• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

13. července 2014 
@suzik161 ale třeba to teď ještě dopadne :slight_smile: ještě není nic ztracené :wink: sestřenka měla první pozitivní test (ducha!!!!) až 14. den po transferu. ale pokud ne, s tou změnou doktora máš určitě pravdu. každopádně ať teď nebo v létě, držíme Ti u nás v nové diskuzi VIP místo!!!!! :slight_smile: jasný??
14. únor 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 ehm, zapomněla jsem dodat, jestli budeme schopné tu novou diskuzi založit :grinning:
14. únor 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@doko jasný, budu se za vámi těšit a myslet na vás :wink: to zvládnete, jste holky šikovný!!
15. únor 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 dobre ranko :slight_smile: no bez dvoji pomoci admina by to nevyslo :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gittynka už jsem vám to přelouskla :grinning: dobré ráno :wink:
15. únor 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se tu máte? koukám, že jste tu už skoro všechny těhulky. Já mám dnes 7 den po vyvolávací injekci a stále jsem to nedostala. těsty nedělám, protože je doma nemám, naštěstí
18. únor 2014 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pipinka Ahojky, neboj, já stále nic, já tě v tom čekání samotnou nenechám :wink:
18. únor 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 a jak jsi na tom ty? nějak si to ted nevybavuji :slight_smile: dnes jsem 2 hodiny špinila a pak to ustalo, ale zase nic , tak jsem z toho jelen
18. únor 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka no my jsme na tom tak, že já jsem byla na HSK, měla jsm tam nějaké srůsty nebo co, tal mi všechno vyčistili a na kontrole mi paní dr. říkala, že pokud to do dvou týdnu nedostanu, tak jsem buď v tom nebo dostanu vyvolávačku a a pak od prvního dne začnu jíst zase hormony a pak půjdeme do KETu.
18. únor 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 nemáme to jednoduché co?
18. únor 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to mi povídej, ale aspoň je nějaká sranda, ne?
18. únor 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 no to jo,ale docela mě to trápí,ale co se dá dělat
18. únor 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka já myslím, že nic moc, mě doktorka poradila si koupit Inofolic a Calibrum babyplan, že by to mohlo pomoct pro případ KETu a pokud potřeba nebude, tak se neděje vůbec nic, spíš naopak, tak uvidíme, co bude na konci února.
A jak to bude teď u vás?
18. únor 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 u nás zatím si dáváme čas na druhé IVF, nějaký čas si dáme oddych a pak se uvidí
18. únor 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka a vám nezůstalo nic?
18. únor 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 nene vůbec nic, musíme vše podstoupit znova
18. únor 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to je na prd
18. únor 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 to jo,ale zas na druhou stranu vím co mě čeká :wink:
18. únor 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to jo, ale stejně je škoda, že vám nic nezůstalo, jak já jsem teď za ně ráda
18. únor 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 to věřím a závidím. jednou nám to přece musí vyjít
18. únor 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to si piš, že to výjde, já třeba vůbec nechápu, jak je možný, že já jich na jeden vaječník měla tolik a třeba ty na dva jsi měla tak málo, jestli je to dávkou hormonů nebo co
18. únor 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 asi jo,ale to ti nepovím, nejsem dr a osobně jim moc nerozumím. ale už bych si přála aby to vyšlo
18. únor 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to ti věřím to čekání je nějak nekonečné, co?
18. únor 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 kazda jsme jina, je to jako u cehokoliv jinyho proste:slight_smile: zalezi na veku, dispozicich, stimulaci, kazda proste reaguje na stimulaci jinak, nekdo ma hodne foliku a malo vajicek, nekdo malo foliku a hodne kvalitnich vajicek, nekomu ze 20 vajicek vzniknou jen 2 embrya, nekdo ma ze ctyr vajicek ctyri embrya. nekdo ma hned super embrya a nedozijou se ani tri dni. tak to proste je a ani doktor ti nerekne cim to presne bylo/je.
18. únor 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 to jo a čím déle to trvá tím více se bojím že to nevyjde nikdy. padla na mě zas nějaká depka
18. únor 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka na to nemysli, heleď vem to i z té možnosti jako my, když vám nevyjd vlastní, tak si nějaké adoptujte a udělejte ho nejšťastnějším dítkem pod sluncem
18. únor 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to asi jo, jen je to docela zajímavý
18. únor 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 taky jsem nad tím přemýšlela. manžel má 2 děti z prvního manželství a chtěla bych mu aspon jedno dát.na druhou stranu tento rok budeme doplácet hypotéku , tak třeba to vyjde pak. ted šetříme každou korunu at na to máme a pak budeme oba v klidu, tak to třeba klapne
18. únor 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jilu04 vy jste podali zadost o adopci?
jooo, ono samotny prirozeny poceti je fakt zazrak, takze kdyz se to takhle rozpitva - spermie, vajicka, stimulace, punkce, IVF nebo ICSI, deleni embrya, zahnizdeni - tak si clovek teprve uvedomi, jakej je to vlastne zazrak. a kor kdyz to nekomu vyjde napoprve!!! kolik vlastne podminek to poceti vsechno musi splnit:slight_smile:
18. únor 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak to jo, když jsem byla na té HSK, tak tam se mnou byla holka, která říkala, že to už přes umělý zkoušejí 10 let a nic a že do toho nastrkali akorát spoustu peněz, tak si říkám, jestli je to vůbec ještě zdravé
18. únor 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek