Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

suzik161
autor
20. dub 2014

@lucikk1 Ahoj, tak jak jsi na tom? Už zase pícháš? Já zatím ne, někde se mi loudá MS, má 6 dní zpoždění, tak doufám, že se umoudří a budu moci začít 😀

suzik161
autor
20. dub 2014

@gittynka Ahoj Gitty, tak jak? Já stále čekám na MS, tentokrát se někde loudá, 6dní. Ale myslím si, že je to tím, že jsem brala antibiotika. Snad se umoudří, dneska ráno jsem se vzbudila a mám na každé straně pusy opar, fakt mi to zase sluší a to jsem dneska chtěla jít na koncert. Když se daří, tak se daří!!

catchulinecka
20. dub 2014

@petpeta7 nazdárek 🙂 krvácení už ustalo...už v pátek 🙂 jsem ráda, byly to nervy. Každopádně v té laborce u nás to stojí 450,-!!!!, tak jsem před tím požádala sestřičku u mého gyn., jestli by mi nenapsali žádanku a prý bez problému, tak jsem to pořešila takto...a výsledek jsem měla za cca 3 hoďky...ale musela jsem tam jet, po telefonu to nechtějí říkat 🙂 Co ty? nějaké nové testy? 🙂

gittynka
20. dub 2014

@suzik161 ahojky 🙂 a zkousela sis test? Kdyby nahodou 😉 vsak neni nac spechat, kdyby uz nedosla bylo by to nejlepsi 🙂 mne uz se to lepsi ty nevolnosti, screening v poradku a bez zaruky to zatim vic vypada na kluka 😀 urcite pis co ty a jak 🙂 drzim vsechno co mam, at se zadari 😵

petpeta7
20. dub 2014

@catchulinecka jéé, to jsi mi udělala radost! 🙂 takže když jsi měla žádanku od gyndaře, tak jsi to měla zdarma? No mě už by to bylo jedno, hlavně když by mě to uklidnilo, protože ta psychika dělá fakt hodně 😒 Oni to asi nechtějí po telefonu, aby to náhodou neřekli někomu jinému. Další test jsem ještě nedělala. Zatím jsem v klidu, ale možná v půlce týdne to už nevydržím a zkusím 😉

suzik161
autor
20. dub 2014

@gittynka jééé, kluk, taky bych chtěla kluka. Test jsem nezkoušela, asi zítra ho prubnu, protože jinak jedu v úterý do Caru na vyvolávačku. Já na sobě nic necítím, takže si to ani nepřipouštím a hlavně jsem si řekla, že si ten poslední týden užiju, tak jsem se trochu rozšoupla. Ve čtvrtek jsem poseděla s kamarádkou na pivě asi do 1hod, včera jsem si dala lahvinku vína. To by případně byl alkoholik od začátku. Tenhle měsíc jsem na to fakt nemyslela, užívala jsem si ho, že bude zase poslední volný a ono toto.Tak uvidíme. Mám z tebe opravdu velkou radost, ani ti škola nechybí, viď. Jen je hrozné jak to letí!!

petpeta7
21. dub 2014

@catchulinecka ahojky...jak je? vše v pohodě? letos jsme tu šlahačku museli pojmout opravdu decentně, že? 😀
@gittynka moc gratuluji k negativnímu screeningu 😉 a už vybíráte jméno pro kluka? 🙂

catchulinecka
21. dub 2014

@petpeta7 no ahoooj 😀 tak bylo to dost decentní, ježiš a furt každému vysvětlovat a mlžit...já jsem byla v sobotu na oslavě 30, tak jsme s manželem vzali auto a já řídila, ale stejně každý...tak si vemte taxíka, kdo ví, proč nemůžeš pít!!! 😉 ACH JOOO, to je děs, jsem dost alergická na řeči tohoto typu 😖

lucikk1
22. dub 2014

@suzik161 ještě nepíchám, mám to dostat 27.4. tak se mi to snad nespozdí, ale co i kdyby, hlavně že to přijde,že? Ti závidím, že už si pícháš

suzik161
autor
22. dub 2014

@lucikk1 možná se mi poštěstí a budeme spolu, já zatím jen špiním a to se nepočítá a to mám už týden zpoždění 😀 uvidíme jak to bude, jsem ráda, že nakonec půjdeme spolu

