Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

suzik161
autor
12. kvě 2014

@gittynka jééé, to musí být krásné, tak si to užívej!! Gitty, ty jsi doma?? Nic dělat nebudu, nic mi neuteče, kor když je teď manža taky doma

78marcela
12. kvě 2014

@suzik161 jen se pokochat nebo jako inspiraci? My bychom chtěli postavit, byli jsme minulý víkend kouknout na pozemek, hned se to naši dozvěděli, tady se nic moc neutají...ale to je tak do budoucna, tak za dva roky nejdříve...ale chceme jenom malinký domek, 3+kk.

suzik161
autor
12. kvě 2014

@78marcela My máme svůj baráček před dokončením, teď jsme vybírali koupelnu, tu by měli začít obkládat každým dnem, bude nám to dělat bratránek. A teď pokukujeme po kuchyni. Okukujeme s kamarádkou, jak to jde ostatním a jsme rádi, že už to máme za sebou, kamarádka se nastěhovali loni na podzim do svého nového 😀

78marcela
12. kvě 2014

@suzik161 tak to už jste v té krásné fázi, kdy se jenom vybírá zařízení...na to se těším. Ale jinak ani moc ne na to lítání kolem dokola. ted jsem začala přemýšlet jestli spíš nějaký už postavený domek v dobrém stavu. Jinak máme vybraný tenhle http://www.spb.sk/objects/gallery/showimage.php...

gittynka
12. kvě 2014

@suzik161 jj doma 🙂 nikdo mi ani nenabizel se vratit do prace, stejne za me uz meli ve skole nahradu, takze by holcina akorat prisla o praci, navic ja pak zacla trosku krvacet, takze chodim i casteji na kontroly, ale jsem v pohode 😵 muj dr. si me automaticky prevzal s neschopenkou a pokracujem v ni

doko
12. kvě 2014

@petpeta7 no tak to věřím, že jsou pro Tebe odběry nic moc...... ☹
@suzik161 tak to je mazec 😀 to máš prcka rovnou i se sourozencama 😀 je to krásný, číst si tady takový hezký zprávy. dobrých věcí není nikdy dost 😵
@gittynka prcek už o sobě dává vědět? 🙂 a máš už víckrát potvrzeného toho chlapečka? nebo zatím jen ze screeningu?

gittynka
12. kvě 2014

@doko jen ten prvni screening, moc se na to neupinam 🙂 porad je mozne ze to bude tak i tak, jako necham si to rict kvuli vybavicce, ale nejak zatim moc ani zvedavka nejsem 😀 je mi uplne jedno jestli holka ci kluk 🙂

suzik161
autor
12. kvě 2014

@78marcela To máme něco podobného 😀

78marcela
12. kvě 2014

@suzik161 my to budeme mít trošku jiné uvnitř a ty okna bych chtěla veliké vcelku, aby co nejvíc byl propojený obývák se zahradou...tak uvidíme, jak se nakonec rozhodneme.

doko
12. kvě 2014

@gittynka to znám, nám to taky bylo jedno, akorát já jsem zvědavá slepice 😀 no na tu výbavu je to pěkně na houby......všechno modré nebo růžové 😠 já už v pátek nakupovala modré overálky na spaní, protože já už tu růžovou nemůžu ani vidět. měli by vyrábět víc uni oblečků. 😉

gittynka
12. kvě 2014

@doko vid? Taky jsem z toho takova presla, vzdycky kdyz je nekde neco za peknou cenu, tak jen bud modra nebo ruzova a ja bych tak brala oranzove zlute nebo zelene treba 🙂

maggie4
12. kvě 2014

Ahoj holky, tak jsem doma po OPU. Máme nakonec 5 vajíček. Jestli jsou ale kvalitní, to nevím! Dneska byl v reprofitu docela nával. Měla jsem jít v 10:30 a dostala jsem se na řadu až ve 12:00. To čekání bylo strašně dlouhý. Musím myslet na ty naše malé bobky, jak se jim asi vede a jestli už jsou spojení 🙂

lucikk1
12. kvě 2014

@maggie4 drzim palce

maggie4
12. kvě 2014

@lucikk1 děkuju!

