Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

catchulinecka
15. dub 2014

@petpeta7 noooo, tak asi to zkusím ráno 😀 a od tebe prostě čekám pozitivní zprávy a basta!!! budu ti držet pěsti 😉

petpeta7
16. dub 2014

@catchulinecka dobré ranko! dělala sis ten test? já jooo 🙂 a je tam slabá čárka !!! neřekla bych, že je to duch, takže nevím jestli už mám začít jásat, nebo radši ne 😨 každopádně je aspoň naděje, že se to povedlo! co ty?

catchulinecka
16. dub 2014

@petpeta7 ahojky,jeeeee,no jsou prece dobre zpravy!!! kolikaty je to dnes den? No ja jsem taky zkousela a carka sili,je uz docela pekna,jenze to je uplne jedno,stale krvacim a vic,takze kolem obeda volam do car :(

78marcela
16. dub 2014

@catchulinecka Ahojky, a jenom špiníš nebo už hodně krvácíš? Důležité je, že sílí, kdy půjdeš na krev?

petpeta7
16. dub 2014

@catchulinecka dnes je to 11 den po ET 🙂 já myslela, že ti to krvácení už nezesílí 😨 ta tvoje silnější čárka je sice dobrá, ale taky bych určitě chtěla, aby to zkontroloval doktor. Nejlepší by bylo, kdyby ti vzali krev, protože od pondělka bys měla správně mít dvojnásobnou hodnotu 😕 držím moc pěstičky!

catchulinecka
16. dub 2014

@78marcela
@petpeta7 ahoj devcatka,tak nejak vselijak to dopadlo :( hcg vzrostlo na 243,ale kolem obeda jsem zacla krvacet dost hodne,a tim myslim jako hodne,uplne me to sebralo :'( manzel tam volal do caru a proste pry ted nezbyva nez cekat... ☹

78marcela
16. dub 2014

@catchulinecka Ach jo...takže pořád není nic rozhodnuté, viď...chápu, co prožíváš, měla jsem to taky tak...ta nejistota je šílená. Musím přiznat, že i když to pak nekonec nedopadlo, tak už jsem byla i skoro ráda, protože už ta nejistota skončila a mohla jsem v klidu pokračovat dál. Musím říct, že mě to pak i docela nakoplo, měla jsem pak větší chut jít do dalšího pokusu, že když už se uchytlo na kousek, tak příště už to bude určitě stopro...

catchulinecka
16. dub 2014

@78marcela přesně, ta nejistota je fakt masakr 🙂 ale dnes jsem se přesvědčila, že to dělá opravdu hodně psychika, před tím obědem jsem byla hodně v nervech kvůli těm výsledkům krve, pak jsem se dozvěděla ten výsledek a tak zhruba za 2-3 hodiny to nejhorší krvácení ustoupilo, ne úplně, ale je to sto a jedna...fakt už na to kašlu...na kontrolu jdu až 29. 4., tak to už nechám asi tak a uvidí se 🙂
a Marci? moc ti děkuju za podporu a tvůj zájem, jsi skvělá!

78marcela
16. dub 2014

@catchulinecka óóóó´děkuji..potěšila jsi mě...ale tady jsou všechny holky skvělý...myslím, že každý test s // je úspěch nás všech. Držím pěsti, at to dopadne.

xagi
16. dub 2014

Já mám za sebou 2xIVF a 6xKET.....☹

petpeta7
16. dub 2014

@catchulinecka tak to hcg máš víc jak 2x vyšší, takže se hoď do klidu, aby ti to krvácení ustalo úplně a bude to dobrý! budeš mít dost léků, než půjdeš na kontrolu? mně to sestřička vždycky spočítá, aby mi to vyšlo, ale abych si nemusela kupovat moc léků navíc 😉 pěkně odpočívej a mysli pozitivně! 😎

catchulinecka
16. dub 2014

@petpeta7 děkuji ti, jsi hodná 🙂 a s těma lékama jsi to tedy trefila, já jsem si to dnes spočítala a s hrůzou jsem zjistila, že už nebudu mít na úterý ráno, pondělí je velikonoční. tak jsem opět volala do caru a prý mi zítra recept pošlou poštou. tak doufám, že to do pátku dojde.
a co ty, budeš testovat po dvou dnech nebo už zítra? 😉

suzik161
autor
17. dub 2014

@petpeta7
@catchulinecka Teda holky, mám z vás radost!! Držím vám palce, aby vše klaplo, teď už zbývá jen já asi 😒 ale to klapne někdy 😀 myslím na vás!!

catchulinecka
17. dub 2014

@suzik161 je ahoj suzi 🙂 jako ja to moc dobre nevidim bohuzel,kvuli tomu krvaceni,ale bohuzel.tobe se to uz konecne podari!!!oc ti drzim pesti 😉

petpeta7
17. dub 2014

@catchulinecka no to jsi dobrá, že sis to tak sama od sebe spočítala a hned volala, protože jinak by ti ten recept nestihl dojít 😨 myslela jsem, že budu testovat už dnes, ale lepší je až po 2 dnech, aby byl vidět rozdíl, tak to nechám na zítra ráno 😎 cítím se dobře, takže doufám v silnější čárku 🙂 doufám, že tvoje krvácení je slabší?
@suzik161 to víš, že ti to klapne! díky a palečky drž, prosím, dál 🙂

