Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

gittynka
13. pro 2013

@doko hele jen špinění, takže se to nepočítá?

jilu04
13. pro 2013

@suzik161 Já bych řekla, že to je příznak toho, že to vyšlo, když mi tam dávali embryjka, tak mi pan doktor říkal, abych se nelekla slabého špinění během několika hnů, že to je známka toho, že se tam zavrtávají, u mě bohužel nepřišlo.

doko
13. pro 2013

@gittynka no mně v CARu řekl můj doktor že ne. a vlastně i sestřičky to říkaly 😉 že první den menstruace je první den krvácení a špinění se do toho nepočítá (že prý to hodně lidi pletou). takže podle mě, jestli dneska špiníš, tak dneska ještě nemáš MS 🙂 tím pádem kdybys začala zítra klasicky krvácet, tak budeš mít první den až zítra a to už by Ti vyšlo 😉

pipinka
13. pro 2013

bože holky já mám ze zítřka takový strach

doko
13. pro 2013

@pipinka už ať je to za námi,že? 🙂 mám strach, že mi ty folikuly popraskaly a vajíčka utekly.....včera mě tam všude píchalo a bolelo a jak jsem píchla Pregnyl, tak nic necítím ☹ je to nějaké divné.

pipinka
13. pro 2013

@doko to já cítím takový divný tlak a jsempořád jak balon.,břicho celé rozpíchané, všude modřiny no děs. v kolik máš být v centru?

jilu04
13. pro 2013

@pipinka neboj, to bude v pohodě, já měla taky strach a nakonec jsem si říkala, že vůbec nechápu proč, když už bylo po všem.

jilu04
13. pro 2013

@doko to víš, že ne, já bych řekla, že tak 5 jich vycucnou, za pár dní ti 2 dají a za 2 týdny ti testy vyjdou pozitivně 🙂

pipinka
13. pro 2013

@jilu04 no snad jo já když slyším slovo nemocnice, nebo narkoza tak je mi zle.mám si něco s sebou vzít?

pipinka
13. pro 2013

@jilu04 ještě se zeptám jak probíhá když do tebe oplodněná vajíčka dávají?děkuji

doko
13. pro 2013

@pipinka no já to tak měla včera, ale dneska jak kdyby nic..... ☹ MUDR mi říkal, že se mám modlit, aby to nepopraskalo, tak doufám, že snad ne. ale nevím. mám tam být v 8 a na sál jdu 9:30 🙂 a ty? já teda nemám modřiny na břiše, ale takové červené tečky po vpichu 😀

pipinka
13. pro 2013

@doko já tam mám být v 7:15 a kdy jdu na sál to nevím, to mi neřekli

doko
13. pro 2013

@jilu04 no to by bylo jak z pohádky nebo amerického filmu 😀 ale samozřejmě bych za to byla vděčná.....ale přijde mi zvláštní, že to tak ustalo.

jilu04
13. pro 2013

@pipinka Já jsem si brala sebou župánek, pantoflíky, pití a něco na osprchnutí, ručník a slipovky vložky, jinak bych řekla, že nic nepořebuješ. Zpátky je dávají bez narkozy, jen musíš mít hodně naplněný močový měchýř a pak už to jde samo, hezky se uvolníš jako na klasickém vyšetření a oni ti je dají přímo do dělohy, já přitom koukala na takový monitor, kde jsem vše viděla a ani jsem necítila, že mi tam něco zavedl. Pak jsem asi půl hodiny ležela.

jilu04
13. pro 2013

@doko určitě to bude v pohodě, mě taky po těch injekcích bolelo na boku a pak druhý den už to bylo dobrý

suzik161
autor
13. pro 2013

@doko jsem 11.den po IUI, bylo to špinění zatím jen včera večer a dnes ráno trošku, teď už zase nic, tak uvidíme
@petpeta7 v pondělí mám volat a domluvit se sestrou, tak uvidím, včera jsem četla, že ne krev se chodí 16. Den po IUI, takže to je středa, tak uvidíme kdy. Neboj se, ty to zvládneš!!

doko
13. pro 2013

@jilu04 fakt? tak to jsi mě trochu uklidnila 🙂 tak uvidíme 😉 víš co si vymyslel můj pod stromeček? nůž!!! to je co? jsem mu řekla, ať si to koupí sám, že v tomto ho podporovat nebudu 🙂

jilu04
13. pro 2013

@doko tak třeba je to nějaký speciální nůž?

doko
13. pro 2013

@jilu04 jo je to nějaký na sebeobranu. 😉 chtěl by ho do práce....no ochranu...ale to už mi teda přijde lepší ta plynová pistole 🙂 s tou může aspoň vystřelit a třeba zloděje zastrašit. ale nožem se může napáchat hodně škody ☹

jilu04
13. pro 2013

@doko to dělá někde u ochranky?

doko
13. pro 2013

@jilu04 ne ne, jezdí kamionem a když stojí v noci někde na parkovišti s cenným nákladem (elektronika- PC, TV, pračky, atd.) tak by chtěl mít něco sebou proti zlodějům ☹ většinou jsou jich organizovaný skupiny a vykrádají náklady. prý jim do kabiny hodí nějaký paralyzující plyn, který je indisponuje, ale všechno vnímají a mezitím je vykradou. 😠 ale v tomto případě by jim nepomohla ani plynovka, ani nůž 😖

jilu04
13. pro 2013

@doko to jo je to hrozný, co se kde děje, tak to jsi taky skoro pořád sama, co?

doko
13. pro 2013

@jilu04 jo docela často ☹ jezdí v neděli večer do práce a v sobotu ráno se mi vrací 😖 takže jsem pořád sama. ale prostě zase jsou peníze. dneska nemá člověk nikdy oboje. Tvůj je taky pořád v práci? že píšeš taky? 🙂

jilu04
13. pro 2013

@doko jo jo jezdí na montáže do zahraničí, momentálně je v Německu a vrátí se mi až ve čtvrtek nebo v pátek, je to hrozný. ještě že tady mám toho hafana, jinak bych se tady zbláznila.

doko
13. pro 2013

@jilu04 to dělá i manžel mojí kámošky......je to hrozný,co? ta samota. přesně 🙂 já mám ty dvě zlobidla kočičí a jsem za ně moc ráda 😀 bez nich by tady byla úplná nuda. takhle mám někoho s kým se pomazlím a zároveň je můžu vyhubovat 😀

jilu04
13. pro 2013

@doko to jo kolikrát už jsem si říkala, jestli by nebylo lepší, kdyby byl doma, ale neumím si představit, že já bych byla doma s pár korunama jednou na mateřské a k tomu měli plat jenom nějakých 15000, bylo by zajímavé jak platit hypotéku, auto, pojistky a vše okolo.

doko
13. pro 2013

@jilu04 no jsme na tom úplně stejně......taky oba chceme, aby manžel byl každý den doma, ale pak si řekneme, jak bychom to všechno financovali a je po úvahách 😉 jsme domluvení, že až jednou po mateřské nastoupím do práce, tak s tím přestane. ale kdoví....

jilu04
13. pro 2013

@doko to jo je to hodně těžké

catchulinecka
14. pro 2013

Kurnik 🙂 ticho po pěšině, asi všude velké úklidy a pečení 😉 tak Vám holky přeju, ať vám to jde a já jdu taky něco dělat...

doko
14. pro 2013

ahoj holky, tak jsem po OPU a bylo 8 vajíček 😉 teď se uvidí, kolik jich bylo vhodných k oplodnění a hlavně kolik se jich chytne 🙂 doktor říkal, že vhodné by asi měly být 4, tak uvidíme.