Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

lovelylion
3. kvě 2014

@tofife Ahoooj..... přeju ti hodně štěstí.... já jsem díky Reprofitu Olomouc a teda IVF Clinik Olomouc těhotná a čekáme miminko..... taky jsem myslela, že se to už nepovede, jako většina tady, ale až RF mi pomohl.... tak tomu věř. 🙂 Hodně štěstí.

78marcela
3. kvě 2014

@lovelylion moc ti blahopreji. Taky chodim do reprofitu ale do brna.
@tofife vitam te, taky verim ze pozitivni mysleni = pozitivni tehu test 😀

lovelylion
3. kvě 2014

@78marcela Ahoj...moc děkuju....ještě je to sice na samém začátku, ( cca 7 týden)... teprve 6.5. jedu na první ultrazvuk, ale věřím, že bude všechno v pořádku. Čtu, že se "snažíte", tak držím pěstičky a dej pak taky vědět...🙂

maggie4
4. kvě 2014

@78marcela Děkuji za přivítání. Já mám jít kolem 13.5. na odběr a kolem 20.5 na trasfer. Mám všechno prodloužené kvůli endometrióze. Ale jinak máme společné místo bydliště i centrum 🙂

78marcela
4. kvě 2014

@maggie4 tak to je super, ze je tu rodacka😉 tak snad budeme uspesne 😉

78marcela
4. kvě 2014

@tofife
@maggie4
@dagin
@suzik161
No ja to fakt vidim na mega tehu // sraz ve znojme 😀

suzik161
autor
4. kvě 2014

@78marcela jj, určitě to bude dobrý, už se na výlet těším 😀

78marcela
4. kvě 2014

@suzik161 ja taky. O prazdninach budeme v te fazi rannich a celodennich nevolnosti, takze heslo zni- blinkaci sacky s sebo🙂🙂🙂

suzik161
autor
4. kvě 2014

@78marcela hezky, tak teď jsi mě fakt rozesmála 😀 😀 zítra mám OPU a v sobotu snad zpátky ke mě, jak jsi na tom ty?

78marcela
4. kvě 2014

@suzik161 ja jedu v utery na kontrolni utz a kdyz bude vse ok, tak pocitam 12.5 - 13.5 na ketik. Takze budeme jen dva nebo tri dny od sebe

78marcela
4. kvě 2014

Holky, 23.5 jedeme s nasima na vikend do valtic. Mela bych byt devqty nebo desaty den po ket. Mame tam mit nejaky raut a ochutnavku vin, pocita se s nejakymi vylety po okoli. V nasi rodine nikdo nevi, ze jdeme znova na to, rikat to nechci, az kdyz se zadari a na utz bude srdicko. Urcite nebudu pit, budou se ptat vsichni proc...premyslim, jestli jet nebo ne.. Jeli byste?

dagin
4. kvě 2014

My byli včera na akci s přáteli a to, že nepiju ani víno jsem svedla na ATB. Nikdo to neřešil a vzali to ... tak co třeba tak?
@78marcela

78marcela
4. kvě 2014

@dagin a rekla jsj atb i kdyz jsi nebyla nemocna?

dagin
4. kvě 2014

@78marcela jo řekla jsem že je dobírám ....

tofife
4. kvě 2014

@78marcela Já si taky myslím, že to všem klapne!! Ve Znojmě jsem ještě nebyla, takže vás tam ráda uvidím 🙂 Poznáte mě podle sáčku v ruce 😅

tofife
4. kvě 2014

@dagin
@78marcela Já bych to udělala úplně stejně. Že dobírám ATB, takže mi už nic vlastně není 😉 Jednou jsem to tak taky udělala a nikdo nic 🙂

78marcela
4. kvě 2014

@tofife a odkud jsi ty?

