Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

petpeta7
8. čer 2014

@maggie4 ahojky...tak jsi měla pravdu - to nejrizikovější období mám za sebou, protože na screeningu dopadlo vše v pořádku! 🙂 😀 miminko je úplně zdravé, takže mi spadl velký balvan ze srdce a můžu si začít na plnou užívat těhu 🙂 Od ET jsem na neschopence a ještě se rozhodnu, jestli se tak na 3-4 měsíce vrátím do práce. Podle toho, jak mi bude a jak moc se začnu doma nudit, protože teď už budu mít kontrolu u mé Dr. jen 1x za 3 týdny 🙂

petpeta7
8. čer 2014

@doko to jsi moc hodná, že jsi na nás myslela 🙂 vše dopadlo na výbornou, takže jsem hrozně šťastná 😀 podle UZ to vydaná, že budeme mít asi chlapečka, ale zatím to není 100%, tak se na to nechci upínat. Do toho druhého velkého UZ nebudu nic modrého kupovat, max bílou, béžovou nebo žlutou 😉 A jak se s tvojí malou máte? Co vás teď čeká? (jinak chápu, že už sem nechodíš denně, já to taky nestíhám 🤐

maggie4
9. čer 2014

@petpeta7 Tak to ti moc přeju. Je to krásná zpráva! Jen tak dál 🙂

doko
10. čer 2014

@petpeta7 tak to je super a konečně zase kluk!!!!!!! (teda snad) 😀 my se máme dobře, dneska jí uklízím pokojíček (z té místnosti se jaksi nedopatřením stalo skladiště ☹ ). už mám nachystanou kolébku vedle postele a o víkendu půjdeme objednat kočárek, aby nám stihl do porodu přijít a manžel ho už pak jenom vyzvedl 😉 mám nachystané věci pro sebe do porodnice, ale to je všechno. a to jsem to chtěla stihnout do těch největších veder 🤐 mě čeká ve 30. týdnu odběr krve na protilátky a nějaké vyšetření 😉 ale přiznám se, že nevím, co přesně 😀 ono kupování těch uni barev není vůbec od věci, když budete chtít druhé a bude to opačné pohlaví, aspoň to pak upotřebíš. já taky nakupuji zelené a bílé věcičky, ale jsem jediná 😖 jinak všichni magoří s růžovou 😠

petpeta7
11. čer 2014

@maggie4 díky moc, jsi hodná! 🙂
@doko no jo, vidíš, ještě v zelené to můžu kupovat - tu mám moc ráda. Růžovou taky, ale sytou...ne takovou tu světle růžovou - tu fakt moc nemusím, ale někdy mi přijde, že na holčičky je skoro všechno jenom v téhle barvě 😒

ea09
14. čer 2014

@gittynka
Ahojky
jdu po prvé a nevím kam se mám objednat ,ale taky přemýšlím o této klinice je to tam ok dík

doko
15. čer 2014

@petpeta7 to já ráda všechny odstíny všech barev (až na oranžovou, tu nesnáším), ale prostě čeho je moc, toho je příliš 😀 však uvidíš, jestli se potvrdí chlapeček, tak Ti zase všichni budou cpát všechno modré 😀

gittynka
15. čer 2014

@ea09 ahoj 🙂 já můžu určitě s čistým svědomím Reprofit doporučit. Je tam moc milý personál, doktoři i sestřičky. Je tam taky příjemné nové prostředí, všichni se usmívají a když něco potřebuješ, tak ochotně poradí. Já jsem se objednala k dr. Štelclovi, ale asi od půlky mě přebrala doktorka Kuřecová a oba dva jsou suproví. Určitě si projdi jejich stránky http://www.reprofit.cz/ a tady se můžeš rovnou objednat: http://www.reprofit.cz/kontakt - já jsem volala na to první číslo - centrum asistované reprodukce 🙂 sestřička se te jen zeptá na jméno, jeslti si tam už někdy byla a ke komu bys chtěla objednat. Tady si můžeš vybrat lékaře: http://www.reprofit.cz/reprofit-international/n... ale někteří tam nejsou tak často, tak je možná lepší dát na radu sestřičky, pokud nechceš čekat i třeba 2 měsíce

ea09
16. čer 2014

@gittynka
ahoj prosím tě a ty se tam chystáš taky nebo už jsi tam někdy byla?