78marcela
22. dub 2014

@suzik161 ahoj, mluvila jsi o tom spineni s někým z tvého Car ? Mě tam vždy říkali že i když jen slabé spinenh., tak začít stimulaci.

petpeta7
22. dub 2014

@catchulinecka já tyhle řeči taky nemusím 😠 naštěstí všichni moji známí ví, že skoro vůbec nepiju alkohol a nekouřím, takže to snad nebude problém pár měsíců utajit 😝 než budu mít hotový ten první genetický UZ, tak to řeknu jen nejbližší rodině, ale to taky až tak za pár týdnů - teda pokud se neprokecnu 😀 ten recept ti v pátek doufám došel v pořádku? 😨

catchulinecka
22. dub 2014

@petpeta7 cauky,recept dosel,ale jinak teda fakt skoda mluvit...dnes jsem byla v praci,vsechno v poho a odpo silene,ale opravdu silene krece v pobrisku,takze pohotovost,myslela jsem,ze je urcite konec s mym (dyt ja vlastne ani nevim,jestli jsem tehotna) tehotenstvim 😉 a nechali si me tady,dostala jsem nejake kapky,tak uz je to lepsi,ale jsem proste v nemocnicu :( no a moc v poho a krev 1200 hcg,tak ja nevim no...uvidime zitra...jak se mas ty? Neco noveho u tebe 😉

78marcela
22. dub 2014

@catchulinecka ach jo, ty si to teda fakt musis vybrat až do dna, takové nervy. Hcg ale stoupá, což je dobré znamení, ne ? Snad nebudeš muset celé tehu prolezet. Přeji ti, ať je vše co nejdříve ok..

suzik161
autor
23. dub 2014

@78marcela volala jsem tam, řekli mi, že mám počkat až se to rozjede. Minulý měsíc jsem to měla podobně, týden jsemjen špinila a pak teprve přišla MS. Tak doufám, že to přijde dřív 😉

catchulinecka
23. dub 2014

@78marcela ahoj Marci 🙂 je to fakt mazec ☹ už je mi líp, na ultrazvuku nic ☹ jsem tu pro jistotu do zítřka, zítra se uvidí, je to takové divné, stále nevím co se děje...

petpeta7
23. dub 2014

@catchulinecka no teda, ty jsi fakt speciální případ 😨 🙂 mě taky občas píchne v podbřišku, ale není to nějak extra nepříjemné, takže doufám, že je to v poho. Hcg narostlo a na tom UZ jako nebylo nic vidět, nebo jak jsi to myslela? Myslím na tebe a držím všechny palce, které mám, ať tě pustí domů a je vše v pořádku! 😉

78marcela
23. dub 2014

@catchulinecka Tak snad bude vše ok...při této hodnotě hcg už by mělo být na ultrazvuku něco vidět. Snad to nebude mimoděložní...ach jo, moc ti přeji at je všechno v nejlepším pořádku, at už si začneš to těhu konečně užívat...posílám i takhle na dálku sílu a energii, co mám...

78marcela
25. dub 2014

@catchulinecka ahoj, tak jak? Myslím na tebe a držím vše co mám.

suzik161
autor
27. dub 2014

@lucikk1 ahoj, tak jak? Už mrška přišla? Já jedu zítra na první UTZ, ale už teď jsem jak balón, jen zvlétnout. Myslím na tebe a věřím, že nám to tentokrát vyjde!!!

lucikk1
27. dub 2014

@suzik161 jé to se máš🙂 Jsi napřed. Měš ještě nepřišla, ale měla by každou chvíli dojít. Já budu mít první UTZ až během příštího týdne. Teda jestli dnes nebo zítra přijde. Budu mít vyšší dávky hormonů. Předrtím jsem měla gonal 1x denně, ted budu mít pregnyl 2x denně.
Ted jsem byla na zahrádce, trochu jsem plela, sela semínka zeleniny, tak snad z toho něco bude. Trochu relax 🙂 s bolením zad.
Pak dej vědět jak ti dopadl UTZ? Kolik máš folikulů.

