Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

78marcela
17. kvě 2014

@suzik161 nechci nikam jet. Ještě by se ve mě někdo vrtal a něco pokazil. Vydržím to. Musí to přejít. Odpoledne chci jet na vystoupení mé neteře, do Břeclavi, při té příležitosti chci do té moji oblíbené restaurace, těším se na to. Tak to musí přejít.
A je to lepší než před hodinkou, takže to ustupuje.

maggie4
17. kvě 2014

@78marcela Ahoj, děkuju, ale vypadá to špatně ☹ K trasferu nedošlo, protože se zhoršila kvalita našich embryí ☹ Bylo to nemilé překvapení, těšili jsme se, že to bude všechno v pořádku... Takže čekáme do zítřka, jestli se ještě vzpamatujou nebo nebude mít ET vůbec smysl. ☹

78marcela
17. kvě 2014

@maggie4 jejda, tak to mě moc mrzí. Tak to vypadalo nadějně. Třeba se ještě proberou, aspoň jedno..

petpeta7
17. kvě 2014

@78marcela na tu změnu profilu jsem úplně zapomněla, ale už jsem to opravila, díky za připomenutí 🙂 a ty děláš nějakou výšku, že se musíš učit na zkoušky? 😲 to pichání a bolesti podbřišku jsou normální, ale chápu, že je to nepříjemné, když už je to dost silné - myslím si, že fakt nemá cenu jet kvůli tomu k doktorovi, protože s tebou nemají velice co udělat - na UZ nebude vidět nic a v krvi ještě asi taky nic moc, takže radši odpočívej a bude to dobrý! 😉

petpeta7
17. kvě 2014

@maggie4 ty jo, to jsi mě nemile překvapila 😨 počítala jsem minimálně s tím jedním pěkným, tak budu moc držet pěstičky, ať ještě zabojuje! Zítra si máš zavolat nebo se ozvou sami, až budou vědět, jaký se stav? Drž se!

petpeta7
17. kvě 2014

@suzik161 mně se motá hlava, když ležím a rychle vstanu, takže si to už hlídám 🙂 sice si připadá, jak babička, která musí nejdřív chvíli posedět a pak pomaličku vstát, ale co se dá dělat 😀 nerada bych sebou švihla o zem 😝 tak myslíš, že to testneš už v pondělí? máš koupené obyč testy?

doko
17. kvě 2014

@gittynka
@suzik161 ahoj holky, tak si představte, že jsem se dneska vrátila opět z "rekreačního pobytu" v nemocnici. to naše děcko si řeklo, že jsme tam dlouho neležely, tak jsme tam včera skončily 😖 pokaždé když tam ležím, tak doufám, že příště se tam dostanu až s porodem, ale to bych chtěla asi moc. naštěstí vše dobře dopadlo, ale já se toho stresu a nervů asi nikdy nezbavím 😀 Suziku kdy budeš testovat?? já jsem na Tebe tak natěšená ženská jedna 🙂 já taky necítila žádné příznaky, tak věřím, že i u Tebe to bude dobré znamení 😉

78marcela
17. kvě 2014

@petpeta7 bolesti se pak uklidnily a teď už jsou normální sem tam pichnuti.
Ano, dodělávam si výšku, studuju němčinu. V lednu bych měla dělat magistr.státníce. Pokud tedy nebudu rodit , to bych šla až v červnu.
Ani by mi to nevadilo jít v červnu.

78marcela
17. kvě 2014

@doko tak to je dobře, že to dopadlo v pohodě. Třeba už to fakt bude teď až do konce v pohodě. Držím pěsti

suzik161
autor
17. kvě 2014

@doko testovat asi nebudu, začala jsem krvácet. Sehnala jjsem si ascorutin a zítra ráno volat do Jihlavy, můj doktor zrovna slouží a domluvíme se co dál. Když se to zmírní, tak mám zavést Crinone. No uvidíme, co bude.Ách jo

suzik161
autor
18. kvě 2014

@suzik161 krvácení ustává a na testu je druhá čárka, není to duch, je vidět. Prosím ať je to v pořádku.
@petpeta7

suzik161
autor
18. kvě 2014
maggie4
18. kvě 2014

@suzik161 Moc blahopřeju! Musí to dopadnout dobře!

maggie4
18. kvě 2014

Holky, tak nám to nevyšlo 😢 Embrya se přestala vyvíjet a jejich kvalita se od včerejška ještě zhoršila, takže transfer nebude... všechno zbytečný 😢 Takže znovu a zase od začátku...

suzik161
autor
18. kvě 2014

@maggie4 nějak nám není přáno, mě se asi rozjíždí MS, mám to i s cucky. Takže je konec. O pokus, ale nepřijdete, ne???

