Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

lucikk1
8. únor 2014

@gittynka jasny 😀

gittynka
9. únor 2014

Nemůžu spát, proč asi 😀 tak testuju, testuju 🙂 7. den po ET

suzik161
autor
9. únor 2014

@gittynka krásný!!!!!!! Sílí!!!mám z tebe radost

suzik161
autor
9. únor 2014

@gittynka to je mamatest? U Maxe by jsi měla již dálnice!! To jsem zvědavá, zda tam bude jedno 😉

gittynka
9. únor 2014

@suzik161 dekuju 🙂 ja mam taky radost... A nemuzu uverit 😉 ze snad opravdu budu maminkou, uplne se toho bojim jen si to orioustit 😀 ... Je to obyc. mamatest, my tu lekarnu Maxe nemame pobliz 🙂 ... Melo by byt jedno, jedine ze by byla jednovajecna 😀 ...

Holky strasne vam ten pocit taky preju, je to uzasne... Tak tfuj tfuj tfuj at se postesti a at je hlavne vse v poradku

lucikk1
9. únor 2014

@gittynka ty jo.gratuluji uz je krasne zretelna🙂

lucikk1
9. únor 2014

@gittynka
@suzik161 tak jsem se testovala a negativni.budu testovat i dalsi dny a doufat ☹ ach jo

suzik161
autor
9. únor 2014

@lucikk1 Neboj se!! ukáže se déle, znám tu několik holek, co jim test neukázal nic a těhotné byly!! Něvěš hlavu

lucikk1
9. únor 2014

@suzik161 moc dekuji za podporu.jsem fakt hrozna.vim ze to nemusi nic znanenat a presto me to zklamalo. Jinak vcera vecer me bolela prsa a jsem hodne citliva. Dnes jsem slzela pri slalomu muzu na lyzich 🙂 fakt hruza. Uz me asi hrabe🙂

gittynka
9. únor 2014

@lucikk1 hlavne kliiiid ! Luci co jsem ti vcera psala 😉 neboj je spouuuuusta casu tak bud v klidu a nenervi.. At neskodis cervickovi 😉

suzik161
autor
9. únor 2014

@lucikk1 Nejsi hrozná, znám to moc dobře, už jsem to taky zažila. Mě prsa v noci vzbudila, až jsem nemohla spát, strašně mě tlačily a svědily, nakonec jsem spala v obýváku, tam spím vždy na zádech. nemohla jsem se o ně ani opřít, furt mě jakoby tlačí a lechtají 😉 a o citech ani nemluv, včera jsem se bavila s manželem o topení v baráku a rozbrečela jsem se, musela jsem až odejít.

lucikk1
9. únor 2014

@suzik161 tak to me tesi ze neblaznim jenom ja🙂 jj hormony delaji sve

lucikk1
9. únor 2014

@gittynka pokusim se zachovat chladnou hlavu

catchulinecka
9. únor 2014

@gittynka jupíííí, bože to je taková krása 😀 je to fakt úžasné vidět 2 čárky, před několika lety bych si klepala na čelo, ale teď je to fakt úplně jiné 😉

gittynka
9. únor 2014

@catchulinecka no taky by me nenapadlo, ze si budu fotit s prominutim pochcany prouzek a davat na internet 😀 ale pak me ta euforie semlela 😖 .... Jen doufam ze nas bude pribyvat 🙂

catchulinecka
9. únor 2014

@gittynka já taky doufám, hrozně moc!

petpeta7
9. únor 2014

@gittynka gratuluju ke krásné druhé čárce! na to, že teprve 7. den po, tak je fakt pěkná! moc ti to přeju!!! 😉
@doko zatím mi to teda neutíká 😖 ..možná až se přehoupne další středa, tak se to zlepší...cítím se normálně, čili nijak 😀
@suzik161 držím moc pěstičky na zítřejší testování a doufám, že nám všem nachystáš tak pěkný obrázek, jako gitty 🙂

doko
10. únor 2014

@petpeta7 že nijak 😀 ono je to lepší, než si vsugerovávat zaručené příznaky (jako citlivá prsa, plačtivé nálady, apod. ) a pak být zklamaná. takových holek jsem tady na fóru viděla snad stovky 😉 jinak jsem na tom stejně, poslední tři dny taky jaksi nic necítím, tak snad to není špatné znamení 😕 ale to se ve středu dozvím 🙂