doko
12. kvě 2014

@suzik161 suzi!!!! ještě jsi mi nedala vědět, jak jsi spokojená s tou žehličkou, co jsi si kupovala? 😀 pamatuješ si to ještě? říkala jsi, že dáš vědět. už ani nevím jaký to byl model ☹ musím taky nějakou koupit, ale nevím jakou. žehličku jsem v ruce nedržela snad 10 let, tak už se v tom moc nevyznám 🙂

78marcela
12. kvě 2014

@maggie4 věřím že se jim daří dobře a hezky se dělí.

suzik161
autor
12. kvě 2014

@doko je super, ještě mi chybí prkno k dokonalosti. Já totální nežehlič jsem se do žehlení zamilovala. A baví mě to, takže za mě 1, nejvíc mi vyhovuje, že nemám žádný kabel při žehlení

doko
12. kvě 2014

@suzik161 a napíšeš mi prosím jaká to je? 😉 zajdu na ní někam mrknout, třeba se do žehlení taky zamiluju 😀

78marcela
12. kvě 2014

@suzik161 žehličky bez kabelu? Jak je to možné?

suzik161
autor
12. kvě 2014

@78marcela nabijí se na stojanu a stačí jim opravdu jen chvilka 😀

@doko pošlu ti ji zítra až budu na pc, jo?

doko
12. kvě 2014

@suzik161 jasný!!! díky 🙂

78marcela
12. kvě 2014

@suzik161 pošli i mě pak odkaz. Docela by me to zajímalo. Právě nedávno jsem si říkala že je načase vyměnit. Mám v žehlení docela praxi, když jsem dělala v Rakousku v rodinách, vyzkoušela jsem kde co, různé typy žehličky, parní stanice.. Za mě zcela jednoznačně vedla Philips, taky jsem si ji koupila domů, stala tehdy kolem 2500, ale mám ji asi deset let a naprosto bez problémů. Až teď poslední dobou už ten výkon není co byval. Ale přemýšlela jsem, že bych zvolila opět něco podobného, byla jsem s tím mnohem spokojenější než se stanicemi. Ale tady se mi líbí že je bez kabelu. No jsem zvědavá, pošli zítra odkaz.

doko
12. kvě 2014

@78marcela nakoupíme nové stroje a budeme žehlit jako o život 😀

78marcela
12. kvě 2014

@doko no to klidně. Musím říct, že tehdy před těmi deseti lety jsem s novou žehličkou získala k žehlení celkem pozitivní přístup. Ona ta Philipska byla tak výkonná že se dalo žehlít tričko jen z jedné strany a přitom to vyžehlílo i tu druhou. Takže úspora času a to mě fascinovalo. Měla a mám tu žehličku fakt ráda. Jenom teď už se ji ty druhý strany triček přestávají dařit.

doko
12. kvě 2014

@78marcela má svá léta 😉 mamka měla taky philips, ale jí tam zase stářím se nějak narušila ta teflonová nebo keramická nebo jaká vrstva a začala se přichytávat ☹ tak koupila tefal......ta je taky super, ale má ten kabel. já si na netu vyhlídla tuším bosch, ale neznám nikoho, kdo by ji měl vyzkoušenou. radši bych něco ověřenýho. když už budu donucena žehlit, tak ať to za něco stojí 😉

78marcela
13. kvě 2014

@doko tak ta moje philips nepřipálila nikdy nic, ta vrstva je úplně v pohodě.. Což vzhledem k tomu, že s ní celkem často žehlí i přítel sám, je docela s podivem.
Ale babička ma levnější philips a tam je to horší. Je tam jiný ten povrch a je to znát, že to byla levnější varianta. Mě se to tehdy zdálo dost peněz před deseti lety dat 2500 za žehličku, ale nechala jsem si poradit od kamarádky svadleny, která ji se mnou vybírala a nikdy jsem nelitovala.

nějak před tím dnešním KET nemohu spát.

suzik161
autor
13. kvě 2014

@78marcela ty jsi v tu dobu ještě nespala? Držím place, ať se mimískům u tebe líbí

lucikk1
13. kvě 2014

@78marcela hodne stesti

78marcela
13. kvě 2014

@lucikk1
@suzik161 moc děkuju holky. Za chvíli se začnu výpravovat.

catchulinecka
13. kvě 2014

@78marcela dobre rano,myslim na tebe a at to dopadne pozitivne 😉 proste,hodne stesti!