Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

pipinka
30. pro 2013

@doko jak je to ve vzduchu, tak se tomu neubráníš. papej hodně pomerančů a vitamínky

pipinka
31. pro 2013

@doko ahojky, tak krev je negativní, nedopadlo to. 😢 v únoru jdeme na další pokus.ale tobě přeji moc štěstí. jdu něco dělat ať se

doko
31. pro 2013

@pipinka faaakt??? 😢 tak teď jsi mi docela vzala vítr z plachet. měla jsem z toho tak dobrou náladu 😖 chjoooo.....tak snad to v únoru dopadne lépe 😉 jsme tu nějaká smolná skupina.......žádná nemá štěstí 😖

pipinka
31. pro 2013

@doko bohužel jo, já jsem si to myslela, protože ráno když jsem vstávala tak jsem trošku krvácela. ty se hlavně nestresuj a bud v klidu ano? At máš aspon ty dobré zprávy.moc ti držím palečky. já jsem o IVF hodně četla, a psali že napoprvé to vyjde málokomu, tak snad podruhé, no uvidíme. ted se musím dát do kupy at jsem na únor v poho

doko
31. pro 2013

@pipinka děkuji, jsi moc hodná 😉 aspoň můžeš toho dnešního silvestra oslavit a nemusíš se ohlížet 🙂 hlavně se odreaguješ a pak na to vlítnete a ten příští rok bude určitě pro všechny lepší než tenhle 13-náctý debilní ☹ aspoň pro mě tento rok byla samá špatná zpráva. takže od zítřka všechny s novým štítem 🙂

gittynka
31. pro 2013

Ahoj holčiny, chtěla bych vám popřát hodně štěstí a hlavně zdraví do roku 2014. Pevně věřím, že tento rok pro nás bude zlomový a nám se všem zadaří (doko už teď - jde nám příkladem 🙂 ) Jinak tyto svátky pro nás jsou opravdu smutné, protože v sobotu odešla moje nejmilejší babička do nebe, aniž by to někdo očekával, ještě ve čtvrtek jsem ji objímala a vypadalo to, že na ní leze chřipka..no nečekal to nikdo...zemřel tím nejhodnější anděl z naší rodiny. Víte, ona se velmi těšila na pravnoučata a já mám výčitky, že jsem ji je nedokázala dát :( prostě tělo mě zradilo, 2,5 roku chceme miminko a ona se toho nakonec ani nedožila...no nebudu vás takhle na konci roku zatěžovat těmito smutnými příběhy...Teď jedeme za děděčkem, který to opravdu nějak nemůže unést, tak si říkám, že snad to miminko přijde v tom roce 2014 a děda bude mít chuť do života... takže holčiny tfuj tfuj tfuj at už se trochu toho pokakanýho štěstíčka usměje taky na nás 😉 mějte pěkný večer

doko
31. pro 2013

@gittynka to mě moc mrzí ☹ ☹ úplně jsi mě rozplakala 😢 je to fakt hrozný, ještě, že ten rok končí. přeji, ať je brzo lépe a hlavně, ať pomůžete dědečkovi!!! musí to mít vážně těžké. tak hodně sil a zdravíčka a štěstíčka v tom dalším roce 🙂 nakonec to Vaše miminko bude mít něco z babička uvidíš 😉 (aspoň u nás v rodině se to říká, když někdo umře a má se narodit miminko 🙂 ). takže ji budete mít pořád u sebe 😉

petpeta7
31. pro 2013

@doko @pipnka tak já na vás myslím! já už taky vím, jak je to čekání dlouhé 😖 teďka mám klídek a pak v tom budu zase lítat 😀

@gittynka mně umřela babička loni a taky celkem nečekaně...sice byla v nemocnici, ale její stav se zlepšil, tak jsme byli rádi a pak náhle umřela ☹ když je to nečekané, tak je to těžší, ale čas vše zahojí....babička ti odešla do nebe, aby tvoje miminko mohlo přijít na svět! takže ty to máš v r.2014 jisté! 😉

suzik161
autor
1. led 2014

Holky, šťastný nový rok vám všem. Přeji vám, aby se brzy objevily //, těm co už čekají, ať vše dopadne jak má. A to nejdůležitější, zdraví!!