catchulinecka
17. dub 2014

@petpeta7 no, tak krvácení je míň, ale furt je ☹ to je na nic...každopádně zítra ať to sílí, mám z tebe radost 🙂 těším se na dobré zprávy od tebe 😉

cermi77
17. dub 2014

@catchulinecka jak dlouho už takhle krvácíš po pozitivním testu ??? Strašně moc ti přeju, ať je všechno dobré a ne že to není možné, samozřejmě je, pokud je to jasná krev, tak jdi na kontrolu ke gynekologovi, může to být třeba hematom, mě takhle v jednom z mých těhotenství nechali "čekat" 11 dnů a celých 11 dnů jsem krvácela, pak jsem zkolabovala a od té doby mám problém se srážlivostí krve, teď, pokud otěhotním, musím si píchat léky na ředění krve do konce třetího měsíce.
Srdečně moc přeju, ať je miminko silné a společně to překonáte 😵

catchulinecka
17. dub 2014

@cermi77 jééé, ty jsi hodná, to se tak hezky poslouchá 🙂 myslím tu poslední větu co jsi psala 😉 moc ti děkuju 😅
každopádně to je děs, co to všechno může být ☹ ale jako několikrát jsem mluvila s doktory v caru, dnes jsem dokonce byla u svého gynekologa a nikdo nic...prostě se prý uvidí 🙂 tak já už se hroutit nebudu, už jsem si poplakala, když bylo na testu bílo (bylo to ale brzy, čárky se objevily až po cca 12dnu...) tak se uvidí, manžel mě dost drží, tak pokud to nevyjde, zajedem si nějak a hurá do dalšího boje 🙂
A co ty kočko? Co nového u tebe?

cermi77
17. dub 2014

@catchulinecka to je super přístup, ono nám to čekání vytrénuje trpělivost na maximum 😵 , pak budeme asi už svaté 😀, mně HCG taky většinou stoupá pozvolna, dokonce i s dcerkou jsem skoro hledala druhou čárku lupou po limitu14. den po "o". Já teď asi chvíli budu pauzírovat po nepodařeném KET, příští týden kontrola a domluva co dál, tak ještě jednou přeju hodně štěstí, ať jsou to jen žerty aprílového miminka 😵 a za 14 dnů buší ♥ 🙂

catchulinecka
17. dub 2014

@cermi77 poslala bych ti pusu, ale nevím jak 😀 tak posílám aspoň místní srdíčko, ať tedy dopadne kontrola co nejlépe

cermi77
17. dub 2014

@catchulinecka moooc dekuji, v nedeli jsem vsechna nasyslena poslala do sveta, tak tohle si rada chvili necham a pak poslu zase dal 🙂

petpeta7
18. dub 2014

@catchulinecka to je moc dobře, že to krvácení máš míň 🙂 jsi dobrá, že jsi zašla i za svým gynekologem, ale myslím, že když nic nepořešili v CARu, tak "obyč. gyndař" se jim do toho moc plést nebude 😒 každopádně máš čistě svědomí, že jsi udělala maximum! 😉 Než jsem ráno odjela na IVF Zlín, tak jsem zkusila ten test a čárka byla silnější! 😀 takže jsem tam dorazila s úsměvem a sestřička se mě při odběru krve hned ptala, jak to vidím, tak jsem jí to řekla 😵 měla z toho fakt radost, což mě hodně potěšilo. Pak jsem sice musela vydržet tu hodinu, než byl výsledek, ale stálo to za to: HCG 317 🙂 takže kontrola za týden a klidový režim pokračuje 😀

catchulinecka
18. dub 2014

@petpeta7 jeeeeee,tak to je boziiii,moc gratuluju! Mne to nastesti stoupa,dnes 400 🙂 a ted uz az kontrola s ultrazvukem na konci mesice. Uvidime 🙂 a vis co? Mam z tebe radost!!! 😀

78marcela
18. dub 2014

@catchulinecka To vypadá dobře, moc moc gratuluji 😉 😉 😉 😉

catchulinecka
18. dub 2014

@78marcela Děkuji ti moc 🙂

petpeta7
18. dub 2014

@catchulinecka díky moc! jsi hodná 😉 a jakto že víš, že to máš přes 400? Vzali ti krev na gyndě? Hlavně, že to tak pěkně stoupá! Na UZ si musíme obě ještě počkat, ale to neva 😵 Já jsem šťastná, že jsem se konečně přehoupla přes to pozitivní hcg - poprvně v životě!

catchulinecka
18. dub 2014

@petpeta7 dnes jsem byla v laborce. Teď teda čekat a opět zase čekat.

cermi77
18. dub 2014

@catchulinecka super zprava, to jsem chtela slyset, mimco je bojovnik, typuji holcicku 🙂

catchulinecka
18. dub 2014

@cermi77 JEZIIIIIS 😀 ted jsi mě teda dostala 😀 musela jsem to říct i manželovi a on prý úplně tak zasněně..."to je milé" 🙂 🙂

petpeta7
19. dub 2014

@catchulinecka ahojky...jak je? doufám, že z krvácení je už max. špinění 😉 a kolik po tobě chtěli peněz, za ten odběr krve? já jen, abych měla představu, protože bych taky určitě šla, kdyby se mi něco nezdálo 😝 na výsledek jsi musela čekat nebo jsi tam pak volala?