Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

suzik161
autor
20. led 2014

@jilu04 vidíš to, obrací se to. Tohle byly dva malé signály!!

jilu04
20. led 2014

@suzik161 to jo já si to taky myslím a jak jste na tom vy?

gittynka
21. led 2014

@jilu04 ja uz jsem cela opichana 😲 😀 ne sranda, vazne to neni nic hroznyho ani nemam zatim modriny ;) v patek valim na ultrazvuk to budu mit 8. DC

anzet
21. led 2014

@gittynka Tak to potom chápu. To bych to řešila stejně. 😉

anzet
21. led 2014

@gittynka Chodím do práce stále. Navíc jsem těhotenství oznámila až tento týden, takže do té doby nikdo nic netušil. Mám hodně stresovou práci, ale jsem domluvená se šéfem, že budu mít trochu volnější režim a ubydou mi některé projekty. Spíše se budu soustředit na předání práce mojí nástupkyni.

doko
21. led 2014

ahoj holkýýýýýý!!!!!!!!!!! právě jsem dojela z nemocnice 🙂 stihla jsem Vám ve čtvrtek napsat jenom tu jednu větu a mamka mě překecala jet na pohotovost, takže jsme hned frčeli. to špinění bylo z hematomu, ihned mě hospitalizovali a napíchali infúzema. dneska mě pustili a akorát jsem přijela domů 😉 mimčo je ZATÍM v pořádku, jsem v 8. tt, srdíčko tluče a hematom naštěstí zmizel 🙂 ale musím jen ležet, ležet a ležet. jdu dočíst všechno co jste si tady napsaly, ať jsem trochu v obraze 🙂

suzik161
autor
21. led 2014

@doko tak to je super!!! Už jsme se báli co se děje. Drž se a buďte v pohodě!!

suzik161
autor
21. led 2014

Holky, jsem na sebe pyšná, dneska jsem si tu injekci píchla úplně sama. Nic to není.

doko
21. led 2014

teda já mám pocit, že jsem v té nemocnici ležela měsíc a ne 5 dní 😀 je to super, kolik novinek. a hlavně, že už jste začaly stimulovat 🙂
@suzik161 jojo musím se teď sakra hlídat ☹
@gittynka děkuji moc za srdíčko a taky za zprávu 🙂 potěšilo mě to 😉

petpeta7
21. led 2014

@suzik161 no snad máš pravdu! a co si teď budeš píchat na to IVF? to jsou asi silnější léky, aby tam bylo víc nachystaných vajíček, že? 😕

suzik161
autor
21. led 2014

@petpeta7 ahoj, jj, píchám si na IVF, jsou silnější, doufám že jich tam bude dost 😀 co ty?

gittynka
21. led 2014

@doko ahoj holka, ani nevis jaky mi spadl balvan ze srdce 🙂 jsem strasne rada, ze je to takhle, takze pekne do pelisku, notas na klin a uzivej si pohodu a koukej lezet muzes koukat na filmy hrat hry atd... To neni tak spatny hele 😉 .... Ja picham jak diva, uz jsem v tom profik patek uvidim co a jak obcas me tam pichne, tak se tam asi neco deje 😀

gittynka
21. led 2014

Tak u mě ve třídě jedno dítě se zápalem plic dnes lehlo a všici kašlou jak diví .... Ja to nechci chytiiiiit ☹

gittynka
21. led 2014

@anzet tak to ti drzim palce at je vse v poradku, ja uvidim jak to bude u nas ... Treba se zas za 3 tejdny vratim a bude vse pri starym ... Ale pevne doufam ze ne 🙂 ...

gittynka
21. led 2014

@suzik161 no vidis jsem ti to rikala, nakonec uvidis, ze kdyz se pichas sama, tak je to min bolestivejsi nez kdyz te picha nekdo jinej 😉 a jak je clovek hrdej ze to zvladnul co? 😀

suzik161
autor
21. led 2014

@gittynka To máš pravdu jsem na to hrdá 😉 to se nám to krátí, já jedu ve čtvrtek do Caru, jak to vypadá, toto letí. Už mám krásné 2 modřiny 😀 Drž se ať něco nechytneš!!!