maggie4
4. kvě 2014

@78marcela Já jsem taky ráda, že je tu někdo od nás 🙂 Doteď jsem se cítila v tomhle sama. Všichni kolem mě rodí, jako by se nechumelilo a já měla pocit, že jen já jsem "divná" 🙂 Na srazík se těším. Máme o to větší motivaci rychle otěhotnět 😀

maggie4
4. kvě 2014

@78marcela Rozhodně jeď, přijdeš aspoň na jiný myšlenky a určitě si to užiješ i bez ochutnávky. Ale jak to vysvětlit, to nevím. Já lhát neumím, takže naši by určitě poznali, že se něco děje. Já se chystám 23.5. (taky už po ET) na putování po vinicích a taky pít nebudu, ale u nás to celá rodina ví, takže je to v pohodě. Já bych to prostě neutajila, to je jasný. 😒

78marcela
4. kvě 2014

@maggie4 a po kterých vinícich se bude putovat? To je zrovna ten termín kdy jsme pryč jinak by to mohla byt dobrá akce. U nas se včera putovalo po sklepích. Jsi přímo ze znojma nebo někde poblíž?

maggie4
4. kvě 2014

@78marcela Přímo. A ty? Putovat se bude se Znovínem po jejich vinicích. Je to akce pro zákazníky, kteří mají větší odběr, což my jsme 😀 Není to jen 23., ale tři víkendy v květnu, každý si může vybrat a přihlásit se na termín, který chce. Jdeme společně s rodiči a tchánovci, takže bude mít kdo dopíjet moje vzorky 😀

maggie4
4. kvě 2014

Holky, pociťujete nebo pociťovaly jste něco při stimulaci? Já píchám Dipherelin a Gonal a vždy po aplikaci se mi motá chvilku hlava a občas mě zabolí vaječník.

suzik161
autor
4. kvě 2014

@maggie4 vaječníky budeš cítit urćitě, když budeš mít dobrou reakci. O motání hlavy jsem nic neslyšela, měse motala včera po Pregnylu, ale po tomhle nevím, nevím

maggie4
4. kvě 2014

@suzik161 Děkuji. Ta hlava je po tom Dipherelinu, protože se mi to stalo hned první den. Gonal jsem přidala až po 14 dnech. Ty už jdeš zítra na odběr, viď? Tak přeju hodně sil! Hlavně ať jsou vajíčka pěkná a zdravá a natěšená na spermijky 😉

suzik161
autor
4. kvě 2014

@maggie4 moc děkuji, doufám, že budou vajíčka kvalitní a něco z nich bude 😀

78marcela
4. kvě 2014

@maggie4 já mám trvale bydliště teď ve znojmě, ale pochím z vesnice poblíž znojma. O tom putování se Znovinem jsem slyšela, mám dojem, že to dělají taky pro veřejnost, ale nevím kdy.
Já mám úplně jiné léky než ty, co pociťuji akorát tak přírůstek na váze a návaly horko zima. Je mi zima a zároveň se potím, žádná hitparáda to není. A docela nervy, vytočí mě každá blbost, jako dneska jsem na mého chlapa vyjela, že mi pije kafe a přitom svoje nechtěl, když jsem se ho ptala. Tak jsem udelala cirkus až mi ho bylo líto a přitom je to taková maličkost. Ach jo. Už ať je to za mnou, spí nám tady miminko a bude klid a pohoda.

maggie4
4. kvě 2014

@78marcela Jó, tak protivná jsem taky 😀 Vážně myslíš, že až budem mít mimčo, bude klid a pohoda? 🙂 Ale vlastně proč ne, že? Když nám tak dá zabrat otěhotnění, tak dětičky budeme mít určitě hodné a všechno nám vynahradí. 😉

78marcela
4. kvě 2014

@maggie4 noooo, to asi nebylo moc moudré myslet si že bude klid a pohoda, vid. Jestli bude po mě tak se toho klidu dočkáme až v hluboké dospělosti toho dítěte. Snad bude po tatínkovi. Aspoň v tomhle.
ale ségra ma malou taky z IVF, je ji pět let, trochu rozmazlena je, ale jinak je hodná, dá si říct, je v pohodě dítě, takže tady se to splnilo🙂
Můžu se ještě zeptat, kolik ti je?

tofife
4. kvě 2014

@78marcela Já jsem z Ostravy.. 🙂

78marcela
4. kvě 2014

@tofife už jsem se dívala do tvého profilu. Znojmo máš trošku z ruky, ale dá se to, autem jsme tam za dvě hodiny dvacet. Přítel je z Ostravy, miluju to tam.