petpeta7
10. únor 2014

@doko to máš dobré, že jdeš na kontrolu už pozítří! já jdu až tu další středu 😒
@suzik161 já jsem snad zvědavější, než ty 😀 myslela jsem, že už tu bude nějaká zpráva, popř. i obrázek od tebe... 😨

suzik161
autor
10. únor 2014

@petpeta7 já jsem taky zvědavá, ale říkala jse si, že někoho tím obtěžuji a tak jsem už nechtěla psát. Dneska tam nic nebylo 😒 ale je ještě brzy. Děkuji moc za vzpomínku

gittynka
10. únor 2014

@suzik161 Suziku co blbnes, koho bys tu mela obtezovat? Kldine pis 😉 🙂

suzik161
autor
10. únor 2014

@gittynka pochopila jsem doko. Nemůžu za to že se se mnou děje něco na co nejsem zvyklá. Uvidíme, nebudu to nijak řešit, nějak to dopadne.

doko
10. únor 2014

@suzik161 😲 😲 cožee?? jak jsi mě mohla pochopit? takže ty jako obtěžuješ mě?? aha.....to jsem ráda, že se to od Tebe dozvídám 😉 protože já nevím o tom, že bys mě obtěžovala. tak teď už to teda vím.

gittynka
10. únor 2014

@suzik161 ale prosim te 🙂 koukam ze jste si nepsaly ani nepamatuju... Nebo narazis na ty nalady? Ja myslim, ze to nebylo absolutne mirene na nikoho z tehle diskuze ale vseobecne na holky, ktere jsou pak zklamane protoze jsou tolik presvedcene o te h priznacich, ze je vsugeruji... Ze jednou napises ze jsi ted litostiva a neco te boli s tim preci nesouvisi 😉 ... To ani nemusi byt zadny priznak ale utrogestan, kdyz se nekde mrknes co to s holkama dela - zavrate nevolnosti bolest hlavy tak je jasne ze je i clovek podrazdenej s citlivej, suziku bud v klidecku 😉 ja sem ted taky nalada nahoru dolu, ale je to tim ze jsme uz nejakejch 14 dni doma a tak jsme protivne no... My jsme se dnes doma taky rafli 😀

suzik161
autor
10. únor 2014

@doko pochopila jsem to z těch příznaků, co jsi popisovala. Promiň, jsem už fakt na palici, já se tak těším do práce, říkala jsem, že tam nechci chodit, ale už se tam fakt moc těším.
@gittynka jsem v klídku, ale už mi z toho hrabe, chci už do práce. Čtvrtek nebo pátek půjdu na krev a tam se uvidí a pak hurá do školičky, už se tam těším 😉

gittynka
10. únor 2014

@suzik161 ty s tim tak pocitas... Ja jdu taky v patek a to uz budes mit v krvi? 🙂 a co kdyz bude hcg? Tak pujdes stejne do prace ?.... Hele ja zas doufam, ze uz se tam nevratim 😀

suzik161
autor
10. únor 2014

@gittynka já musím ke své gynekoložce pro prášky, protože mi jich v centru dali málo, tak se chci zeptat, zda mi vezme krev a zkusím to. Za to nic nedám, možná 200kč. Když mi nebude úplně zle tak se chci do školy vrátit, stejně už se tam teď nic dít nebude, jsou samé prázdniny a výlety, spíš se bojím, že to nedoženu doučit. Ten přírodopis není zase až tak nutný, kdyžtak ti doženeme nebo doženou příští rok. Pokud se na mě usměje štěstí a povede se to, moc tomu nevěřím, nic mi dnes není a na testu taky nic. No uvidíme

doko
10. únor 2014

@suzik161 já ale myslím, že na testu bys ještě ani nemohla nic najít,ne? 🙂 není moc brzo? když embryjko mělo skluz, tak mu musíš dát čas se vším, i s testem 😉
@gittynka uděláš si "dovolenou"? 😀

suzik161
autor
10. únor 2014

@doko napadlo mě to ráno taky, budeme to trvat déle..., to bude kdyžtak kluk, ty jsou vždy pomalejší 😀

suzik161
autor
10. únor 2014

@gittynka pak jsou velké prázdniny a pak už bych se kdyžtak nevrátila 😀 teď to jsou tak 3měsíce, když odečtu všechny prázdniny 😀