@gittynka to je mi líto, souhlasím s holkama, naopak přijde něco krásného, věř tomu!!!

pipinka
1. led 2014

@gittynka rozplakala jsi, mě je mi to líto,ale věř že teď bude jen dobře. Miminko mít budeš a dědeček se bude s tebou radovat a babička se bude usmívat z nebíčka neboj se.

taky mě trápí že mi to nevyšlo, dnes jsem to opět obrečela. Víte holky já mám rodiče, kterým bude 65let a také mám strach aby se toho vůbec dožili. Nechci malovat čerta na zeď,ale nevíte kdy se co stane. chci aby si užili vnouče,ale tomu neporučím.

taky nevím, jestli v únoru na druhý pokus vůbec půjdeme, protože nevíme, jestli na to vůbec bude. ted v lednu je spoustu poplatku, tak mám trošku strach. jinak v pondělí jdu k dr, tak mě asi požene do práce a já tam z toho budu zase na nervy
@doko a co ty? jak se ti daří? vše v pořádku?

jinak přeji holky krásný nový rok a věřte, že tento rok bude určitě lepší

doko
1. led 2014

@pipinka u mě pořád vše stejné 😉 zítra se mám objednat na utz, ale prý se objednává až tak za 14 dní, aby bylo vidět co a jak. jestli mě čeká další 14- denní čekání, tak mě klepne ☹ slyšela jsem, že v některých CARech se jde domluvit na splátkovém kalendáři 😉 třeba by to šlo i ve Vašem, chce to se zeptat 🙂 ty peníze lítají jak komínem,co? 😖 taky veřím, že vše zlé máme za sebou a od teď už bude jenom líp 🙂

pipinka
1. led 2014

@doko cože? to také jde? to jsem teda neslyšela.ale věř, že to čekání na bublinku za to stojí. jak jsi oslavila nový rok?no to mi povídej, s těma penězma. To je zaplatit to, tamto a ono a z té mé výplaty se to moc nedá. dostanu 10 čistýho a můžu být ráda že aspoň něco

doko
1. led 2014

@pipinka no já s tím vlastní zkušenost nemám, ale vím, že to tady některé holčiny řešily 😉 za zeptání nic nedáš, přinejhorším Ti řeknou, že to prostě nejde nebo něco 🙂 je to s tou prací hrůza....já si teda mohla dovolit přestat pracovat a být doma, ale to jen díky tomu, že manžel docela vydělává. jinak nevím, jak bychom to dělali ☹ no já byla s našima, manžel ležel a potil se. je pěkně nemocný, snad to od něj nechytnu 😠 hodně větráme a vyhýbám se mu. ani jsme si letos nedali novoroční polibek. a jak vy jste slavili? 🙂

pipinka
1. led 2014

@doko no my krásně. byli jsme u známých a bylo fo fajn. přišla jsem na jiné myšlenky, akorát jsem moc nepila, jak nejsem zvyklá, tak by mi bylo zle. akorát mě bolela ráno hlava jako střep, všichni tam kouřili a bylo tam nedýchatelno. sice jsem chodila ven,ale stejně. jiank jsem vstávala až po obědě. Vstala jsem a miláček měl uvařený oběd 🙂 Manžel taky vydělává. Podniká a taky mi říká ať jsem doma,ale já chci aspon trochu pomoct. Máme hypotéku na barák a každá koruna dobrá. A doma bych se asi nudila 🙂

dashi
1. led 2014

@dvoranna ahojky já chodila taky do Artu, taky 1. ivf nic ani kety nevyšly....takže změna CARu no doktorka mi taky doporučila brno, no nevím přeci je to jen štreka, takže uvažuju ještě o Jihlavě 😉 V lednu jedu do lázní, tak třeba ani ivf potřebovat nebudu 😉

pipinka
1. led 2014

@dashi nám mudr doporučil helios brno,ale je to štreka, jak píšeš. zvolili jsme v Jihlavě a jsme tam spokojení. Chovají se k nám pěkně a podporují nás

dashi
1. led 2014

@pipinka a to je tvoje 1. ivf?

