Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

jilu04
19. pro 2013

holky dám vám sem důkaz toho, že těhu testy kecají, ten samý den jsem krev měla negativní

doko
19. pro 2013

@pipinka děkuji 🙂 nám taky dali dvě "příkladové" co se krásně vyvíjeli, ale to stejně nic neznamená, záleží, jak se jim u nás bude líbit 😉 nemám pocit žádný. ty nějaký máš? 😲
@jilu04 moc díky 🙂 tak já ho taky radši objednám......mám problémy se zádama a mám to něčím nahřívat, tak to rovnou využiju i na to 😉

doko
19. pro 2013

@jilu04 to je zvláštní 😲 ☹ a jaká je to značka? ať vím čeho se vyvarovat 😉

pipinka
19. pro 2013

@doko jsem téhož názoru, bud to vyjde, nebo ne, tomu neporučíme

doko
19. pro 2013

@pipinka přesně, teď na to jen nemyslet a zabavit se 😉 já budu dneska asi balit dárečky 🙂

jilu04
19. pro 2013

@doko ten jsem dostala přímo v CARu, měl citlivost 25 a naskočila tam hned

pipinka
19. pro 2013

@doko já už je mám zabalený, mám spousty filmu, časopisů tak se budu válet.
@jilu04 dostala? a my zase nic, ale jsem ráda, že jsme nic neplatili

jilu04
19. pro 2013

@pipinka jo jo prý jsou nejspolehlivější, tak nevím. To je dobře, že jste nic neplatili, ještě to tak 🙂

doko
19. pro 2013

@jilu04 aha, tak to třeba zrovna byly nějaký vadný kousky ☹ ale tohle by se stávat nemělo.
@pipinka válení je super 🙂 ale za chvilku nebaví. my taky testy nedostali, nic si z toho nedělej 😉

holky akorát jsme se s manželem domluvili, že na další pokus půjdeme zase na minimálku 🙂 stálo nás to jako SAMOPLÁTCE (bez pojišťovny) 14 200 a daly se ty hormony docela dobře snášet 😉 takže klasický IVF necháváme zatím v pozadí.

pipinka
19. pro 2013

@doko ležím 4 hodiny a už mě to neba,ale co bych pro mimi neudělala

suzik161
autor
19. pro 2013

@pipinka já si myslím, že jsme se dnes v centru potkali my tam byli nakonec taky kolem 8:30-9:15

Budu vám držet palce a všechno co můžu!!

Neřekl mi proč se nevyvíjel.

pipinka
19. pro 2013

@suzik161 jejda a co jsi měla na sobě? já zelený svetr. příšli jsme tam v 9:15

suzik161
autor
19. pro 2013

@pipinka bíle tričko a černou šálu

pipinka
19. pro 2013

@suzik161 a neseděli jste náhodou skoro naproti nám?Neměla jsi modré rifle, kozačky a manžel má brýle?

suzik161
autor
19. pro 2013

@pipinka měla jsem rifle a kozačky,ale manžel je bez brýlí

suzik161
autor
19. pro 2013

y jste seděli vedle dveří do dospávacích pokojů, že?

pipinka
19. pro 2013

@suzik161 ano přesně tak a vy hned naproti?

pipinka
19. pro 2013

@suzik161 vím že když jsme tam přišli, nebyl tam nikdo, akorát se sestrou tam bokem stál pár a po nás začli chodit lidi

suzik161
autor
19. pro 2013

@pipinka jj, tak to jsme byli mi, já to spletla, mi tam přišli nějak po 9:15, však já jsem na tebe koukala jestli jsi to ty 😀

pipinka
19. pro 2013

no vidíš a já byla tak napnutá, že mi to nedošlo, že bys to mohla být ty 😀 a já si říkala proč si mě ta ženská tak prohlíží 😀

pipinka
19. pro 2013

holky, stydím se. teď mi došlo že nemám koupenou žádnou kolekci mlsek na stromeček 😒 to jsem teda hospodyně

pipinka
20. pro 2013

ahoj holky, jak se vám vede? neuvěříte co se mi dneska stalo. mám na internetu inzerát že prodám telefon a volala mi paní, že pro ni manžel nemá žádný dárek, že by mi každý měsíc za to posílala balíčky kosmetiky oriflame. Slušně jsem ji řekla, ať se nezlobí,ale že ne a ona mi ještě vynadala, že nechápu kouzlo vánoc apod. ve vzteku jsem ji volala zpátky a když jsem začala mluvit, položila mi to. no nenaštvalo by vás to?