doko
21. led 2014

@gittynka ležím jako vzteklá 🙂 k tomu tam na mě chrchlala doktorka, byla nemocná (to absolutně nepochopím jak můžou pustit k těhulám nemocnou doktorku), tak se cpu pomerančama a mandarinkama 😀 určitě se tam něco děje.....to píchání je dobré znamení 😉 vajíčka rostou jako vzteklá 😀 pak nebudeš vědět co s nima 😉 a nemáš tip na nějakou hru? docela bych něco zkusila, ale vůbec nevím co ☹ nikdy jsem hry nehrála.....jen manžel na tom pár let zpátky ujížděl, tak třeba by mě to taky tak chytlo 🙂 i když nevím, jestli se dá na noťasu něco hrát ☹

catchulinecka
21. led 2014

@doko parádní zprávy. Moc držím pěsti, dávej na sebe pozor a opatruj se 😉

gittynka
21. led 2014

@doko tak já hraju hodně hry na facebooku - takové různé ságy, jsou to spíš třeba jen logické kuličky k sobě a tak ... jinak dobrý jsou třeba ze strategií the sims - tam si stavíš rodinu 🙂 já hraju hodně hry na tabletu a tam jsou takové zas jiné, co se mohou stáhnout třeba různé farmy a tak, mrkni na špidlu, ten delá takové levné hry a má tam jak logické tak strategie http://spidla.cz/hry-v-trafikach/ - některé se daji stahnout na uloz.to

petpeta7
21. led 2014

@suzik161 a jak se to jmenuje, co si picháš? já bych to měla asi pozítří dostat a pak si pojedu na Kliniku pro Merional a začnu taky. Budou mi stačit 3 pěkné folíky.
@doko už jsem si říkala, jak jsi na tom? hlavně, že jste s miminkem v pořádku a hematom je už pryč! 😉

suzik161
autor
21. led 2014

@petpeta7 já mám puregon, budu ti držet palce!!

doko
21. led 2014

@catchulinecka budu!!! mrzelo by mě, kdyby jste tady všechny otěhotněly a já nakonec zůstala netěhotná!!!!! 😀
@gittynka jéé děkuji, něco z toho vykoumám a začnu 🙂 bude ze mně gambler 😉 ale aspoň abych zabila čas!!
@petpeta7 no jsem ráda, kdyby se ten hematom urval, mohl sebou strhnout prcka a bylo by po srandě ☹

gittynka
21. led 2014

@doko hele nebo se mnou muzes zacit hrat pokerr kdyz uz tu padlo to slovo gambler 😀 samo jen pres net je to hra na facebooku a jmenuje se Český poker - ja hraju dost 😉

doko
22. led 2014

@gittynka a zvládla bych to? nikdy jsem poker nehrála a vůbec nevím, jak na to 😀 neznám ani pravidla.....aby mě tam všichni neoškubali jako kuře 😀

gittynka
22. led 2014

@doko zvládla, pomohla bych ti, ze začátku jsem se v tom taky plácala, ale jsou tam nápovedy a muzes si přečíst na netu pravidla 😉 na začátku máš nejakých 20 000 žetonů myslím, já už mám přes 400 000 😀 hele tak jestli chceš tak můj pokerový facebookový profil (mám radši 2) je Gitty Kačenková, tak si mě najdi 😉

suzik161
autor
22. led 2014

Tak zítra první UTZ, jsem na něj zvědavá. 😉 Začíná mě pobolívat vaječník, tak snad je to dobrý znamení 😀

doko
22. led 2014

@gittynka já se rozhodla, že to zatím nechám být...ale děkuji 😉 mám strach, že bych na tom začala "ujíždět" a to nechci, protože jsem si dneska řekla, že přečtu nějaké knížky 🙂 naposledy jsem četla snad někdy na gymplu 😀 a jelikož každé Vánoce dostanu knížku, tak mám co dělat. ale začíná mi z toho ležení hrabat ☹
@suzik161 určitě je to dobré znamení 😉 mě před OPU tak bolelo břicho, že jsem nemohla ani sedět, jak mě tam všechno tlačilo 😀

holky a teď mám na Vás na všechny prosbu 🙂 potřebuji poradit.....jste zastánci "lepšího a dražšího" bydlení nebo raději skromnějšího s tím, že každý měsíc Vám bude z výplaty zůstávat víc peněz na jiné věci? 🙂 (manžel chce dražší bydlení, já levnější a raději to rychle splatit a mít klid a když nám to nebude časem stačit, tak to řešit až pak a ne se hned uvrtat do nějakého velkého závazku) 😖 bavím se teď o bytech, domek nechceme- naši mají obrovský rodinný barák, který bude časem náš, už teď naši nezvládají nijak ideálně se o něj starat, takže si uvazovat na krk dva domky by byla hloupost). 🙂

petpeta7
22. led 2014

@suzik161 to je určitě dobré znamení, že ti tam rostou pěkné folíky! 😉 jsem zvědavá, kolik jich tam budeš mít 😨 tak ať je to dle tvých představ 😎

suzik161
autor
22. led 2014

@petpeta7 děkuji moc, taky jsem zvědavá 😀

gittynka
22. led 2014

@doko jasný, dobře děláš, já jsem na om ujetá dost 😀 ...jinak ty byty jak jsou velké? kdybych vedela, že budu mít v budoucnu domek tak bych šla do levnějšího a šetřila si abych si pak mohla domek malinko zmodernizovat třeba...ale jestli jeste nemáte zvoleno, tak udelejte kompromis