suzik161
autor
27. dub 2014

@lucikk1 však ona dorazí, mě přišla ve středu, ale musel jsem ji malinko pomoc, měla jsem už týden zpoždění. Tak jsem si udělala večer svařák, 0,7l a druhý den byla tady 😀 já si také užívám krásné počasí, doufám že nám to vydrží do ET, anbych pak mohla aspoň posedávat na balkóně 😉 ty si budeš píchat pregnyl??? Ten je jen na ovulaci, ne? Nemyslela jsi Puregon? Já mám také vyšší dávky, začínala jsem na 300 a dnes jsem píchala 200. Tak snad to bude lepší, už teď jsem jak balón

78marcela
27. dub 2014

@suzik161 proc jen sedět na balkóně? Já se právě po transferu chystám na procházky.. Nenáročné.. Ale jen ležet nebo sedět určitě nebudu. Předtím jsem dvakrát ležela celkem poctivě a nic. Potřetí jsem jela hned z transferu na výlet, přítel si chtěl koupit elektrokolo. Samozřejmě jsem ho musela taky kousek zkusit. A chytlo se. Sice to potom nedopadlo v 6tt, ale alespoň se zakouslo. Teď se chystám navštívit kamarádky, na které je málo času, pak někam do přírody. Ukážu miminkum, jak je to na světě hezké ať vi na co se mají těšit . Doktor říkal, že to není chřipka aby se to vylezelo, že naopak procházky lépe prokrvi , zlepší oběh.. Ale samozřejmě žádné túry.

suzik161
autor
28. dub 2014

@78marcela To já plánuji návštěvy taky, ale ty dva dny jsem chtěla poctivě odpočívat, ale asi máš pravdu. Prokrvení jen pomůže. Ještě se musím do toho ET dostat s nějakým bojovníčkem 😉

lucikk1
28. dub 2014

@suzik161 jasne ze jsem popletla nazev.mam puregon🙂 ms jeste neprisla. To je zakon schvalnosti

78marcela
28. dub 2014

@suzik161 dostaneš se, neboj, pak si budeme hezky užívat s miminky v bříšku. Jdu volat na utz

suzik161
autor
28. dub 2014

@lucikk1 Neboj ona dorazí určitě brzo!! Dej si vínko nebo něco co ti rozproudí krev, bude to poslední na minimálně rok, tak si ji užij!!
@78marcela Ahoj, jsem z UTZ doma, mám na každém vaječníku asi 5 folikulů, zatím jsou malé, 9mm. Sliznice je prý pěkná, taky 9mm. Zase jsem se dnes pobavila 😀 levý vaječník mám posunutý nahoru, tak mu vždy dá fušku ho najít. Tlačil mi rukou na břicho aby ho našel, druhou rukou držel ten UTZ. Prý, zmáčkněte ten zelený čudlík. Já na něj zase, tenhle? jo ten, tak jsem ho zmáčkla a on se na mě podíval a říkal, vám to jde, můžete to dělat taky. Já: Mačkat čudlíky mi jdou. Je to vždycky sranda. Vždy když začne hledat ten levý vaječník, tak se směje, protože ví, že to bude zase sranda, ho najít. 😀

78marcela
28. dub 2014

@suzik161 to je dobře, že je sranda u toho. Já se nejvíc smála u třetího transferu a taky se to tehdy aspoň na chvíli zadarilo. Dnes jsem se objednala na utz, jdu 6.5, a pak už KET

suzik161
autor
28. dub 2014

@78marcela Jéé, u mě to vypadá na OPU 5. nebo 6. 5. mám stejné dávky, nechtěl mi je snižovat, prý se uvidí ve středu. Zítra jdu do práce naposledy, jsem učitelka, tudíž máme ve čtvrtek volno a v pátek ředitelské volno. V pondělí na OPU, takže ještě jeden pracovní den. To je rychlost. 😉 Budu ti moc držet palce!!

78marcela
28. dub 2014

@suzik161 já jsem taky učitelka. Tak to půjdeme na transfer skoro stejně, že? A kam chodíš do centra?