jinak jsem měla hroznou noc, pořád jsem se budila, nemohla jsem spát, chvilku jsem taky courala po baráku, no děs a jak se vede vám?

doko
20. pro 2013

@pipinka nic si z toho nedělej, ženská Tě chtěla využít. to já bych teda k ní ani slušná nebyla. nechápu, co Tě vůbec obtěžuje 😠 a když nemá peníze, tak nemá nic kupovat!!!! kosmetiku ať si nacpe víš kam 😉 no já jsem děsně ospalá, pořád jen polehávám, milý tatínek totiž včera měli vánoční večírek v práci a přišel v noci poněkud podbroušen 😀 napřed si hodinu sundával boty a pak kalhoty, ale moc se mu to nedařilo, vzbudil u toho celý barák a polámal květiny v předsíni 😀 tak jsme mu s mamkou pomáhaly ty kalhoty sundat a on se nám snažil vykládat vtipný historky z toho večírku a strašně se u toho chlámal, tak mu stejně nebylo nic rozumět 😀 bylo to sranda, všichni jsme se zasmáli i s manželem, ale dneska brzo ráno jsem ho musela budit do práce, aby nezaspal (šli se žáky do kina- je učitel) . no a pak už jsem neusnula 😖 takže jsem celá polámaná ☹ odpoledne jdeme na nákupy a někam ven, tak snad se na čerstvým vzduchu proberu 🙂

pipinka
20. pro 2013

@doko to můj manžel podniká, a večírek mají zítra, ale budu ho mít za zdí, tak snad trefí domů. já dnes polehávám, bolí mě trošku podbřišek,tak radši ani na procházku nepůjdeme radši, nebudeme riskovat. dneska mi volali naši a i manžela rodiče jak se mám a jestli odpočívám, jsou skvělý že mají takový strach.No je fakt, že jsem té paní volala nazpět vynadala jsem jí co si o sobě vůbec myslí a ona mi to típla,ale podle hlasu ženská teda nic moc

doko
20. pro 2013

@pipinka můj manžel naštěstí nepije, takže já tohle moc neznám 😉 jen u sebe 😀 no já zjistila, že mně dělá daleko hůř nic nedělat a nikam nechodit....jen tak ležet, mě úplně ubíjí. takže já pořád něco vyvádím. v CARu mi stejně řekl doktor, že ať neležím a normálně funguju. klidně i nákup si mám nosit. ale každá jsme jiná 😉 a každému vyhovuje něco jiného.....takže naprosto chápu, že je někdo opatrnější a dává na sebe pozor 🙂 tahám v náručí i kočky ( a to má jedna přes 6 kilo). my to nikomu neříkali, dokonce jsme se kvůli tomu s manželem hádali (on chtěl to někomu říct), ale nakonec mi vyhověl, takže je to tajemství jen nás dvou 🙂

pipinka
20. pro 2013

@doko mě říkali, že první čtyři dny mám spíše polehávat.My to řekli akorát oběma rodičům, protože by se stejně vyptávali proč mám neschopenku., tak ať to ví. jinak to nikdo neví.kdy jdeš na utz?také 3.1 jako já?

doko
20. pro 2013

@pipinka mně řekli, že první 3-4 hodiny. pak je to prý jedno. ale je jedno, co Ti kdo řekne, záleží jak se cítíš 😉 no my si vymýšlíme všelijaké výmluvy, není to moc jednoduché, ale nějak proplouváme 😀 já utz určitě naplánovaný nemám, vždyť ještě přece ani nevíš, jestli to bude pozitivní. já si mám 2.1. udělat test a když bude negativní, tak jdu 3.1. na krev a když pozitivní, tak se mám objednat na utz 😉

pipinka
20. pro 2013

@doko já si test nemám dělat a třetího ledna mám přijít na krev a na utz. ted nevím jestli není něco špatně, od oběda mám trošku průjem, tak doufám, že se nic nestalo

doko
20. pro 2013

@pipinka tak tu krev bych pochopila, ale já myslela, že na utz není ještě šance něco vidět. ale asi mají dobrý utz 🙂 no tak to jsme na tom úplně stejně 😀 😀 😀 😀 já taky 😀 😀 kdoví, z čeho to máme 😀

pipinka
20. pro 2013

@doko no už jsem se lekla že se něco děje. ted se mi ulevilo, už jsem se chystala volat do caru. z ničeho nic ve mě začlo bublat a nemám na nic chuť