• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

13. července 2014 
@78marcela jo to mas pravdu ze ty vesnicke deti jsou takove vdecne :slight_smile: a jakoby detstejsi .. To jsi dobra, ze jsi zvladla zalozit jazykovku, musi s tim byt spoustu prace

Odebirám se smer rise snu, tak se holky pekne vyspete a chci slyset a cist same pozitivni zpravy :wink: mejte se krasne... Vsem vam moc drzim pesti
5. kvě 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko Prosím tě, jsi super máma, nejdřív musíš připravit byteček, aby jste měli kam princeznu přivést :grinning:
@maggie4 Oplodnili 10 vajíček, tak snad z toho něco bude :grinning:
@petpeta7 Děkuji, máš pravdu, dneska už je břicho lepší :grinning: těším se, mám vycházky odpoledne, takže vyrážím s kamarádkou na prochajdu
@lucikk1 Moc děkuji, jak jsi na tom ty???
6. kvě 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 oplodnili 10 vajec? :dizzy_face: tak tomu říkám úroda :grinning:
6. kvě 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko jj, 10 vajec oplodnili a vyvíji se zatím. Mám si volat zítra :grinning:
6. kvě 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 v patek jdu na OPU. Zatim mam 6 a 3. Ale ty 3 jsou zatim mensi. Tak snad dojdou :slight_smile:
6. kvě 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 to je fakt pěkné. Určitě z toho bude pěkné mimčo! :wink:
6. kvě 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucikk1 luci, dojdou. Mě v pátek říkal, že mám tak 6 pěkných a pak jen malé a nakonec jich bylo 13 a 10 z nich se oplodnilo. Nedělám si iluze, že by zůstaly všechny, ale i tak je to pěkné. Tentokrát to vyjde nám, neboj!!! Musím zajet nakoupit testy, už žádné doma nemám :grinning:
6. kvě 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maggie4 v to doufám a už se moc těším na sobotu, až budu mít prďoluu sebe a vemu ho někam na prochajdu. Jsem baĺzen, ale tentokrát nechci jen ležet, budu chodit aspoň na prochajdy :grinning:
6. kvě 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka je s tím spousta práce ale baví mě to moc. Hlavně učím lidi, kteří se chtějí učit, což ve škole není, němčina prostě není oblíbený jazyk a o její nutnosti se děcka přesvědčí až dospějí. Hlavně na té střední to neberoum, na základce jak říkám, tam to stačí udělat zajímavě a děcka to baví. Na střední se můžeš postavit na hlavu a odstrkovat se ušima a oni se stejně učit nebudou.
@suzik161 je dobře, že se vyvíjejí, to jsem ráda.taky plánuji procházky.
Jinak dnešní kontrola v poho, 9mm sliznice, na vklad za týden v úterý:slight_smile:
6. kvě 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela Já jsem bydlela v Hrabůvce a do Bělského lesa jsem chodila běhat, je to tam krásné! Teď bydlím taky u lesa, dokonce u dvou, takže jsem taky moc spokojená :slight_smile: Zrovna si dělám autoškolu... tak že bych si troufla dojet autem? :grinning:
6. kvě 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lovelylion Ahojky :slight_smile: Takže se ti v RF povedlo?? A ke komu jsi chodila? K dr. Souškové, nebo Machačovi? A moc gratuluju!! :slight_smile:
6. kvě 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tofife Jasně. Naprosto v klidu a v pohodě. Z Ostravy vede dálnice prakticky kousek před znojmo...naprosto parádní cesta.
6. kvě 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 to jsem moc ráda, ale určitě dál odpočívej :slight_smile: samozřejmě při tak krásném počasí je super vyjít na procházku na čerstvý vzduch :dizzy_face: taky jsem vyrazila :wink: jsem zvědavá, na kdy ti teda naplánujou ET :confused:
6. kvě 2014 ve 21:21  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko týý jooo...už 23tt, to je fofr, takže jsi už za půlkou! :slight_smile: a už máš za sebou ten druhý genetický UZ, že? tam už je prý miminko pěkně vidět. Máte z toho nějaké fotky?