catchulinecka
16. čer 2014

@ea09 ahojky 🙂 ja chodim taky do reprofitu,jak pise Gitty,jsou fakt skveli,nejen,ze maji dobre vysledky,ale jsou i ochotni a mili.ja mam za sebou 1 IVF s bohuzel spatnym koncem,mimodelozni tehu. Ale chystame se bojovat dal,ceka nas KET. Ty jsi v uplnem zacatku a rozhodujes se kam jit?

ea09
16. čer 2014

@catchulinecka
ahoj už o tom mluvím delší dobu,ale už jsem se rozhodla že musím už na to nemám moc času je mi 38 at pak nelituji že jsem nic neudělala .Jo chystám se poprvé ale pořad jsem nevědela kam tak jsem zacala něco hledat.Někdo říká at prva zkusím tu inseminaci tak nevím co dělat ,ale asi to nechám po konzultaci s lékaři partner má málo sperm. Dík za radu

78marcela
16. čer 2014

@catchulinecka ahoj, kdy jdeš na KET, jdeš v tom nativu, už teď to někdy bude? Já si vydyndala vyšetření, dělají mi štítnou žlázu, budou dělat imuno a 10.7 jdu na hysteroskopii. KET vychází někdy na půli srpna. Je to dlouho ale snad to uteče. A jak tedy ty ?

catchulinecka
16. čer 2014

@78marcela jeeee,ahojky Marci 🙂 jsem rada,ze te slysim. To jsi me potesila s temi vysetrenimi,konecne zas bude clovek o neco chytrejsi co 😉 urcite podej pak zpravy...ja jdu zitra na ultr.kde bychom se meli dozvedet,jestli to pujde v tom nativu,ale skoro vubec tomu neverim,s mym stestim 😀 spis si uz vybiram dovcu 😎 jako treba kdyz jsem ted cekala na ms po tom mimodel.tehu,mela prijit cca 5-6 tyden...no kdy myslis,ze prisla? Uplne posledni den 6 tydne 😀😀😀 takze si fak nedelam iluze,ze bych mohla neco absolvovat snadnym zpusobem 😀

78marcela
16. čer 2014

@catchulinecka tenhle pocit znám velmi dobře🙂 proc právě já. Holt se musíme smířit s tím že máme delší cestu. Hlavní je, aby byla úspěšná. Dej zítra vědět.
Já si taky plánovala, že první tři kritické měsíce těhotenství si užiju v klidu o prázdninách a zatím nic. Jestli to vyjde, tak to naopak padne do září a říjnu, kdy je největší stres v celém roce.

catchulinecka
16. čer 2014

@78marcela no a to je právě ten paradox, který se stále a stále opakuje 😉 když je ta nejméně vhodná doba, kopa stresu atd., tak se to povede 😉

78marcela
16. čer 2014

@catchulinecka tak uvidíme. Teď plánuješ dovolenou tak zítra uvidíš jak ti řeknou že místo dovolené si pomažes pro mimi. A já teda v tom srpnu září taky.

catchulinecka
16. čer 2014

@78marcela no nevím, spíš s mým štěstím to bude s tebou v srpnu 😀

gittynka
16. čer 2014

@ea09 ja jsem tam chodila a hned prvni ivf nam vyslo 😉 mame jeste 7 nanucku zmrazenych.... Preju dobre rozhodnuti a hlavne aby to vyslo

catchulinecka
16. čer 2014

@gittynka Ahojky Gitty 🙂 tak jak jde těhulení? řekni nám něco pozitivního pro inspiraci 😉

