezůstalo nic?

pipinka
18. únor 2014

@jilu04 nene vůbec nic, musíme vše podstoupit znova

jilu04
18. únor 2014

@pipinka to je na prd

pipinka
18. únor 2014

@jilu04 to jo,ale zas na druhou stranu vím co mě čeká 😉

jilu04
18. únor 2014

@pipinka to jo, ale stejně je škoda, že vám nic nezůstalo, jak já jsem teď za ně ráda

pipinka
18. únor 2014

@jilu04 to věřím a závidím. jednou nám to přece musí vyjít

jilu04
18. únor 2014

@pipinka to si piš, že to výjde, já třeba vůbec nechápu, jak je možný, že já jich na jeden vaječník měla tolik a třeba ty na dva jsi měla tak málo, jestli je to dávkou hormonů nebo co

pipinka
18. únor 2014

@jilu04 asi jo,ale to ti nepovím, nejsem dr a osobně jim moc nerozumím. ale už bych si přála aby to vyšlo

jilu04
18. únor 2014

@pipinka to ti věřím to čekání je nějak nekonečné, co?

sasanka033
18. únor 2014

@jilu04 kazda jsme jina, je to jako u cehokoliv jinyho proste🙂 zalezi na veku, dispozicich, stimulaci, kazda proste reaguje na stimulaci jinak, nekdo ma hodne foliku a malo vajicek, nekdo malo foliku a hodne kvalitnich vajicek, nekomu ze 20 vajicek vzniknou jen 2 embrya, nekdo ma ze ctyr vajicek ctyri embrya. nekdo ma hned super embrya a nedozijou se ani tri dni. tak to proste je a ani doktor ti nerekne cim to presne bylo/je.

pipinka
18. únor 2014

@jilu04 to jo a čím déle to trvá tím více se bojím že to nevyjde nikdy. padla na mě zas nějaká depka

jilu04
18. únor 2014

@pipinka na to nemysli, heleď vem to i z té možnosti jako my, když vám nevyjd vlastní, tak si nějaké adoptujte a udělejte ho nejšťastnějším dítkem pod sluncem

jilu04
18. únor 2014

@sasanka033 to asi jo, jen je to docela zajímavý

pipinka
18. únor 2014

@jilu04 taky jsem nad tím přemýšlela. manžel má 2 děti z prvního manželství a chtěla bych mu aspon jedno dát.na druhou stranu tento rok budeme doplácet hypotéku , tak třeba to vyjde pak. ted šetříme každou korunu at na to máme a pak budeme oba v klidu, tak to třeba klapne

sasanka033
18. únor 2014

@jilu04 vy jste podali zadost o adopci?
jooo, ono samotny prirozeny poceti je fakt zazrak, takze kdyz se to takhle rozpitva - spermie, vajicka, stimulace, punkce, IVF nebo ICSI, deleni embrya, zahnizdeni - tak si clovek teprve uvedomi, jakej je to vlastne zazrak. a kor kdyz to nekomu vyjde napoprve!!! kolik vlastne podminek to poceti vsechno musi splnit🙂

jilu04
18. únor 2014

@pipinka tak to jo, když jsem byla na té HSK, tak tam se mnou byla holka, která říkala, že to už přes umělý zkoušejí 10 let a nic a že do toho nastrkali akorát spoustu peněz, tak si říkám, jestli je to vůbec ještě zdravé