pipinka
1. led 2014

@dashi ano to bylo moje první IVF, asi v únoru budeme podstupovat druhé,ale to ještě není jesté

dashi
1. led 2014

@pipinka a nanučky jste neměli? vím, je to ahrozný hlavně psychika ☹ no já snad načerpám sílu v lázních na další ivf, ale moc se mi do něj nechce 😝

pipinka
1. led 2014

@dashi mrazáčky jsme bohužel neměly. psychika je nedůležitější, jinak to nemá smysl.načerpej v lázních sílu a uvidíš že to bude dobré.to já bych do toho šla znova,ale...mám strach že to dopadne stejně

doko
1. led 2014

@pipinka no tak já zůstávala doma před tím prvním otěhotněním, na doporučení lékařů. proto jsem dala výpověď z práce. já se nenudím, protože studuju vysokou. a tak jsme si řekli, že aspoň budu mít klid na učení a zároveň dojíždění do CARu, kontroly, utz a podobně 😉 po potratu jsem byla docela ráda, že jsem se nemusela do žádné práce vracet. ☹ my si s manželem našetřili docela dost peněz na výbavu na miminko, tak teď budeme ty případné pokusy hradit z toho 😀

pipinka
1. led 2014

@doko tak to máš dobré, že ti to doporučili. kdoví co mi řekne můj gyndař. ale myslím si, že mě požene do práce. také máme něco našetřeno,ale nikdy nevíš a já se nechci vydat úplně ze všeho, víš?tak pokud studuješ tak je to dobré. já mám z toho depku už ted, že se do práce budu muset vrátit. to zas z toho budu mít deprese,chjo

doko
1. led 2014

@pipinka úplně to chápu, my bychom se ze všech peněz taky nevydali 😉 je lepší mít zásobu na horší časy. a manžel je docela velký skrblík, takže pořád šetří 😀 😀 bohužel některé věci nejsou o penězích, ale o štěstí ☹ myslím, že Tě určitě pošle do práce. tak ono není ani důvod, aby Tě nechal doma. na žádném zákroku ani operaci si nebyla, i po revizi se nechává na neschopence max týden 😉 na deprese se vykašli, čím dřív budeš mít návrat za sebou, tím líp 🙂 zvládneš to a pak už bude jen dobře 😉 zase to ber tak, že když budeš pracovat, rychleji Ti to uteče do toho února 😵

pipinka
1. led 2014

@doko jj takové jsou přesně mé myšlenky teď, aspon také přijdu na jiné myšlenky 😉 já jsem taky skrblík 🙂

jilu04
1. led 2014

Ahojky holčiny, konečně je ten špatný rok za námi a už jen to krásné před námi, Přeji vám všem mnoho mnoho mnoho štěstí a úspěchů v tomto. My už máme doma celkem jisto, když to nevyjde s našima třema zmrzlýma, tak se na to vykašleme na nějakou dobu a jednoho skřítka si adoptujeme, už teď se na něj moc těším. 🙂

doko
2. led 2014

ahoj holky, taky Vám přeji jen to nej do Nového roku 🙂 já jsem na kliniku na utz objednaná až na 20.1. ☹ takže nekonečná čekací doba pokračuje 😠 těším se na Vaše info, až začnete stimulovat a zase se to někam pohne 🙂 jak teď všechny jen na něco čekáme, je to tady takové mrtvé 😀

suzik161
autor
2. led 2014

ahoj děvčata, tak to vypadá, že brzo přijde ovulace, tak jsem na to zvědavá, jestli se to třeba nepovede přirozeně. Dělám testy, na těch nic zatím není, ale hlen je skoro ukázkový. Až jsem začala přemýšlet, jestli se na to IVF nevykašlat a nezkoušet to jen tak, ale asi to bude jistější s pomocí. 😀

doko
2. led 2014

@suzik161 tak jenom pěkně zkoušejte, třeba se to vydaří 😉 moje nej kamarádka má taky nemocnou štítku, dělala ovu testy, nic neukázaly, tak z toho byla nešťastná a pak našla // na těhu testu 🙂 takže ty ovuláče nesmíš brát doslova. a s tím IVF Tě chápu.....nám to taky všichni rozmlouvali, že když se jednou zadařilo přirozeně, tak máme zkoušet dál a TŘEBA se to zas podaří.......jo sice může, ale taky nemusí ☹ tak šup šup musíte si s manželem užívat jako blázni 😀

doko
2. led 2014

moje "statistika" za poslední týden. na tom prvním testu je duch, bohužel na fotce nejde vidět. už mi v hlavě začínají kolovat zase samé špatné věci, tak se asi radši půjdu učit 😀 ať dělám konečně něco užitečného.

suzik161
autor
2. led 2014

@doko já si myslím, že je máš pěkné!!! Mysli positivně hlavně, ono to vyjde! 😉