78marcela
16. čer 2014

@catchulinecka to ne. Spíš budeš mít po dovolené s tvým štěstím🙂
My jedeme teď v sobotu, už se nemuzu dočkat. Sice jezdíme furt někam na víkendy, v dubnu do středověké krcmy do Detenic, pak do Mederu do termalu na 4dny, v květnu Valtice, teď na deset dnů Slovensko..furt jsme někde a stejně se hrozně těším. Zítra mám poslední zkoušku na univerzitě, dalo mi to pekelně zabrat a doufám že další, už poslední zkouškove období a státníce budu dělat jako tehule.

catchulinecka
16. čer 2014

@78marcela jééé, to je fajn takové výletování, ty Valtice u tebe jsem tady zaregistrovala 😉 a možná jsem si jich všimla proto, protože já to na jižní Moravě naprosto miluju, nejen Valtice 🙂 Jednou, až budu stará babka, tak bych se tam chtěla s manželem přestěhovat 🙂 zrovna teď o víkendu tam taky jedu 🙂 každopádně ti přeju moc štěstí při zkoušce! a užijte si dovču!!!

78marcela
16. čer 2014

@catchulinecka a kam po teď o víkendu přesně chystás? Já to tady taky miluju. Žila jsem několik let ve východních Čechách, ale musela jsem se vrátit k nám domů na jižní Moravu. Dnes vím, že už bych nechtela nikam jinam. A proc se chceš přestěhovat až budeš stará babka? To už si nic neužijes, pojďte hned 🙂 odkud jsi?aspoň přibližně, jestli se můžu zeptat.

gittynka
17. čer 2014

@catchulinecka ahoooj 🙂 dnes jdu do poradny zrovna, zacinam 6. mesic, bobes roste a hlavne se jiz ted ucastni MS ve fotbale, pac kope jak o zivot 😀 tuhle jsem o tom premyslela jak tenka je hranice ze bud to vyjde a nebo ze ne, ale po transferu je to pry 50:50 takze je velka sance a musi se furt bojovat a ono to v naproste vetsine proste nakonec musi vyjit 🙂 takze hodne sil a nic nevzdavat i kdyby by to bylo na podesate 😉 stoji to pak za to 🙂

ea09
17. čer 2014

ahojky ,tak už jsem udělala první krok už jsem se objednala 🙂

78marcela
18. čer 2014

@gittynka to je pravda, taky se tím uklidnuji, že dokud je děloha, tak je šance, že to jednou prostě vyjde.
@ea09 to je fajn, tak hodně štěstí.

doko
2. črc 2014

@petpeta7 ahooj těhule, tak jak se máte? 🙂 doufám, že si užíváš prcka v bříšku a daří se Vám dobře 😉

suzik161
autor
11. črc 2014

@doko Doko? ty už máš 32.tt????? Ježiši, to to letí!!! Jak se máš???

doko
11. črc 2014

@suzik161 Suzíku ahooooj 🙂 no zítra začínáme 33. týden 😀 fofr,co? 😀 teď už se mám fajn, jak se ochladilo, ale ty vedra mi dávala hooodně zabrat ☹ chodím na předporodní kurzy, je to fajn věc. když už nic, tak to hodně odbourává nervozitu z porodu. co ty? užíváš prázdnin? a jedete někam na dovču? 🙂 kdybych mohla, hned bych někam vyrazila ☹

suzik161
autor
11. črc 2014

@doko no to je rychlost!! To věřím ty bedra byly hrozný. Kurzy jsou určitě super, taky bych chodila 😀 užívám prázdnin plnými doušky, na dovču nejedeme, dneska jsem byla na Ketu, takže ležím v posteli.

doko
12. črc 2014

@suzik161 taky Tě to čeká 🙂 tak paráda, budu na Vás moc myslet, aby se drobek pořádně zakousnul 😉 to jsme s tou dovolenou dopadly,co? 😀 asi si budeme muset obě počkat až pak na dovolenou v porodnici 😀 ale je fajn, že máš prázdniny a nemusíš řešit nějaký neschopenky a podobné věci. a jak jste na tom s domečkem? daří se Vám pokračovat?