maggie4
18. kvě 2014

@suzik161 Tak to mě mrzí. Ale vždyť jsi psala, že máš 2 čárky. To nic neznamená? Ach jo. 😢
Ještě přesně nevím, jak to bude, ale myslím, že dr. říkal, že ještě 3 pokusy přes pojišťovnu máme. I dva by ale byly dost, na další bychom museli teprve našetřit. 🙂
Chtělo by to tady zase nějakou pozitivní zprávu, snad s ní přijde aspoň @78marcela
Mamka mi psala na uklidnění, že se asi miminko nechce narodit v zimě, tak se s tím pomalu smiřuju. Budu mít prostě miminko na jaře! 🙂

maggie4
18. kvě 2014

@petpeta7 Děkuju, ale nevyšlo to. Volali mi sami. Musí to být pro ně taky těžký - říkat takový smutný zprávy ☹
Drž se ty! Potřebujeme tady nějaký přírůstek. 🙂

lucikk1
18. kvě 2014

@suzik161 drzim pesti

lucikk1
18. kvě 2014

@maggie4 to je mi lito

78marcela
18. kvě 2014

@maggie4 holky já nevím, já tomu moc nevěřím uvnitř, ode mě dobrá zpráva asi zatím nebude. Půjdeme na to znovu v červnu už se určitě ukáže, že kdo si počká, ten se dočká. Moc mě to mrzí. Ale bez transferu zase nepřijdes o pokus na pojišťovnu což je pozitivum. Kolik vás to stalo? Budete mít na to jít hned do druhého?

suzik161
autor
18. kvě 2014

@maggie4 jj, manžel taky říkal, že na jaře a v létě to bude lepší. Znamenají tak akorád biochemické těhotenství zase.

78marcela
18. kvě 2014

@maggie4 a na jaře je to stejně lepší. V zimě můžeš někde lehce uklouznout, a v 9.měsíci už by to mohlo byt nebezpecne. Bude hezčí chodit s kočárkem až se bude probouzet příroda..

maggie4
18. kvě 2014

@78marcela Účet ještě neznáme. Nevím, jestli se to nějak sníží, když nebyl transfer. Ale asi ne, že? Takže to bude asi 18,5 tis. Do druhého chceme jít co nejdřív, jak to doporučí doktor. Když už jsme se do toho dali, tak to nevzdáme.

maggie4
18. kvě 2014

@78marcela jj, a navíc by to byl pěkný dáreček k narozeninám. Já i manžel jsme na jaře. 🙂

78marcela
18. kvě 2014

@maggie4 no tak vidíš, to budete mít krasne narozeniny.

doko
18. kvě 2014

@suzik161 a to Ti řekli v CARu, že to vypadá na biochemko? 😢 nebo Ti to přijde podobné jako to minulé? sakra, to by mě teda mrzelo ☹ ale tak uvidíš, já taky předevčírem celý den prořvala, jak jsme na tom špatně a myslela na nejhorší a nakonec to dobře dopadlo. třeba to bude stejné 🙂
@78marcela děkuji za podporu. my holky, co se s tím trápíme už od začátku se s tím máme asi souzeno trápit pořád 🙂

78marcela
18. kvě 2014

@doko někdy není jednoduché skoro nic, vid...no, ted mi moje těhotná kolegyně říkala, že když se dítě narodí po 26.týdnu, tak už je více než 90% šance, že ho v pořádku vypiplají. Tak ty to budeš mít děvče za pár...držím každopádně pěsti, aby to došlo až do konce normálně a v pohodě.
@suzik161 dělala jsi odpo test?

petpeta7
18. kvě 2014

@78marcela ty už to vzdáváš? však ty bolesti ti ustoupily, tak to bude dobrý! 😉 jaké bylo vystoupení neteře a co dobrého sis dala v restauraci? 🙂

petpeta7
18. kvě 2014

@maggie4 to mě moc mrzí, ale ber to tak, že kdyby udělali transfer embryjka, které by se druhý den přestalo vyvíjet, tak ty bys dní brala léky a doufala v pozitivní výsledek a pak bys byla hodně zklamaná ☹ takhle alespoň víš, na čem jsi 😕 jinak si myslím, že pokud nebyl ET, tak to budete mít určitě levnější, teda u nás na IVF Zlín to tak je. Budu ti moc držet pěsti do dalšího pokusu! Jaro bude tvoje šťastné období! 😉

petpeta7
18. kvě 2014

@suzik161 jak jsi na tom? nezlepšilo se ti krvácení? mluvila jsi se svým Dr. - poradil ti něco? ty jo, fakt jsem s tebou už počítala jako s těhulkou! Třeba to ještě vyjde, myslím na tebe! 😕