6. kvě 2014 ve 21:24  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gittynka
@petpeta7
@78marcela
@lucikk1 Ahoj, tak jich máme 9 dnes a prý jsou krásný :grinning:
7. kvě 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tofife Ahoj... jojo povedlo. Včera nám potvrdili srdíčko a 7 týden. Tak snad je všechno v pořádku. Abych řekla pravdu, včera jsem nad tím zrovna přemýšlela. U doktora Machače jsem byla vlastně jen na vstupní a výstupní konzultaci, ale OPU a ET mi dělal doktor Vrublovský. Je to úžasný doktor. Ale myslím, že jsou ta všichni šikovní i doktorky. a děkuju. :slight_smile:
7. kvě 2014 v 09:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 nádhera...
7. kvě 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 to je parááááda! a budeš mít ten ET v sobotu? :slight_smile:
7. kvě 2014 v 10:54  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petpeta7 asi jo, zítra mám volat a domluvíme se co dál, ale chtěla bych asi až v sobotu, aby to bylo to nejlepší embryo :grinning:
7. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 no tak to zni suprove :slight_smile: dnes jsou kolikaty den suziku? To je krasa... Mohli by byt i snehulacci :wink:
7. kvě 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 já z tebe mám takovou radost holka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 jo mám ho za sebou :slight_smile: no víš co, když jdeš někam, kde dělají screeningy na nějaké úrovni, tak toho docela dost vidíš už i na tom prvním :wink: já moc nepochopím, když jde některá ženská na screening někam do špitálu nebo ještě lépe k nějakému gyndařovi. podle mně je to škoda peněz. my byli na obou na specializované prenatální klinice a už na tom prvním nám s jistotou řekli pohlaví, ukazovali obličejíček, některé orgány- žaludek, plný močový měchýř apod. na druhém zase ukazovali mozek, podrobné vyšetření srdce, kontrolovali ledviny, a tak. fotku mám z každého vyšetření jednu. paradoxně z toho druhotrimestrálního horší, než z toho prvního. moc se mlela a nenechala se hezky vyfotit, tak je mázlá :grinning: jinak kdybys chtěla víc fotek a i video, tak si o něj klidně můžeš říct (samozřejmě si to zaplatíš) a nebo na tohle je dobrý ten 3D/4D ultrazvuk. já na něj nejdu, přijde mi to zbytečné, ale vím, že je to hodně populární záležitost. stejně Ti jde vždycky jen o to slyšet, že je miminko zdravé a v pořádku a zbytek je Ti v ten moment jedno :slight_smile: ale to Ti asi nemusím vykládat,co? :wink:
7. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gittynka dneska jsou 2. den a jsou všechny 4-buněčné :grinning: Říkal, že všechny určitě nevydrží, ale myslím, že mrazit budeme :grinning:
7. kvě 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 To je moc pěkné, 9 mimísků! :slight_smile: Já jsem dnes byla na UZ, zatím mám 3 folikuly. To není moc, co? V pátek znovu na UZ a asi v úterý na odběr. Tak snad nějaký kvalitní vajíčka mít budu.
Holky, já se tak těším! Je to normální, aby se někdo těšil pod narkózu? :grinning:
7. kvě 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maggie4 no není...ale co je v tomto případě normální, že jo...
7. kvě 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@78marcela to je fakt :slight_smile: takže ty půjdeš v úterý na vklad a já na výklad :slight_smile:
7. kvě 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maggie4 to je hezký:slight_smile:)
7. kvě 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maggie4
@78marcela
@doko
@gittynka Ahoj, tak je jich 7 krásných, ET bude zítra v 1hod :grinning: Zbytek se bude mrazit v sobotu
8. kvě 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@suzik161 super vysledek suziku tak budu moc drzet palecky at se bublince u tebe libi :wink: :dizzy_face:
8. kvě 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 vyborne tak hodne stesti v sobotu. At se poradne zavrta
8. kvě 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek